nieocenzurowany88
"Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa… Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo kurwa i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapierdalać za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała"

#bekazpisu #polityka
+1
InspektorNadzoru
każdy musi znać swoje miejsce w szeregu ¯\_(ツ)_/¯
#bekazpisu #duda
+11
dyzmund
Halko @Andrzej-Duda gdzieś zapodziało się wam to zdjęcie... Proszę bardzo zatem. Mogę je też wam wydrukować i przesłać gdybyście i tą kopię zgubili... Niech już stracę te 2 złote.

#bekazpisu #kancelariaprezgdenta #tecza
+7
asd23434asd
Przed wyborami po 240 przypadków, po wyborach po 800. Co mogło pójść nie tak?
#koronawirus #bekazpisu
+8
Filippa
Karol Modzelewski mówił parę lat temu, że będą wsadzać.
Zwyrodnialec z Żoliborza też o tym wspominał w sejmie bez żadnego trybu "mordy zdradzieckie, kanalie, będziecie siedzieć"
Panuje więc jednomyślność i o co chodzi? Chory kraj.
#polityka #polska #bekazpisu #wybory #takaprawda #lgbt
+5
SzanujNieSzkaluj
Uwaga mocne,
Na zdjęciu poniżej można zobaczyć człowieka po ciężkim wypadku w wyniku którego stracił kręgosłup moralny oraz mózg. Nawet nie wiem kto to jest ale życzę mu najgorszej.
#bekazpisu #bekazprawakow
+2
Jabby
Pan minister zdrowia to jednak fachowiec jest.

#koronawirus #bekazpisu #heheszki
+10
Raisei-chan
Nic głupszego już w swoim życiu nie przeczytacie.

pokaż spoiler oto co 12 lat na wykopie robi z waszym mózgiem xD


#bekazprawakow #neuropa #bekazpisu #bekazkonfederacji #lgbt
+23
czlapka
Do tej pory najbardziej irytującym mnie politykiem Zjednoczonej Prawicy był Tarczyński. Ale Kowalski z tygodnia na tydzień zaczyna do przeganiać. To z jaką regularnością publikuje kolejne wysrywy na Twitterze to jest imponujące xdd

#polityka #tvpis #pis #duda #bekazpisu
+30
xandra
TVPiS robi fikołek ws "stref wolnych od LGBT", twierdząc że to wymysł lewicy. Tak się składa, że rok temu Gazeta Polska Sakiewicza drukowała takie oto naklejki xDDD

Fikołek: https://www.tvp.info/49215649/fake-news-o-strefach-wolnych-od-lgbt-czym-jest-samorzadowa-karta-praw-rodzin
Info sprzed roku: https://www.tvp.info/43658492/sad-o-naklejkach-strefa-wolna-od-lgbt-w-gazecie-polskiej

#polityka #bekazpisu #bekazkatoli #dzbanywiary #tvpis #fakenews #neuropa #lgbt
+52
chamik
Ale za to gospodarka miała piękny pogrzeb.
#koronawirus #covid19 #heheszki #humorobrazkowy #bekazpisu
+18
L3stko
PiS nie szanuje swojego prezydenta.

#polityka #bekazpisu #cenzoduda #tvpis
+7
krul_muzynof
To co koronawirus, ponapierdalamy się trochę?

#koronawirus #bekazpisu
+12
Glikson
Przystanek prawdę ci powie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tdp #tourdepologne #kolarstwo #bekazpisu #tvpis #heheszki
+23
ladykagami
#bekazpisu #lgbt #neuropa #4konserwy

Kolejna profanacja aktywistów mająca na celu obrazę uczuć religijnych. Mam nadzieję, że Pan Morawiecki przyjdzie zapalić znicz pod kościołem, a ci zwyrole za to bekną. Ostatnich aktywistów policja szybko złapała, oby teraz również im to sprawnie poszło.
+114
Filippa
Minister Szumowski w lutym lekceważąco wypowiadał się o noszeniu maseczek, przed wyborami Morawiecki ogłosił koniec pandemii i że można spokojnie pójść tłumnie na wybory. Władza w ogóle nie egzekwuje noszenia maseczek - czego trzeba więcej? A jeszcze tutaj potrafią przytrafić się komentarze, że nie ma żadnego koronawirusa i pandemii, a później będzie płacz i zgrzytanie zębów. Nie szkoda mi tego kraju z kartonu dodatkowo obsranego gównem. Zasłużyliście sobie na to. Własną głupotą.
#polityka #polska #bekazpisu #takaprawda #koronawirus
+56
OsraneMajtyXD
sumlińskie kanie rachonie telewizje republiki beda wam odbierały smak zycia
#polityka #stonoga #ziobro #bekazpisu
+12
bigbrotherabb
nie to że nie jestem za powrotem uczniów do szkół... ale od teraz istnieje duże prawdopodobieństwo że może się to nie udać
#bekazpisu #polityka #dobrazmiana #tvpis #polska #edukacja #koronawirus
+91
Locati
Przypadkiem trafiłem na profil Kurskiego na Twitterze i jego opis wygląda jak by to pisał człowiek pijany lub niespełna rozumu
#tvpis #polityka #bekazpisu
+9
mnik1
Ryszard Czarnecki (na miejscu kierowcy) w trakcie podróży służbowym kabrioletem do Brukseli, w towarzystwie przypadkowego autostopowicza zidentyfikowanego później jako dziadek Donalda Tuska. 2012. Koloryzowane, dwoma kolorami.

#neuropa #polityka #4konserwy #bekazpisu
+11
bombastick
Ha goopie lewaki myślą że kabrioletem zimą jeździć nie można,łap Rysiu czapeczkę, zaoraj tą lewacką zgraję
#polityka #bekazpisu #wystarczyniekrasc #polska #neuropa #4konserwy
+3
OsraneMajtyXD
Kroki prawne w wykonaniu Czarneckiego
#polityka #bekazpisu
+4
maxwol
xD za każdym razem

Chociaż na wykopie było podobnie, jednak widzę, że wiele wpisów chwalących Szumowskiego jest pousuwanych xD

#koronawirus #bekazpisu
+7
Soojin21
Ojoj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Woronicza chyba zaczyna brakować papieru toaletowego.

#tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
+494
ZeT_
Widzicie? Nic się nie dzieje. Jakie 800 przypadków? XDDD

#tvpis #bekazpisu #koronawirus
+117
legendarny_aleksy
1 lipca Morawiecki mówił: "Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory"

W normalnym kraju dzisiaj musiałby złożyć dymisję.

#koronawirus #bekazpisu
+90
szunis
Tylko przypominam.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekazpodludzi #dudacontent #neuropa #4konserwy #polityka #pis
+12
depcioo
Jak dla mnie to ten pan powinien trafić do więzienia, za to, że przed wyborami publicznie ogłosił że wirus jest w odwrocie, że nie ma się co bać i trzeba iść na wybory. Wypłaszcza się jak cholera. #zalesie #morawiecki #pis #bekazpisu #koronawirus #polityka +900
OsraneMajtyXD
Odpowiedź Kancelarii Prezydenta RP na prośbę o pomoc dla chorego dziecka XD
#polityka #bekazpisu
+5
legendarny_aleksy
Najbardziej plugawa wypowiedź III Rzeczpospolitej.
#bekazpisu #koronawirus #polityka
+439
Azaajaszz
To jest pan doktor Tadeusz Szustowicz. Doktor chemii na UJ + magister politologii. Aktualnie poseł na sejm z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość.
W czasie nagonki na LGBT (w kampanii prezydenckiej) zrobił w swojej rodzinnej miejscowości (Pielichów w powiecie Wieluńskim) tydzień kolorów, w którego trakcie przedstawiano lokalnej młodzieży najciekawsze sylwetki znanych Polaków, niezależnie od ich orientacji, religii itd. Zaprosił on wszystkie osoby z okolicznych wsi i przypomniał, że mieszkańcy Pielichowa nie są ani ideologią, ani organizacją, ale łączy ich kultura lokalna i dlatego nie powinni dać się podzielić, a jedynym sposobem wartościowania ludzi powinien być ich charakter i przyzwoitość.
Głosował on między innymi za poprawkami opozycji (choć nie wszystkimi) do budżetu oraz za tym, by 2mld nie oddawać na TVP tylko na ratowanie ochrony zdrowia w Polsce. Jest przewodniczącym poselskiego koła ratowania braci mniejszych (ekologia na podstawie franciszkańskich nauk) i zbierał podpisy między innymi dla ustawy antyfutrowej (tej słynnej, gdzie posłanka Lewicy dostała od prezesa podpis na sali, a potem pisowcy się ustawiali w kolejkę, by podpisać do samo co prezes)
W czasie stanu wojennego Pan Szustowicz o dziwo nie był w Solidarności, ale nie był też w PZPR, wgl. nie było go w Polsce, mieszkał u brata, który wyemigrował do Francji i tam też Szustowicz wiele lat mieszkał, pracując jako wykładowca chemii organicznej na uniwersytecie w Montpellier. W wolnym czasie pisał eseje, mocno liberalne gospodarczo i progresywne na tamte czasy. Gdy tylko w Polsce zaczęła błyskać się jutrzenka 3 RP to wyemigrował z powrotem do kraju, wrócił do rodzinnego Pielichowa i założył biznes, fabrykę nawozów sztucznych, używając swojej wiedzy i wykształcenia. Po kilku latach pomógł wyciągnąć swoją miejscowość z zapaści i postPGRowskiej biedy, dając pracę łącznie dwustu osobom.
Wpierw członek AWS, okrzepł nieco w naszym krajowym konserwatyzmie, zachowując jednak meritum, własne wartości i zamiłowanie do natury. Następnie poseł dwóch kadencji z ramienia PiS. Wiceminister ochrony środowiska w rządzie 2005-2007, odpowiedzialny między innymi za ustawę o obowiązku zgłaszania potrąconych zwierząt na drogach leśnych.
Najważniejsze w tej postaci jest jednak to, że to randomowe zdjęcia z internetu, wszystko to wymyśliłem, nie wiem kim jest ten człowiek, a PiSowcy nie mają żadnej chwalebnej historii ani powodu do dumy, rozwalają nasz kraj dla hajsu i żadnemu z nich nie zależy na czyimkolwiek dobru, pozdrawiam.

pokaż spoiler #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #polityka #4konserwy #heheszki #pasta
+398
Pokaż następne