wykoPAKA to zabawa dla użytkowników portalu wykop.pl polegająca na wymianie drobnych, personalizowanych upominków.

 •  

  Cześć Mirki i Mirabelki.

  Udało się! Rozlosowaliśmy dla Was pary w tegorocznej edycji wykoPAKI! W losowaniu wzięło udział 535 osób (2 pozytywnie zweryfikowane zrezygnowały przed losowaniem).

  Swoje pary znajdziecie na naszej stronie w Panelu Uczestnika. Zarówno z nadawcami jak i z odbiorcami możecie się skontaktować poprzez Anonimowe Wiadomości.

  W tym roku na stronie „Twoja para” możecie anonimowo ocenić opis swojego odbiorcy i opcjonalnie podzielić się krótkim komentarzem. Ocena i komentarz nie będą udostępnione odbiorcy. Będą one widoczne tylko dla organizatorów oraz moderatorów i posłużą dopracowaniu standardów weryfikacji tak, żeby z roku na rok poziom zabawy rósł.

  Na przygotowanie paczek macie czas do 19 grudnia włącznie i w tym czasie musicie je zweryfikować. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Ten rok jest nieprzewidywalny, a terminy są nieprzekraczalne. Pamiętajcie, że co roku, mimo próśb, wiele osób zostawia weryfikację na ostatni dzień, co oznacza, że weryfikacja może się przedłużyć i może nie być już czasu na poprawę paczki w razie odrzucenia.

  Na wysyłkę paczek czekamy do 21 grudnia włącznie i jest to maksymalna data nadania paczki, a nie wygenerowania listu przewozowego.

  Po otrzymaniu paczek nie zapomnijcie pochwalić się nimi, tagując #pokapake. Odbiorca i nadawca najwyżej plusowanej paczki pod tym tagiem otrzymają od nas karty podarunkowe o wartości 50zł każda, do wykorzystania na Allegro. W zabawie biorą udział tylko wpisy odbiorców naszej zabawy. W przypadku, kiedy w zwycięskiej parze będzie któryś z organizatorów lub moderatorów zabawy, przekażemy równowartość wygranej przez nas nagrody na wybrany cel charytatywny. Ogłoszenie wyników 6 stycznia 2021r wraz z ostatecznym podsumowaniem zabawy.

  Pozdrawiamy – ekipa wykoPAKI
  #wykopaka
  pokaż całość

  źródło: lh3.googleusercontent.com

 •  

  Cześć Mirki i Mirabelki!
  Punktualnie o północy zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w zabawie. W drugim etapie udział weźmie 537 uczestników. Przygotują oni paczki, które powędrują do 8 różnych krajów.
  W pierwszym etapie rozpatrzyliśmy 726 zgłoszeń weryfikacyjnych, z których większość (426) zostało zaakceptowanych za pierwszym razem. Drugiej próby potrzebowało 89 osób, za trzecim razem udało się to 17 osobom, a 5 rekordzistów potrzebowało 4 prób.
  W losowaniu par udział weźmie 418 uczestników z niebieskim kolorem paska i 103 z paskiem różowym (16 nie ma żadnego koloru) i 3 marki/firmy.
  Co dalej? Od kilku godzin całą ekipą przygotowujemy karteczki z Waszymi nickami, z pomocą których przeprowadzimy losowanie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie odbędzie się już w tę niedzielę, ale ze względu na złożoność tego procesu, nie podajemy konkretnej godziny.
  O wynikach losowania poinformujemy Was w kolejnym wpisie oraz poprzez PW. Pary będą dostępne w panelu uczestnika na naszej stronie. W tym roku przygotowujemy dla Was małą niespodziankę, ale więcej zdradzimy w kolejnym wpisie ( ͡º ͜ʖ͡º).

  Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI.

  #wykopaka
  pokaż całość

  źródło: podsumowanie_etapu_rejestracji.jpg

 •  

  Cześć Mirki i Mirabelki!

  Z opóźnieniem, jak co roku, ale już jesteśmy i spieszymy Wam ogłosić, że Święta czas zacząć! Właśnie nastał ten długo wyczekiwany przez was moment, w którym startujemy z trzecią edycją wykoPAKI. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące zabawy oraz infografikę przedstawiająca zasady zabawy, która będzie przydatna szczególnie nowym uczestnikom. Więcej dowiecie się na naszej stronie internetowej.

  Czym jest wykoPAKA?
  wykoPAKA to zabawa dla użytkowników Wykopu, która polega na sprawianiu innym przyjemności! Podstawowym założeniem tej zabawy jest przesyłanie sobie nawzajem paczek z listem oraz upominkami przez uczestników zabawy. Ty przygotowujesz paczkę dla kogoś, a ktoś inny przygotowuje paczkę dla Ciebie - to proste!

  Jak wziąć udział w zabawie?
  Przede wszystkim musisz spełniać wymagania. W tym roku od uczestników zabawy wymagamy przynajmniej półrocznego stażu na Wykopie i minimum 50 wpisów na Mirko (liczone do dnia zapowiedzi zabawy, tj. 15.11.2020). Jeśli spełniasz wymagania odwiedź oficjalną stronę zabawy, gdzie czeka na Ciebie przycisk „Dołącz do zabawy”.

  Jakie są terminy?
  Terminy zabawy opublikowane są na stronie wykoPAKI.

  Ile to kosztuje?
  Nic! Udział w zabawie jest darmowy. Ponosisz jedynie koszt przygotowania i wysyłki paczki. Wymagana minimalna wartość paczki to 50zł, nie wliczając w to kosztów wysyłki.

  Gdzie znaleźć więcej informacji o tej zabawie?
  Sprawdź poniższą infografikę, zajrzyj na naszą stronę internetową, a w szczególności do FAQ i Regulaminu zabawy. Jeśli nadal masz pytania, zadaj je pod tagiem #wykopaka

  Jacyś organizatorzy?
  Organizatorami zabawy jesteśmy my: @chybaDapi oraz @dobry_programista, a w rozpatrywaniu zgłoszeń weryfikacyjnych pomagać nam będą w tym roku @Shyvana i @trusru. Podobnie jak w poprzedniej edycji również bierzemy udział w zabawie, ale nie możemy weryfikować swoich paczek ani paczek naszych nadawców. Nie wiemy także kto przygotowuje dla nas paczki – lubimy niespodzianki tak samo jak Wy :).
  W razie pytań i problemów jesteśmy do waszej dyspozycji pod tagiem #wykopaka oraz na PW.

  Zapraszamy do rejestracji i dziękujemy, że jesteście z nami!

  Ekipa wykoPAKI.

  No i tagi #wykopaka i #wykopoczta dla zasięgu.
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: wykopaka.pl

 •  

  Cześć Mirki i Mirabelki!

  Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej edycji wykoPAKI dzieli nas już tylko tydzień. Rejestracja startuje 22 listopada, punktualnie o północy i potrwa do 27 listopada, do godziny 23:59.

  Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest #wykopaka, to odpowiedź znajdziecie w pierwszym komentarzu pod tym wpisem.

  W tym roku, żeby wziąć udział w zabawie, należy spełnić takie same wymagania jak rok temu, tj. min półroczny staż na Wykopie (na chwilę startu), brak bana (w toku zabawy) oraz minimum 50 wpisów na Mikroblogu (liczone do chwili publikacji tego wpisu, bez obniżonego progu dla uczestników poprzednich edycji). Nie ma możliwości warunkowego uczestnictwa, bez spełnienia wymagań. Wyjaśnienie wymagań również znajdziecie w pierwszym komentarzu.

  O starcie zabawy przypomnimy Wam jeszcze w kolejnym wpisie, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz tagu #wykopaka.

  Do zobaczenia za tydzień!
  Ekipa wykoPAKI
  pokaż całość

  źródło: start.jpg

 •  

  Jak tam @wykoPAKA serwery nasmarowane? Przetrwają niedzielny szturm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #wykopaka

 •  

  Cześć Mirki i Mirabelki!
  Od ostatniej edycji #wykopaka wiele się zmieniło. Świat stanął na głowie, a wszystkim nam przyszło odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Życie i zakupy przeniosły się do sieci, kontakty międzyludzkie zostały mocno ograniczone, a dodatkowo ciągle wisi nad nami widmo lockdownu. W tym trudnym czasie nie wyobrażamy sobie świętowania Bożego Narodzenia bez wymiany upominków, dlatego od wielu tygodni pracujemy intensywnie nad kolejną edycją. Już niedługo ogłosimy termin startu i szczegóły tegorocznej zabawy, a już dziś, w odpowiedzi na liczne pytania, informujemy, że warunkami koniecznymi do startu w wykoPACE będą, podobnie jak w zeszłym roku, minimum pół roku stażu i brak bana na Wykopie oraz przynajmniej 50 wpisów na Mikroblogu.
  Pozdrawiamy i do usłyszenia niebawem!
  Ekipa wykoPAKI
  pokaż całość

  •  

   @Bigbluee: w zeszłym roku średnia wpisów dla uczestników wyniosła ponad 500. To 10x więcej niż wymagane minimum, a udział w zabawie wzięło ponad 800 osób, także warunek jest jak najbardziej do spełnienia. Dodatkowo w ankiecie po zakończeniu zabawy uczestnicy wskazywali na to, że wymóg ten powinien zostać utrzymany, a niektórzy sugerowali nawet jego zwiększenie.
   Każde wymaganie dla kogoś, kto go nie spełnia, będzie wymaganiem z dupy. Pytanie tylko jak brak wymagań przełoży się na ilość i jakość paczek.
   pokaż całość

   +: kt13
  • więcej komentarzy (101)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika wykoPAKA

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)