•  

  Mirki, mój dell inspiron 5748 nie chce się włączyć. Dioda power świeci gdy jest podłączony zasilacz. Ostatnio też miałem z nim taką akcję a wyglądało to tak ze oglądam filmy na baterii przed zaśnięciem i komp pozostaje do rozładowania. Ostatnim razem zostawiłem go tak, poszedłem do pracy, wróciłem i nie chciał się włączyć tak więc wyjmowalem baterie, trzymałem power button i nie zaskakiwał. Zostawiłem go na noc na zasilaczu rano wcisnalem power button i włączył się dosłownie na 10 sekund po czym padł. Gdy wróciłem z pracy znowu spróbowałem i tym razem włączył się normalnie i śmigał kilka dni bez żadnego problemu. Kolejny raz zostawiłem go rozładowanego tym razem na tydzień, dziś nadeszła próba włączenia, ktora zakończyła się niepowodzeniem i kombinuje juz z 3h. Podłączony do zasilania nie włącza się, wyjmowalem baterie i nic. Co jest z nim nie tak?
  #pytanie #pytaniedoeksperta #laptopy #dell #awaria
  pokaż całość

  +: Rapepo
  •  

   @wychilloutowany: Google po angielsku problem zawsze szukaj dodatkowo. A tak z doświadczenia, może być coś związanego z jakimś sterownikiem zarządzania energią, tak było w przypadku starszych komputerów z Windows 7. Sprawdź sterowniki na stronie DELL. A może coś w BIOS.

 •  

  Hej! Potrzebuje opini ludzi którzy kładli gładzie gipsowe przy remoncie mieszkania. Czy przed kładzeniem gładzi należy ze ściany usunąć wszystko łącznie ze starą farbą do gołych tynków? Ściany wyglądają tak jak na zdjęciach. Na ścianach wcześniej były tapety i w niektórych miejscach po ich ściągnięciu jest również stary klej. Jeżeli trzeba to wszytko usuwać to w jaki sposób ? Próbowałem szlifierką kątową z końcówka do której przylega się papier ścierny na rzepy ale jest to nieopłacalne bo tarcze szybko się zużywają a kurzu jest tyle ze widoczność w mieszkaniu to mniej niż pół metra.
  #remontujzwykopem #remont #pytanie #pytaniedoeksperta
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1542006445614.jpg

  +: lwonly

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika wychilloutowany

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)