Trolljegeren
#gentlemanboners #ladnapani
Rooney Mara czy Kate Mara?

Klikać w źródło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+2
Logart
Więcej w komentarzach.
#ladnapani #rajstopy #nogi #gentlemanboners
+18
bacteria
Lily Collins jest przezajebista (ʘ‿ʘ)

#lilycollins #ladnapani #aktorka #gentlemanboners #slodkijezu #buziaboners
+33
Trolljegeren
#got #gentlemanboners #ladnapani
ʕ•ᴥ•ʔ

pokaż spoiler Klikać w źródło
+28
Trolljegeren
#gentlemanboners #ladnapani #got #gameofthrones #graotron #emiliaclarke
Świetnie prezentuje się w tym sezonie. ʕ•ᴥ•ʔ
+216
Trolljegeren
#twinpeaks #ladnapani #gentlemanboners
Nieźle się trzyma. ( ͡º ͜ʖ͡º)
+12
snoopdogg_tg
#rajstopy #nogi #ladnapani #sukienkiboners #gentlemanboners #slodkijezu
Cheryl Cole (。◕‿‿◕。)(。◕‿‿◕。)
+447
pawelososo
Ale bym sobie poszedł do restauracji, tak na pierwszą randkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ladnapani x2 #gentlemanboners #podrywajzwykopem #tv #tvp
+16
wykoko
Gina Carano po raz drugi

#ladnapani #gentlemanboners #usmiechboners
+10
wykoko
Gina Carano po raz pierwszy

#ladnapani #gentlemanboners #usmiechboners
+7
ssanie_cycuniow
Doktór Cameron, w ogóle bardzo atrakcyjna kobieta. Ciekawostka, była swego czasu zaręczona z aktorem z którym w tym serialu się 'przespała', tym Chasem, granym przez Jessie Spencera.

#ladnapani #gentlemanboners
+24
pawelososo
Ta Mołek to jest jednak kocica ( ͡º ͜ʖ͡º)
#milf #gentlemanboners #ladnapani
+29
Beto
Lily (。◕‿‿◕。)
Bonus w komentarzu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ladnapani #gentlemanboners
+198
Trolljegeren
#gentlemanboners #ladnapani #livtyler #lotr #wladcapierscieni #tolkien
Liv Tyler kończy dzisiaj 40 lat.
Arwena ʕ•ᴥ•ʔ
+23
wyjzprz2
Mam problem z pewnym rodzajem loszek na #badoo. Wiek: 28-30 lat. Bardzo ładne i zadbane. W wielu przypadkach jest to tak #ladnapani, że wydaje mi się, że to nie jest prawdziwy profil, tylko ktoś ukradł zdjęcia jakiejś modelki z #instagram i założył fejkowe konto.

Jeśli chodzi rzeczy widoczne na zdjęciach, tj. #modadamska, makijaż, wnętrze w tle, to wszystko oczywiście z klasą. Nie jakaś #karyna. Zdecydowanie bardziej #gentlemanboners.

Gdy widzę profil takiej laski, to od razu sobie wyobrażam, że jeździ Mini Cooperem, Volkswagenem New Beetle albo innym tego typu lifestyle'owy samochodem. Jeśli chodzi o pracę, to jest księgową albo szefową działu HR w jakimś #korpo i zarabia pewnie dwa razy więcej ode mnie. Zimą snowboard w Alpach, a latem nurkowanie w jakimś ciepłym morzu.

Oczywiście w większości przypadków mam zablokowane pisanie do nich, więc problemu nie ma. Nawet gdybym mógł napisać, to i tak bym tego nie zrobił, bo wiem, że u takich nie mam szans.

Mireczki, też tak macie, że boicie się takich kobiet?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przegryw #stulejacontent #tinder
+6
Pierdyliard
Prawdziwe damy z lat 50
#ladnapani #gentlemanboners
+100
Chodtok
Od jakiegoś czasu mam bzika na punkcie bycia gentlemanem. Zacząłem wchodzić na fora poświęcone męskiej elegancji, zacząłem uczyć się savoir-vivre, zmieniłem styl ubierania z uliczno-niechlujnego na marynarkowy, a samą marynarkę - ku zdziwieniu żony - oddałem nagle do krawca na przeróbkę. Jeszcze większe oczy żona zrobiła, gdy w środku tygodnia, zupełnie bez okazji, zaprosiłem Ją do drogiej restauracji na mieście. Ot tak, żeby podsunąć jej krzesło gdy siadała, żeby zamówić coś wykwintnego i przy okazji popisać się wiedzą o winach, którą nabyłem po świeżo przeczytanej książce. Wiem, to trochę śmieszne, ale od czegoś trzeba zacząć.

W pracy również staram się grać rolę dystyngowanego pana. Szarmanckie maniery, swoista usłużność wobec kobiet. Co dziwne, czasami moje zachowanie potrafi wpędzić kobietę w zakłopotanie zamiast ułatwić kontakt. Przykład pierwszy z brzegu.

– Dlaczego wstałeś? – spytała jedna z pracownic gdy podeszła do mego biurka. – Idziesz gdzieś?

– Nie – odparłem. – Po prostu,kiedy kobieta podchodzi to ja wstaję.

Zamiast odpowiedzi ujrzałem jej okrągłe ze zdumienia oczy. Podobne do oczu żony, gdy pewnego razu żona wchodząc do łazienki zobaczyła mnie pierwszy raz z brzytwą w ręku jak przykładałem ostrze do swego policzka pokrytego białą pianką.

– Co Ty robisz? – wykrztusiła.

– Golę się – odpowiedziałem dumny. – Prawdziwy facet goli się prawdziwą brzytwą, a nie jakimiś plastikowymi jednorazówkami dla nastolatków.

W ubiegłym tygodniu ja i ta współpracownica, która się tak zdziwiła moim wstaniem, pojechaliśmy na wyjazd służbowy. Początkowo dobrze mi się z nią rozmawiało. Nawet bardzo dobrze, bo jej uwadze nie umknęła moja gentlemeńska metamorfoza i skwitowała to w paru pochlebnych słowach. Pierwszy dzień w hotelu, przynajmniej do wieczora, też był niczego sobie. Jedliśmy razem obiad i znów mogłem popisać się grzecznością w prowadzeniu jej do stolika, usłużnością w podsuwaniu krzesła. Jednak ze swoją ulubioną elokwencją dotyczącą win musiałem poczekać aż do kolacji, gdzie mogliśmy już pozwolić sobie na nieco więcej luzu i zamówienie alkoholu. Tak naprawdę to niewiele znam się na winach, tyle co przeczytałem w książce, ale moja towarzyszka była pod wrażeniem, gdy szeroko opowiadałem o nasłonecznionych stokach winnic i o najlepszych rocznikach. Zupełnie jakbym osobiście sadził winorośle a potem kosztował. Tak czy siak dość miło spędziliśmy wieczór. Ktoś siedzący z boku mógłby pomyśleć, że jesteśmy szczęśliwą parą. Jednak ktoś bardziej spostrzegawczy zapewne dostrzegłby obrączkę na moim palcu podczas gdy jej palca nic nie zdobiło.

Problem zaczął się późnym wieczorem. Po kolacji. Przyszła do mego pokoju. Zapukała i spytała czy może wejść. Wpuściłem ją choć byłem zaskoczony tą nagłą wizytą i jej strojem. Dama nie powinna składać wizyty gentlemanowi odziana tylko w szlafrok. Chyba dostrzegła zdziwienie na mojej twarzy bo szybko dodała „Brałam prysznic, no i wiesz...”. Czekałem na dalsze wyjaśnienia, lecz nie doczekałem się.

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #takbylo #truestory #coolstory #anonimowemirkowyznania #gentlemanboners #modameska #zwiazki #seks
+7
RedBulik
Czy tylko ja chciałbym być przez nią zdewastowany analnie?
#ladnapani #caradelevingne #bojowkacary #gentlemanboners #oczyboners
+8
RedBulik
Catherine Deneuve to ideał. Polański znał się na dupach (no chociaż nie do końca xD)
#film #ladnapani #gentlemanboners
+12
wykoko
Jedna z najlepszych polskich #milf aktorek

#gentlemanboners #ladnapani
+51
Pokaż następne