kinlej
Człowiek wspomina z rozrzewnieniem te niewinne czasy kiedy rzecznikiem policji była ta poczciwina a nie osobnik o aparycji tępego trepa.
#policja
+7
Crock92
Obywatelu pomusz, policjantów okradli

https://www.facebook.com/121526247868537/posts/4374515749236211/

Szkoda ludzi, ale niezmierne bawi mnie lincz na polskiej policji i komentarze w stylu żeby się wzięli za kryminalistów bez masek, albo pałowaniem kobiet zamiast się pierdołami pokroju obrabowanego mieszkania xD
#polskapolicja #policja #facebook #polska #milicja #bekazpolicji #chlewobsranygownem trochę też #heheszki u dla zasięgu #chwdp
+3
swagerstom
Ma ktoś link do nagrania z którego pochodzi ten mem?

#koronawirus #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #covid19 #policja #polska #memy #humorobrazkowy
+59
oo__oo
Z rybom, tak?
Pan pokaże paragon..

0044

#1: K. Błaszczyk ps. "Yyyyyyyyy"
FILM
#2: Antyperspirant Rafał "Ryba" Laskowski ps. "Paragon"
FILM
#3: Sierż. Wojciech Matusik i kolega Radosław "Fuka" Skrobała
FILM
#4: M. Ogórek i kumple
FILM
#5: Sierż. Anna "Naciągnięta" Łopacińska
FILM

#pomagamyichronimy
#policja
#koronawirus
#codziennapatomilicja
#codziennalodz
#codziennywroclaw
#policjacodzienna
#milicja
+211
ladykagami
Z rybom, tak?

Odwiedziny w legendarnej smażalni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#codziennezrybom #zrybom #heheszki #podroze #podrozujzwykopem #koronawirus #policja
+1256
AGS__K
Nieźle sobie radzą z policją w Kolumbii XD

#ufc #mma #kolumbia #policja #heheszki #dbstuff
+20
nophp
Jako, że na #wykop jest pełno specjalistów od #samochody i #polskiedrogi to mam taką sytuację dla Was do rozgryzienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znajomy jechał motorowerem, czy tam motorem. W sumie nie ważne. Pojazdem dwukołowym z silnikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za nim przyczaiła się #policja i w pewnym momencie włączyła sygnały i chciała go zatrzymać do kontroli. Znajomy więc zwolnił i próbował wjechać na plac zaznaczony na rysunku po przez chodnik i co za tym idzie uskok na krawężniku. Tylko, że tylnie koło mu się na tym krawężniku zblokowało i zostało na jezdni jak to opisuje. No i kierujący pojazdem policjant nie wiadomo w sumie co chciał zrobić, bo oni nie muszą się tłumaczyć z tej sytuacji zwykłemu człowiekowi przyjebał w tylne koło motoroweru. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) No, ale nie ważne co kierowca radiowozu chciał zrobić moim zdaniem to jego wina, bo to on powinien czy zachować bezpieczny odstęp, czy jak by chciał wyprzedzić to również kontrolować sytuację na drodze, a tu jawne przywalenie w tył innego pojazdu, gdzie ja za to kiedyś dostałem parę ładnych stówek i kilka punktów.
Motorower w sumie cały, ale przedni błotnik w radiowozie już nie.
A tutaj co wyszło.
Przyjechał inny radiowóz, wszystko pospisywali, najlepsze było zachowanie kierowcy radiowozu, który brał udział w stłuczce, bo stał sobie na poboczu przez prawie godzinę czasu, nie zjechał na ten plac, ani nic, nawet nie wysiadł z tego radiowozu. Dopiero jak jakiś komendant podjechał to kazał mu stamtąd spierdzielać, bo ruch tamuje.
A na koniec wyszło, że motocyklista jest winny wypadkowi. Przynajmniej tak policja ułożyła zeznania, znajomy się nie przyznaje i spisali jego wersję wydarzeń, świadków oczywiście brak i sprawa trafiła do sądu.

A co wykop sądzi?
+5
oo__oo
Z rybom, tak?
Pan pokaże paragon..

0042

#1: K. Błaszczyk ps. "Yyyyyyyyy"
FILM
#2: Antyperspirant Rafał "Ryba" Laskowski ps. "Paragon"
FILM
#3: Sierż. Wojciech Matusik i kolega Radosław "Fuka" Skrobała
FILM
#4: post. Wawrzak "maseczka" Monika
FILM
#5: M. Ogórek i kumple
FILM
#6: Sierż. Anna "Naciągnięta" Łopacińska
FILM

PDW @Galkovsky @Chehu

#pomagamyichronimy
#policja
#koronawirus
#codziennapatomilicja
#codziennalodz
#codziennywroclaw
#policjacodzienna
#milicja
#codziennezrybom
+344
tonysanger
I cyk kolejny dzień udany,pilnujcie dupski swoje i proszę o kulturę na tym portalu #natsu #famemma #administracja #wykopobrazapapieza #sport #policja #kultura #koronawirus +4
L3stko
Oj pracują policjanci na szacunek społeczeństwa. Komuś marzy się powrót do "panie władzo" z czasów słusznie minionych?

Polecam post profilu "Na Straży Munduru"

To Wy jesteście panami i władcami interwencji. To Wy wydajecie polecenia i decydujecie o tym jak będzie dana interwencja przebiegać. To Wy decydujecie, czy osoba legitymowana ma stanąć przy ścianie, w rogu pokoju czy ma wyjąć ręce z kieszeni, czy nie. (...)

Jak to się ma do art. 1 ustawy i policji?

Tworzy się Policję jako umundurowaną i uzbrojoną formację służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=806183896748468&id=239755203391343

¯\_(ツ)_/¯

#polska #policja #koronawirus #4konserwy #neuropa
+4
fren-
Policja dzwoniła do klatki obok.
- mogę na chwilę pana prosić?
- słucham

- czy pan jest spod 4?
- nie

- a czy wie pan kto tam mieszka i czy ktos mieszka?
- nie odpowiadam na pytania

- aha
#policja #przegryw
+5
dorszcz
Mieszkam na typowym prl-wskim osiedlu. wąska uliczka i ograniczona ilość miejsc parkingowych. Od jakiegoś czasu ktoś zaczyna zostawiać na tej uliczce gruzy, stare mondeo, zdezolowane BMW itd niestety - oprócz tego że karoseria to w 50% rdza, środek wygląda jakby koczował tam bezdomny, poprzebijane opony to samochody mają tablice (jedna, w środku za szybą) i nic z nich nie cieknie. Co można zrobić żeby SM albo policja odholowała taki zalegający gruz?
#samochody #miasto #policja #strazmiejska #lodz #lodzkurwa
sanglier
Gdańska policja pokazuje jak nie należy parkować.

8.05.2021 godzina 7:24 Gdańsk przy stadionie żużlowym.

#polskiedrogi #stopcham #policja
+6
kinlej
Czy jacyś znawcy #prawo mogliby się wypowiedzieć? Znajomy mieszka na parterze w kamienicy przy ulicy i dziś wychylał się przez okno i pił piwo. Przechodzący partol #policja chciał mu dać mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym argumentując że głowa i ręka z piwem były poza obrębem okna, już na ulicy. Znajomy się z nimi kłócił mówiąc że środek ciężkości ciała znajdował się jeszcze w mieszkaniu. Nie przyjął mandatu. Jak w kodeksie karnym definiuje się "przebywanie" gdzieś osoby, czy chodzi o jej głowę, środek ciężkości czy może stopy? (To ostatnie chyba nie bo gdyby zrobił platformę na której by leżał na zewnątrz ze stopami w mieszkaniu to trudno powiedzieć żeby znajdował się w mieszkaniu) +3
rafau16
p0lska p0licja musi się bać tej niebezpiecznej grupki młodzieży która walczy o swoje prawa

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #policja #polska #chlewobsranygownem
+7
6th_Sense
Chcę takie!! (。◕‿‿◕。)
Kto ma?!

#policja #maskotkipolicji
ATAT-2
Pijcie ze mną rudy kompot. Właśnie dostałem pismo, że przyczyniłem się do ukarania mandatem chamskiego kierowcy. I mi z tym dobrze :)

Po kolei :dawno temu na chodniku wyminelo mnie auto na centymetry i przejechało jeszcze 15 metrów co by zaparkować na trawniku. Kulturalnie zwróciłem uwagę, że tu parkować nie można na co autonatycznie otrzymałem stek wyzwisk od kurw, jeanych spoleczniakow, chamów, konfidentów. Na końcu poinformował, że jeśli mi coś nie pasuje to niech pokaże akt własności terenu.

Cóż, nawet mi głupio nie było wysłać pierwszego w życiu zawiadomienia na stop agresji drogowej.

#polskiedrogi #kierowcy #policja #stopcham #stopagresjidrogowej
+502
oo__oo
Z rybom, tak?
Pan pokaże paragon.

0041

#1: Antyperspirant Rafał "Ryba" Laskowski ps. Paragon
FILM
#2: Powód przyjazdu do Łodzi
FILM
#3: Sierż. Wojciech Matusik i kolega Radosław "Fuka" Skrobała
FILM
#4: post. Wawrzak "maseczka" Monika
FILM
#5: M. Ogórek i kumple
FILM

PDW @Galkovsky @Chehu

#pomagamyichronimy
#policja
#koronawirus
#codziennapatomilicja
#codziennezrybom
#codziennalodz
#codziennywroclaw
+824
KRZYSZTOF_DZONG_UN
Przypominam, że udostępnianie treści erotycznych bez zgody właściciela jest karalne. Także wyłudzanie, proszenie i przechowywanie takich zdjęć/filmików jest nielegalne. Każdy kto dawał plusy i followy w celu wyłudzenia zdjęć będzie miał kłopoty. Nie pozdrawiam :)

#natsu #policja #afera
+15
Neloth
Jakiś dziwny pies mi się kręci koło domu. Nikomu nie uciekł?
#natsu #heheszki #policja
+1
jotam_39
słuchajcie właśnie siedze na przesłuchaniu to mój ostatni wpis trzymajcie kciuki
#natsu #patostreamy #teamx #policja
+26
Polnischefuhrer
Była policja u mnie pod blokiem, podobno wyciekły zdjęcia jakiejś dziewczyny
#natsu #policja #przegryw #policja
+18
TMCB
Jako że nasze organy pewnie analizują wpisy z wykopu
Także trzeba pozdrowić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura #koronawirus #bekazpisu #humorobrazkowy #policja
+4
Oskarek87
Niezła beka u mojej siory w licbazie. Jeden z normików w klasie, Mateusz typowy przegryw 175cm wzrostu, użytkownik wykopu swoją drogą, który ma wujka w MEN miał wcześniej dostęp do arkuszy maturalnych. Nie byłoby w tej historii niczego nadzwyczajnego, bo jak wiadomo państwo PiS to państwo wałkami i przekrętami płynące, ale nie sam fakt posiadania tych arkuszy w tej historii najśmieszniejszy. Tak się składa, że typek od początku licbazy spermił do best koleżanki mojej siostry Pauliny, która krótko mówiąc jest dobrą dupą. Na pewno nikt nie będzie zaskoczony jak w tym momencie napiszę, że Paulina miała w głębokim poważaniu zaloty Mateusza, bo z jej pulą genową mogła się nadziewać na potężne 23cm+ buzdygany starszych kolegów studentów, a nie na małą kuśkę zakolackiego niziołka. Mateusz przez całe liceum starał się jej zaimponować, chodził nawet na siłkę i robił jakiś plan kulturystyczny, trzymał dietę, interesował się zegarkami i zawsze miał jakiś elegancki automat na ręce, ale Paulina wolała Oskarków 190cm+, potężnych trójboistów, wyznawców 5x5 z G-Shockiem na potężnym nadgarstku.

Anyway Paulina jako, że pochodzi z bogatej lekarskiej rodziny również miała ambicję iść na medycynę, przez całe trzy lata liceum chodziła na korepetycje z biologii i chemii, naprawdę sporo się uczyła, jednakże z jakiegoś powodu rozwiązując próbne arkusze matur z poprzednich lat nigdy nie udawało jej się osiągać rezultatów, które dawały by jej gwarancję przyjęcia na wyżej wymieniony kierunek. Mateusz dobrze o tym wiedział i w tym całym swoim spierdoleniu uknuł w swojej pokrytej rzadkimi i tłustymi włosami głowie PLAN!

Z racji koneksji i dojść, gdy już znalazł się w posiadaniu arkuszy maturalnych uznał, że wykorzysta je, aby zdominować Paulinę. Kilka dni temu napisał do niej, że posiada te arkusze, że posiada święty grall, który może zagwarantować Paulinie dostanie się na wymarzoną medycynę i szacunek w rodzinie. Jedyne czego oczekiwał w zamian to wspólne wyjście na spacer i zdjęcie stóp Pauliny. Niewiele powiecie! Niska cena pomyślicie! To tylko spacer i fotka, której nikt nawet nie rozpozna w przyszłości. Otóż nie dla hipergamicznej kobiecej bestii.

Paulina stając przed wyborem:

- wymarzone studia, szacunek w oczach rodziny i znajomych, bogata przyszłość,

VS

- randka z przegrywem 175cm,

Dokonała wyboru w mgnieniu oka. Napluła Mateuszowi w twarz i powiedziała, że chyba go pojebało jak myśli, że się z nim umówi i wyśle mu zdjęcie swoich seksownych stópek. Nadmieniła, że już woli zostać wyjebana z rodziny i skończyć jako kasjerka w biedronce niż umówić się z kimś jego pokroju.

Puenta tej historii jest taka: Nie dla polaka zakolaka to. Dla Chada to. Nie wiadomo jak bardzo byście się starali, jak potężną kartę przetargową, hobby i intelekt byście mieli. Julka zawsze wybierze przystojnego wzrostaka z kwadratową szczęką.

Btw. Mateusz został podjebany przez Paulinę do Prokuratury, załączyła screeny z messengera w których oferował jej arkusze i Mateusz nie dość, że nie zostanie dopuszczony do matury to jeszcze wyłapie zarzuty i skończy z rozdupconym anusem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Został już zatrzymany przez Policję.

#przegryw #afera #matura #matura2021 #spierdolenie #blackpill #blackpillraw #heheszki #oskarek87 #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski #nauka #pasta #policja
+46
oo__oo
#pomagamyichronimy
#policja
#koronawirus
#codziennapatomilicja
#codziennezrybom
#codziennalodz
#codziennywroclaw

0040

#1: Antyperspirant Rafał "Ryba" Laskowski ps. Paragon

FILM

#2: Powód przyjazdu do Łodzi

FILM

#3: Sierż. Wojciech Matusik i kolega Radosław "Fuka" Skrobała

FILM

#4: post. Wawrzak "maseczka" Monika

FILM

#5: M. Ogórek i kumple

FILM

pokaż spoiler PDW @Galkovsky @Chehu
+369
grubson234567
Jedno z moim zdaniem lepszych zdjęć - kandydatur do Grand Press Photo 2021 Na fotki można oddawać głosy.

#polska #policja #neuropa #strajkkobiet #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpolicji #protest #4konserwy #strajkprzedsiebiorcow #fotografia #fotohistoria
+31
kleopatrixx
Ciągle gnije z tego propagandowego filmu który otrzymał Oskara.

"DWÓCH NIEZNAJOMYCH" 2020
https://www.filmweb.pl/film/Dwóch+nieznajomych-2020-869387

Na koniec leciały nazwiska ludzi którzy zostali zutylizowani i żeby pamiętać o nich. Tak na szybko sprawdziłam:

Eric Garner - opis z filmu - "wdał się tylko w bójkę" - jak było naprawdę? - Niestosował się do poleceń policjantów, został obezwładniony.

Michelle Cusseaux - opis z filmu - "wymieniała zamek w swoich drzwiach" - jak było naprawdę? - Chora psychicznie murzynka rzuciła się z młotkiem na policjanta.

Tanisha Anderson - opis z filmu - "miała epizod psychotyczny" - jak było naprawdę? - Policjantów wezwali sami domownicy pani Anderson ponieważ jej się bali, chora psychicznie chorowała również na serce, oraz przyjmowała silne leki co prawdopodobnie było przyczyną jej śmierci w areszcie.

Tamir Rice - opis z filmu - "bawił się w parku" - jak było naprawdę? - Młodzieniec rasy czarnej, latał z zabawkową bronią i celował do ludzi, na widok policjantów zaczął sięgać po "broń", policjant okazał się jednak być lepszym rewolwerowcem i zastrzelił młodocianego Afroamerykanina.

George Floyd - opis z filmu - "poszedł do sklepu spożywczego" - jak było naprawdę? - to chyba każdy wie...

Było jeszcze parę nazwisk, ale już mi się nie chciało sprawdzać.

#film #usa #blm #policja #netflix #bekazlewactwa
+282
saakaszi
W jego opinii, politycy PiS na czele z Jarosławem Kaczyńskim przebywali na mszy służbowo. A według przepisów, osoby wykonujące służbowe obowiązki, nie muszą w budynkach użyteczności publicznej zasłaniać maseczką ust i nosa.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka #polska #policja #koronawirus
+34
oo__oo
Z rybom, tak?
Pan pokaże paragon

PDW @Galkovsky @Chehu

0039

#codziennezrybom #heheszki #humorobrazkowy #policja #koronawirus
+1006
FormalinK
( ͡º ͜ʖ͡º)

#memy #policja #heheszki
+257
Janusz_z_Rivii
Znalezisko https://www.wykop.pl/link/6089131

Policjant nie przeżył interwencji.

Reakcja niektórych wykopków (przykłady pierwsze z brzegu):

pokaż spoiler z kim ja tu siedze?


#niewiemjaktootagowac #policja
+18
wykolejony
Ginie człowiek.
Wykopki:

Rozumiem, że polska policja ma sporo za uszami, ale walić takie teksty? To był czyjś ojciec, syn itd. Trochę empatii.

#policja #polska #raciborz #patologia #biedaumyslowa
+22
oo__oo
Z rybom, tak?
Pan pokaże paragon

PDW @Galkovsky @Chehu

0038

#codziennezrybom #heheszki #humorobrazkowy #policja #koronawirus
+316
stefan_pmp
Wiecie co to jest nadzieja?

Nadzieja to liczyć na przekroczenie prędkości na drodze, na której przy prędkości powyżej 30 km/h odpadają elementy karoserii.

Ten Pan jest pełen nadziei

#policja
#nadzieja
#heheszki
+1111
Oskarek87
W zeszłym tygodniu mieliśmy z partnerem (pozdro bagieto!) akcję imba lvl over 9000. Podczas typowej, często nudnej pracy jaką jest zatrzymywanie debili, którzy w terenie zabudowanym zapierdalają ponad 100km/h, tłumacząc się porodem/umierającą matką/pożarem domu/chuj wie czym, z nadzieją, że ubłagają litość… not ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolega stał i klasycznie suszył, widzi na pomiarze ponad 120 km/h, wychodzi na jezdnię by zatrzymać delikwenta w białym mercedesie. Po zjechaniu na pobocze kumpel dalej suszył, ja natomiast poszedłem poinformować szczęśliwca, że prawko zabrane ^^ . Przez szybę widzę jakiegoś młodego gówniarza w nastroszonych włoskach, które sobie rozjaśnił u góry. Co za skończony idiota, pewnie zawód syn - pomyslałem. Poinformowałem go o stanie faktycznym, a także o tym, że jego prawo jazdy zostanie zatrzymane, a ten smarkacz do mnie:
-WIESZ KIM JA JESTEM? NIE POZNAJESZ MNIE?
-proszę Pana, proszę o dowód tożsamości lub podanie danych osobowych, gdyż muszę ustalić w tej sytuacji Pana tożsamość.
-słuchaj mordo, mam w bagażniku karton lodów, może załatwimy jakoś tę sprawę?
(ja zdębiały o juh chodzi, różne propozycje się zdarzały, ale po raz pierwszy ktoś chciał mi dać łapówkę w lodach).
- po raz ostatni proszę o dowód tożsamości, ewentualnie podanie danych osobowych, inaczej będziemy musieli Pana zatrzymać i doprowadzić na Komendę, aby ustalić Pana tożsamość.

Skończyło się tak, że koleś nadal pierdolił że kimś tam jest i że może nam załatwić busa tych lodów, ale wyciągnęliśmy go za szmaty, zglebowaliśmy, a następnie w radiowozie już grzecznie śpiewał wszystkie dane i odpowiadał na pytania. Prawko oczywiście stracił, a do tego dostał mandat za przekroczenie prędkości (art. 92 kw) i nie udzielenie informacji o swoich danych osobowych (art. 65 kw).

Aha, zapomniałem napisać, ciągle darł mordę, że jest jakimś Fritzlem czy tam Frizem. Nie wiem ocb.

#polska #policja #heheszki #pracbaza #oskarek87
+18
gregory96
#policja
#ladnapani #hiszpania
Policjantka z Hiszpanki ( ͡° ͜ʖ ͡°
+8
skomplikowany_system_luster
Zaraz zaczynam zmianę. Nie wszyscy mają teraz majówkę, nie wszyscy mogą teraz spędzać czas z rodziną. Doceńcie to.

Mam nadzieję, że nikt z was nie siedzi teraz na żadnym grillu, nie z powodu kiepskiej pogody, tylko dlatego, że przestrzegacie zasady reżimu sanitarnego. No i, że na waszych parszywych gębach są maseczki, bo będę bezlitosny. Pamiętajcie, to ja pilnuję tutaj prawa i porządku. Mam kilka bloczków mandatowych w gotowości i kilkanaście długopisów (tak, z waszych podatków).

#pokazmorde #pracbaza #policja
+6
Pokaż następne