Luźna społeczność simracingowa organizująca eventy na różnych platformach simracingowych.

 •  

  Mireczki w nawiązaniu do tego znaleziska Bestialsko traktowany pies odebrany właścicielom jednej z firm pod Opolem

  Małe podsumowanie ;) na zbiórkę z przedrostkiem WK wpłaciliście 465 zł, pewnie część zrobiła to anonimowo lub bez WK przed nickiem. Zgodnie z zapowiedzią mieliśmy dopłacić 5% do tej kwoty co daje 23,25 zł, zaokrąglamy do 100 i stówka leci na konto TOZ Opole.

  Polandball'a Husarię wygrywa @jodynaa, odezwij się na privku ustalimy szczegóły wysyłki lub przekazania nagrody.

  Również dzięki Wam wszystkim TOZ Opole podczas akcji udało się zebrać ponad 30 000 zł na leczenie Dina (zbiórka na ratujemyzwizaczki, wpłaty celowe na konto TOZ oraz wpłaty na Fb)

  A teraz najważniejsze info ;) Dino czuje się coraz lepiej, przeszedł już operację mająca zszyć i zrekonstruować skórę dookoła oczu i co bardzo ważne, nie ma zagrożenia dla jego wzroku ! Dalej jest wychudzony i poraniony ale wygląda na to, że wszystko skończy się dobrze!

  Łapcie pozdro od pacjenta !
  pokaż całość

 •  

  Mireczki i Mirabelki, jako ekipa Halko Racing zachęcamy was do wsparcia zbiórki na pomoc dla #piesel z pod Opola który wczoraj został odebrany właścicielom przez TOZ oraz Policję. #psy #opole #rozdajo #pomagajzwykopem

  Do każdej kwoty wpłaconej przez wykopowicza na portalu ratujemyzwierzaki Halko Racing dopłaci 5%, żeby ułatwić nam zadanie wpłacając środki wpiszcie swój nick z wykopu w miejsce Podpis w formacie WKnick (np. WKHalko Racing).

  Zbiórka na Pieseła

  Dodatkowo wśród wpłacających którzy swój podpis zaczną od WK rozlosujemy nagrodę którą jeden z nas wygrał pomagając wcześniej Fundacji Zwierząt Skrzywdzonych Bernardyn a więc PollandBall Husaria

  Link do Znaleziska
  pokaż całość

 •  

  To już dziś! Ścigamy się dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Polska społeczność simracingowa organizuje wyścig online jakiego w Polsce jeszcze nie było - po prekwalifikacjach możemy śmiało powiedzieć, że to pierwsze wydarzenie na którym spotka się niemal cała czołówka polskiej sceny simracingowej, pula nagród to 10 000 PLN!

  Walka o cały dzień spędzony za kierownicą prawdziwego samochodu Porsche wywabiła z jaskiń nawet największych alienów - czyżby w końcu @MrKubool znalazł kompanów do walki na torze ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

  Halko Racing czyli ekipa śmieszków wywodząca się z wykopowej ligi #acleague wraz z sponsorami eventu, Porsche Polska oraz Ragnar Simulator zaprasza Was wszystkich do zabawy razem z nami już dziś od 15:00.

  Zachęcamy Was wszystkich również do wsparcia WOŚP, jeżeli zdecydujecie się wpłacić środki na konto fundacji online to podrzućcie potwierdzenie wpłaty (oczywiście bez danych wrażliwych) na maila simracingdlawosp@ragnarsimulator.com, pokażmy razem ile potrafi wykopowa społeczność!

  Transmisja wydarzenia, która poprowadzi @Sefni odbędzie się na:
  https://www.youtube.com/ragnarsimulator

  Dodatkowo jazdę jednego z naszych dwóch kierowców VIP, którzy na codzień ścigają się po torach w Polsce i na całym świecie będziecie mogli oglądać na FB inicjatora całej akcji:
  https://www.facebook.com/RagnarSimulator/

  HARMONOGRAM FINAŁU SIMRACING dla WOŚP 2018
  14:00 - Trening (60 min)
  15:05 - Kwalifikacje (15 minut)
  15:25 - Race 1 (30 minut)
  Przerwa (20 minut)
  16:20 - Warm up (5 minut)
  16:25 - Race 2 (30 minut)
  17:00 - Dogrywka 1:1 (jeśli sytuacja punktowa będzie tego wymagać)
  Przebieg dogrywki:
  - kwalifikacje (wyjazdowe/pomiarowe/zjazdowe). Kto wykręci lepszy czas startuje z P1.
  - wyścig 5 okrążeń i walka 1:1.
  - wygrywa ten, który pierwszy przetnie linię mety.

  Więcej szczegółów dotyczących samego eventu oraz nagród znajdziecie na: http://halkoracing.pl/Simracing_dla_WOSP.pdf

  #simracing #assettocorsa #acleague #halkoracing #wosp
  pokaż całość

  źródło: halkoracing.pl

 •  

  UWAGA! Uruchamiamy ROOM 2 SIMRACING DLA WOŚP 2018!

  W związku z dużym zainteresowaniem wszyscy kierowcy którzy zajmują w kwalifikacjach miejsca 33-63 mają szanse na udział w wyścigu!

  Oczywiście dla najszybszych w wyścigu ROOM 2 przewidziane są nagrody! TOP3 otrzyma vouchery Ragnar Simulator!

  PAMIĘTAJCIE O WSPARCIU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SYMBOLICZNĄ KWOTĄ I PRZESŁANIU SKRINA!

  Więcej info tutaj: http://bit.ly/simracingWOSP

  DWA WYŚCIGI PO 30 MINUT ODBĘDĄ SIĘ W NIEDZIELĘ 14 STYCZNIA.

  Start ROOM 2 od godz. 17:00 więc zaraz po pierwszej części eventu gdzie ścigać się będą najszybsi w kwalifikacjach.

  #simracing #wosp #siepomaga #assettocorsa
  pokaż całość

 •  

  Halko, uwaga #simracing owe świry, mam ważny komunikat:
  tl;dr

  pokaż spoiler Halko Racing organizuje wyścig dla wośp pod patronatem Ragnar Simulator oraz Porsche Polska - do wygranka cały dzień jazd prawdziwym porsche po torze i vouchery na Ragnar Simulator


  Po raz pierwszy w historii społeczność simracingowa wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ragnar Simulator oraz Porsche Polska zapraszają do wzięcia udziału każdego gracza w ogólnopolskim wyścigu online w ramach 26. Finału WOŚP!

  Wyścigi w samochodach Porsche to marzenie prawie każdego maniaka sportów motorowych. Nie wszyscy mogą sobie jednak na to pozwolić w rzeczywistości, ale od czego mamy świat wirtualny? Simracing, czyli wyścigi online, dają niemal nieograniczone możliwości. Z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i gromadzi rzesze nowych kierowców wirtualnych. Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy polska społeczność simracingowa zorganizuje zbiórkę w formie emocjonujących zawodów SIMRACING dla WOŚP 2018. Inicjator akcji Ragnar Simulator wraz z głównym partnerem Porsche Polska i grupą Halko Racing już w niedzielę 14 stycznia przeprowadzi wyścigi online w samochodach Porsche 911 GT3 Cup na torze Nürburgring GP na platormie Asseto Corsa w wersji PC. To wydarzenie dla osób, które mają benzynę we krwi, czują ducha rywalizacji i chciałyby powalczyć o fantastyczne nagrody. W polskim simracingu czegoś takiego jeszcze nie było!

  Na zwycięzce czeka bowiem jednodniowe szkolenie torowe z serii Porsche On Track w maju br. na torze Silesia Ring wraz z noclegiem poprzedzającym dzień jazd. Pod okiem doświadczonych instruktorów będzie on miał możliwość wyszaleć się większością nowych modeli z gamy Porsche i poczuć na żywo fenomen tych aut. Ponadto kierowcy, którzy staną na podium otrzymają pucharyi vouchery na trening na profesjonalnym symulatorze wyścigowym Ragnar Simulator. Ale to nie wszystko! Dodatkowe pięć voucherów Ragnar zostanie rozlosowanych wśród wszystkich uczestników prekwalifkacji SIMRACING dla WOŚP 2018. Wygrać może więc każdy: profesjonaliści i nowicjusze! Udział w evencie jest bezpłatny i może wystartować dosłownie każdy bez względu na doświadczenie i umiejętności. Natomiast, aby powalczyć o nagrody i zakwalifkować się do fnału należy spełnić tylko jeden warunek: wpłacić na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy symboliczne wpisowe w wysokości 5 zł. Zachęcamy was jednak bardzo gorąco do wsparcia orkiestry wyższymi kwotami, ponieważ jak co roku cel fundacji Jurka Owsiaka jest bardzo szczytny – pomoc dzieciakom i najbardziej potrzebującym. Pokażmy jaka siła i dobre serca drzemią w społeczności simracingowej w Polsce! Wrzutkę do tradycyjnej skarbonki zamieńmy na wpłatę do eSkarbonki WOŚP.

  Czy zainteresowaliście się przełomowym wydarzeniem w polskim simracingu i chcielibyście już ruszać z paddocku? Spieszymy ze szczegółami wydarzenia. Prekwalifkacje do głównych zawodów rozpoczęły się w środę 10 stycznia o godz. 9:00 i potrwają do soboty 13 stycznia do godz. 23:00. Następnie 32 najszybszych kierowców weźmie udział w dwóch 30 minutowych wyścigach, które odbędą się w niedzielę 14 stycznia o godz. 15:00, czyli w dniu 26. Finału WOŚP. Niespodziankę w evencie będzie stanowić gościnny udział kierowcy wyścigowego z realnych torów. Sami jesteśmy ciekawi jak wypadnie na tle simracingowych konkurentów.

  Finałowe wyścigi SIMRACING dla WOŚP 2018 będą mogli zobaczyć wszyscy internauci: transmisja na żywo na YouTube na kanale Ragnar Simulator rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa około dwóch godzin. W tym samym czasie na fanpage Ragnar Simulator będzie prowadzona transmisja live z Sim Center Częstochowa, gdzie jeden z uczestników będzie ścigać się na ruchomym symulatorze.

  Serdecznie zapraszamy do udziału całą społeczność simracingową z Polski, ale też graczy, którzy do tej pory nie mieli okazji ścigać się online. Szczegółowe informacje na temat możliwości przystąpienia do wyścigów, harmonogramów, regulaminu oraz form dokonania płatnościwpisowego na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziecie pod tym linkiem:

  http://halkoracing.pl/simracingdlawosp

  Do zobaczenia na wirtualnym Nürburgring GP! Odpalajcie silniki Porsche 911 GT3 Cup i kręćcie jak najszybsze okrążenia. Siema!

  Organizatorem wydarzenia SIMRACING dla WOŚP 2018 jest Ragnar Simulator. Głównym partnerem akcji jest Porsche Polska. Nad prawidłowym przebiegiem wyścigów w duchu fair play czuwa grupa Halko Racing. Mikrofon komentatora podczas transmisji należy do NiTjSefni.
  Film promocyjny zrealizował Kuba Pfantz.

  Szczegóły eventu Porsche On Track na torze Silesia Ring:
  http://porsche.pl/motorsport-i-imprezy/porsche-driving-experience-2017

  Link do transmisji LIVE wyścigów:
  https://www.youtube.com/ragnarsimulator
  Link do transmisji LIVE z Sim Center Częstochowa:
  https://www.facebook.com/RagnarSimulator/
  Więcej informacji o Ragnar Simulator:

  #wosp #assettocorsa #simracing #acleague #rfactor2 #rfactor #iracing #siepomaga
  pokaż całość