MasterSoundBlaster
Cześć!

Jako że do #krakowskiewykopparty powoli możemy już zaczynać odliczać jedynie dni, to pora podać sporą garść oficjalnych informacji.

Tak jak chciała większość, główna impreza odbędzie się w sobotę 23 lutego br. Bramy znanego i lubianego baru dla graczy @BarONkrakow przy ulicy Batorego 1 zostaną otwarte dla Was już o godzinie 18:00.

Lokal jest w całości do dyspozycji dla nas - jest to impreza zamknięta dla użytkowników serwisu Wykop.pl :)
Gorąco zachęcam do dopisywania się do wydarzenia na Wykoevent (chociaż nie ma takiego obowiązku), osoby towarzyszące mile widziane. Zapisanie się na tę listę pomoże nam lepiej zaplanować przebieg party oraz gwarantuje otrzymanie na wejściu rozpoznawczej naklejki z logiem, które powstało dzięki świetnej robocie i uprzejmości nieocenionego @vevnx.

Co do wstępu na imprezę, to opiewa on na kwotę 20 zł wymienną na 3 piwa lane/kawy/herbaty lub 2 piwa regionalne/2 napoje litrowe. Czyli na wejściu deponujecie 2 dyszki (tylko gotówka), a w zamian dostajecie vouchery (do wykorzystania na barze) w ilości sztuk 3 lub 2 (zależnie od tego co wybierzecie).

pokaż spoiler Zaprawieni uczestnicy party wiedzą o co chodzi, ale kwestią wyjaśnienia dla nowych - jest to forma zabezpieczenia dla baru, z racji tego, że właściciele zamykają dla nas cały lokal i nie biorą z tego tytułu żadnej opłaty.


O Waszą doskonałą zabawę zadbaliśmy przygotowując konkursy, do których nagrody zapewnili nam nasi imprezowi partnerzy:

@Browin
Bułki, wędliny itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z Browinem Ci się upiecze!

@devagroup
Głośno w necie - głośno w świecie. Spece od reklamy w internecie. Czarodzieje pozycjonowania, Google Ads, social media.

@devfoundry
Kredytu za Ciebie nie wezmą, ale pomóc zmienić pracę na tę w IT już są w stanie. #learntocode a mityczny #programista20k czeka za rogiem

@drewnianysklep
Mówią żeby nie brać drewna do lasu, Wy nie bierzcie go na party, bo głównym dostawcą pięknych rzeczy z drewna jest Drewniany Sklep.

@kawokado_pl
Mirek pracodawca Cię wyzyskuje? Dzieci nie dają spać po nocy? Kawa od kawakado na pewno postawi Cię na nogi!

@kravjec - www.korbi.pl
Potentat w produkcji maści na ból dupy. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

@LowcyChin
Majfrend, majfrend, może taniej po znajomości? Owszem, ale tylko z Chińskimi Łowcami, którzy wyręczą Was w łowieniu grubych ryb... ekhm... okazji.

@MiSpot
#xiaomilepsze? A guzik! Bo MiSpot ciągle udowadnia, że #xiaominajlepsze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nakanapie
"W Kłaju w tramwaju czytaj mnie! W metrze i w swetrze czytaj mnie!" tak zdaje się im mówić każda kniga. Miłośnicy i popularyzatorzy czytelnictwa.

@niebezpiecznik-pl
Diabełek, który dba o nasz bezpieczeństwo w sieci i nie tylko. Zwiedził IX kręgów piekielnych internetu, więc ma go w małym paluszku.

@PlanetPlus
Raczej planeta minus, bo dzięki tej platformie jedzenie, buty czy elektronikę zgarniecie taniej nawet wtedy, gdy na horyzoncie brak kuponów promocyjnych i innych obniżek.

@Sox-in-the-Box
Lobby stupkarzy ich nienawidzi. Pilnują żeby stopa nie była bosa. ZOBACZ SKARPETY

@SwiatBaterii
Zapomnij o Tauronie, Enei czy PGE! Od teraz Świat Baterii będzie twoim podstawowym zasilaniem.

@Traficar
Trafić na party nie będzie trudno, bo pod Wawelem znana i lubiana usługa wypożyczania samochodów na kilometry/minuty funkcjonuje już dłuższy czas.

@ZaufanaTrzeciaStrona
Z tarczą albo na tarczy. Z3S zdecydowanie z tarczą, chroniąc nasze cztery litery przed internetowymi opryszkami.

Lista jeszcze nie jest zamknięta, jesteśmy w trakcie dogadywania kilku fajnych rzecz :) Jeśli ktoś jeszcze chciałby nas wspomóc, to zapraszam na PW. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler PW ostatnio kiepsko działają, więc można pisać też na maila - MasterSoundBlaster [małpa] gmail.com


LINK DO WYKOEVENT, PROSZĘ SIĘ ZAPISYWAĆ

Link do Mirkolist
krakowskiewykopparty

PS

Hehe piątkowy BIFOR. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Oczywiście że będzie. Tak jak rok temu zajmuje się nim @idol89 i wkrótce w swoim wpisie poda konkrety i szczegóły, które wprawni lurkerzy tagu #krakowskiewykopparty już zapewne znają. ;)

PPS

Jesteśmy do dyspozycji w przypadku Waszych pytań.

#krakowskiewykopparty #krakow #wykopparty #wykoparty #wykoppiwo #wykopiwo
#wy #poznanskiewykopparty #wroclawskiewykopparty #slaskiewykopparty #warszawskiewykopparty #trojmiejskiewykopparty #katowicewykopparty #woodstockowewykopiwo

#krakowpiwo #wykopiwowarszawa #wroclawskiewykoppiwo #piwowpoznaniu #trojmiejskiewykopiwo #bielskiewykoppiwo
+155
CampbellPrice
Twitter zablokował mi konto za użycie #learntocode:
Treść tweeta: "@Lis_Tomasz powinien nauczyć się kodować #learntocode"
#cenzura #twitter #afera
+2
Pokaż następne