•  

  Dzień dobry,

  Mamy 20 października 2019 roku.
  Chciałbym tylko wszystkim przypomnieć lata 90 w których zespół Boys zdobył bardzo dużą sławę, pieniądze oraz członkowie zespołu zyskali nowe lepsze życie. Dziś omówimy jeden z najbardziej gangsterskich polskich klipów lat 90. Boys - Ostatni dzień, ostatnia noc (1999).

  Już na samym początku rzucają nam się w oczy dwie główne przewodnie teledysku. Ładne, drogie samochody oraz skąpo ubrane kobiety. Nowy Mercedes SLK kosztował aż 82 557,20 marek niemieckich a nowe BMW seria 7 E38 około 490 000 zł.

  Marcin Miller umięśniony 20 latek bawiący się swoim życiem i pieniędzmi z milionowej sprzedaży płyt. Impreza nad basenem, dziewczyny chodzące dookoła Ciebie i Mercedes z rejestracją MAFIA. Nie można z Tobą zadzierać. Czysta hustlerka.

  Z moich prywatnych przemyśleń: Ameryka może mieć swoich raperów którzy na klipach są groźni, zabijają i pokazują bogactwa.. my mamy coś lepszego. Marcin jest cały czas uśmiechnięty, nie chce żeby ktokolwiek się zabijał i krzywdził. W innych utworach śpiewa o miłości, facet ideał. Wracając do klipu, mógłbym go porównać do 2Pac - Gangsta Party feat. Snoop Dogg bo w czym niby Boys jest gorsze?

  Pełna hustlerka w wykonaniu Marcina pozwala mi się cieszyć z tego jak świat wyglądał w latach 90. Chciałbym być Marcinem.. bez żadnych zmartwień. 23 albumy wypuszczone w 26 lat. 28 lat życia w rytmie disco polo. Gdybym był Marcinem kochałbym swoje życie.

  Zapraszam do odsłuchu i zwrócenie uwagi na klip:
  https://www.youtube.com/watch?v=_dT7LChs5I4

  #discopolo #mafia #gangsta #marcinmiller #muzykazwykopem
  pokaż całość

 •  

  A wiec tak
  Byłem 2,5 roku z dziewczyną starszą o 5 lat (pierwszy związek) która mną manipulowała, jak chciałem odejść to pisała że się zabije po pół roku dowiedziałem się że ma zawiasy za pobicia, handel itd ale nie dała mi odejść
  Była piła codziennie, ćpała, kłamała, zdradzała mnie. Któregoś razu zostawiła mnie sama w nocy na ulicy bez kasy bez tel nie miałem jak wrócić do domu i pojechała pic z kolegami. Po roku związku mi się oświadczyła a rok później od niej odszedłem. Po 7 miesiącach związku z nią, zaszła w ciąże i w tym momencie też ciężko zachorowała. Nie widziałem o tym, trafiła do szpitala i wszystko się wyjaśniło. Jak wyszła ze szpitala to uciekła na miesiąc z domu bo nie miała życia nie wiedziałem czyje jest dziecko. Taka z dobrego domu a dała dupy. Urodziła córkę dwa miesiące za wcześnie. Córka jest ciężko chora i nie dawali jej szans na przeżycie, jak się urodziła spędzała większość czasu w szpitalu.Teraz ma prawie 4 lata i codziennie rehabilitacje, przedszkole, zajęcia dodatkowe,zrobiłbym dla niej wszystko. Bardzo się zmieniłem, dojrzałem...
  Nie mogłem się pozbierać
  Założyłem tindera
  Co jakiś czas spotykałam idiotki które chcą tylko jednego ale nie wiedzą wgl czego chcą.. odpuściłem sobie szukanie „miłości” na necie

  #milosc #smutnehistorie #historia #tinder #zwiazki #zycie
  pokaż całość

 •  

  Hej Mirki,

  Ostatnio skończyłem fascynującą podróż wśród Julianem, Rickym i Bubblesem.
  Moje kilka godzin spędzonych na haju patrząc bezmyślnie w przemijające obrazy musiały w końcu dobiec końca. Próbuję dalej być na haju i oglądać przeróżne seriale itp. Niestety, chyba już nigdy nie zaznam szczęścia. Chciałbym ostatni raz poczuć otulający mnie spokój podczas leżenia i obserwowania ludzi hodujących tyle zioła, że nie byłbym w stanie tego objąć swoimi rękami.
  Proszę o pomoc. Od dawna tułam się po morzu niewiedzy i niepewności czy nadchodzący wieczór będzie szczęśliwy.

  Podajcie mi powody do życia albo podobne bezmózgie spotkania z ekranem. Błagam. Jesteście moją ostatnią nadzieją.

  #seriale #trailerparkboys #marihuana #narkotykizawszespoko #kutasyzakretasy

  Nie dajcie się prosić o pomoc przez tak ładnego chłopca:
  pokaż całość

Osiągnięcia (1)