•  

  Nigdy nie oglądałem wiadomości, ostatnio z ciekawości kilka razy mi się zdarzyło. Kurwa. Oglądanie tego boli. Nie rozumiem jak ktokolwiek może to propagandowe gówno oglądać. Obrzydliwe.

  #tvpis #bekazpisu

 •  

  Ehhh, ale by sie przydal taki Kurek bez emocji z MŚ
  #siatkowka

 •  

  Padaka. Widać jak taki Lewy się męczy w tej reprze i dziwi mnie, że jako kapitan nie powie otwarcie, że jest to jedna wielka chujnia i brzenczek to się nadaje , ale do tarcia chrzanu.
  #mecz

 •  

  Ja pie*dole. Po wczorajszym wystapieniu PiSu, dotarło do mnie jaka polska scena polityczna jest żałosna. Z jednej strony PiS- rząd miernot dla miernot. Rozdawnictwo, kolesiostwo, brak kompetencji i propaganda na niespotykaną do tej pory skalę. Obrali sobie za target ludzi niewykształconych, nierobów, wszelkiej maści patologie i ludzi starych, których porwali swoim klękaniem przed kościołem i 13,14 emerytuami. Podczas gdy miliardy są przejadane polska służba zdrowia, szkolnictwo, energetyka i wiele innych gałęzi leży i kwiczy. A to wszystko okraszone "patriotyzmem", nienawiścią do tych strasznych LGBT i kultowym AZAPEOOOOO. Rzygać się chce. Na drugim miejscu mamy już skompromitowane PO, zbiór niedobitków, którzy przez 4 lata rządów PiSu nie podjęli żadnej konkretnej inicjatywy jedynie szczekając na wszelkiej maści wiecach i marszach. Nie wspominam o "liderach" tego spędu, których charyzma starczyłaby co najwyżej na przewodniczącego klasowej rady rodziców. Potem mamy takie wynalazki jak zbiór świrów z Konfederacji, gdzie "wolnościowcy" idą ramię w ramię z narodowcami czy innymi Kajami Godek. Mamy też sprzedawczyka Kukiza, który świetnie pasuje do chłopów z PSL, którzy by własną matkę sprzedali za stołki. Oczywiście jest też lewicowy twór z Robertem "nie wiem jak, ale zrobię tak że będzie fajnie i kolorowo" Biedroniem. W programie same lewicowe bzdety, choć niektóre słuszne nie powinny być podstawą programu poważnej partii. That's all folks. Na tym kończą się realne opcje. I teraz powiedzcie mi na kogo mają zagłosować ludzie wykształceni, dobrze zarabiający, którzy od władzy oczekują konkretów i chcieliby, aby rząd pieniądze zabrane im w podatkach wydawał na słuszne cele, a nie ochłapy dla biedoty.

  #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #zalesie #polityka
  pokaż całość

  •  

   @kontomierz: Skąd Ty sie typie urwałeś.
   Jakoś funkcjonuje? Jakoś to funkcjonuje nawet w Afryce. Jak uważasz, że to normalne, że jeszcze rok temu lekarz zarabiał ok. 2500zl, a teraz im rzucili jakieś grosze za podpisanie lojalek to nie mam pytań. Nie wspominam o zarobkach ratowników, pielęgniarek i zadłużeniu większości szpitali. I gdzie ja popieram Korwina? Czytajże ze zrozumieniem.

   +: krzych0
  •  

   @kontomierz: Zarobią 2500zl o ile pracują w prywatnej firmie lub własnym gabinecie, niestety chociażby jako rezydent masz związane ręce i musisz wykonywać obowiązki lekarza z pensją sklepikarza.

   Publiczna służba zdrowia nigdy nie będzie idealna i nie pokryje wszystkich potrzeb, ale nie powiesz mi że wydatki 6,5% PKB, co plasuje nas na 5 od końca miejscu w Europie jest powodem do dumy.

   +: krzych0
  • więcej komentarzy (12)