TrueSlav
#anime #mangowpis

pokaż spoiler honoo no hamarase oppai
+6
Diamond-kun
Czy naprawde w całej japoni jednego psychologa nie mają?

Właśnie skończyłem ogrywanie moda "Rainclodus" do Doki-Doki. Damn to był jeden smutny kawał histori. Czemu taki smutny? Mod nie zmienia histori, zmienia tylko perspektywe, bo widzimy świat z oczu Sayori.
Nie uświadczymy tu podobnego wstępu jak w vanili, od samego początku klimat jest ciężki. Każdy poranek bohaterki jest niczym mały horror, aż się przykro robi jak MC jest szorstki dla niej. Ale na poranku pasja się nie kończy, szczególnie po ostatnich zmianach w klubie. Zawsze można wyjść jednak z Natsuki czy Yuri i miło spędzić czas, można? No właśnie, czy w ogóle Sayori umie spędzić miło czas, czy nawet odrobinki radości doznać? I czy jednak można zmienić przeznaczenie które wszyscy dobrze znamy?

Ogólnie napewno polecam moda, daje troche do myślenia. Zawsze lubie spojrzeć na historię z innego punktu widzenia, szczególnie z tak innego. Co ciekawe tego autora jeszcze jest mod z perspektywy Yuri, może kiedyś też go ogram.

pokaż spoiler #anime #gry #dokidokiliteratureclub #visualnovel #mody @jtank , nie gryź, ale byłeś zainteresowany jakąś recenzją
+3
BlackReven
#randomanimeshit #tcb #originalcharacter #yuri #anime #pixiv p

I znowu płacze (╥﹏╥)

pokaż spoiler Cholera nawet puszczenie kranu z wodą nie pomaga. Jak walczyć z tarciem cebuli (ꖘ‸ꖘ)
+10
Fluffy_Mice
Mirkunie tęskniły? Już wracam do piwniczki :3
#mangowpis #anime #rozowamanga
+2
kbryla
#mangowpis #anime
Same energy
+11
Miriael
Jeszcze tylko ponad pięć dni i będzie weekend, będzie dobrze.
#randomanimeshit #girlsfrontline #ump9 #oppai #anime
+17
szogu3
Zacząłem wczoraj oglądać Irozuki Sekai no Ashita kara z aktualnego sezonu. Za dużo Wam o tym jeszcze nie opowiem, bo skończyłem ledwo jeden odcinek.

Fabularnie nie jestem jeszcze kupiony. Podróże w czasie są ciężkim tematem, ale w Irozuki kompletnie nie zwraca się na to uwagi. Z jednej strony nawet lepiej, że twórcy przymknęli na to oko i jedynie dali się rozwinąć fabule (w zasadzie wszystko można wytłumaczyć istniejącą w świecie magią), a z drugiej - zawsze smuteczek, jak ktoś olewa wszystkie paradoksy.

Główna bohaterka trochę irytuje, ale przynajmniej jest bardzo ładna... Tam wszystko jest bardzo ładne. Nic w tym dziwnego, w końcu produkcją zajęło się P.A. Works.

Ale that sound. That damn sound. Boże drogi, uwielbiam soundtrack w tym anime. Jest prze-ge-nial-ny. Ma w sobie trochę z Natsume, ale dodaje do tego sporo własnych, niepowtarzalnych dźwięków. Naprawdę, uwielbiam (doszło do tego, że przestałem zwracać uwagę na akcję, a oddałem się muzyce). Opening również dobry.

Ciekawy jestem tylko, czy ten pomysł fabularny zasługiwał na takie wykonanie. Boje się, że Irozuki okaże się przeciętniakiem w ładnej skorupce.

A Wy co myślicie, oglądacie Irozuki Sekai no Ashita? :D

#anime #animedyskusja
+3
FlaszGordon
#randomanimeshit #animeart [ #ohana artysta: #lluluchwan ]

pokaż spoiler W sumie to ja też mam uczulenie i najlepiej by było mi w takiej masce chodzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)


pokaż spoiler #anime
+12
FlaszGordon
#randomanimeshit #animeart [ #reinakagurazaka artysta: #hitengoaneryu ]
Pada śnieg, pada śnieg.
... się bałwanki.
A Mikołaj już pijany.
Ktoś mu ... sanki.

pokaż spoiler #anime
+17
Hedage
VEGETA! WHAT DOES THE SCOUTER SAY ABOUT NUMBER OF HIS ACTIONS ON WYKOP?!

pokaż spoiler #gownowpis #dragonball #anime
+3
ZielonyKapsel
Ogladal ktos? Tak jak nie jestem fanem chinskich bajek to ta mnie mocno wciagnela. Polecam
#anime
+3
Pokaż następne