Print_Screen
Ej #konfederacja #katolicyzm #mirkomodlitwa
Po powrocie ze zjazdu członków Obozu-Narodowo-Radykalnego w środku na policzku mam takie coś co wygląda jak szatan
Czy to przez #homoseksualizm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+3
robert5502
Swiadectwo jak destrukcyjny dla rodzin potrafi być katolicyzm. Katolik Pawlak, maly wiejski kretacz, kombinator, cham (przy okazji bimbrownik i klusownik) atakuje ateiste za poglady. Dochodzi do agresji słownej i agresji fizycznej. W koncu do uprowadzenia i ubezwlasnowolnienia osoby pelnoletniej- wnuczki obywatela Pawlaka. Cale szczescie wszystko konczy sie dobrze i zlosc katolicka, z wielkim trudem ale zostaje opanowana.
Brawo Kargul ( ͡º ͜ʖ͡º)
#przemyslenia #film #neuropa #bekazkatoli #katolicyzm #religia #polska #ateizm
+18
robert5502
Nie wiadomo, czy ks. Szydło uruchomił oficjalny tryb odejścia z kapłaństwa, bo to jego „osobista sprawa".
Ale prymicja ks. Szydły z udziałem członków rządu i kamer telewizji nie była jego osobistą sprawą.
Gdzie Kościół i religia, tam podwójne standardy.
#przemyslenia #neuropa #katolicyzm #bekazkatoli #bekazpisu https://mobile.twitter.com/boklazec/status/1220290599695331328
+481
affairz
Mircy, wyjaśni mi ktoś o co właściwie chodzi z tymi polkami-katoliczkami? zrzut ekranu celowo bez personaliów, bo nie chodzi o szkalowanie, zresztą załączone zjawisko trafiłem w opisach już wielokrotnie, a tylko lurkuję takie strony dla beki (ta, jasne). ale serio, jest rynek na takie oferty?
#katolicyzm #zwiazki
+4
MichalLachim
Takie multi-kulti serwują nam katolicy od 2001 roku. Taki plakat na imprezę w poniedziałek pt. Dzień Islamu.
#katolicyzm #religia #bekazkatoli #bekazislamu
+2
robert5502
Dobra nowina! Austria to kolejny kraj, z którego docierają krzepiące wieści o odpływie wiernych z Kościoła.
W 2001 roku 73% mieszkańców Austrii było katolikami, w 2012 – 63%, teraz jest to 58%.
Spada frekwencja na mszach i liczba chrztów, mniej jest księży i zakonników.
#katolicyzm #austria #przemyslenia #swiat #ateizm #neuropa #religia

Dane wskazują, że kryzys austriackiego Kościoła katolickiego w Austrii jest coraz głębszy. W ubiegłym roku aktu apostazji dokonało tam dokładnie 67 583 katolików. To o 15 proc. więcej niż rok wcześniej, gdy z Kościoła wystąpiło 58 807 osób.

Wskutek nasilającej się fali apostazji liczba Austriaków pozostających w Kościele spadła poniżej 5 milionów. Teraz już tylko 4,98 mln obywateli tego kraju to katolicy. 3,5 mln to ateiści, muzułmanie, protestanci bądź prawosławni.
https://m.telewizjarepublika.pl/kolejny-objaw-ateizacji-europy-olbrzymi-kryzys-wiary-w-austrii,90221.html
+12
jvmaxxjv
Wiecie dlaczego tyle młodych odeszło od KK i obecnie tylko 20% z nich chodzi do kościoła? Przez dostęp do wiedzy. Przed erą internetu, musiałeś kupić stos książek i studiować, by dojść do jednej konkluzji. Mianowicie, kościół katolicki to nie chrześcijaństwo. To miks interpretacji, dogmatów, bzdur - wymyślonych na przestrzeni wieków, często w wyniku rywalizacji politycznej między ludźmi. Dzisiaj wystarczy godzina wikipedii, by wybić wierzącemu z głowy katolicyzm. Dlatego młodzi uciekają. Nie przez pedofilów, księży biznesmanów, zamordyzm głoszonych idei, ale przez podstawę.

Uznajmy "roboczo", że jednak Biblia jest ok i wypunktujmy same nieścisłości z Biblią:
-piekło, czyściec - wymyślone, w Biblii pada jedynie zdanie o miejscu zgrzytania zębami
-odpusty, wymyślone
-spowiedź wymyślona, jak i jej formuła, Jezus dał niby władzę odpuszczania grzechów w jego imieniu, ale nie facetom w sukienkach, raczej wszystkim jego uczniom
-Jezus nigdy nie podał się za Boga, był mu uległy i poddany
-duch święty nie był osobą, wcześni chrześcijanie uznawali go za moc Boga zesłaną na apostołów
-modlenie się do krzyża - wymyślone, sick! rok 788
-święci, wymyśleni - razem z kultem świętych
-kult Maryi, wymyślony
-modlitwa różańcowa wymyślona po wyprawie krzyżowej, gdzie krzyżowcy zobaczyli muzułmanów modlących się na sznurku
-zbawienie tylko przez kościół katolicki, wymyślone
-brak sakramentu ślubu gdziekolwiek
-ingerowanie w sprawy seksualności
-przeistoczenie, wymyślone wiele wieków później, w 1215 roku
-nieśmiertelna dusza, wymyślona w 1513 roku
-nieomylność papieża
-świadectwo kościoła, czyli to co sobie wymyślą na synodzie, jest równorzędne Biblbii
-aniołowie, w Biblii jest jedynie kilku, kościół namnożył ich jak psów, robiąć chóry anielskie, kręgi, cherubinów, serafinów i ciul wie co
-kult relikwii

Tego jest tyle, że można wymieniać przez godzinę czasu i nadal się zgubi coś istotnego. Nie o to chodzi, religia nasycona taką ilością kłamstw nie ma racji bytu w erze informacji.

#kosciol #katolicyzm #chrzescijanstwo #religia #bekazkatoli
+29
pyroxar
Mając dwie zmienne, którym przypisuję takie same liczby mogę je porównać a jak jeszcze sprawdzę ich naturę (rzeczywiste, naturalne itp) to mogę stwierdzić ich identyczność.
Np: 1 jest równoważne logicznie 1, ale nie 2. Inna wartość mimo tego, że natura ta sama (liczba naturalna czy rzeczywista).

No dobra.

Mając symbole nieskończoności, niby jeden dąży do tego samego co drugi, mają tę samą naturę to jednak nie są tym samym bo przyrównując je otrzymam symbol nieoznaczony.

Tak właśnie sobie tłumacze trójce święta czyli jednego Boga co do jedności natury, ale trzy rzeczowo różne osoby.

Pomyślałem, że jak Kant może dowieść początku świata na przykładzie szeregu funkcyjnego to i ja spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co sądzicie?
#matematyka #filozofia #teologia #katolicyzm #pytaniedoeksperta
+5
dqdq1
Wykopali trupa, trochę zgnił, wiec dorobili mu silikonową maskę, zabalsamowali ile wlezie i wożą po świecie w szklanej trumnie jako dowód chuj wie czego xD

Katolicy i ich kult truposzy jest obleśny.

#bekazkatoli #katolicyzm #braciawniewierze
+107
robert5502
Szpital sprowadził relikwie św. Faustyny. "Pacjenci mają również potrzeby duchowe"
Rządowe pielgrzymki do Torunia mogą być pewną wskazówką mogącą wyjaśnić, jak to się stało, że Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach pozyska niebawem trzecią relikwię. W kaplicy w ŚCO są już relikwie ojca Pio i Jana Pawła II, a na Walentynki chorzy będą się mogli dodatkowo pomodlić do fragmentu kości świętej Faustyny.

Rzeczniczka Centrum zapewnia, że szpital nic za to nie płaci (chociaż nie ujawnia jak operacja jest finansowana, kto zapłacił za rozebranie świętej Faustyny na części, za transport i jego ochronę, bo tak cennego towaru nie przesyła się ot tak, do odbioru w paczkomacie, a wreszcie relikwiarze są zazwyczaj kosztowne i należy uzyskać od rzeczniczki dodatkową odpowiedź na temat kosztów towarzyszących). Rzeczniczka poinformowała, że Centrum zatrudnia również onkopsychologów, więc są podejrzenia, że onkolodzy przestaną tam niebawem być potrzebni.A swoją drogą fascynujące byłyby badania nad skutecznością modlitw w tej kaplicy. Modlitwy do JPII, Ojca Pio i św.Faustyny mają zapewne zróżnicowaną skuteczność i można teraz zbadać jak wpływają na przedłużenie życia chorego o rok, pięć i dziesięć lat. Zbadać korelacje między żarliwością modlitw i skutecznością stosowanych terapii, dowiedzieć się o motywację wyboru relikwii, do której pacjent się zwraca, jak również o częstotliwość łączenia zawierzenia świętemu/świętej, że się wstawi, z dodatkowym zawierzeniem „medycynie” alternatywnej. Zapewne można również znaleźć grupę kontrolną, czyli tych, którzy relikwii w ogóle nie molestują (chociaż nie wiem, czy RODO na to pozwala).

Pozostaje pytanie, czy takie badania należy powierzyć specjalnie zatrudnionemu przez Centrum onkosocjologowi, czy raczej niezależnemu kuriozalnemu ośrodkowi badań socjologicznych? Nie można wykluczyć, że dobrze przygotowany projekt badań uzyskałby solidny grant z Fundacji Templetona, co mogłoby rozsławić polską naukę w świecie.

Można zapytać, gdzie jest Rubikon, kto rzucił kości i czyje kości zostały rzucone. Pamiętajmy, że kości Faustyny nie są pierwsze (chociaż zapewne nie ostatnie).

Podczas pożaru katedry Notre Dame runął z iglicy na ziemię miedziany kogut kryjący w swoim brzuchu fragment korony cierniowej Chrystusa oraz relikwie świętej Genowefy.

Zaprzańcy twierdzą, że ta korona cierniowa to gwarantowane oszustwo, natomiast co do resztek Genowefy, to czort wie. Żyła w piątym wieku, wieść głosi, że modlitwą i postem odpędziła Hunów spod bram Paryża, ponoć kiedy się modliła, szatan gasił jej świecę, a anioł zapalał, więc śmiechom i żartom nie było końca. Tak, czy inaczej kości naszej Faustyny chyba mają większą gwarancję, że to autentyk, a nie jakaś chińska podróbka niż te cudem ocalone wnętrzności paryskiego koguta.

Nasz minster zdrowia jest sygnatariuszem deklaracji wiary lekarzy katolickich i studentów medycyny w przedmiocie płciowości i płodności ludzkiej, więc możemy się spodziewać listy refundowanych świętych, których relikwie państowe szpitale będą mogły dostawać nieodpłatnie lub po zniżonych cenach. (Prawdopodobnie krajowi święci będą na tej liście preferowani). Tak więc jest wysoce prawdopodobne, że jeśli pani Beata Kempa trafi przypadkiem z jakiegoś powodu do szpitala, będzie się mogła w wolnych chwilach modlić w szpitalnej kaplicy do stosownego świętego o wstawiennictwo w sprawie kar dla wrogów Polski.

W historii każdego narodu ważna jest ciągłość, chociaż niewielu spodziewało się aż tak żarliwej pielęgnacji tradycji Średniowiecza i PRL.
#bekazkatoli #modlitwa #szpital #kielce #katolicyzm #polska #neuropa #przemyslenia #medycyna #sluzbazdrowia
http://www.listyznaszegosadu.pl/m/znasz-li-ten-kraj/kosci-zostaly-rzucone
+19
robert5502
Kobieta po 70 latach odchodzi z Kosciola
Gdy zdarzało mi się być na mszy, to podczas Credo milkłam, gdy inni mówili: „Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół”. Nie mogłam tak powiedzieć.

W trakcie kilku publicznych dyskusji wyznała Pani, że nie uważa się już za katoliczkę. Co to w praktyce oznacza?

Ostateczne odejście od Kościoła katolickiego. Byłam w nim ponad 70 lat. A teraz jestem byłą katoliczką.

Ale nie dokonała Pani formalnej apostazji.

Nie. I nie zamierzam jej dokonywać. Każdy ma prawo sam określać swoją tożsamość, w tym wyznaniową. Dlaczego miałabym prosić o cokolwiek instytucję, w której autorytet nie wierzę? Dla mnie to nie ma sensu.

Co wywołało Pani decyzję?

To był długi proces. Od dawna wiele rzeczy w polskim Kościele mi się nie podobało. Trzymałam się jednak zasady wpojonej mi w domu i w środowisku, w którym się obracałam, że można, a nawet trzeba, krytykować złe zachowania osób reprezentujących Kościół, ale z wewnątrz, jako katolicy. Żeby zawsze pamiętać, że księża, biskupi to tylko ludzie, którzy mogą być grzeszni, ale Kościół jest święty.

Jednak z roku na rok narastało we mnie zgorszenie – w sensie ewangelicznym. Coraz bardziej stawało się dla mnie jasne, że wielu księży i biskupów nie wierzy w naukę Chrystusa i nawet nie próbują się do niej stosować, bo mają inne priorytety. I że Kościołowi jako instytucji to wcale nie przeszkadza.

Co było powodem tego zgorszenia?
Działalność Tadeusza Rydzyka, której nikt nie potrafił (czytaj: nie chciał) przerwać. Radia, które propaguje wrogość i pogardę wobec wszystkich ludzi innych niż sztandarowy Polak-katolik. Które, żerując na kompleksach prostych ludzi, budzi nacjonalizm i ksenofobię; a strasząc starych ludzi piekłem, bezwstydnie wyciąga od nich wdowi grosz. Nazwa tego radia: „Maryja” jest bezwstydną uzurpacją i obelgą rzuconą w twarz Matki Boskiej. To jest prawdziwym skandalem, a nie tęczowe aureole na częstochowskim wizerunku, które miały powiedzieć tylko tyle, że Maryja z Dzieciątkiem obejmują swą miłością wszystkich, a szczególnie osoby wykluczone i prześladowane, a takimi są u nas niewątpliwie osoby nieheteronormatywne.

A inne rażące Panią sprawy?

Jawne, aktywne popieranie nacjonalizmu przez paulinów na Jasnej Górze, organizowanie za aprobatą władz kościelnych i państwowych mityngów kiboli i narodowców. Gołym okiem widać, że to faszyzm. On się nie rodzi – on już jest, i hula w najlepsze. A przecież wiemy, do czego faszyzm doprowadził w XX w.
#neuropa #przemyslenia #katolicyzm #polska #religia #4konserwy #lgbt
http://www.miesiecznik.znak.com.pl/siedze-na-kupie-gruzow/
+94
ziemba1
ej, czemu jak na moim tagu #rozwscieczonylewak opisywalem historie powstawania mema to lewaki burzyly sie ze przytaczam historie sprzed lat x lat, za ktore podobno sami sie wstydza a na tagu #codziennystopdewiacji te same osobniki przywoluja historie ksiezy pedofilow sprzed x lat?

#lewackalogika #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #katolicyzm #konfederacja
+9
appo_bjornstatd
W „Niewiarygodnych” jest jeden, arcyciekawy wątek. Mianowicie 'bitwa' dwóch, głównych policjantek: jedna jest wierząca, druga nie. Dialogi między nimi to poezja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#katolicyzm #netflix #seriale #ciekawostki #chrzescijanstwo
+11
saakaszi
Świat stanął na glowie. Obrońcy życia protestują przeciwko powoływaniu nowego życia.
Czego nie rozumiecie? (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #heheszki #lgbt #homoseksualizm #katolicyzm
+178
robert5502
Teraz dzieci mogą przytulać lalkę, która przedstawia szefa instytucji systemowo tuszującej przestępstwa seksualne wobec dzieci, współodpowiedzialnego za ten proceder – bo w Polsce prawda wciąż się nie przebija na powierzchnię, a pod presją kultu milczą nawet ci, którzy ją znają.
#przemyslenia #katolicyzm #bekazkatoli #polska #neuropa #jp2
https://mobile.twitter.com/boklazec/status/1218836071502565376
+18
AnonimoweMirkoWyznania
#anonimowemirkowyznania
Nie planujemy chrzcić dziecka.

#wiara #szkola #dzieci #kosciol #katolicyzm

Pytanie do Mirków i Mirabelek, które mają nieochrzczone dzieci. Czy Wasze dziecko doznało w swoim życiu jakichś nieprzyjemności przez to? Gdy chodziłem do szkoły nie pamiętam, czy ktokolwiek robił aferę z tego powodu, ale też nie pamiętam, czy w ogóle ktokolwiek nieochrzczony był w okolicy :) Czy dziecko doświadczyło jakiegoś społecznego wykluczenia? My, jako rodzice, możemy mieć różne poglądy i przekonania, ale nie chcemy, aby przez to dziecko miało w życiu pod górkę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
+12
spere
Tomasz Terlikowski broni Szymona Hołowni: Duchowny nie miał prawa odmawiać komunii, upolitycznił Kościół
Tomasz Terlikowski odniósł się do historii, którą opisał niezależny kandydat w wyborach prezydenckich Szymon Hołownia. Prawicowy publicysta napisał, że duchowny nie miał prawa odmówić komunii świętej politykowi, nawet jeśli nie zgadza się z jego poglądami.
Tomasz Terlikowski przyłączył się do krytyki kapłana zaznaczając, że ksiądz nie miał prawa odmawiać udzielenia komunii opierając się na domniemaniach dotyczących poglądów wiernego.

Według publicysty duchowny nie tylko złamał zasady udzielania komunii, ale też upolitycznił Kościół:

"Problem polega tylko na tym, że ów karmelita przy okazji złamał zasady udzielania Komunii, upolitycznił Kościół i pokazał, że kompletnie nie rozumie nawet nie życia społecznego, ale także teologii katolickiej i prawa kanonicznego. Kapłan nie ma prawa odmawiać Komunii Świętej politykowi, bo nie podobają mu się jego poglądy, a już na pewno nie może publicznie oceniać - przy udzielaniu Komunii - takich poglądów. Nie to miejsce, nie ten moment.
Dalej dziennikarz podkreślił, że nawet znajomość "niekatolickich" poglądów polityka nie jest argumentem broniącym księdza, który odmówił mu komunii. Tym samym przeciwstawił się krytyce, jaka spadła na Szymona Hołownię na niektórych prawicowych portalach, o czym pisał sam kandydat w poście na Facebooku:
- Nie przekonuje mnie argument, że Szymon ma niekatolickie poglądy w sprawie aborcji, bo takie same ma Prawo i Sprawiedliwość, które rozmaitymi decyzjami broni jak niepodległości kompromisu aborcyjnego - napisał publicysta
(...)
Dodatkowo Tomasz Terlikowski wyjaśnił, że decyzja o odmowie przyznania komunii podejmowana jest wyłącznie przez biskupa, a nie księdza "i to po wyczerpaniu drogi kanonicznej, a nie dlatego, że tak mu się podoba". - I jeszcze jedno, takie działania niestety utwierdzają stereotyp, że Kościół jest domeną PiS. Nie jest. W Kościele to, czy mamy takie czy inne poglądy nie znaczenia. Możemy być za KO, za PiS-em, za PSL-em, a nawet za Razem, jeśli tylko pozostajemy wierni doktrynie katolickiej - zakończył swój wpis dziennikarz.
(...)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25608277,tomasz-terlikowski-broni-szymona-holowni-duchowny-nie-mial.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg1

#bekazkatoli #katolicyzm #religia #kosciol #chrzescijanstwo
+11
saakaszi
Czas zakazać rozwodów! – taki postulat wysuwa w głównym temacie numeru najnowsze wydanie magazynu „Polonia Christiana”. Rozwód bowiem jest niekwestionowanym złem. Nie tylko dla katolików, z definicji go nie uznających, ale dla wszystkich – krzywdzi wszak każdego, kogo dotyka (oczywiście z wyjątkiem tych, którzy na rozwodach zarabiają).

ZAMORDYŚCI.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #prawo #katolicyzm #tysiacurojenniezaleznychmediow #oswiadczenie #gorzkiezale #zwiazki
+370
chleb123
Nasz Święty Jan Paweł II
#katolicyzm
+3
Ignacy_Patzer
Poziom antyklerykalnej agitki na wykopie powoli dobija do tego z propagandy ZSRR. Można już natknąć się na wypowiedzi w rodzaju:

Szkoda że za PRL nie udało się zniszczyć kościoła w Polsce. Komuniści w ręku wszystkie narzędzia, żeby zrobić chociaż jedną dobrą rzecz dla Polski

Niedawno skończyłem książkę o rewolucji w Rosji i mam wrażenie, że niejeden wykopek chętnie dołączyłby się do rabunku cerkwi w Rosji i profanowałby relikwie świętych w celu "walki z zabobonami".

#shitwykopsays #bekazateistow #katolicyzm
+47
grzeszna
Podręcznik do religii, klasa 5. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katolicyzm #kosciol #religia #szkola i chyba nawet #humorobrazkowy

Ściągnięte z jakiejś grupki na FB
+919
hipokampO_o
Ksiądz właśnie chodzi po kolędzie, ukrywam się przed nim pod kołdrą (ꖘ‸ꖘ) #katolicyzm #czarnyhumor #ksiadztv +7
Neubert
#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazkatoli #katolicyzm #kosciol

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tadeusz-rydzyk-w-radiu-maryja-o-ekoterrorystach-grecie-thunberg-i-rzadzie-pis/tg7ts5j

Ojciec Tadeusz Rydzyk w najlepszej formie

Rydzyk o Grecie Thunberg: to dziecko ma się uczyć, a nie manipulować innymi dziećmi

nie manipulować innymi dziećmi

Ojciec Tadeusz Rydzyk wygłosił na antenie Radia Maryja potężny monolog, w którym wbił słowne sztylety w kilka dziedzin ekologii. Posłów lewicy sugestywnie nazwał "sodomitami", ekologów porównał do Armii Czerwonej, Unię Europejską do ZSRR, a Gretę Thunberg określił "dzieckiem, które ma się uczyć, a nie manipulować innymi dziećmi".
+27
KozakCzerwony
Na główną wjechał artykuł dotyczący matki Teresy z Kalkuty sprzed 7 lat:
https://www.wykop.pl/link/5291441
Ma ktoś jakieś inne źródła potwierdzające to co mówi profesor w artykule? Wspomina, że mają jedno źródło, a po 7 latach pewnie znalazło się ich więcej. Zgłębiał ktoś temat?
#bekazkatoli #katolicyzm #chrzescijanstwo
+7
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+10
rejdiol
Chcecie wziąć z #rozowypasek ślub, no to wesele a jakby inaczej. Oboje pochodzicie z religijnych domów, więc ślub kościelny wchodzi w grę. Mówią zaklep salę weselną bo długo się czeka na fajny wolny termin, a w kościele z księdzem to się załatwi raz dwa, bo oni problemów nie robią. Nie robią? Arcybiskup katowicki zarządził tak...
#bekazkatoli #kosciol #katolicyzm #katowice
+9
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+19
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+87
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+12
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+5
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+12
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+6
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+20
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+33
xandra
Już niedługo w każdym polskim domu...

#bekazpodludzi #bekazkatoli #dzbanywiary #religia #katolicyzm #chrzescijanstwo
+333
saakaszi
Na wykopie dowiecie się że wbrew konstytucji Polska wcale nie jest państwem świeckim, a osoby które nie wierzą w boga, są tymi drugimi "gorszymi".
Piękny przykład grzechu pychy, właśnie dlatego kk upada.
https://www.wykop.pl/link/5289995/comment/72378049/#comment-72378049

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #prawo #polska #gorzkiezale #katolicyzm #shitwykopsays
+321
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+8
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+93
Skim25
#chrzescijanstwo #bekazkatoli #katolicyzm #polska #religia #humorobrazkowy #heheszki #kosciol

pokaż spoiler Jeżeli jakiś obrazek, który wrzucam na wykop, był już tu wrzucany albo jeżeli jest nieprawdziwy to pisać to w komentarzach.
+10
Pokaż następne