Stooleyqa
Znalezione na fanpejdżu "Extremalne Memuchy".
#heheszki #krystynapawlowicz #bekazpisu trochę też #ateizm
+4
Fan_Morawieckiego
133 plusów na 6 minusów
94 funty tygodniowo na osobę to są grosze niewystarczające, ale za 500 złotych miesięcznie to mogą się utrzymywać całe rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TVN naprawdę większości tutaj tak wyprał umysł, ze nie dostrzegają skrajnych sprzeczności w swoim rozumowaniu

#ekonomia #gospodarka #inflacja #bekazpisu #bekazlewactwa
chamik
Gdy ludzie dzwonią do polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
#heheszki #bekazpisu
+8
Hubolb
Pisowska mafia jak zwykle uważa, że żadne normy ich nie dotyczą. Posł cymański (specjalnie z małej litery) nie ma żadnych obowiązków, jego "obowiązkami" jest to co człowiek może robić (?) i śledzenie wydarzeń, tak jakby był zasmrodzonym emerytem, który tylko cały czas ogląda TVP i czasem załatwia niezbędne potrzeby... W sumie przypomina mi to pewnego starca z Żoliborza.

#bekazpisu #bekazprawakow #8gwiazdek
+3
lakukaracza_
Super strategia XD

Polskie władze zamierzają, przynajmniej na razie, nie zamykać kopalni oraz zbojkotować najbliższe IV Budapesztański Szczyt Demograficzny, na którym ma się pojawić premier Czech.
#bekazpisu #neuropa #polityka
+14
EntropyVirus
Trzeba być idiotą aby ciągle robić to samo i oczekiwać innych efektów ...
#koronawirus #bekazpisu
+3
jaroty
Warszawski sąd karny podtrzymał wyrok pierwszej instancji: prof. Wojciech Sadurski nie zniesławił TVP Jacka Kurskiego.

Sadurski nazwał ich "goebbelsowskimi mediami".

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.. trafne podsumowanie sędziego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #tvpis
+9
Kempes
#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa

Mają rozmach skó.... ( ͡º ͜ʖ͡º)
+3
Rivo
Nie ma to jak merytoryczna dyskusja ( ͡° ͜ʖ ͡°) #shitwykopsays #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa +6
robert5502
Świat wstrzymał oddech. Matołusz nie pojedzie do Budapesztu! Za kulisami mówi się, że Polska może ograniczyć projekt chrystianizacji Europy i wykluczyć z niego Czechy! Dla Czechów oznacza to brak zabezpieczenia życia w zaświatach i tułaczkę po czyścu. Pod znakiem zapytania stoi też przewodnicza rola Polski w "trojmorzu" Inne państwa bez kierowniczej roli polskich czempionów będą błądzić niczym barany we mgle. Zaprawdę powiadam wam, straszne lata idą. Straszne
#bekazpisu #bekazkatoli #czechy #polityka #swiat #neuropa
+17
Azaajaszz
Trochę spokoju wreszcie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak sądzicie, kiedy wróci?

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
+3
grubson234567
PiS postanawia okradać swój własny elektorat, a ci się pewnie cieszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od tygodnia dzięki nowym przepisom ZUS może domagać się zwrotu emerytury lub świadczenia z ostatnich 5 lat wraz z odsetkami, jeśli ten stwierdzi że świadczenie jest nie należne lub... za wysokie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Witamy w prawicowej kartonlandii, okradanie narodu w imie prawa. Brawo konserwy, brawo pisowcy ! Ha tfu na was !

Nowe, obowiązujące od tygodnia przepisy pozwolą ZUS-owi domagać się zwrotu wszystkich emerytur wypłaconych w ostatnich pięciu latach. I to w sytuacji, gdy emeryt nie popełnił żadnego błędu i prawidłowo wypełnił wszystkie wnioski.

- Ten przepis to kuriozum - nie ma wątpliwości Przemysław Hinc, doradca podatkowy z PJH Doradztwo Gospodarcze. - Rozumiem, że ZUS może ścigać kogoś, kto go oszukał i np. we wniosku podał fałszywe dane. Ale nowe prawo dotyczy wszystkich, a więc też tych, którzy podali wszystkie prawdziwe dane, wystąpili o świadczenie, ZUS przyznał im emeryturę, ale po kilku latach jakiś urzędnik uznał, że jednak nie powinien emerytury przyznać albo że świadczenie powinno być w niższej wysokości. Czyli nie ma tu żadnej winy Kowalskiego, tylko jest wina ZUS-u. I za ten błąd ZUS-u teraz konsekwencje mają ponosić emeryci. To jest nieprawdopodobne.

Nowa ustawa daje ZUS-owi potężne narzędzie.Zakład może w każdej chwili wystąpić o zwrot nienależnego świadczenia. Wystarczy, że urzędnicy dojdą do wniosku, że emerytura czy renta nie powinna być nigdy przyznana albo że świadczenie jest za wysokie. I nie ma znaczenia, że to sami urzędnicy popełnili błąd, wyliczając emeryturę lub decydując o jej przyznaniu.

- Pieniądze trzeba będzie oddawać wraz z odsetkami. Ale żeby było jeszcze ciekawiej, ZUS może ściągać należności nie od momentu, kiedy się zorientował, że się pomylił, ale od momentu, gdy zaczął wypłacać nienależne świadczenie. To teoretycznie może spowodować, że urzędnicy będą zwlekać pięć lat, aby "hodować odsetki"- mówi Hinc.

Co na to ZUS? Paweł Żebrowski, rzecznik tego urzędu, zapewnia, że każda sprawa jest badana indywidualnie, a pomyłki urzędników, które mogą spowodować zwrot wypłaconych świadczeń zdarzają się bardzo rzadko. XD xD xD

#polska #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #podatki #ruchosmiugwiazd #4konserwy #zus #emerytua
+6
niochland
Polaczky już mają ból dupy, bo nasrali sąsiadowi na ogródek i sąsiad ma z tym problem

#bekazpisu #bekazpolakow #czechy #bogatynia
+45
Vosemite
Opowiem a raczej pokaże wam żart ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli
+94
jaroty
Podręcznik do religii, jak widać czarnkowy ciemnogród już działa.

Przecież to jest przerażające, a w dodatku każdy punkt to kłamstwo.

Karol Darwin i inni naukowcy? A spadaj, patrz lepiej co na ten temat ma do powiedzenia Jan Paweł Drugi xD

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazkreacjonizmu
+33
Fireon
Ja piernicze, na głównej Wykopu jak zwykle banda szurów i teorie spiskowe, a w komentarzach oczywiście antysemickie komentarze. Ale jak to nie ma antysemityzmu w Polsce? Przecież Polaczki ratowały Żydów w czasie drugiej wojny światowej i u nas żadnego antysemityzmu nigdy nie było i nie ma!

Aż rzygać mi się co ostatnio dzieje się w tym zasranym kraju. Unia zła, Stany złe, Czechy też złe, Panie u nas demokracja, ale dobrze że zamykają ten TVN, plandemia, new world order i inne gówna. Wszyscy źli tylko oczywiście Polaczki najlepsze i wszyscy się odwracają od Polaczków i specjalnie rzucają im kłody pod nogi, bo chcą spowolnić rozwój dumnej Polski.

#bekazprawakow #szury #konfederacja #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #polityka #polska #zalesie #bekazpisu #tvpis #teoriespiskowe
+19
elon_w_zbozu
Wczoraj rozbiłem bank plusów zakupami z Żabki, dziś wrzucam identyczne z Biedronki

Za miesiąc zrobię identyczne zakupy w tej samej Żabce/Biedronce i sprawdzimy czy faktycznie mamy inflację czy nie.

Jak chcesz być wołany to plusuj.

#inflacja #ekonomia #gospodarka #bekazpisu #zabka #biedronka

też można obserwować tag -> #dietaczokoszokowa
+221
Fan_Morawieckiego
#bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konserwy

Wyborcza taka uczciwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+13
dqdq1
#bekazpisu #turow #neuropa #4konserwy

W normalnym kraju po takim festwalu niekompetencji rząd podałby się do dymisji. Ile jeszcze takich śmierdzących niespodzianek jak turów szykuje nam rząd?

2 lata na rozmowy i działania to się obrazili i teraz wszyscy winni tylko nie oni.
+11
Kempes
#heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa #czechy #polska

I cyk, pozamiatane... zamykam temat ( ͡º ͜ʖ͡º)
+29
Sok_Mandarynkowy
Krótkie przypomnienie o tym, kim naprawdę jest elektorat PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej posrana sytuacja w polityce w skali światowej, że PRLowska partia z PRLowskim elektoratem, przybiła koalicję z lewoskrętnymi gospodarczo narodowcami (tak trzeba Ziobrystów nazwać) i nazwała się "Zjednoczoną Prawicą"

#bekazpisu #bekazlewactwa #gospodarka #ekonomia #biznes #4konserwy #neuropa
+8
grubson234567
Mieszkańcy przy białoruskiej granicy skarżą się na zniszczenia dokonane na prywatnych terenach dokonane przez wojsko. Są już pierwsze wnioski o odszkodowania. Kto zapłaci? No przecież że nie pisowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podlaska Izba Rolnicza potwierdziła WP, że w związku z budową płotu i działaniami polskich służb na granicy z Białorusią rolnicy z gmin Bobrowniki, Krynki i Kuźnica zgłosili szkody i wycenili je.

Pojechałem zrobić kolejny pokos trawy, a na łące wzdłuż płotu granicznego zastałem błotniste koleiny. Hektary łąk częściowo nadają się do zaorania i obsiania na nowo. To koszty - skarży się Wirtualnej Polsce Bogdan Bilmin, rolnik i hodowca owiec z gminy Kuźnica (woj. podlaskie). - W innym miejscu zastałem ślady po wyciąganiu auta, które zawisło na miedzy. Pracownik, który chciał uprzątnąć pozostałości z drutu kolczastego, pokaleczył się tymi śmieciami - dodaje. Wylicza, że zaoranie, talerzowanie, materiał siewny to koszt około 1300 zł od hektara. Według niego, w trakcie akcji budowy płotu granicznego wojskowe auta jeździły, jak popadło, po prywatnych polach.

Rekompensaty za agroturystykę, sklep, bar
- Niektórzy mają mocno zniszczone uprawy, które wymagają założenia na nowo. Chętnych do zapłaty nie widać. Dlatego zwróciliśmy się do wojewody podlaskiego o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. (...) Według projektu rekompensaty mają przysługiwać przedsiębiorcom i rolnikom świadczącym usługi hotelarskie, przewodnikom turystyki, firmom gastronomicznym. Na obszarze objętym stanem wyjątkowym ograniczona jest działalność turystyczna. Mieszkańcom obiecano 65 proc. średniego miesięcznego przychodu ze świadczonych przez nich usług albo prowadzonej działalności gospodarczej. Wnioski będą rozpatrywać wojewodowie.


#neuropa #polska #ekonomia #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #polska
+9
Zoodiak
https://twitter.com/czarkye/status/1440944239483965441?s=21

Jak tam Morawiecki, dalej stoi obrażony w kącie? xDDDDD Jak tam husaria, jp2, wyszyński i wyklęci - zmalali, urosli? xD

#pis #4konserwy #polska #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu
+471
jaroty
Sygnał, że Morawiecki to dzban i polska polityka zagraniczna to histeria rozwydrzonego bachora rzucającego foremkami w inne dzieci w piaskownicy.

Myślę, że Czesi właśnie tak to zrozumieją.

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow
+84
Khaine
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy

NJE BENDZJEMY TERAS WYMJENIAĆ STOŁKUW, TERAS MY CHCEMY WARZNE RZECZY XD (no chyba że Niedzielskiego, ale to co innego oczywiście XD)

Najważniejsze że Pan Kaczyński nie jest smutny.

https://wyborcza.pl/7,75398,27604622,pis-paralizuje-prace-nik-prezesa-banasia-i-moze-je-calkowicie.html
+10
Vosemite
Trochę memów z tamtego roku mi zostało,muszę powrzucać bo chyba już zapomniane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #heheszki #humorobrazkowy
+64
Latarenko
#konfederacja #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazlewactwa

Tak się kończy brak dystansu społecznego i brak maseczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+87
Lukardio
Jak to było?

Grupa Wyszechradzka będzie przeciwwagą dla #ue
Polska na czelne V4, Polska się coraz bardziej liczy w europie

#polska #wegry #czechy #wydarzenia #bekazpisu #polska #lgbt #neuropa #4konserwy #konfederacja #dobrazmiana #rakcontent #polityka #dobrazmiana #bekazprawakow
+92
PMV_Norway
#polityka #bekazpisu
Beata Kempa, europosłanka powiedziała...
"Jesteśmy szantażowani praworządnośćią"
To jest jakieś kuriozum, nie znajduje innych slow na komentarz, jak tylko stwierdzające o jej wysokim stopniu uposledzenia intelektualnego
+239
Trzesidzida
Nikt:
Czesi po wynalezieniu skarg do TSUE:

#bekazpisu #polityka
+89
Kempes
#heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa

Ktoś przetłumaczy z PiSowskiego na ludzki?
+1252
Kempes
#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #polska

hue hue hue... PiSowszczyk zgaszony jak pet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+287
Pokaż następne