Matyson
MikroBLOG w pigułce - niby blog, ale nie pisz o sobie i o swoim życiu czy zainteresowaniach, bo kogo to obchodzi, ja też mam życie i lepsze zainteresowania, a jakoś nie piszę o tym ty atencyjna dziwko

#przemyslenia #justwykopthings #takaprawda
+3
Rewolucjonista_przegrywu
Przegryw to nie nasza wina!
Czytając ten wpis o ulicy Roberta Lewandowskiego ostro się wkurzyłem! Nie dlatego że jakiś tam robercik ma własną ulicę, tylko dlatego że normiki znowu to robią, obarczają anonow jarzmem ich przegrywu!! Kiedy te normal debile zrozumieją że to nie moja wina że jestem spierdolony? Oczywiście normiki piszą coś w stylu

hejtujesz robercika bo on włożył w swój sukces tyle pracy
gdybyś ty tyle trenował/pracował ile on to też byś był takim piłkarzem


Aaaa kuhwa, nie byłbym! A sukces Roberta opiera się może w 10% na jego ciężkiej pracy, reszta to inne czynniki, nie wierzycie?
Na warsztat trzeba wziąć moje trio spiedolenia, a mianowicie geny+wychowanie+środowisko(oczywiście to nie są sztywne czynniki i w przypadku poszczególnych anonow moga się różnić)

1.Geny-Anon vs Robert
Rodzice Roberta studiowali na AWF w Warszawie, więc byli to ludzie szczególnie wysportowani. Tata Lewandowskiego(typowy Chad który cieszył się powodzeniem u kobiet) uprawiał judo, grał też w warszawskim Hutniku. Był zarządcą hali i wiceprezesem Partyzanta Leszno. Mama grała w pierwszej lidze w siatkarskim AZS Warszawa, a później trenowała młode zawodniczki w Lesznie i Pruszkowie. Nadal pracuje.
Robert odziedziczył wyborny zestaw genów.

Rodzice anona rzadko uprawiali sport w dorosłym życiu, studia skończyli bądz nie. Anon odziedziczył po nich łysienie, niski wzrost, wadę wzroku, skłonności do uzależnień, skłonności do chorób psychicznych, szereg innych wad genetycznych

2.Wychowanie-Anon vs Robert
Rodzice Roberta od maleńkiego forsowali u niego sport. Ojciec woził go na treningi, znał się z trenerami, pilnował żeby młody Lewandowski uprawiał też inne sporty i nie opuszczał zajęć piłkarskich. Zresztą wypowiedz byłego trenera mówi sama za siebie:
https://youtu.be/4KfXAd_MRBg?t=3m21s

Rodzice anona nie mają czasu lub chęci żeby forsować u młodego sportu, więc anon coraz bardziej zatraca się w wirtualny świat.

3.Środowisko-Anon vs Robert

Z racji tego że rodzice Roberta to sportowcy, więc młody Lewy cały czas obraca się w środowisku zawodników i trenerów.
Jeździ na różne zgrupowania, kolonie, obozy z innymi sportowcami więc obraca się non stop w środowisku typowych sportowych Chadów.

Anon zaniedbany przez rodziców jest gnębiony i poniżany w szkole co rzutuje na jego pozniejszą samoocenę i psychikę.

Nie chce mi się rozpisywać, ale apel do norminków przeczytajcie to co napisałem i następnym razem jak dacie jakąś radę, albo wygłosicie opinię to zastanówcie się dwa razy
PS: Nic nie mam do Roberta, służył on tylko jako przykład.
#przegryw #przemyslenia #stulejacontent #uwiezionywprzegrywie #lewandowski
+8
WolfSky
Jak ja nie czuję jarania się tą kolorowowłosą panną XD

Weźmy takiego feuera, mimo, że czasem mnie wkurza to spójrzcie jego content. Zwiedza, pisze ciekawostki ze świata, czasem coś z programowania, pochwali się kobiecymi podbojami.

Weźmy taką laske. Jedyne co wrzuca to rozdajo kubka albo pizze czy inne kuchenne "podboje". Mam wrażenie, że ona robi te rzeczy tylko żeby złapać gorące na wykopie XD a Mirki jeszcze o niej pasty robią jaka nie jest cudowna. Do tego połowę Mirko ma na czarno bo nie umie przyjąć krytyki (emoquit pamiętamy.)

Gardzę serio xD

pokaż spoiler no czekam na pociski o bólu dupy bo każde inne słowa niż pochlebne to ból dupy naturalnie.


#wykopthings #mirko #przemyslenia #takaprawda
+762
sugar_tits
Halo halo! Czy są tu jakieś mireczki lub mirabelki które są wegetarianami? Zawsze zastanawiał mnie fakt czy człowiek który od lat dziecięcych żywi się mięsem potrafi wyeliminować jego potrzebę. Macie czasem mięsne kryzysy? I myślicie o opierdoleniu takiej golonki albo kurczaka?
#wegetarianizm #pytanie #przemyslenia
+1
Stulejusz_Wielki
W czasach szkoły podstawowej czyli mojego niezbyt udanego dzieciństwa było szaleństwo na lasery. Czerwone wskaźniki laserowe można było kupić już za 10zł na bazarku, na którym można było kupić wtedy pirata na pc gta3 za 20zł.
Nie wiem czy miałem więcej szczęścia jak rozumu ale często świeciłem sobie tym laserem w oczy, przykładałem do samego oka i świeciłem po kilka sekund.
Dzisiaj widzę jak należy, nie mam żadnych problemów z oczami ale dalej jestem jebnięty.

#oswiadczenie #przemyslenia
+469
plusbear
Wiecie że są ludzie co kupują tlen w puszce? #przemyslenia

pokaż spoiler OXYwatt to 95% czystego tlenu z aromatem orzeźwiającej mięty. OXYwatt zmobilizuje Twoje komórki mózgowe oraz tkankę mięśniową do pracy na wyższych poziomach sprawności intelektualnej i fizycznej. Wdychany wypełni nas energią życiową. Poprawi pamięć, koncentrację, przełamie wszelkie bariery i doprowadzi do nowatorskich rozwiązań. Zwiększy wydolność i wytrzymałość organizmu, przyspieszy metabolizm, skróci regenerację po wysiłku. Lepiej dotleniony organizm lepiej funkcjonuje dlatego jogini skupiają ogromną uwagę na oddechu, zachowując przez to kondycję i jasność umysłu. Sposób na swobodny oddech i dobre samopoczucie w chwilach, gdy słoneczny skwar rozrzedzi powietrze i pozbawi nas tlenu.
+1
Croudflup
Nie cierpię typu ludzi, którzy bezkrytycznie podchodzą do ekranizacji czy adaptacji swoich ulubionych książek i z zamkniętymi oczami dają im ocenki 10/10 broniąc przy okazji jak lwy, najczęściej argumentami typu "czytałeś książkę, że źle oceniasz film?" lub "po co oglądasz film skoro nie czytałeś książki?". Naprawdę gardzę mocno.
Tak odnośnie filmu "pomiędzy nami góry".
#zalesie #film #ksiazka #przemyslenia
+1
FHA96
I pomyśleć, że za 11 dni Wszystkich Świętych, za 12 dni moje 21 urodziny a później Boże Narodzenie i Nowy Rok 2018. Jak ten czas szybko mija a z nim moje życie.
#przemyslenia
+2
Nicy
Siema Mirki.
Ostatnio odwiedziłam w swoim mieście papugarnię i jestem zachwycona.
Jednak tę wspaniałą przygodę nie przeżyłam w 100%, bo po prostu się odpowiednio nie przygotowałam.
Dlatego chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami i radami.
Oczywiście regulamin papugarnii można przeczytać na miejscu oraz usłyszeć od personelu przed wejściem, ale na stronie
internetowej i fb nie istniał. Z racji, że cały wypad był trochę na szybko planowany, nie dopilnowałam wszystkiego, nie pomyślałam, nie skorzystałam z wujka Google i poległam.
Po pierwsze, primo i najważniejsze. W papugarnii spędzamy czas z ptakami wolno latającymi, które są w swoim środowisku. Robią co chcą i kiedy chcą.
Niektóre z nich są bardzo uparte, niektóre się milą, a inne mają Cie w ... dupie.
Zanim przyjdziemy do papugarnii warto się odpowiednio ubrać i nastawić.
* Wszelką biżuterię, kolczyki, wisiorki, bluzki z cekinami, ćwiekami - zostawiamy w domu! Papugi jak sroki lubią błyskotki. Uwaga na sznurki, zamki, suwaki, guziki. Ptaki też srają (przepraszam kupkają ( ͡º ͜ʖ͡º)), dziobią ubranie i mogą nas podrapać. Najlepsze rozwiązanie to ubranie sportowe i bluzka z długim rękawem. Nie będzie nam szkoda, gdy stracimy ukochaną kieckę. Lepiej założyć soczewki, bo ptaki lubią też dziobać oprawki. Jeśli chodzi o obuwie, to najlepiej bez sprzączek i ze schowanymi sznurówkami. Nie nakładajcie obuwia jasnego, z białą podeszwą! Przed wejściem buty musimy zdezynfekować przechodząc przez specjalną matę. Jest ona namoczona środkiem, który sprawi, że podeszwa stanie się żółta (podejrzewam, że zawiera jodynę w składzie). Duże torby najlepiej zostawić w domu, samochodzie czy szatni (pamiętajcie, że nikt nie odpowiada za kradzież drogich przedmiotów, portfela). Później odkażamy ręce i zaczyna się zabawa.
* Mamy na to zazwyczaj godzinę, półtorej. Na początku jest fajnie, ale z czasem ptaki zaczynają nas męczyć, gdy podszczypują za ucho lub siadają na głowie czy plecach.
Najlepsza metoda to szybkie ukucnięcie. Ptak wtedy podrywa się do lotu. Można też poprosić o pomoc ich opiekuna.
Niektóre papugi wolą ziarno inne raczą się owocami. Najlepiej poprosić o mieszankę tych pokarmów, lub wymieniać się z współtowarzyszem przygody.
* Zdjęcia robimy na własną odpowiedzialność, bez flesza, bo wyciągniecie telefonu czy aparatu od razu zwraca uwagę papug. Mogą go podziobać lub wytrącić z ręki.
* Patrzymy zawsze pod nogi, bo mniejsze papużki wyjadają wszystko to co znalazło się na podłodze. Papug nie odpychamy, nie kopiemy, nie całujemy i nie głaszczemy na siłę.
* Nie krzyczymy i nie biegamy.
* Warto tez przed przyjściem poczytać sobie o papugach. Jakie znamy rodzaje, które są najmniejsze, największe, gdzie mieszkają w naturalnym środowisku. Dokształcić się troszkę w temacie.
Miłej zabawy!!!
#lodz #warszawa #gdansk #szczecin #wroclaw #kielce #krakow #rzeszow #papugarnia #przemyslenia #obserwacje #gownowpis #smiesznypiesek
+57
sing
Jeśli jesteś ładna, jesteś ładna. Ale jedynym sposobem bycia piękną jest kochać.
W przeciwnym razie to tylko "gratulacje z powodu twarzy".


pokaż spoiler Dobrze przetłumaczone? #cytaty #twitter #przemyslenia #zajebanezreddita
+2
goly8622
Też w kiblu publicznym wieszacie kurtkę na klamce jak nie ma wieszaka? Ja nie lubię siedzieć w kurtce i srać... ale i tak jest stres, że ktoś zaklamkuje i kurtawa spadnie na niezbyt czystą podłogę.
#pytanie #przemyslenia #lifehack
+426
MichaI
Wydaje misie że Wykop ostatnio jest jakiś dziwny, że na mirko nie ma tego luzu, tego klimatu, ostatnio wszystko robi się takie "sterylne", puste, mało przyjemne jakieś... Albo to misie coś popierdoliło.

#przemyslenia
+3
Hannahalla
A jak ktoś jest sobowtórem to obrazek można zgłaszać jako rozpowszechnianie wizerunku?

#pytanie #pytaniedoeksperta #rozkminy #przemyslenia
+23
Cesar
Czy dane mi będzie zakochać się dziś?
#gownowpis #przemyslenia
TheSznikers
A gdyby tak wypierdolić do Nowej Zelandii i zostać ich tamtejszym @MrKubool'em ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #przemysleniazdupy #simracing #assettocorsa #acleague
+5
metaxy
Ciekawi mnie ta wiedza tajemna jaką na Wykopie jest klasyfikacja memów.

Ale to nie jest crossmemizm!
Chyba nie wiesz czym jest postmemizm!
Ale taguj memecompany!

Wypowiedzi profesorów memizmu stosowanego, elity wykopowego narodu, oświeconych i niosących kaganek oświaty innym maluczkim, których ograniczone umysły nie są w stanie ogarnąć ich wysublimowanej klasyfikacji. Wypowiedzi cieszące się plusową estymą innych wielkich.

#przemyslenia #wykop
+22
maciekawski
Tekst gościa, w którym opisuje, jak dorósł i zaczął zwracać uwagę na ubiór (łącznie z telefonami etc.). Komentarz takiego trochę typowego wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Niby trochę racji ma, ale ton wypowiedzi jakby szydził. Hurr durr, telefon tylko w kieszeni, bo ja to lubię mieć elektronikę pod ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam wpis tutaj: https://www.dobreprogramy.pl/aorzel/Zdejmij-tego-smartwatcha-Czyli-moda-meska-a-bycie-geekiem,83716.html
#heheszki #dobreprogamy #modameska #przemyslenia
majsterV2
Gdyby przenieść ludzki mózg do komputera to byłby taki problem, że byłoby trzeba symulować impulsy, które są efektem reakcji chemicznych odpowiedzialnych za emocje i samopoczucie.
#cyberpunk #transhumanizm #anarchotranshumanizm #przemyslenia #neurologia #medycyna #scifi
+4
Lawrence_z_Arabii
Mam takie pytanie do wszystkich bóldupiących o WOT.

O CO WAM CHODZI?

Mamy bardzo mało wojska. Według obliczeń, które widziałem, jest ono dobrze bronić zaledwie TRZY PROCENT naszej granicy.

Magazynów wojskowych pilnują dziś ciecie z prywatnych firm ochroniarskich, którzy pierwsi zmyją się w czasie wojny, bo nie będą ginąć za 15zł/h netto.

Czy wy naprawdę chcecie uszczuplać nasze i tak bardzo skromne siły o żołnierzy, którzy będą musieli stać na wartach przy magazynach, punktach kontrolnych, mostach i przejazdach?

Czy naprawdę chcecie, aby doskonale wyszkolony żołnierz, który będzie dramatycznie potrzebny na froncie, robił za wojennego ciecia?

Bo moim zdaniem do takich rzeczy WRĘCZ IDEALNIE nadają się Wojska Obrony Terytorialnej.

Ze względu na znajomość terenu mogą oni też dostarczać podstawowych informacji zwiadowczych, oraz pilnować ewakuacji ludności cywilnej.

I niech nikt nie wyskakuje mi z tym, że te wojsko jest drogie, bo nie uwierzę, weekendowe szkolenia, wystarczające do pełnienia służby tyłowej, oraz te 500 zł wynagrodzenia miesięcznie, kosztuje więcej niż pełne szkolenie i uposażenie żołnierza zawodowego.

Zaraz też ktoś powie, że można zamiast tego zwiększyć liczbę zawodowców, ale co z tego, skoro wojsko tyłowe TEŻ JEST POTRZEBNE?

Co z tych 10 tysięcy dodatkowych zawodowców, skoro BĘDZIE TRZEBA ich wysłać na cieciowanie?

To ja już wolę w te miejsce 50 tysięcy WOT, bo do tej roboty, KTÓRĄ TEŻ KTOŚ MUSI ZROBIĆ, oni w zupełności wystarczą, a zawodowców i tak trzeba mieć więcej, tyle że na froncie.

#wojsko #obronaterytorialna #januszewojny #gruparatowaniapoziomu #przemyslenia #4konserwy #neuropa
+200
szary2
Jaki ma związek niejedzenie z protestowaniem przeciwko czemukolwiek?
(podobnie jak wszelkie akcje typu "samospalenie")

To jest tak absurdalne, że zupełnie nie mieści mi się w głowie o co w tym może chodzić. Chyba prędzej jak ktoś chce na kimś coś wymusić to temu drugiemu ogranicza jedzenie, czy go podpala, a nie głodzi i podpala samego siebie, czy odmraża sobie uszy? Co można osiągnąć poprzez niejedzenie?

Zawsze to tyrani karali ludzi głodem, a odwrotna sytuacja jest bez sensu. Co to w ogóle za pomysł by próbować wymusić coś na władzy tym, że się samemu nie je?

pokaż spoiler #pytanie #pytaniedoeksperta #protest #przemyslenia #przemysleniazdupy #neuropa #4konserwy
+3
Zarax
Bardzo szanuję twórców gry #wiedzmin3 Pokazali oni, że można zrobić coś naprawdę zajebistego, nawet w tym chlewie zwanym Polską. W grze mam przegrane ponad 50 godzin i tak mi się spodobała, że automatycznie stała się moją ulubioną grą zaraz po Skyrimie, w którym mam ponad 400 godzin.

A co w tej grze jest wartego uwagi? Wszystko! Grafika, bogata historia, długość i otwartość rozgrywki, możliwość podejmowania własnych decyzji, naturalizm i brak cenzury - no po prostu coś pięknego.

Jeszcze pytanie z mojej strony. Czytał ktoś książkę o wiedźminie? Mam zamiar przeczytać, ale nie wiem czy warto. I na koniec chcę zarzucić świeżym zrzutem ekranu - nawiązanie do polskiej lektury "Dziady"
#gownowpis #przemyslenia #gry #hobby #wiedzmin #polska
+20
wu_tang_LAN
tak sobie myślę, że premiera vice city była niemal równo 15 lat temu, a ja do dziś pamiętam na pamięć całą mapę i mógłbym w głowie przejechać z każdego punktu na drugi koniec mapy, tylko z pamięci. a nie grałem w tę grę od jakichś 9-10 lat

#gownowpis #przemyslenia
+244
libmor
po prostu ciesz się życiem
autorstwa
#sztuka #przemyslenia
+5
Twojbratmirko
Ludzie pytaja mnie, bracie, kim chcesz zostac jak dorosniesz? Oczekuja odpowiedzi w stylu: Papiezem Polakiem, bo to najwiekszy Polak (nie w sensie fizycznym, bo tak to najwiekszy jest mariusz pudzian pudzianowski); Lechem Walesa, bo obalil komunizm; Elonem Muskiem, bo stworzyl paypala. I wiecie co? Ja chcialbym zostac nestorem rodu Zlotopolskich - Panem Dionizym Zlotopolskim. Pamietacie go? Ja tak i czasem uronie lezke, jak pomysle, jak swiatlym i dobrym czlowiekiem byl. Tak, tak, ten Pan Dionizy, do ktorego z problemami przychodzila cala wies, a on bez ogrodek mowil jak jest, nie pierdolil. #przemyslenia +12
bluehawaii91
#dziendobry,

W #pracbaza obok przerw na papierosa powinny być wprowadzone przerwy na glaskanie kotów

#przemyslenia #takaprawda
+10
szary2
Nawet gdyby nieskończona ilość małp pisała nieskończoną ilość losowych wpisów to żaden z nich nie wszedłby w gorące, bo zapchałyby się serwery, a poza tym ludzie nie byliby w stanie ich czytać, bo ciągle pojawiałyby się nowe.

#gownowpis #przemysleniazdupy #przemyslenia
+2
zdzislaw_in
#protestlekarzy #przemyslenia #dobrazmiana, mam nadzieję że #heheszki

A co jeśli wszystko to jest z góry ukartowane przez partię rządzącą?

Przecież Radziwiłł wcześniej wnioskował o podniesienie nakładów na służbę zdrowia, a do tego jest lekarzem, więc chyba zdawał sobie sprawę, że jest źle. Jednak udało im się go przekonać do zmiany zdania jednym prostym trickiem:

1. Wygraj wybory w kraju gdzie służba zdrowia jest na granicy upadku (średni wiek lekarzy, pielęgniarek i generalnie wszystko o czym piszą w #protestmedykow),
2. Zrób to poprzez zmniejszenie wieku emerytalnego i rozdawanie socjalu (wiem że uproszczone),
3. Ignoruj dalej służbę zdrowia, aż będzie tylko teorią
4. Nie można się dostać do lekarza
4,9. Emeryci umierają szybciej, ludzie pobierający socjal leczą się u Ziębów czy innych szarlatanów, ergo umierają szybciej,
6. Spadają koszty wypłat socjalnych, rosną słupki, rząd afiszuje się ze zwycięstwem, aż sam jestem ciekaw jakby to #tvpis przedstawiło
7. Wykształceni, oraz mający możliwość wyjazdu ludzie już nie mieszkają w Polsce, większość z nich nawet nie będzie głosować za zmianą ustroju (o ile w ogóle partia rządząca nie zmieni ordynacji tak, że nie będzie to możliwe),
8. Po raz kolejny wygrywaj wybory, wraz ze swoją dość zaawansowana w wieku kliką (szacunkowo do 20 lat życia żeby się utuczyć publicznymi pieniędzmi),
9. Takbardzowyjebane na przyszłość, bo za pieniądze zapewniacie swoim ewentualnym dzieciom życie na poziomie/układy/posady/wyjazd za granicę, a sobie pośmiertną pamięć.
10. Profit. 
11. Brak profitu dla Polaków, kraj się rozsypuje, interwencja EU/Rosji. Polska znów przestaje istnieć, jej tereny zostają aneksowane przez Niemcy/Rosję.
12. Były wszystkie punkty
13. Kto tu jest ukrytą opcją niemiecką/rosyjską?

Choć patrząc przez pryzmat działań polityków mam spore wątpliwości czy byliby w stanie zaplanować ubicie muchy w kiblu, a co dopiero tak złożony plan. Zachęcam do kulturalnej dyskusji.

Niech ktoś mema ze starym duchownym pijącym z kielicha, że kiedy sprawiłeś, że to wszystko wkrótce jebnie, żeby mieć się dobrze w ostatnich latach życia, czy coś bardziej kreatywnego. Ja wrzucam randomowego memeska z odmętów pamięci telefonu.
+12
Sanremu
Wyobraźcie sobie Dorotę Wellman zamiast Vina Diesla w szybkich i wściekłych. To byłoby złoto XD

Dorotka za kierownicą mustanga krzyczy do przypadkowych przechodniów "EAT OR DIE, REMBER?"
Wrum Wrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #przemyslenia
+1
nie_pamietam
#film #filmy #kino #bladerunner #oswiadczenie #przemyslenia #przemysleniazdupy

D. VILLENEUVE - BLADE RUNNER 2049

Ocena: 7.5 / 10

#rozowypasek mnie wczoraj kompletnie zaskoczył i oświadczył, że zabiera mnie do kina. Było to o tyle zaskakujące, że może raz - jakiś tydzień temu - wspomniałem, że mega chętnie bym ten film obejrzał, po czym do tematu już nie wracałem, wiedziałem bowiem, że to zupełnie nie Jej klimaty.

Zacznę może od tego, że Blade Runnera [część pierwszą] widziałem dawno, dawno temu - przy czym podobał się ogromnie. Zarówno od strony wizualnej, muzycznej, jak i "filozoficznej" [a może raczej: egzystencjalnej].

Trzeba też w tym miejscu wspomnieć o Dennisie Villeneuve - "Pogorzelisko" i "Labirynt" mają u mnie 9/10,"Sicario"8/10 a "Arrival" [pomimo OGROMNEGO hype'u jaki czułem w stosunku do filmu przed seansem] - 6/10. Mniej więcej znam estetykę reżysera i wiedziałem, że będzie co oglądać. Nie myliłem się.

Film jest nieco długawy (ponad 2 i pół godziny) i to jest jego główna wada - film spokojnie dałoby się skrócić do dwóch godzin i wtedy pewnie dałbym mu nawet 8/10. Jest kilka scen kompletnie niepotrzebnych, a niektóre potrzebne sceny po prostu dłużą się paskudnie.

Natomiast jeśli chodzi o kwestię scenografii, kostiumów i muzyki - absolutne mistrzostwo. Czapki z głów.
Przy okazji premiery filmu "Ghost in the shell" w zeszłym roku pisałem, że nie widziałem nigdy lepiej skonstruowanego filmu na poziomie audiowizualnym - "Blade Runner 2049" podnosi tę poprzeczkę jeszcze wyżej. To po prostu trzeba zobaczyć.

Sama historia jak najbardziej wciąga, a kilka twistów po drodze jedynie buduje napięcie. Film stawia kilka dosyć ciekawych pytań (czy android może zachować się w sposób bardziej "ludzki" niż sam człowiek?), ale nie udziela jednoznacznej odpowiedzi.

Polecam.
+3
uszyk90
Jeżeli jesteś teraz w pracy i rozkminiasz, że jest ona nudna, nierozwijajaca i ogolnie chujowa to pomyśl sobie że gdzieś tam siedzi teraz koleś w kabinie helikopteru szturmowego i odpala rakiety, kapitan na mostku statku podwodnego wydaje rozkazy, designer mazdy kończy rysowac bryłe nowej szòstki, ktoś zaraz opracuje nowy antybiotyk. Ja spawam króćce od chuj wie czego. A jak ty zmienisz dziś swiat?
#pracbaza #feels #przemyslenia
+9
denerwujesie
A może by tak zostać rolnikiem?
I poszukać żony?
#przemyslenia #przemysleniazdupy
Player_Name
#protip:
1. nazywasz się Tomasz Kammel
2. masz syna
3. nadajesz synowi imię Leon
4. syn przedstawia się każdemu kogo spotka słowami: "nazywam się Leon, Kammel Leon"
5. XD
5,5. profit
#przemyslenia #heheszki
+410
Ctrl-C_Ctrl-V
Nie wiem, może się mylę, ale czytając z nudów heheszkowy tag #tinder i pochodne, mam wrażenie, że kiedyś lepiej było z poznawaniem lasek przez net.
I chyba nie ja jeden.
Raz, że internet był młodszy, więc zdominowany przez ludzi młodych, nie było tylu starych obleśnych dziadów polujących na młódki co teraz, nie było też takiego rozstrzału wiekowego.
Min. dlatego różne serwisy randkowe nie były, moim zdaniem, traktowane jak last resort różnych przegrywów, przeciwnie, to było coś nowego, dla młodych.

Nie było takiego ciśnienia na wygląd, oczywiście, foty i wygląd zawsze były niezwykle ważne, ale wielu ludzi poznawało się przez Tleny i inne Gadu Gadu, i dopiero gdy gadka fajnie szła, wymieniano się fociami. To dawało szansę wielu ludziom, obu płci. Dlatego myślę, że tracą na tym zarówno #rozowepaski jak #niebieskiepaski
Tinder chyba trochę psuje te naprawdę ładne dziewczyny, a te trochę mniej urodziwe mają dużo gorzej - o nich często zapominają ci, którzy narzekają jak to laskom "łatwo".
Faceci tak samo - dla kobiet wygląd wcale nie jest tak ważny jak się wydaje, ale chłopakowi dużo trudniej zaimponować
dziewczynie czym innym w serwisie, gdzie liczą się właściwie tylko foty.
Poza tym podobno Tinder ma zjebany skrypt i na siłe machuje laski z top 10%? Ktoś tu wklejał opis.

Może przydała by się jakaś apka dla ludzi którzy mają trochę normalniejsze wymagania? Może Jarmuzyd
ma trochę racji...


Co sądzicie, pączusie?

@Jarmuzyd @aborygo #seks #zwiazki #przemyslenia
+7
Sepp1991
Może Uber to nie Hiv ale kiła pewna.Takie refleksje po kilku kursach po Krakowie.
Ceny mocno z księżyca .Raz przejazd 11 km kosztuje 25 zł a po 2 godzinach 41 zł ( zaczął padać deszcz)
Samochody mocno zajechane/zamęczone w skrócie jednym kołem na złomowisku Opel Vectra i Mazda 6 seria I.
Z zewnątrz w jednym kawałku ale środki zamęczone życiem jak 30-to letnia Łada na postoju w Charkowie.
Wyjebane amortyzatory i skończone łożyska - takie strucle mocno mnie zadziwiły w Uber.
Umiejętności kierowców dość ułańskie, rozumiem że ruch w Krakowie większy niż w Borne Sulinowo i wymaga pewnego zdecydowania ale brak komfortu podróżowania był mocno wyczuwalny.
Wnioski - jesteś w Krakowie to do centrum można się przejechać tramwajem też są takie fajne stare zabytkowe z doczepianym wagonem.
#uber #krakow #motoryzacja #taxi #przemyslenia
+5
Zibi23
Poziom "polskich" za przeproszeniem "dziennikarzy" to dno i kilometr mułu.

#polska #dziennikarstwo #przemyslenia #gownowpis
+3
dumelosw
Grafika jest tak słaba nawet na ps4 pro, bo gra jest robiona pod VR tak mi się coś wydaje, bo modele samochodów są super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#granturismo #ps4 #przemyslenia
Lenalee
Wake&bake

Nie patrz w ogień, bo będziesz sikać w nocy
Czy ktoś kiedyś posikał się w nocy od patrzenia w ogień? (ʘ‿ʘ)

#mojezdjecie #fotografia #wykopjointclub #przemyslenia #pytanie #kiciochpyta #ogienboners
+4
Atexor
Mircy, tak mnie naszła taka myśl - jeśli mielibyście możliwość zmiany, czy wprowadzenia dowolnego prawa w Polsce na jakikolwiek temat, co by to było?

pokaż spoiler Nie, dziewczyna+ dla każdego wykopka się nie liczy.

Nie powtarzajcie proszę pomysłów, tj. jak już ktoś zapodał pomysł - napiszcie drugą rzecz w kolejności jaka Wam się nasuwa na myśl.

Parę razy miałem taką myśl - ostatnia dzisiaj w bezsennej nocy - że aby skuteczniej walczyć z plagą pianych kierowców, to powinno się się zabierać nie tylko prawo jazdy, ale i samochód, jeżeli złapałoby się takiego przysłowiowego Janusza z 1.5 promila za kółkiem. Pojazd poszedłby na publiczną licytację, zaś zyski z niej poszłyby do skarbu państwa na remonty, budowę i utrzymanie dróg. Co roku na wszystkich świętych w całym kraju pojawia się policja na drogach jak grzyby na deszczu, są wzmocnione kontrole, a i tak łapie się ponad 1000 pianych debili.

Aby uniknąć absurdów, takich że zabiera się samochód, jeśli ktoś prowadził co miał 0.25‰ bo jeszcze mu nie wydymiło po piwie to ustaliłby się próg, załóżmy od 0.6‰. Ile razy się słyszy jak już ktoś został zatrzymany za kółkiem, na dodatek recydywa, bez prawa jazdy itp. Zabieranie pojazdu dotyczyłoby osób fizycznych i w obrębie pierwszego pokolenia od właściciela pojazd. Tzn. auto jest na ojca, a prowadził piany syn = zabieramy. Najwyżej potem się pozabijają w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nie rozwiąże to wszystkich problemów typu podstawienie kumpla, bo "to on prowadził i stracił kontrolę nad pojazdem panie władzo", ale w wielu przypadkach da do myślenia jakby ktoś się odważył po pijaku wsiąść za kółko. Mimo, że pomysł trochę mi wieje komuną, to wyjątkowo mi się podoba. Mimo, że potrzeba by to tego trochę urzędników i mechaników (ew. zlecać zewnętrznym firmom sprawdzać stan pojazdu), to jest to dość dobry pomysł na #biznes, zamiast krzywej Rostowskiego.

Co o tym myślicie? Jakie Wy macie pomysły? Obrazek dla przykucia uwagi.
#gownowpis #przemyslenia #rozkminy #pytanie #polska #prawo
+1
Lord6Infamous
Ehhh, smutam. Nadal nie moge zrozumiec czemu jakikolwiek ksiadz moze gwałcić dziecko
#neuropa #4konserwy #przemyslenia
Xarazix
Czy takie umyślne wprowadzanie w błąd celem zysku (w końcu reklamy=hajsik) nie powinno być karane?
#prawo #kiciochpyta #przemyslenia
+2
szogu3
Na niedzielna południe zaproponuję Wam mój nowy tekst. Postawiłem w nim kilka pytań, ale nie napisałem do nich odpowiedzi. Nie wyczerpałem również tematu. To zadanie dla Ciebie i dla każdego innego czytelnika, zapraszam serdecznie :D

http://www.leniwiecpisze.pl/2017/10/kazdy-powinien-napisac-ksiazke/

#ksiazki #pisanie #leniwiecpisze #blog #przemyslenia
+2
Rudalke
Jakby tak głębiej pomyśleć,to ciekaw jestem jak będzie to wyglądać za 40 lat.Czy technologia będzie nam tak samo dobrze znana jak teraz? Czy będziemy rozumieć "młodzieżowy" humor? Memy?
#przemyslenia #humorobrazkowy
+22
KawalerPowiatowy
Najlepszy aktor. Rickiego, Bubblesa, a w szczególności Juliana mógłby grać kto inny- serial nie straciłby na wartości, ale Jim Lahey w jego wykonaniu jest po prostu majstersztykiem. Marzy mi się (choć to marzenie nierealne) wspólna produkcja z udziałem drugiego dziadka, który odpierdala na scenie rzeczy nieśniące sie fizjologom (śmieszą mnie starsi ludzie elastyczni jak plastelina) - Ryszard Kotys, mówi to panu coś, ech.
#przemyslenia #chlopakizbarakow
+3
Pokaż następne