•  

  Jest już najnowsze zalecenie Ministerstwa Zdrowia i Premiera w sprawie biegania na świeżym powietrzu!

  ♂ Dozwolone jest bieganie maksymalnie dwóch osób w odstępie 280cm.
  Jeżeli są to członkowie rodziny wówczas odległość między nimi może wynosić 160cm.
  Jeżeli śpią w jednym łóżku - 120cm.

  ♂ Biegać można w godzinach:
  07:00 - 09:00
  16:00 - 18:30
  23:00 - 02:15

  Zabronione jest bieganie następujących par:

  ⛔ Zięć z teściową
  ⛔ Synowa z teściową
  ⛔ Małżeństwo w separacji
  ⛔ Rodzeństwo pokłócone o spadek

  Zakaz obejmuje również bieganie ze sobą dwóch szwagrów - grozi to zbyt długim pobytem po treningu pod sklepem monopolowym.

  ♂ Bezwzględny zakaz biegania obejmuje osoby o imieniu: Marcin, Paweł, Andrzej, Krzysztof oraz Anna, Martyna, Katarzyna i Wiktoria.

  ♂ Zakaz biegania obejmuje także osoby spod znaku koziorożca, raka, wodnika oraz panny.

  ♂ Nie należy biegać w celu poprawy wydolności fizycznej. Osoby, u których stwierdzi się zwiększoną formę, zostaną rozstrzelane przed Ministerstwem Zdrowia.

  ♂ Można biegać w lesie pod warunkiem, że minimum 60% drzewostanu tego lasu stanowi sosna.
  W przypadku lasów z przewagą grabów oraz jesionów maksymalny dystans jaki można pokonać to 11,7km w tempie nie szybszym niż 6:10/km.
  W lasach bukowych dozwolone jest bieganie tylko małżeństw oraz bliźniaków jednojajowych.

  ♂ Osoby poniżej 18 roku życia mogą biegać w pojedynkę pod warunkiem posiadania pisemnej zgody rodziców, upoważnienia naczelnika Urzędu Skarbowego oraz adnotacji komornika.

  ♂ Dopuszcza się bieg na mszę świętą pod warunkiem, że kościół nie jest w stylu gotyckim, ani nie jest pod wezwaniem świętego Antoniego.

  ♂ Biegacze powinni mijać się w odległości większej niż 5 metrów. Zasada jest taka, że z drogi ustępuje młodszy. Musi to uczynić nawet jeśli na poboczu są pokrzywy, akacje czy barszcz Sosnowskiego.
  Jeżeli po obu stronach drogi znajduje się przepaść, wówczas obaj biegacze skaczą w dół, serdecznie się wcześniej pozdrawiając, unosząc prawą dłoń.

  ♂ Podczas biegania nie należy nadeptywać na łączenia płyt chodnikowych, nie wolno smarkać - połykamy gile solidnie się zaciągając. Można kaszlnąć co 2km pod warunkiem, że nie pada akurat deszcz ani deszcz ze śniegiem.

  ♂ Dopuszcza się wrzucenie jednego posta tygodniowo ze swoim treningiem, pod warunkiem dodania linku do TikToka prezydenta.
  pokaż całość

 •  

  Myślicie że propaganda TVP nie działa?

  Właśnie się dowiedziałem od oglądającego namiętnie wiadomości wujka że: "Przez Kopaczową za pierwszej epidemii SARSA zginęło tysiąc osób w Polsce, bo kazała ludziom się bawić i chodzić do pracy... oraz nie kupiła niezbędnych szczepionek" oraz usłyszałem radę abym "nie nakręcał się politycznie i nie dał się wodzić tym którzy chcą za wszelką cenę wyrwać władzę dla siebie" xD

  Także ten...

  Ten kraj jest stracony... Mamy dwie równoległe rzeczywistości i dwa światy w jednym, tym mniej realnym, żyje spora część społeczeństwa :(

  #bekazpisu #koronawirus #epidemia
  pokaż całość

 •  
  Tylko_szczera_prawda

  +81

  Mam nadzieję że po tym całym chaosie pozbędziemy się tzw. Bullshit jobs i zaczniemy doceniać oraz lepiej wynagradzać, tych dzięki którym jeszcze żyjemy i jakoś funkcjonujemy, czyli: śmieciarzy, magazynierów, pracowników produkcyjnych, lekarzy, pielęgniarki, duchownych, kasjerki itp. a wyrzucimy na śmietnik wszystkich specjalistów od pr, hr, lgbtq, coachingu, marketingu, sprzedaży, 80% programistów, prawników itp.
  Zostaną tylko pożyteczne zawody, proletariat znowu zacznie rządzić.

  #praca #ekonomia #koronawirus
  pokaż całość

Osiągnięcia (1)