•  

  #bekazlewactwa #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rakcontent
  W programie "druga twarz" pojawiła się taka Pani, która stylizuje się na elfa. Według większości komentarzy pod zwiastunem tego odcinka, który został opublikowany na #yt. To jej sprawa jak się ubiera i polacy to cebula i ogólnie mało tolerancyjny naród.
  Teraz pytam serio k0rwa, chcielibyście żeby taka osoba np. obsługiwała wasz kredyt w banku ?, pobierała krew do badania ? wyciągała z pożaru ?
  Ok mogę być tolerancyjny na zasadzie: nie szkaluje ale omijam bo po ch0j zadawać się z niedorozwojem z wyboru który ma mentalnie maks 8 lat ?
  pokaż całość

  źródło: elf.png

  •  

   @samuraj24: Ej no może też wyjdę na nietolerancyjnego cebulaka ale osoby, które oszpecają się, totalnie udziwniają swój wygląd w imię 'wyrażania siebie' są według mnie chore psychicznie. I nie porównujmy tutaj 'wyrażania siebie' w sposób związany z jakąś subkulturą, tylko w sposób totalnie ekspresyjny. Jak można taką osobę traktować poważnie, skoro mentalnie zatrzymała się na zrobieniu z siebie stworzenia z bajek.
   Mówienie, że jesteśmy smutnym jak chuj narodem, bo nie potrafimy zaakceptować takich dziwolągów, lub wytykamy je palcem i się śmiejemy nie jest przejawem braku tolerancji w stosunku do drugiego człowieka tylko brakiem tolerancji do idiotyzmu. Z resztą nie popadajmy w skrajności, a ten 'elf' jest zdecydowanym przejawem skrajności/
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (191)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ziomekz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)