dr_gorasul
#fotografia #czarnobiale #gentlemanboners #milf
Zajebane z Taschena - SUMO Helmut Newton. Opasła pozycja w sensie dosłownym, sporo mocno fetyszowych i erotyzowanych zdjęć zdradzających obsesje pana Helmuta, ale jest też cała masa kapitalnej czarno białej fotografii modowej czy znani ludzie w mniej oficjalnych okolicznościach. A ta pani ze zdjęcia to jakaś znana modelka, ale nie zapamiętałem.
Artysta wpływowy i oczywiście kontrowersyjny, bo jakżeby inaczej. Wiele jego prac mimo, iż odpychało to zarazem dziwnie przyciągały i zapadały w pamięć. Warsztat poziom mistrz.
Te wszystkie Lady Gagi, te dziwne stroje, liście na mordach, majtki na głowie, dziwaczne stylizacje - serio, wszystko już było. Ten album to pokazuje, jak bardzo dziś wszytko jest recyklowane i silące się na coś wielce oryginalnego.
+3
rybsonk
Coś ta Margot Robbie szału nie robi...

#ladnapani #margotrobbie #gentlemanboners
+17
RedBulik
Ok, Panienki z Rochefort obejrzane. 9/10. Piękna bajka, która mogłaby się nie kończyć.
No i nie sposób nie zakochać się tutaj w Catherine Deneuve, kobieta idealna (ʘ‿ʘ)
#film #filmnawieczor #musical #kino #ladnapani #gentlemanboners
+5
Pierdyliard
Kasia ma 43 lata. Piękna jak zawsze. (。◕‿‿◕。)
#gentlemanboners #katebeckinsale
+14
zwirz
Lato już niedługo.
#cycki #ladnapani #gentlemanboners
+21
silownia
Dzięki tobie to były wspaniałe 3 dni
#danielmagical #gentlemanboners
+21
RedBulik
Najlepsza aktorka porno, nawet z tym nie dyskutujcie.
#ladnapani #gentlemanboners #milf
+19
grafikulus
Mirki, ciekawy wpis znalazłem na temat wyglądu prawdziwego gentlemana - popełnił go facet w poważnym wieku, z tzw. wyższych sfer (profesura, ministerstwa, placówki zagraniczne, te klimaty).

Mały szczegół... Zasada znana gentlemanom. Mam bardzo wiele butów swoich i po ojcu : świetnie utrzymane, stare buty z patyną czasu, dobre marki Trickers of Jermyn Street, Lobb, Brunon Kamiński Lewald&Schwartz, Budapester Schoes i inne.... Ich klasa to właśnie patyna, lekkie spękania. Mam angielskie buty z 39 roku po ojcu ... Do głowy by mi nie przyszło by je malować, odnawiać. Mają wyglądać na stare, ale zadbane. To tak, jak anegdota mojego ojca, który nowy trench Burberry oddawał do noszenia we Lwowie kierowcy Zarządu firmy, a jak był już lekko znoszony i przeprany, to wtedy dopiero go zakładał. To tak, jak lekko przetarty kołnierzyk koszuli dobrej firmy jest sznytem. Tylko tyle i aż tyle. Kto zna te niuanse też wie i jest członkiem " klubu". Gentleman nigdy nie jest doprasowany, dopasowany, dopięty i na wysoki połysk.

I co na ten temat sądzicie, ma rację...? Bo nasi współcześni blogerzy modowi lansują tezę, że takie np. eleganckie buty zawsze powinny wyglądać jak nowe... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #modameska #niebieskiepaski #gentlemanboners
+81
franeklubi
#felicityjones #bojowkafelicityjones
#ladnapani #starwars #gentlemanboners
Halo halo co tu tak pusto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+30
StormtrUper
Alison Brie, czyli głos Diane Nguyen (i nie tylko) z #bojackhorseman <3

#alisonbrie #gentlemanboners #sfwgirls
+25
Pokaż następne