never don't give up

 •  

  Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie w Twoim życiu aspekt ZDROWIE I URODA oraz tematy pokrewne.

  Zanim przejdę do konkretów to parę słów dla nowych czytelników. Już od dwóch lat, regularnie co miesiąc rozmawiamy w tych wpisach o wszelkich możliwych usprawniaczach życia. W skrócie: polecam Wam rzeczy które wprowadziłem do swojego życia z tytułowego pytania i z czystym sumieniem mogę je polecić a w komentarzach nawiązujemy dyskusję z której rodzą się kolejne pomysły. W większości przypadków propozycjami są moje autorskie rozwiązania oraz inspiracje spośród setek Waszych komentarzy. Zainteresowanych zapraszam do wymiany poglądów, dzielenia się swoimi sugestiami oraz prześledzenia archiwalnych wpisów pełnych setek lub tysięcy pomysłów.

  W tym miesiącu po raz pierwszy rozdzielamy serię na kategorie a pierwszą z nich jest tematyka ZDROWIA I URODY i związanych z nim aspektów, dowolność jest pełna, możesz wyrazić swoje zdanie tak jak sam definiujesz ten temat.
  Podział na kategorie ma sprawić większe odstępy w propozycjach a co za tym idzie wprowadzić większą różnorodność.
  Dla uściślenia zaznaczę, że kwota 300zł jest kwotą umowną - ma oznaczać aby produkt czy usługa była po prostu powszechnie dostępna a bariera wejścia nie była zbyt duża. Jeżeli natomiast odnalazłaś/eś jakiś niesamowity sposób na poprawę swojego zdrowia, urody a koszt był znacznie większy to oczywiście podziel się tą informacją poniżej z zaznaczeniem że koszt jest nieco wyższy ale z powodów x/y/z uważasz, że warto! :)

  Kolejne wpisy w serii dotyczyć będą rozwiązań w takich dziedzinach jak: DOM, MOTORYZACJA, SPORT i inne. – a jako że tag tworzymy wspólnie to tutaj możecie proponować jakie kategorie powinny się pojawiać i oczywiście plusować komentarze które najbardziej przypadają Wam do gustu.

  Dziś kilka nowych strzałów ode mnie z tytułowego pytania:
  1. Aplikacja Zdrowe Zakupy - darmowa - apka po zeskanowaniu dowolnego produktu w sklepie pokaże wam w skali od 0 do 100 na ile zdrowy jest produkt który zamierzacie kupić. Jeżeli nie chce wam się analizować dokładnie składu napisanego na odwrocie małym druczkiem lub po prostu nie znacie się które składniki są ok dla zdrowia a które nie to sprawdźcie ta aplikacje. W prosty graficznie sposób zobaczycie coś na co prawdopodobnie duża część z Was nie zwracała uwagi. Największe dysproporcje zobaczycie kupując kiełbasy, pakowane wędliny ale i nabiał. Polecam dla zdrowia i większej świadomości zwłaszcza że za darmo to uczciwa cena apki.

  2. Podnóżek do toalety - 50/100zł - pozwala zachować naturalną dla organizmu pozycję podczas robienia dwójki. Jeżeli ktoś z Was zmaga się z problemami jelita grubego lub po prostu szuka sposobu na łatwiejsze wypróżnianie to zachęcam do sprawdzenia tego sposobu.

  Jeżeli podobają Ci się wpisy w tej serii, czerpiesz z nich wartość dodaną i chcesz być wołanym w kolejnym miesiącu to zostaw plusa w tym wpisie.
  Siła tagu tkwi w efekcie sieciowym i setkach propozycji z różnych perspektyw dlatego największą wartość dla społeczności wykreujesz zostawiając plus dla zasięgu.

  Obserwuj TAG AUTORSKI #mirekmasterclass aby móc w każdej chwili wrócić do ponad tysiąca inspiracji z komentarzy Mirków.

  Dołącz do naszej dyskusji odpowiadając poniżej na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.

  #zdrowie #uroda
  pokaż całość

  źródło: wypok.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika zawodowi3c

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (7)