achtunki
Uwaga, proszę wszystkich liderów partii (POZA IWATEM) żeby zbojkotowali ustawę 'Katana+'.
Ustawa ta jest szkodliwa, doprowadzi do poróżnienia pomiędzy ludźmi, wprowadzi podziały na kasty, ludzie przestaną się szanować oraz ogarnie ich paranoja w związku z ostrymi kawałkami metalu.

Liczę, że do bojkotu dołączą również inne partie.

#mirkouniverse

pokaż spoiler PSL ma zawsze Plusika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+4
achtunki
Ej, pssss, mam ciekawe informacje dla was, tylko nie mówcie adminowi, że to ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkouniverse
+5
UpadlySzczur
@2phonepiotrus ktoś Ci chyba kradnie projekt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mirkoogame #mirkogame #ogame #mirkouniverse
+5
achtunki
IO IO IO AFERA ADMINISTRACJA MU ZNOWU ODWALA DZIWNE RZECZY. (HIPOTEZA)

tl;dr

pokaż spoiler Admin skasował grę przez przypadek zamiast zmienić nazwę z mirkouniverse v1.0 na mirkouniverse v2.0


Sytuacja zaczęła się jakiś miesiąc temu jak ludzie uznali, że MU to w sumie fajny wynalazek. Wszystko szło bardzo dobrze do momentu, w którym gracze przestali się udzielać, bo brakowało statystyk, ścian tekstu i wykresów ze szczupakami. Administracja widząc to uznała, że potrzeba zmian, takich nagłych. Po burzy mózgów, która na pewno się odbyła opracowali różne nowe, innowatorskie rozwiązania, postanowili dodać (W KOŃCU) statystyki oraz tabelki, wspominali coś o systemie kont z informacjami o profilu gracza oraz możliwością edycji danych o partii na stronie.
No i wszystko było ładnie i pięknie, jednak hipoteza jest taka, że pierwszą zmianą na portalu miała być zmiana nazwy z mirkouniverse v1.0 na mirkouniverse v2.0. Administracja miała przygotowany folder z nowymi plikami oraz nowym obrazkiem z napisaną wersją gry (najważniejszy element nadchodzącej aktualizacji xD), a co się stało? Zamiast kliknąć kopiuj ktoś w administracji kliknął przypadkowo usuń. Zamiast wkleić obrazek usunięto całą grę.
Po tym fakcie żeby to wszystko ukryć przed opinią publiczną administracja pokasowała wszystkie kanały na discordzie i ogłosiła: "wrócimy z MirkoUniverse2 niebawem".

( ͡° ͜ʖ ͡°) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkouniverse #premieramirkouniversew2019 #takbylo
+26
HrabiaTruposz
Kulisy upadku gry xD
#mirkouniverse
+25
achtunki
Bingo mirkouniverse, dzisiaj można już wykreślić multi szczura. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkouniverse
+3
achtunki
IO IO IO.
To co się dzieje to jest niespotykane, nie można już nawet spokojnie opisać problematyki tego tematu. To co się dzieje na discordzie serwera... to co się tam dzieje, a dzieje się! nie spodziewałem się, że coś takiego w ogóle jest możliwe, że takie rzeczy mogą się dziać. Pewnie zadacie sobie tutaj pytanie: a co takiego się tam dzieje? Otóż nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Żeby na nie odpowiedzieć trzeba się cofnąć do czasów kiedy się to wszystko zaczynało. Moim zdaniem to nie ma tak, że coś kiedyś było dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w mirkouniverse najbardziej, powiedziałbym, że multikonta szczura. Ehkm, multikonta szczura, które próbowały utworzyć partię rigcz, kiedy nie potrafił znaleźć członków, kiedy był całkiem sam. I co ciekawe to właśnie te przypadkowe multikonta wpłynęły na nasz parlament. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się nikogo kto by dołączył do partii, można by tak rzec, ludzi, którzy pomogą się rozwijać partii. Ktoś miał szczęście, by tak rzec, ponieważ znalazł multikonta. I ta osoba dziękuje życiu, że je znalazł. Ta osoba dziękuje im, multikonta to śpiew, multikonta to taniec, multikonta to miłość. Wielu ludzi pyta go o to samo, ale jak Ty to robisz? Skąd czerpiesz losowe nazwy do nicków? A on odpowiada, że to proste, to paranoiczne umiłowanie do multikont, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład zakłada nową partię, a jutro.... kto wie, może jeszcze jedną, dlaczego by nie, odda się pracy społecznej i będzie ot, choćby tworzyć.... zrzeszenia... parlamentarne.

To tylko rezultat tego co się działo i co będzie się dziać.
#mirkouniverse
+7
achtunki
IO IO IO kręcimy małysza!
Uwolnić barabasza!

Co to za banowanie, ma nastąpić wyciek teczek czy coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkouniverse #afera #metooo.
+17
2phonepiotrus
Rozwój technologii kosmicznej to nie tylko spektakularne konstrukcje badawcze. Okazuje się, że postęp motoryzacyjno-inżynieryjny wyniósł ziemski sport na zupełnie nowy poziom! Jednym z pierwszych, wielkich przedsięwzięć było zorganizowanie wyścigu dookoła świata w nowym Kosmospodku H200-B, wzorowanym na innym, przystosowanym do wojskowego użytku modelu Myśliwca Planetarnego "Homados" Te zaawansowane maszyny osiągają zawrotną prędkość ponad 12 000 km/h

Pierwszy wyścig wystartuje w Singapurze. 18 zawodników z 18 państw świata wyniesie swoje pojazdy w powietrze i ruszy wzdłuż ziemskiego równika. Wydarzenie będzie transmitowane na całym świecie. "Pamiętajcie, by nie mrugać! Możecie wiele przegapić!".

Kto wie, być może w przyszłości przyjdzie nam się ścigać do Marsa i z powrotem?

https://mirkouniverse.pl/decisions/spoleczenstwo/41

#mirkouniverse
+7
GammaButyrolakton
#wgw #wykopgonewild #mirkouniverse

Wiem że słabe wgw, ale to odpowiedź do poprzedniego wpisu bo wielu mężczyzn w dzisiejszych czasach ma problem z odróżnieniem męskiego tyłka od damskiego.

Tylko partia cesarska! Zapisywać się.
+293
rczn
ty, ty SPAMusie niedobry, plakaty z zimnej wojny przerabiający xD
#mirkouniverse
+3
lord_z
( ͡° ͜ʖ ͡°) co tu sie wydarzyło wogóle

#mirkouniverse
+3
paszczurek
Kurwa powoli przechodzi mi ochota na granie w #mirkouniverse... Mimo, że jestem/byłem mocno wkręcony to jak widzę ten syf z partiami politycznymi oraz to, że najwyraźniej nikt nie weryfikuje czy te eventy nie są przypadkiem debilne i że nie ma jakiegoś spójnego pomysłu jak tym kierować to ręce opadają... Przykład:

Zwiększony nacisk na energetykę odnawialną przy okresowym zmniejszeniu aktywności słonecznej, doprowadził do wzrostu cen energii elektrycznej na rynkach światowych. Z uwagi na skalę problemu, sprawę przedłożono do Parlamentu Planetarnego.
(...)

Do rozkładu wodoru możemy użyć odnawialnych źródeł energii takich jak ogniwa fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, czy turbiny wodne, magazynując następnie i transportując wytworzoną w ten sposób wodór za pomocą wspomnianej wyżej infrastruktury do przesyłu gazu, oraz ostatecznie konwersję wodoru na energię elektryczną, z wytworzeniem jedynie wody jako skutku spalania.

- Pioter, Słuńce słabo świeci, łogniwa słabo działajo, a somsiad podnosi ceny za prund ze swojej hydroelektrowni...
- Tatulu to przejdzmy na wodór żeby było taniej i nie używać brudnych paliw kopalnych, z wodoru przecież powstaje woda...
- Super pomysł Pioter, skąd go wziąłeś?
- D-d-dzięki Tatulu to w partii Kosmopolak mnie tak nauczyli
- Tylko żeby ten wodór najpierw wyprodukować z wody to potrzeba energii, którą skądś trzeba wziąć...
- Wiem to może z odnawialnych źródeł tatulu żeby nie ruszać paliw kopalnych?
- Brawo Pioter, właśnie rozwiązałeś problem kryzysu z deficytem energii odnawialnej za pomocą użycia energii energii odnawialnej i wyjebania w chuj hajsu na infrastrukturę wodorową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Fuck logic, nie będziesz mi mówił jak mam żyć
+7
2phonepiotrus
Mirkouniverse świetuje pierwszy tydzień działalności. Przez ten czas udało nam się zebrać ponad 1600 użytkowników na naszym discord, do którego serdecznie zapraszam, o tutaj: https://discord.gg/FhWxyPh

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.mirkouniverse.pl

#mirkouniverse
+9
xniorvox
KOMUNIKAT PRASOWY PARTII NESM:

Szanowni Wyborcy i Parlamentarzyści!

Partia NESM pragnie wyrazić serdeczne podziękowanie wszystkim ugrupowaniom i członkom Parlamentu Planetarnego za merytoryczną dyskusję oraz poparcie udzielone dla naszego projektu poprawek ustawy o eksperymentach medycznych na więźniach, zatwierdzonego przez 69% głosujących. Dzięki naszej inicjatywie ustawa straciła swój nieludzki charakter, wzrosło zadowolenie społeczne z osiągnięcia porozumienia, a światowa nauka zyskała narzędzia prawne do przyszłych badań, niezbędnych w obliczu perspektywy kolonizacji Wszechświata.

Zwracamy uwagę, iż jest to moment historyczny – jest to bowiem pierwsza inicjatywa ustawodawcza w naszym zgromadzeniu, za pomocą której wszyscy członkowie Parlamentu Planetarnego zyskali bezpośredni wpływ na losy naszej cywilizacji! Jesteśmy dumni (acz nie zaskoczeni), iż to naszej partii przypadł ten honor w udziale.

NESM nie zamierza spocząć na laurach: dwa nowe projekty ustaw zostały przez nas zgłoszone do dalszego procedowania. Są to programy „Aegis” (systemu sond ostrzegawczo-nawigacyjnych) oraz „Minerwa” (globalnego programu oświatowego będącego odpowiedzią na niepokoje społeczne oraz przyszłe wyzwania przy kolonizacji kosmosu). W pełni popieramy także projekt naszego koalicjanta, partii Kosmopolak, dotyczący rozwiązania kryzysu energetycznego dzięki paliwom wodorowym, i domagamy się nadania mu priorytetowego statusu, ze względu na aktualną sytuację budżetową i groźbę degradacji naszej Planety.

Liczymy na merytoryczną dyskusję i Państwa poparcie także sprawie nowych projektów, wyrażając przekonanie iż droga do sukcesu we Wszechświecie prowadzi przez zastosowanie naszego najpotężniejszego narzędzia: rozumu, a nie przez sztucznie kreowane podziały.

Wszystkie osoby chętne do wstąpienia do NESM zapraszamy do współpracy! Prosimy o kontakt na Discordzie z @Muaarth, @Abraxas lub @jaqubte z kilkoma słowami o sobie i powodach, dla których chcą Państwo do nas dołączyć.

Z wyrazami szacunku,
--
NESM

#mirkouniverse #nesm
+16
Reepo
HAHAHAHHAHAAHHHHAAHAHAHA MODERATORZY, WY JESTEŚCIE JACYŚ KUŹWA NIE WIEM XDDDDDD
Wrzuciłem kiedyś program wyborczy partii #mirkouniverse - wiecie co mod mi przylepił? # polityka xDDDDDDDDDDDDD DOSTAŁEM OSTRZEŻENIE, ŻE NIE TAGUJE TREŚCI POLITYCZNYCH, KIEDY KUŹWA NIE JEST TO POLITYKĄ XDDDDDDDDDDDD

#moderacjacontent #moderacja #wykop
+26
Muaarthinos
Uaktualniona wersja.

#mirkouniverse
+12
SzlachcicPolny
Zapraszamy do Partii Cesarskiej! Jedynej partii, która ma doświadczenie w podbijaniu kosmosu! (Trochę #eveonline ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#mirkouniverse
+5
KarLak
Zapraszam na IPA-TV, prywatna telewizja partii IPAW. Aktualności, pogoda, obecna sytuacja w rządzie. (materiał zawiera materiał opłacony przez partię IPAW)
https://youtu.be/Wa_nXCNlzxs
#mirkouniverse #ipaw
+9
NiSziq
SPAM z nami każdy może sięgnąć gwiazd
#mirkouniverse
+12
JPII_OFFICIAL
Chwała Papieskiej Inicjatywie Libertariańskiej! Chwała Koalicji!

#mirkouniverse #bekazpodludzi
+11
J................y
Taka jest prawda, a ja kończę zabawę z #mirkouniverse ))¯_(ツ)_/¯ +12
killzone
NESM ma dla nas propozycję:( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkouniverse
+8
SzlachcicPolny
Mangozjebów zapraszamy do Partii Cesarskiej w #mirkouniverse Najlepsza oferta dla każdego chińskobajkowca! Brak wewnętrznych dram(za to masa zewnętrznych!)

Zbudujmy razem przyszłość z kocimi uszkami!
#anime #manga
+7
killzone
NESM albo rozsądek wybierz jedno. ¯\_(ツ)_/¯ #mirkouniverse +8
KarLak
Tyle w temacie, popierasz kradzieże, popierasz NESM
#mirkouniverse #nesm
+10
killzone
Chcesz bezpieczeństwa dla siebie i swoich bliskich. Chcesz by galaktyka stała dla nas otworem. Przyłącz się i wesprzyj #ipaw na #mirkouniverse juz dziś via #discord +8
PMV_Norway
iPAW inżynieria die do pobicia
#mirkouniverse
+18
SzlachcicPolny
PARTIA CESARSKA OSTATNIĄ LINIĄ OBRONY DLA WASZEJ PRZYSZŁOŚCI!
#mirkouniverse
+16
SzlachcicPolny
Zapraszamy do Partii Cesarskiej. Nowoczesny konserwatyzm. Oddanie społeczeństwa pozwoli nam sięgnąć gwiazd!

Gospodarka:
- Korporacje pracowników i pracodawców(Korporacjonizm).
- Wykorzystywanie dostępnych zasobów do maximum, póki nie uda się wydobywać na innych planetach.
- Brak podatku dochodowego
- OC liczone od wartości pojazdu

Wojskowość:
- Obronne stacje orbitalne na każdej zamieszkanej planecie.
- Silna marynarka wojenna chroniąca przed każdym zagrożeniem.
- Rozwijanie nowych technologii wojskowych.
- Drony patrolujące ulice.

Społeczeństwo:
- Rozpowszechnianie, posiadanie oraz tworzenie polskiego reggae karane śmiercią.
- Obowiązkowa edukacja do wykształcenia średniego. Studia inżynierskie oraz wojskowe finansowane ze środków państwa.
- Biedni i bezdomni dostaną pracę w wojsku, gdzie mogą znaleźć dach nad głową i cel w życiu.
- Granty na badania naukowe.
- Dla recydywistów i ciężkich przestępców przewidziane są pracownicze ośrodki resocjalizacyjne.
- Uzbrojone społeczeństwo to bezpieczne społeczeństwo.
- Defilady wojskowe z okazji świąt państwowych.
- Patriotyzm wpajany od najmłodszych lat.

Eksploracja:
- Szybka i ekspansywna kolonizacja kosmosu.
- Protokół pierwszego kontaktu przewiduje próbę zawarcia pozytywnych relacji.

Pamiętajcie #pcmasterrace
#mirkouniverse
+9
J................y
Partia RiGCz ma dzisiaj wieczorem od nowa powstać niczym fenix z popiołu,

Postanowienia ogólne:

-Stawiamy przede wszystkim na wolność gospodarczą, nie tolerujemy okradania obywateli.
-Dążymy do zjednoczenia ziemi.
-Rozum i godność człowieka.

W naszym programie znajdziesz:

- ideę wolnego kosmosu i wspólnego języka,
- koncepcję szybkiego rozwoju nauka i rozwój technologiczny przede wszystkim,
- darmowy seks socjalny dla każdego
- program hawajska+
- plany budowy koloni karnej na księżycu oraz podlasiu( ͡° ͜ʖ ͡°).

Precz z komunizmem. Nie zwlekaj, wybierz lepsze jutro! Wybierz RiGCz!

Wszystkich chętnych do partii zapraszam na pw.
#mirkouniverse
+5
achtunki
Odnośnie ustawy o kosmoporcie:

Kosmoport wyposażony w moduł przemysłowy pozwoli na rafinację cennych pierwiastków z asteroid takich jak złoto, srebro, platyna, silikon oraz wielu innych. Statkami transportowo-górniczymi będzie można przewozić zasoby z asteroid do kosmoportu. Mimo poniesionych kosztów na ten projekt zyski wielokrotnie przekroczą wydatki, co pozwoli na pozyskanie zasobów na nowe projekty oraz inwestycje, a także na programy rozwoju społeczności.

Dzięki zastosowaniu fuzyjnych reaktorów wodorowych paliwo do statków będzie można pobierać bezpośrednio z asteroid, zmniejszy to koszty oraz zwiększy zasięg lotów kosmicznych.

Zdobyte minerały pozwolą na zwiększenie produkcji kosmicznej oraz zmniejszenie jej kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu wpływów do budżetu.

Platforma militarna o której tak głośno w głównej mierze ma służyć do ochrony stacji przed asteroidami oraz śmieciami kosmicznymi, które krążą na takiej samej orbicie okołoziemskiej co kosmodrom, byłoby szkoda stracić stację za 4000 miliardów, w przypadku uderzenia jakiejś mniejszej asteroidy albo większego kosmicznego odpadu w reaktor stacji, prawda?

Wybierz optymistyczną przyszłość ludzkości, wybierz rozwój, wybierz TPL.

#mirkouniverse #technokratycznapartialudzkosci #tpl
+6
NERP
Naukowo-Ekspansyjne
Stronnictwo Międzygalaktyczne
#mirkouniverse
+29
Reepo
KPL, nie tylko dla kretów ;)

#kosmopolska #mirkouniverse
+22
achtunki
Zgłosiliśmy kolejną ustawę do parlamentu! Pracujemy tam dla was, realizujemy dokładnie nasz program partii, dla dobra całej ludzkości i jej przyszłego rozwoju:

Projekt ustawy o rozbudowie kosmodromu autorstwa partii TPL:

Rozbudowa kosmodromu o sektory przemysłowe: do przetwarzania zasobów w rafineriach typu: piece łukowe oraz do konstrukcji komponentów na orbicie.

Budowa nowoczesnych reaktorów wodorowych wraz z kompleksem do przetwarzania wody na wodór oraz budowa magazynu energii w celu awaryjnego zasilania kompleksu i kosmoportu.

Rozwój technologii transportu zasobów z pasa asteroid do kosmodromu.

Budowa podstawowych platform obronnych dla kosmodromu w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostępu do przestrzeni kosmicznej.

A co w tym czasie robią szlachetni parlamentarzyści z innych partii? Piją w parlamencie!

Wybierz optymistyczną przyszłość ludzkości, wybierz rozwój, wybierz TPL.

#mirkouniverse #technokratycznapartialudzkosci #tpl
+4
achtunki
Program Technokratycznej Partii Ludzkości:

Polityka partii w kwestiach społecznych:
- Wolność i swoboda dla każdego.
- Równość wobec prawa dla wszystkich.
- Pozostawienie wiary w kwestii osobistej jednostki.
- Religie zakładające agresję jako swój budulec
zostaną zlikwidowane.
- Zakorzenienie w populacji idei nauki jako
celu nadrzędnego.

Polityka partii w kwestiach gospodarczych:
- Każdy ma prawo do swobody gospodarczej.
- Gospodarka służy populacji, nigdy nie działa
przeciwko niej.
- Brak ograniczeń gospodarczych w ramach
norm prawnych.
- Zachęcanie do automatyzacji produkcji.
- Nacisk na stabilizację środowiska naturalnego.

Polityka partii w kwestiach wojskowych:
- Wojsko jest gwarantem bezpieczeństwa populacji
przez zewnętrznymi zagrożeniami.
- Wojsko w pełni zawodowe i opłacane z podatków.
- Nacisk na sprawność armii oraz racjonalne
technologie wojskowe.
- Doktryna nadrzędności życia ludzkiego
nad sprzętem militarnym.

Polityka partii w kwestiach polityki wewnętrznej:
- Współpraca z innymi partiami w podobnych
kwestiach ideologicznych.
- Nacisk na swobodny rozwój naukowy.
- Brak ograniczeń moralności religijnej
w pracach naukowych.
- Inżynieria genetyczna gwarantem eliminacji
chorób genetycznych.
- Oparcie moralności o logikę oraz rozsądek.

Polityka partii w kwestiach eksploracji:
- Kolonizacja Księżyca, a następnie Marsa.
- Nacisk na rozwój górnictwa kosmicznego.
- Zachęcanie do budowy trwałych baz naukowych
na orbitach różnych planet.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania:

P: Jak wygląda sprawa kolonii?
O: Kolonie posiadają własne władze lokalne, system jest zdecentralizowany, posiadają własne budżety lokalne, jednak wszelkie regulacje z Ziemią wynikają głównie z prywatnych rozliczeń. Kolonia sama utrzymuje lokalne służby, poziom podatków jest taki sam jak wszędzie, procentowy.

P: Dlaczego koloniści nie płacą dodatkowych podatków? Państwa powinny odbierać należne koszty kolonizacji.
O: Nikt nie płaci dodatkowych podatków, kolonizacja jest rezultatem działania firm oraz korporacji, które się jej podejmują, wykonują ją całkowicie swobodnie.

P: Jak wygląda kwestia więziennictwa? Jesteście za karą śmierci?
O: Dla więźnia najgorszym faktem jest stracony czas w więzieniu, podczas gdy na wolności ma nieograniczone możliwości. Kara śmierci nie jest wykonywana, więźniowie odpracowują należność wobec społeczeństwa w sposób fizyczny lub psychiczny, w zależności od umiejętności. Dodatkowo stawiamy na reedukację więźniów, w większości są to zbrodnie w afekcie. Wyjątkowo groźne jednostki są izolowane, a ich wyroki surowe i przez to trudne do odpracowania.

P: Jak postrzegacie kwestię rozwoju technologicznego? Dlaczego by nie zakazać jednej dziedziny technologii żeby skupić się na innej?
O: W przeciwieństwie do pozostałych partii, szczególnie tych, które głoszą zasadę wolności u nas panuje realna swoboda badawcza, firmy oraz korporacje jak i instytuty badawcze rozwijają różne technologie, te najoptymalniejsze i najbardziej przyszłościowe naturalnie zyskują na popularności globalnej, jednak nie istnieje żaden odgórny nacisk na konkretny rozwój, wynika on w zupełności z naturalnych, logicznych rozwiązań i sposobów użyteczności.

P: Czy po zarejestrowaniu partii planujecie koalicję z RIGCZ-em?
O: Mimo, iż jesteśmy otwarci na koalicję z partiami o podobnym podejściu do rozwoju i nauki, to jednak ten skrajny i wywrotowy element stanowi zagrożenie całej cywilizacji, jakikolwiek wysiłek wobec porozumienia z nimi skończy się porażką, nie tylko partii, ale i ludzkości.

P: Jaki kolor będzie mieć wasza partia?
O: To nadal kwestia do przedyskutowania.

Zapisz się już dzisiaj! Nie czekaj, wybierz optymistyczną i bezpieczną przyszłość!

#mirkouniverse #technokratycznapartialudzkosci #tpl
+8
Reepo
Długo to nie trwało xD

#mirkouniverse #rigczmu
+8
Pokaż następne