•  

  #anonimowemirkowyznania
  Pokłóciłam się dziś z niebieskim, bo spóźniliśmy się przeze mnie na pociąg. Zaspaliśmy i mieliśmy tylko chwilę na ogarnięcie się. Zaczęłam robić szybki makijaż, on cały czas się na mnie darł i mnie pospieszał. W taksówce jeszcze kończyłam się malować, a on siedział z kamienną miną, ale widziałam, że jest wściekły na mnie. Wbiegliśmy na dworzec, ale było już po ptakach i zaczęła się litania. Że jestem płytka, że muszę nakładać szpachlę nawet na wyjazd do jego rodziców, że gdyby nie moje fanaberie to byśmy sie wyrobili. Ja w ryk, więc skończył na mnie naskakiwać, ale nie przeprosił.

  Mam straszne kompleksy i nie jestem w stanie wyjść z domu bez chociażby częściowej tapety. W nastoletnich czasach miałam problemy z trądzikiem i mam trochę blizn i te kompleksy z tamtych czasów zostały. Myślałam, że on to rozumie, ale jak widać nie. Jestem rozczarowana swoim chłopakiem i jest mi przykro. #rozowepaski jesteście w stanie wyjść gdzieś bez makijażu? Jak często się malujecie i jak mocną tapetę stosujecie? #niebieskiepaski czy podobają się wam wasze dziewczyny bez make upu?

  #makijaz #zwiazki #logikarozowychpaskow

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  pokaż całość

 •  

  Policja w Wenezueli pobiła Polskiego korespondenta Tomasza Surdela(Gazeta Wyborcza) #wenezuela #polska #gazetawyborcza

 •  

  Żyje już na tym świecie od '92 roku i nie raz nie dwa widziałem jakie są na prawdę nasze rodaczki witaminki kochane.
  Przedstawiam wam 5 typów #p0lka które spotkałem osobiście podczas mojego życia. Uważam że takich osób należy się wystrzegać.

  1.Feministka-Małgorzata lat 27, "znajoma" z klasy licealnej. Już wtedy była mizoandryczką, nienawidziła wszystkich mężczyzn, jej chorobliwy gniew gdy lepszą ocenę dostawał chłopak był oznaką że już na najbliższej przerwie człowiek z penisem będzie wyzywany od najgorszych a jego słabe punkty (jak np. brzydki wygląd u mnie) będą bezpardonowo obnażane przed całą klasą. Nigdy nie znudziła się jej walka o "jej prawa" które były nieustannie "łamane" w czasie nauki w bananowym liceum. Oczywiście nie mam z nią kontaktu, jedynie na facebooku widzę że jej chore poglądy ewoluowały w jeszcze większą skrajność.

  2.Karyna-Natalia lat 22 koleżanka mojej siostry. Jej zamiłowanie do alkoholu i przypadkowych stosunków seksualnych było widoczne już podczas ostatniej klasy gimnazjum gdy martwiła się że może być w ciąży. Córka alkoholików, mieszkanie socjalne i skrajne zaniedbanie zapewne spowodowały że bardzo łatwo wsiąkła w to środowisko. Na porządku dziennym w czasie gdy chodziła do szkoły zawodowej było "ku*wienie" się z przypadkowymi sebixami zahaczające o prostytucję. Najgorsze w tym wszystkim była duma z tego że się tak prowadzi a jakakolwiek polemika i argumenty że nie jest to powód do dumy skutkowały ogromną agresją słowną i gniewem. Dzisiaj jest "dumną" matką 2 dzieci (każde oczywiście z innym) i wegetuje sobie na koszt państwa i 3 konkubenta.

  3.Egzotyczna przygoda-Sara chyba 25 lat córka sąsiadki mojej ciotki (XD). Wspominana wiele razy była studentka biotechnologii, matka owocu miłości jej i Habibi który oczywiście porzucił ją na erazmusie gdy tylko dowiedział się o ciąży. Ciągle szukająca, a jednocześnie gardząca mężczyznami którzy nie chcą do końca, bezgranicznie pokochać jej maluszka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jej matka wielokrotnie wyśmiewała moje kuzynostwo a swoich sąsiadów że są "tępakami" i "nie będą mieć przyszłości" jak jej "curcia" która poszła na biotechnologię ale zamiast dyplomu przywiozła brzuch. Obecnie wychowuje beżowego i wiecznie skarży się na swój los w osiedlowym sklepie.

  4.Księżniczka-Julia lat 25 (znowu) sąsiadka. Wyjechała do wielkiego miasta Warszawy z wiejskiego zadupia którego nienawidziła i wiecznie się śmiała z jego mieszkańców. Tamże znalazła bogatego 30 latka który jako jedyny był jej godny. Pamiętam jak w świąteczny czas 3 lata temu chodziła z nim dumna jak paw i śmiała się wszystkim biedakom w twarz, przecież ich nie stać na mercedesa i długie futro z norek. Oczywiście miłość jak miłość kończy się gdy jedna strona wkłada do związku tylko brezent a druga pieniądze. Dzisiaj oczywiście żeruje na rodzicach (z klasy średniej) który muszą zaspokoić jej wielkie potrzeby materialne i szuka nowego bankomatu który będzie mógł ją utrzymać. Ostatnio jej matka wyżaliła się mojej że chyba naciągnięcie jakiegoś jelenia na dziecko uratuje ich od bankructwa, pozwoli coś odłożyć i żyć w spokoju.

  5. Zdrada po latach-Katarzyna około 40 lat była "znajoma" z pracy. Pozornie wzorowa żona i matka, co tydzień w kościele lecz tak naprawdę jej zdrady pokazały jakie są p0lskie, niesprawiedliwe sądy. Mąż dopiero co wyjechał za granicę a ona już wzięła sobie nowego fagasa który miał zastąpić jej męża. Marek dowiedziawszy się o tym wrócił i rozpoczął batalię o swoje dzieci. Jednakże sąd (oczywiście kobieta) uznał że dzieciom będzie lepiej z puszczalską matką niż z uczciwym ojcem i teraz gówniaki nienawidzą swojego ojca ponieważ sią "urabiane" przez mamusię.

  Co łączy te wszystkie kobiety? Każda z nich nigdy nie szanowała nikogo i niczego oprócz swojej dupy a mimo to nie zostały potępione a ich sprawy są "kontrowersyjne". Tutaj wychodzi tzw. solidarność jajników. Nawet gdy taki humanoid postąpi fałszywie znajdą się osoby które będą zwalać winę na mężczyzn i inne czynniki.
  Taki obraz wasz #rozowepaski

  #takaprawda #przegryw #p0lka
  pokaż całość

 •  

  Ktoś wie co to mogą być za kamienie? Ponoć są niewielkie i bardzo ciężkie. #kamienie #mineraly #pytaniedoeksperta

  +: pierzak
 •  

  Mirki, używam #iphonex od 29 stycznia 2019 - kupiłem nowy.
  Patrzę teraz w baterię - i jej maksymalna pojemność wynosi 98%. Początkowo było to 100%.
  Przez półtora miesiąca bateria straciłaby 2% swojej pojemności?

  Tel. przeważnie podłączany przy 20% i odłączany od ładowarki przy 80%.

  Ten wskaźnik wariuje, czy faktycznie baterie są tak beznadziejnej jakości?

  #apple #iphone
  pokaż całość

  •  

   Tel. przeważnie podłączany przy 20% i odłączany od ładowarki przy

   @BoaKusiciel: na pocieszenie tez kupilem iphone x w lutym, i też mi spadło do 98% po 3 tygodniach :D. Może to kwestia tego że X jest nie produkowany już, i te modele ze sklepów długo już leżały w magazynach i baterie się lekko zdegradowały? Nie wiem, strzelam.

  • więcej komentarzy (15)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ziurek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)