•  

  Życzę wszystkim Wam, a także każdemu z osobna dobrego wieczoru ʕ•ᴥ•ʔ.
  Chciałbym pochwalić się swoim #rozwypasek, ponieważ od dziś może tytułować się jako magister inżynier (ʘ‿ʘ).
  A z moich osiągnięć dnia dzisiejszego znalazłem 10 (słownie: dziesięć) PLNów na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #normictwo

 •  

  Mam małe pytanie do zautomobilizowanych Mirków ;)
  Co sądzicie o kupnie samochodu za +/- 10k złotych, który ma 15 lat i więcej? Niekiedy można trafić na niezły egzemplarz, ale jednak zastanawiam się czy warto rozglądać się na przykład za Mercedesem W208 (lub czymś podobnym). Ogólnie samochód miałby służyć głównie do jazdy rekreacyjnej (weekendy, dni wolne lub sporadycznie trasa około 250 km).
  Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest dorzucenie tak gdzieś 150 000 PLNów i szukanie czegoś porządniejszego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  #motoryzacja #samochody
  pokaż całość

  •  

   fiat tipo sedan

   @averatec: idealny samochód do weekendowej, rekreacyjnej jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Dzięki wszystkim za zainteresowanie oraz odpowiedzi ;).
   Zdaję sobie sprawę, że to będą skarbonki i wiadomo im więcej teraz wyda na auto tym mniej później trzeba inwestować. Jednak niemal przy każdym zakupionym samochodzie (jeżeli mówimy o używkach) to trzeba coś zrobić.
   Oczywiście przy tym roczniku nie wierzę, że samochód ma przejechane "mityczne" 180 tys. kilometrów, a także był trzymany przez niemieckiego dziadka, który nawet nim nie jeździł do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°).
   Nawet jeśli zdecydowałbym się na taką zabawkę, to co w ogóle szukać w tej cenie? W końcu wybór jest dość ograniczony.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Hej Mirabelki i Mirki,

  Streszczenie pierwszego akapitu:

  pokaż spoiler Zmieniam robotę, aby w końcu robić to co lubię


  Mam trochę dziwne pytanie związanego z IT, a dokładnie z dziedziny #programowanie . Jestem obecnie w punkcie, ponieważ nie wiem w jakim kierunku mam się rozwijać... Zacznę od tego, że obecnie pracuję w firmie, gdzie jestem od wszystkiego i niczego, co jest bardzo irytujące (zbyt wiele wymagań z wielu dziedzin IT, jednak daję radę, ale strasznie nie lubię zajmować się drukarkami czy urządzeniami sieciowymi, po to aby po kilku dniach dostać zlecenie napisania programu w języku, którego kiedyś używałem bądź poprawić komuś htmla, bo "chciałby zmienić kolorystkę strony", a okazuje się, że trzeba gruntownie zmienić witrynę).

  Obecnie mam możliwość, a także czas do ugruntowania wiedzy i rozwój w jednej technologii. Wiem, że sam powinienem sobie odpowiedzieć na to ważne, pytanie, ale chciałbym popytać się Was, bardziej doświadczonych kolegów, co sobie lepiej przypomnieć, aby z programisty3k, stać się #programista15k .

  Ogólnie rzecz biorąc poznałem trochę technologii, programowałem kiedyś w javie, C/C++, php, coś tam umiem z powłok systemowych głównie linuxa (bash), a także windowsa, znam sqla, a teraz zacząłem się uczyć js (chce ogarnąć czystego javascript, a następnie zaczynam naukę angulara), a także mam zamiar uczyć się C#, aby korzystać z rozwiązań .NET. Spotkałem się kiedyś z nawet pythonem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  Poniekąd zgłupiałem od wszystkich tych technologii i nie wiem w czym się rozwijać. Nie liczę na rozwiązanie, a szukam kogoś, kto będzie wstanie mnie naprowadzić na właściwą drogę #programowanie . Będę wdzięczny za każdą, chociażby najdrobniejszą wskazówkę.

  Tak trochę #gownowpis
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika zielonaMarchewa

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)