xandra
Aktualne nastawienie kleru przy mocnym wsparciu ze strony PiSu ¯\_(ツ)_/¯

#heheszki #humorobrazkowy #pedofilewiary #tylkoniemownikomu #pedofilia i zdecydowanie #czarnyhumor
+62
Cheater
#tylkoniemownikomu #pedofilia #tvpis #4konserwy #neuropa #neuropainformuje

Dokument Sylwestra Latkowskiego „Pedofile” powstał na zlecenie TVP w 2005 roku. Jak uważa Latkowski, po jednorazowej emisji w TVP2 film „zakopał” w archiwum ówczesny prezes TVP Jan Dworak.

Latkowski w filmie przedstawił m.in. sprawę szajki pedofilów z Dworca Centralnego, którą policja rozbiła w 2002 roku. W proceder wykorzystywania seksualnego chłopców zamieszani byli m.in. jeden z ministrów, wybitny reżyser i znany ksiądz.

Film szeroko przedstawia problem pedofilii. W dokumencie pojawiają się prominentne osoby z różnych środowisk – politycznego, artystycznego. Jak czytamy w opisie filmu, jest to materiał nie tylko o pedofilii, ale też „opowieść o niemocy i obojętności wobec tego przerażającego zjawiska”.
+1
Zappataa
Przygotowywana nowelizacja Kodeksu krarnego, która jest już o włos od wejścia w życie, to w najlepszym wypadku niesmaczny żart.

Poniżej dogłębna merytoryczna analiza nowelizacji Kodeksu karnego autorstwa Katedry Prawa Karnego UJ i Krakowskiego Instytutu Prawa Karnego. Napisana naprędce i uchwalona z naruszeniem zasad stanowienia prawa ustawa nowelizująca Kodeks karny w efekcie prowadzi do ograniczenia zakresu odpowiedzialności sprawców przestępstw pedofilii i zawiera rażące sprzeczności i luki.

https://kipk.pl/dokumenty/kipk_opinia_nowelizacjakk_2019.pdf

Można też wykopać znalezisko: https://www.wykop.pl/link/4962439/ekspertyza-dotyczaca-nowelizacji-kodeksu-karnego/

#polska #prawo #pedofilia #pedofilewiary #przestepczosc #tylkoniemownikomu #neuropa
+44
pyroxar
#pedofilia w Kościele gorszy i powinna, ale pamiętajcie kto stoi za tymi atakami.

To nie księża stają się zboczeńcami, to zboczeńcy stają się księżmi.
+4
adam-photolive
Troche #chwalesie i #pokazmorde
Spotkanie z człowiekiem, który wziął się za to, za co kościół i rząd nie potrafili wziąć się od lat. Wsadził kij w mrowisko i namieszał a co lepsze nie ma zamiaru na tym poprzestać. W cztery oczy ciepły, inteligentny i z poczuciem humoru oraz wielkim dystansem siebie człowiek a zawodowo rekin reportażu, który nie boi się wsadzić głowę tam, gdzie inni boją wsadzić się palec. Zaszczytem było uścisnąć mu dłoń i poznać osobiście, zamienić na spokojnie kilka zdań kiedy wszyscy rozeszli się już do domów. Oby więcej takich odwaznych dziennikarzy to może w końcu uda się zrobić porządek z patologiami w tym kraju.
#sekielski #tylkoniemownikomu #pedofilia #pedofilewiary #niewytrzymieznowuobrocilo
+15
Tumurochir
Jedną z popularniejszych metod rozmydlania problemu pedofilii w Kościele Katolickim są ataki na Tomasza Sekielskiego, że nie zajmuje się przypadkami pedofilii w innych środowiskach.

Otóż zajmuje.

W 2013 zrobił reportaż dotyczący pedofilii w poznańskim chórze chłopięcym Polskie Słowiki.

#neuropa #pedofilia #bekazprawakow #tylkoniemownikomu #bekazkatoli
+104
reett
Mapa pedofilii w polskim Kościele, opisane każde zdarzenie. sory za tagi ¯\_(ツ)_/¯
#tylkoniemownikomu #mapapedofilii #pedofilia #kosciol #polska #ciekawostki -.- #informacje LINK DO MAPY
+3
pogop
Prymas Polski: nie widzę ręki podniesionej na Kościół, o której mówi lider partii rządzącej

https://www.wykop.pl/link/4955905/prymas-nie-widze-reki-pdnisionej-na-kosciol-o-ktorej-mowi-lider-partii-rzadzacej/

- Musimy zmagać się i walczyć o to, żeby oczyścić Kościół z grzechu i przestępstwa - powiedział prymas Polski arcybiskup Wojciech Polak. Jak dodał, "nie widzi ręki, która jest podniesiona na Kościół". - Jeżeli Kościół przeżywa dzisiaj różne trudności, to one mają służyć oczyszczeniu - ocenił.

#polska #kosciol #wiara #tylkoniemownikomu #sekielski #pedofilia #mikroreklama
+13
PanFizyk
Należy walczyć z pedofilami, ale tylko z księżmi, aktorzy to co innego, to jest wcale niepodobne, wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niepokoi mnie, że środowiska aktorskie i dziennikarskie, skądinąd słusznie oburzone pedofilią wśród księży, bronią pedofila Polańskiego. Każe to sądzić, że walka nie jest faktycznie z pedofilią, a jest to jedynie młot do walenia w Kościół. Wszystkich pedofilów powinno się traktować równie surowo.
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #neuropa #polanski #tylkoniemownikomu #pedofilia
+303
LubieDlugoSpac
Ci by się mogli wziąć za przypadki pedofilii w KK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #kosciol #religia #katolicyzm #pedofilia #pdk
+2
konto_do_rozdajo
Drodzy wykopowi rodzice i inne osoby, które mają wokół siebie dzieci. Na fali dokumentu "Nie mów nikomu" braci Sekielskich chciałabym przedstawić kilka pozycji książkowych, które mogą być punktem wyjściowym do rozmowy z dzieckiem na temat molestowania seksualnego, wyznaczania własnych granic i bezpieczeństwa.

1) "Moje ciało należy do mnie", Gudrun Dittrich, Ursula Hagedorn, Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Obecnie niestety bardzo ciężko dostępna. Mała Klara analizuje, w których sytuacjach związanych z dotykiem czuje się komfortowo, a w których jej granice zostają przekroczone.

2) Powiedz komuś!, Elżbieta Zubrzycka, Agnieszka Żelewska, Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Dla młodszych dzieci. W bardzo prosty sposób ukazuje sytuacje, gdzie należy zareagować i porozmawiać z osobą dorosłą. Nie tylko o molestowaniu, ale także między innymi przemocy psychicznej.

3) Nie lubię łaskotek. Prawo dziecka do mówienia nie, Marcie Aboff, Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Historyjka fabularna. Łaskotki wujka powodują, że chłopiec czuje się tak, jakby jego wnętrze rozpadało się na kawałki. Kocha swojego wujka, ale nie te łaskotki. Informuje o wszystkim swoją mamę.

4) Już nie chcę całusów! Kasia uczy się mówić NIE., Jana Frey, Betina Gotzen-Beek, Wydawnictwo: Jedność

Trochę więcej tekstu. Mała Kasia konfrontuje swoje uczucia w różnych sytuacjach, gdzie zostają przekroczone jej granice cielesne i uczy się asertywnego odmawiania.

5) Dobre i złe sekrety, Elżbieta Zubrzycka, Andrzej Fonfara.,Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Mówić czy nie? O czym absolutnie nie wolno mówić, o czym wolno, a o czym wręcz należy? Jakie sekrety są niebezpieczne? Kiedy jest się skarżypytą? A kiedy mądrym, rozsądnym dzieckiem? Książka zaopatrzona w uwagi dla rodziców.

6) Zuzia nie korzysta z pomocy nieznajomego, Liane Schneider, Annette Steinhauer, Wydawnictwo: Media Rodzina

Część popularnej serii Mądra Mysz. Zuzia dobrze zna drogę do szkoły. Dziś jednak jest zablokowana jedna z ulic. Co teraz? Czy Zuzia powinna posłuchać mężczyzny, który chce wskazać jej drogę?Przecież nie zna tego pana. Zuzia wie, że nie należy słuchać nieznajomych.

7) Gdy Pola się zgubi., Gabriela Rzepecka-Weiss, Wydawnictwo: Dwukropek

Mała Pola gubi się rodzicom na wakacjach, ale na szczęście zna 6 ważnych zasad, które pomogą jej być bezpieczną, w tym jedną o tym aby nie ufać nieznajomym.

Do wpisu użyłam zdjęcie z bloga "Do Okoła Nas" dostępną pod adresem: https://www.dookolanas.pl/wp-content/uploads/2016/11/untitled-00070007.jpg

#dzieci #rodzice #gruparatowaniapoziomu #bezpieczenstwo #tylkoniemownikomu #pedofilia #ksiazki
+174
Cheater
1. Pod tagiem #neuropa coraz więcej postów pt. "Wśród księży jest więcej pedofili niż wśród innych zawodów"

2. Pod tagiem #lgbt od zawsze posty "Nie ma żadnej nadreprezentacji pedofilów wśród homo"

3. Pytanie brzmi:

"Ile księży w PL to kobiety, a ilu ministrantów to dziewczynki?"

#4konserwy #pedofilia #bekazlewactwa
+22
szalony_baklazan
-Żadnych przeprosin za pedofilię
-Żadnych przeprosin za niewłaściwe słowa
-Żadnych przeprosin za cokolwiek
TYLKO ŚWIECKA KOMISJA KTÓRA ZBADA KAŻDY PRZYPADEK PEDOFILII W KOŚCIELE OD POCZĄTKU DO KOŃCA

Nie wymagajmy pustych słów. Wymagajmy konkretnych rozliczeń.

#pedofilia #pedofilewiary #tylkoniemownikomu #kosciol #mikromodlitwa #prawo #kosciol #bekazkatoli #katolicyzm
+64
grubson234567
Policja dostała rozkaz tropienia pokazów filmu Sekielskich

Policjanci z województwa pomorskiego mają informować komendę wojewódzką o wszelkich próbach publicznego odtwarzania "Tylko nie mów nikomu". Takie polecenie wydał komendant wojewódzki nadinsp. Jarosław Rzymkowski. Dotyczy to też innych komend w Polsce.

Komunikat brzmi tak:

„Panie i Panowie Dyżurni KMP i KPP woj. pomorskiego w Gdańsku

Zgodnie z poleceniem Komendanta KWP w Gdańsku nadinsp. Jarosława Rzymkowskiego polecam informować niezwłocznie o wszelkich doniesieniach n.t. odtwarzania filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskeigo 'Tylko nie mów nikomu' Dyżurnego KWP w Gdańsku. Dotyczy to odtwarzania zarówno w miejscach publicznych, jak i w klubach restauracjach itp.

Dyżurny KWP w Gdańsku”.

#polska #neuropa #tylkoniemownikomu #kosciol #policja #pedofilia
+175
Palestyn
#bekazlewactwa #bekazpisu #tylkoniemownikomu #pedofilia #prawo #neuropa #4konserwy #heheszki

Podniesienie wieku zgody to największa głupota jaką idzie zrobić. Teraz będę musiał czekać rok dłużej żeby przespać się z moją dziewczyną super pomysł. Zobaczcie sobie sobie jak japonia jest rozwinięta a ma wiek zgody 13 lat i nikt nie narzeka, powiniśmy tez obniżyć żeby zmienić polska mentalność bo widze po innych co mają uwaga 16 lat i rodzice mówią że 16-latek to jeszcze dziecko i nie powinien się interesować niektórymi rzeczami interesować a potem jak ma 18 lat i nic nie umie to mówią że nagle jest dorosły i nic nie potrafi zrobić. PS jak dziewczyna miesiączkuje i ma np 10-12 lat to znaczy że jej organizm jest gotowy na ciążę P.S.S zanim mnie zaczniecie wyzywać od pedofilii przeczytajcie co to Hebefilia PSSS nigdy nie byłem z laską poniżej 18-lat w łóżku żebyscie się po raz 3 nie pruli do mnie #polak #nosaczsundajski #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #gownowpis #niepopularnaopinia
+16
Kerchak
Z racji tego całego szamba, które wylało po premierze #tylkoniemownikomu , chciałbym przypomnieć wszystkim, że Kościół to nie tylko pedofile, ultrakatole i debile. Są też ludzie mocno zaangażowani w Kościół, którzy mają normalne, zdrowe podejście do tego tematu. Polecam przeczytać.
#bekazkatoli #gownowpis #bekazprawakow #kosciol #niepopularnaopinia #pedofilia
+3
Baron_Al_von_PuciPusia
Populistyczna gonitwa za pedofilami <<< znalezisko
Czy dobrowolny seks 17-letniego chłopaka z jego 15-letnią dziewczyną powinien zostać uznany za przestępstwo, ścigany przez państwo i analizowany przez sąd? Po premierze filmu Sekielskiego zafundowano nam populistyczne postulaty, które obliczone są na uzyskanie poklasku, a nie na zmierzenie się z problemem.

(...) Problem dotyczy bardziej kwestii sprawności państwa, które nie tylko nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej edukacji chroniącej dzieci, miewa problemy z rozliczeniem, a na końcu nie potrafi zapewnić ofiarom odpowiedniej opieki. O tym należałoby pomyśleć, zamiast urządzać polityczną gonitwę w poszukiwaniu winnego.

#polska #prawo #tylkoniemownikomu #pedofilia #kosciol #neuropa
+8
darino
Latający Potwór Spaghetti
#gotujzwykopem #tylkoniemownikomu #religia #pedofilia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
+8
rrdzony
Były dziennikarz "Gościa Niedzielnego"

#tylkoniemownikomu #bekazkatoli #pedofilia #pedofilewiary
+388
mister_pink
#bekazlewactwa #bekazpisu #tylkoniemownikomu #pedofilia #prawo #neuropa #4konserwy #heheszki

Wygląda na to że pan Tomek wyrządził polskim małolatom niedźwiedzią przysługę ¯\(ツ)//¯
+275
WodzNaczelny
Pedofilia jest tak długo zła jak robią ją tylko księża, a zoofilia nie jest zła bo tak mówi profesor zoofil.

Neuropa zadziwia logiką po raz kolejny.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazgimboateistow #4konserwy #ruchampsajaksra #zoofilia #pedofilia #hipokryzja #clownworld #honkhonk
+43
_Kolodziej_
Nawet nie wiem jak komentować takich dzbanów. Czy to #urojeniaprawakoidalne czy bardziej reklamy spółek skarbu państwa w jego lolgazecie tak przeżerają mózg?

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpisu #tylkoniemownikomu #pedofilia #soros
+658
eMJot
Jak w tym kraju ma być normalnie?

#kosciol #pedofilia #tylkoniemownikomu #polska #wydarzenia #ciekawostki
+563
grubson234567
"Film Tomasza Sekielskiego. Fundacja o.Rydzyka broni kleru, "plaga pedofilii nie istnieje"

Czyli trochę o kościelnej narracji i propagandzie w odpowiedzi na dokument Sekielskich, w tym prosto od Ojca Dyrektora z Torunia. Polecam poczytać. Najbardziej kuriozalne jest powoływanie się na ilość osób skazanych w innych zawodach, w których nie panowała zmowa milczenia, czy też tajny dokument nakazujący utajnianie i ochronę pedofilii w obawie przed utratą wizerunku instytucji kościelnej.

#polska #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #tylkoniemownikomu #kosciol #pedofilia
+106
opel123
Ciekawe. Ktoś coś słyszał o takim filmie?
#pedofilia #tylkoniemownikomu
+1
lakukaracza_
"Powołanie i Służba" - autor Pedofil. Aż sobie kupie i poczytam co tam ciekawego pisze taka kreatura.
#bekazkatoli #tylkoniemownikomu #pedofilia
+108
lakukaracza_
Od dziś dla mnie każdy składający intencje na #mirkomodlitwa przyczynia się od ukrywania pedofilii bo uczestniczy w szopce. Autor tagu nie chce modlitw w intencji ukarania zwyrodnialców we własnych szeregach. Święceń niby brak, a zachowuje się jak przykładny członek sekty.

#bekazkatoli #neuropa #pedofilia #tylkoniemownikomu #dzbanywiary #katolicyzm #wiara
+97
adam2a
Kiedy próbujesz odwracać kota ogonem, a ogon zamienia się w bicz i wraca walić autora po twarzy:

#pedofilia #kosciol #pedofilewiary #bekazprawakow #sekielski #tylkoniemownikomu #rakcontent #patologiazewsi
+888
path
#tylkoniemownikomu #pedofilia #nauczyciele #kosciol

Nauczyciele zbuczuchy jedne, nie dość, że strajkujo to jeszcze molestujo.....
+10
Fugi88888
Pastor Polańsky juz odpokutował - leave ojciec Polańsky alone #pedofilewiary #pedofilia #tylkoniemownikomu +1
Tom_Ja
Jeśli trend się utrzyma, ok. północy powinna stuknąć dyszka. Wyświetlenia cały czas stabilnie rosną, nie ma trendu spadkowego.

4 godziny temu film osiągnął takie sukcesy jeśli chodzi o kartę Na Czasie:

#1 YouTube Popular in #poland
#3 YouTube Popular in #norway
#4 YouTube Popular in #ireland
#3 YouTube Popular in #iceland
#20 YouTube Popular in #netherlands

#tylkoniemownikomu #youtube #polskiyoutube #sekielski #pedofilia #kosciol #religia #film
+11
Pokaż następne