Gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby od tego!

 •  

  Czy akceptujesz możliwość adopcji dzieci przez Homo sapiens?
  #pytanie

 •  

  Miraski opiszę mój wyjazd do polszy obiektywnie jak tylko potrafię i w wielkim skrócie bo wypok ostatnimi czasy strasznie mnie męczy... sam nie wiem dlaczego.Możliwe że to przez specyficznych ludzi siedzących tutaj,a których w realnym zyciu staram sie unikać jak ognia.

  Podróż:
  Tradycyjnie już ok 80 km przed granica chlewu zaczyna sie dzicz.Oczywiście mam na myśli kierowców którzy z kuweta maja się za pan brat.Możliwe ze czują juz powiew smogu i myśla że wyprzedzając o 1km/h dojadą szybciej do ziemi obiecanej. Ogólnie na dystansie 830km zaliczyłem 16 spowolnień spowodowanych wyprzedzaniem się pojazdów z tablicami PL miejscami nawet w trójkąty lecieli jak była możliwośc i były 3 pasy. Nawet Tiry z Litwy czy Białorusi jechały tak jak Hans przykazał jednak dla kierowców wyklętych każdy zakaz to okazja do pokazania swojego spierdolenia.
  Po Polskiej stronie zaskakująco spokojnie (nie licząc wspomnianych Tirów) Jadąc delikatnie busem 110-120km/h wyprzedzałem jakieś 85% pojazdów. Co wy kurde paliwo oszczędzacie czy jak? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Paradoksalnie spotkałem się z wieloma miłymi gestami ze strony kierowców osobówek których przepuszczałem/wpuszczałem itp. (w końcu trzeba robić dobry PR Niemcom jak się jeżdzi na Helmutowskich blachach he he)

  Ceny/jedzenie itp:

  Nie chce mi się teraz szukać i wrzucac paragonów ale drogo tam jak sam skurwysyn. Ja naprawdę nie mam pojęcia jak wy tam wegetujecie bo o życiu to wy nie macie pojęcia. 50% żywności droższa niż w DE o pozostałych rzeczach już nie wspomnę. Sam dałem się nabrać (po wcześniejszym zapytaniu na mirko) kto chce może poszpiegowac moje wpisy.Zjezdziłem 120km po śląsku w poszukiwaniu drzewek. Jeden mirek zrobił mnie w chuja.. he he ciebie nie trzeba robić powiecie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) w końcu znalazłem i kupiłem.... drożej niż u Niemczech.
  Chleb se kupiłem kurwa! 4,20 za mały krojony który smakował jak gówno.Nie dorasta dużemu w DE który mogę kupic w każdym lidlu za 1,19eur ten przynajmniej zjem ze smakiem bez dostania kurewskiej zgagi.
  To kolejny punkt który bez śmieszkowania jest skandalem. Ilość wuj wie jakiej chemii w żarciu,oleju palmowego,raka w mięsie,padliny którą jecie jest przerażająca.Ja do wczoraj miałęm niestrawność po tym gównie,różowy wymiotował.Znajimi którzy jechali w tym samym czasie trafili na sor z ciężkim zatruciem. Smacznego!
  Paragony wrzucę jak znajdę czas. Możecie na mnie liczyć ;)

  Powietrze:

  Zaskakująco mało śmierdzące/trujące. To zasługa termp. która przez czas naszego pobytu oscylowała w granicach 13-17st.
  Oczywiście co dziesiąty dom musiał w biały dzień palić śmieci albo węgiel chuj wie skąd.

  Polityka/nastroje społeczne:

  Tutaj euforia! PIS da wszystko! Tylko dlaczego 13 dla emerytów raz na rok? Przynajmniej dwa razy do roku by sie przydało! znowu na nich zagłosuję! 500+ na pierwszego gówniaka jestem za! Głosuję za socjalistami!!!

  Służba zdrowia:

  Kurwa dramat. Teściu akurat był u lekarza,pilna wizyta u okulisty za 5 miesięcy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Dentysta.
  ktoś z PL z rozumowaniem wykopka
  -U nas piaskowanie jest za darmo idz se jak masz okazję
  -Dziękuję ale nie muszę bo juz robiłem na kasę chorych w DE (raz do roku masz za free) ale że jak za darmo? Aż tak się zmieniło na lepsze odkąd wyjechałem 9 lat temu?
  -No jak sobie wykupisz usługe za 400zł to w pakiecie masz za darmo
  - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Nosz kurwa nowa definicja darmowości którą poznałem.Człowiek uczy się całe zycie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Odczucia:

  Niby podobnie a jak jedziłem po tym śląsku to dopadała mnie depresja.Nie dziwię się że tak dużo samobójstw.Sam bym sie powiesił gdybym miał tam znowu mieszkać.
  Reklamy/billboardy/centra handlowe.Wszędzie gdzie nie spojrzysz dyskonty,centra handlowe a nic nie można dostać.W piątek 8 marca o godz, 12:30 nie było wolnych miejsc parkingowych w SCC - 3500 miejsc parkingowych.

  To tak na szybko.Jak znajdę czas w weekend to wam bardziej nawrzucam,znajdę tylko te paragony z polszy.

  #niemcy #polska #katowice #slask #emigracja @Vincenzo
  pokaż całość

 •  

  Dzień dobry Mirk iz #katowice mam do was prośbę. Katowice są miejscem przesiadkowym i potrzebuje gdzieś w okolicy dworca głownego się wykąpać - nie opłaca mi się hotelu na 1-2h brać co możecie polecić dodaje tez #podroze bo może wam wapdnie jakiś pomysł! DZIEKI!

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika zeusAmadeusz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)