•  

  #kurtka #puchowa #warszawa #modameska
  Gdzie kupić dobrej jakości może być w (okolicach warszawy, albo online) ale nie horendalnie drogą kurkę puchową?
  TLDR: Szukam i znajduję tylko albo markowe hilfiger, guess (co daje +100% do ceny za naszywkę), albo turystyczne (które mi się nie podobają).
  Szukam już ponad 3 tygodnie sklepu gdzie kupię kurkę puchową z puchem a nie poliestrem. Budżet to około 1000zł. I albo znajduję tylko kurtki droższe (np. 1200-2000), albo kurtki w sklepach górskich (które mają dobrą jakość wykonania i wypełnienia, ale nie wyglądają modnie, a ja chciałbym aby ta kurtka była ładna na pierwszym miejscu jak już wydaję tyle $$$). Raczej stawiałbym na krótszą kurtkę (parka do samochodu mnie nie przekonuje).
  Do tej pory znalazłem takiego hilfigera za 800zł bardzo mi się podoba, ale 50% poliestru mnie martwi, tak samo jak ta marka nie musi oznaczać wcale dobrej jakości.
  Jeszcze jedna parka w United Colors of Benneton za 700zł zwróciłą moją uwagę, ale nie miała wyszczególnionego składu, wiec zwątpiłem.
  pokaż całość

  •  

   @xardas060: Z krótkich to nie wiem, bo ja wziąłem długą puchówkę, ale możesz sprawdzić mango(zwykłe i outlet), c&a (za jakość nie ręczę), zalando, chociaż tam nie ma filtrów na pierze i ciężko się szuka, decathlon ma raczej górskie, ale zależy co uznajesz za modne.

   edit i zary, reserved, pull&bear, jakieś inne sieciówki - mają często w liniach premium prawdziwy puch i miękko zmieścisz się w budżecie.

  •  

   @xardas060: W Designer Outlet w Piasecznie trafiliśmy przecenioną dwa razy, w sumie z 900 na 220. Sklepik mountain coś tam.

  • więcej komentarzy (1)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika xardas060

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)