•  

  #protest #bekazpisu #oswiadczenie #niepopularnaopinia

  Do wszystkich spod znaku "haha protestujący uciekają przed kibolstwem": chciałbym wam wytłumaczyć dlaczego uciekają.

  Jeśli od dziecka malowałeś, wychowywałeś się w rodzinie malarzy, potem zajmowałes wiele lat malarstwem i masz przyjaciół malarzy, to prawdopodobnie jesteś całkiem niezłym malarzem. Owocem twojej pracy jest obraz. Gdyby losowego człowieka posadzić naprzeciwko ciebie i kazać rozmawiać o malarstwie, najprawdopodobniej wypadłby przy tobie bardzo blado. Malowanie to jest twoje terytorium. Jeśli ktoś chciałby konkurować z tobą w malowaniu, automatycznie zgadza się na walkę na twoich warunkach, na twoim polu bitwy.

  Jeśli od dziecka jesteś patusem, twoi rodzice to patusy, wychowywała cie ulica i masz przyjaciół patusów, to znaczy, że prawdopodobnie jesteś całkiem niezłym patusem - umiesz obalić pół litra, wiesz skąd wziąć lewe szlugi, umiesz wykręcić radio z samochodu, potrafisz zawalić z dyńki. Gdyby losowego człowieka postawić naprzeciwko ciebie w sytuacji jakiejś większej awantury bądź zamieszek, ta osoba wypadłaby zapewne jako ktoś dużo mniej pewny siebie, dla kogo konfrontacja z drugim człowiekiem jest rzeczą mniej naturalną. Rzeczą, do której nie przywykł. Jeśli ktoś chce konkurować z tobą w zadymiarstwie i bandyterce, automatycznie zgadza się na walkę na twoich warunkach, na twoim polu.

  Pomyślmy o przeciętnym człowieku. No, może nawet delikatnie ponadprzeciętnym, bo szczęśliwym na tyle, że urodził się w normalnej rodzinie. Ma swoich przyjaciół, swoje życie i plany. Ma swoją twarz, która jest jego wizytówką. Ma swoje miejsce w społeczeństwie i prawo, którego złamanie może jego byt w społeczeństwie mocno zakłócić. Swoje jedyne naturalne zęby. Swoje jedyne zdrowie. Niestety, taki człowiek został przez historię postawiony w połozeniu niekomfortowym, wyszedł na protesty. Staje naprzeciwko niego bandyta, któremu jest wszystko jedno. On nie myśli o swoim zdrowiu bo "wyjebane kurwa", on nie boi się konfliktu z prawem, bo nawet nie rozumie po co to prawo jest, on nie myśli o życiu długofalowo, bo do czterdziestki i tak pewnie rozwali się dwudziestoletnią betą na drzewie, zapije się, będzie żulem albo w najlepszym wypadku drobnym przestępcą.

  Będąc w kasynie i grając w pokera z 20 000 złotymi w kieszeni poszlibyście va banque, kiedy wasz przeciwnik stawia 5 zł, które możecie potencjalnie wygrać? Ja nie. Dlatego uważam, że to żaden wstyd unikać konfrontacji z bandytami. Deklaruję swoje pełne zrozumieni i wsparcie dla ofiar przemocy ze strony patusów, również tej werbalnej.

  A, i jeszcze jedno - do bandytów, którzy czują teraz, że są zwycięzcami. Wasz triumf prymitywnej siły można porównać do zwycięstwa w paraolimpiadzie - macie medal, ale nadal jesteście upośledzeni.

  pokaż spoiler wybaczcie tagowanie na nocnej, tylko 29 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

 •  

  Obejrzałem Borat 2 żeby nikt z Was nie musiał...
  2/10
  #film zdecydowanie odradzam jako #filmnawieczor

 •  

  #poker
  cześć mirabele i mirosławowie
  macie jakąś przystępną instrukcje jak pograć w pokera online. Oczywiście za hajsy bo inaczej bez sensu.

  Pamiętam jeszcze czasy jak można było się zalogować na free turnieje na 5000 osób które udało się wygrać, ale było to dawno. Teraz nawet nie można uzbierać fulla, ani zrobić aborcji :(

 •  

  Istnieje jakiś program, który jest w stanie liczyć odssy real time na pokerstarsie? Wszystkie programy które napotykam mają miliony opcji dla kogoś z minimalnym pojęciem, a czy istnieje coś dla całkowitego laika?
  #poker

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika zlowrogitur

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)