•  

  Cześć Mirki i Mirabelki,
  Z kodem 300LIKE jest 30% na żwirek i wszystkie nasze produkty. Darmowa dostawa od 50zł.
  https://animalife.eu/pl/c/Koty-i-kroliki/13

  Trochę o nas:
  Stworzyliśmy oryginalną i opatentowaną formułę eko żwirku. Żwirek jest wytwarzany z łusek owsa, zawiera w sobie probiotyki (bakterie kwasu mlekowego, które niwelują tworzenie się środowisk patogennych, chorobowych) i ma przyjemny zapach lawendy. Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej liczby osób, ale przede wszystkim uzyskać jak najwięcej opinii, więc podbijam z tym do Was. Można śmiało pytać, krytykować, a przede wszystkim zamówić sobie na test i skonfrontować z tym co teraz macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #kot #koty #kuweta #zwierzaczki #rabat #promocje #cebuladeals #zwirek #animalife
  pokaż całość

 •  

  Trochę to przerażające, że wielkie gwiazdy KSW - Materla,Mańkowski są przez Soldicia robieni jak amatorzy i tracą sporo zdrowia, gdzie wcześniej uchodzili za mega zawodników, a Materla przecież za super zawodnika w stójce i także w parterze. Wczoraj byłem aż w szoku, bo dosłownie był jak worek treningowy, nie miał pomysłu, a zapał też mu odebrały ciosy, po których błędnik mu szalał jak Julka na imprezie w krzywym domku.

  KSW postawiło na bardziej międzynarodowe dotarcie i szybko nasi mistrzowie zostali zweryfikowani. Tak naprawdę to czysto sportowo jest tylko Mamed i Narkun, reszta to "stara gwardia", która jedzie na zbudowanej reputacji i nazwisku (Mańkowski,Pudzianowski,Wrzosek,Materla) + znane nazwiska ze sportu (Janikowski,Ugonoh,Kołecki).

  Szczerze to jestem mega ciekawy jak rozwinie się sytuacja na przestrzeni 2 lat, no bo

  Materla - 36 lat
  Kołecki - 39 lat
  Mamed - 40 lat
  Pudzianowski - 41 lat

  +Janikowski i Ugonoh z racji na swoją psychikę nie są zbyt pewnymi punktami na dłuższe lata. W tej chwili największe gwiazdy to Parnasse,Soldić,Narkun.

  Wniosek? Za 2-3 lata może z tego grona nie być już nikogo, a następców po prostu nie widać. Borys jest bliżej FAME niż KSW z każdą walką, Wrzosek raczej do zapełnienia gali, ten Legierski się nie zapowiada. Jest sporo fajnych zawodników z zagranicy, ale utrzymać ten poziom na polskim rynku będzie niezwykle ciężko.

  Już same zestawienia typu Mamed-Narkun x2, Mamed - Askham x2, Soldić-Materla, Narkun-De Fries o czymś świadczą. W ciemno stawiam, że Materla na 100 % zawalczy drugą walkę z Mamedem, Mamed na pewno zawalczy z Soldiciem

  #ksw #ufc #mma
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika yoger

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.