Tymczasem na Rondzie Iwiny pokaz umiejętności kierowania pojazdem mechanicznym przez kierowcę z badaniami, licencją i nienaganną znajomością topografii miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@shinX: nie uważam się za jakiegoś zbawiciela w końcu nie wożę bułek wędlin itd, ale większość wypadków z udziałem firm przewozowych to freenow, uber i bolt.

jak ktoś jeździ swoim autem i zapłacił za udziały w korporacji bardziej dba o swój warsztat pracy

a jedyne afery z ich udziałem to w przypadku tych "dziadków z okularów" którzy najczęściej ukazują chamstwo na drodze i ich należy jebać

•

@shinX:

3 lata temu wracając z delegacji styrany zamówiłem ONLY LEGAL TAXI pod pkp, przyjechał Citroen ZX starszy od połowy wykopków

szkoda że jeszcze fiat 125p ze zmienników po ciebie nie przyjechał xD

chyba że zamawiales radio-taxi Hrubieszów i to jednak nie był 2017 tylko 2007 to może ta historia miałaby sens

• więcej komentarzy (17)

•

Poleci ktoś dobry warsztat samochodowy w #gdansk?

•

Oto nastał ten dzień, gdy spadamy z Ekstraklasy, elo. Możecie stawiać domy na Koronę #arkagdynia #ekstraklasa

+: joolekk
  •

Kolejny wspaniały mecz Lechii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Pierwsza połowa to był straszny paździerz i tragiczna obrona. Bardzo niepewnie grał Tobers (a to, że przed nim był Makowski nie uspokajało sytuacji xD), Pogoń co chwilę atakowała i mocno śmierdziało golem. Jakby do przerwy było 0-3 to nie moglibyśmy narzekać. Z dobrej strony pokazywał się tylko Kuciak (jak zwykle) i Ze Gomes (który wygląda coraz lepiej). Ostatecznie to 0-1 było bardzo irytujące, bo przecież minęłoby kilkadziesiąt sekund i skończyłoby się 0-0. Słabo przy tej bramce spisał się Makowski, który nie odebrał piłki dośrodkowującemu Imazowi, oraz obrońcy, którzy w ogóle nie kryli Puljicia.

W szatni jednak chyba padły słynne mocne słowa, zeszli z boiska bezproduktywni Gajos i Mihalik i od razu po przerwie Lechia strzeliła bramkę na 1-1. Piękne dośrodkowanie Ze Gomesa i jeszcze piękniejsze wykończenie superrezerwowego Zwolińskiego. W drugiej połowie obrona była w zasadzie bezbłędna, ale mogło to wynikać z tego, że Lechia prawie ciągle atakowała. Spalone w dobrych sytuacjach, nieuznany gol Zwolińskiego, zmarnowana setka Zwolaka.
    Co się odwlecze to nie uciecze i w końcu Łukasz strzelił gola na 2-1 po świetnym podaniu od Makowskiego. 7 goli w 9 meczach, to tyle ile w 2020 roku strzeliła Pogoń Szczecon i ŁKS Łódź razem wzięte.

Słówko jeszcze o zmianach, bo jak zwykle ostatnio są one bardzo dobre. Zaczynam podejrzewać, że Stoki specjalnie wystawia gorszego Mihalika i trochę mniej konkretnego Ze Gomesa, żeby potem obrona rywala była rozrywana przez Saiefa i Conrado. Ten drugi wiele dziś nie pokazał, ale Saief był dużo bardziej widoczny i konkretniejszy w swoich działaniach od młodego Słowaka. O Zwolińskim chyba pisać nie muszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze na sam koniec za swoją niepewną grę w 1 połowie całkowicie zrehabilitował się Tobers. Był gdzie być powinien i wybił główką piłkę zmierzającą prosto do bramki strzeżonej przez Dusana.

Na sam koniec pragnę jeszcze podziękować prezesowi Bońkowi. Dziękuję, że jesteśmy jedną z nielicznych lig, w których nie wprowadzono przepisu o 5 zmianach. Dzięki temu taki Saief do końca meczu musiał biegać (a właściwie kuśtykać) po boisku (choć dziwne, że po prostu nie został zdjęty, może Stoki wyszedł z założenia, że mimo wszystko lepiej, żeby był na murawie, bo jak piłka mu trafi pod nogi to chociaż wybije xd). Nie mógł zostać zmieniony również Zwoliński, który również miał jakieś kłopoty. Świetna decyzja, a wszystko to tylko dlatego, że za czasów nieomylnego prezesa zdarzyło się, że zagrał w meczu z dnia na dzień. Gratulacje.

26.06.2020

Dzień dobry. Jeśli ktoś stracił rachubę, to dziś zaczynamy następną kolejkę Ekstraklasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piłkarze mogą poczuć się jak w jakiejś Championship, a my - delektować się kunsztem technicznym zawodników. Miał być jeszcze żużel, ale jakieś burze mają być czy coś - więc nie będzie.

EKSTRAKLASA
    18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+) - wstęp od 17:40
    20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 20:00

1. LIGA
    17:40 GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport) - wstęp od 17:30

KOSZYKÓWKA
    15:30 San Pablo Burgos – MoraBanc Andorra (SportKlub)
    18:30 Herbalife Gran Canaria – Valencia BC (SportKlub)
    20:30 Alba Berlin – MHP RIESEN Ludwigsburg (SportKlub)
    21:30 Real Madryt – Casademont Zaragoza (nSport+)

MMA
    20:00 Gala Babilon MMA (Super Polsat, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight)

BOKS
    19:15 Gala w Kielcach (TVP Sport)

SNOOKER
    14:30 Coral Tour Championship (TVP Sport)

Drugi mecz z rzędu, który Lechia wygrywa :o

Bardzo przyjemne spotkanie obejrzeliśmy dzisiaj w Gdańsku. Było ciepło, słoneczko mocno świeciło (nawet trochę za mocno bym powiedział), a piłkarze mimo wszystko nie zagrali tego spotkania w tempie wakacyjnym. Słupki, nieuznana bramka, strzelona bramka, pożegnanie Mladena - trochę się działo.
    Najważniejsze? Mimo, że w obronie dalej mieliśmy kilka pożarów to nie były one tak wielkie jak w poprzednich meczach. W końcu było widać jakąś współpracę między obroną, środkiem pola i skrzydłami, dzięki czemu Lechii udało się parę razy dojść do ciekawych sytuacji i przyspieszyć grę, co zwiastuje dobrze na przyszłość.

Jeżeli chodzi o skład to nie ma się o co przyczepić. W końcu nie było w wyjściowej 11 Makowskiego, a jak już wszedł to naprawdę zasuwał. Dobrze grali Mihalik z Ze Gomesem (choć czasem jednak zbyt samolubnie), a ich zmiennicy nie zawiedli (Conrado zresztą nawet wywalczył karnego) - oby udało się przedłużyć wypożyczenie Gomesa i Saiefa, bo inaczej w kolejnym sezonie znowu trzeba będzie rzeźbić z niczego.
    Jak zwykle fenomenalny Dusan Kuciak, który Lechii w tym sezonie wybronił masę punktów i dziś może sobie dopisać kolejne minimum dwa.

Najsympatyczniejszy obrazek całego spotkania? Miał miejsce już po meczu gdy żegnany był Filip Mladenović. Był szpaler, było podrzucanie przez drużynę, było skandowanie jego nazwiska - naprawdę miłe obrazki, co się raczej rzadko spotyka gdy zawodnik odchodzi z klubu na wolny transfer. Najlepszy prezent Mladenowi sprawił jednak Pan Trener Piotr Stokowiec, bo te wszystkie żółte kartki, które dostał w naszych barwach, raczej mu się wryją w pamięć na długie lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj zresztą na pożegnanie również sobie jedno żółtko dopisał xD
    I tylko trochę szkoda, że nie wykonywał tego rzutu karnego, wydaje się, że jeżeli wcześniejszy gol Flavio zostałby uznany, to dostałby taką szansę.

Saief: 6/10
    Makowski: za krótko (ale zdecydowanie lepiej niż w ostatnich kilku meczach)

Pan Trener Piotr Stokowiec: 7+/10

•

@Bartoni: brawo nasz kierowca autobusu z Żyliny ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby nie on wąchalibyśmy się z arką w ogonach

Nota dla Kubickiego i Mihalika trochę na wyrost, Kubicki dużo strat przy wyprowadzaniu piłki, a Mihalik i jego machanie stopami za dużo w meczu nie pomogły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na mega plus wg mnie Gajos, na początku drugiej połowy jak zaczęliśmy grać przez środek a nie skrzydłami wszystkie groźne akcje przechodziły przez niego pokaż całość