zusmnieuzdrowil
Szukam pomysłu na biznes nie tylko w internecie, sprzedaż, usługi, moderacja, serwis, grafika, teksty, pośrednictwo, współpracy, etc...

---------WSZYSTKO---------

Szeroki zakres umiejętności, Oferta jest aktualna do odwołania, zachęcam do kontaktu.

Masz zamiar założyć sklep internetowy, ale nie chcesz zajmować się wysyłką? Nic prostszego - zostaw to mi (dysponuje powierzchnią magazynową).

Mogę być twoim detektywem, psychologiem czy powiernikiem, zajmę się obróbką grafiki, poprowadzę kanał czy profil, napiszę, przepiszę tekst, przyjmę każde zlecenie o każdej porze, wykonam najgorszą pracę za Ciebie o ile będę mógł ją wykonać zdalnie przy komputerze lub zasięg działania będzie w promieniu kilkunastu kilometrów.

Jestem osobą niepełnosprawną, chciałbym skorzystać z funduszy dla nowych przedsiębiorców. Szukam ogarniętych osób, które pomogą mi w tym.

pokaż spoiler #praca #pracawdomu #zlecenia #pomyslnabiznes #niepelnosprawni #pracawdomu #sprzedaz #wspolpraca #urzad #it #biuropodrozy #korposwiat #korpo #ksiegowosc #sekretariat #uslugi #detektyw #grafika #fotografia #dystrybucja #kasa
+19
M1KNG
Witajcie moi drodzy! Niedługo z kumplem chcemy sobie założyć firmę związana z praniem tapicerek/dywanów itd. Poszukujemy jakaś ciekawej nazwy na firmę. Wiem ze jesteście kreatywni i coś wymyślicie. Jak już założę firmę to temu kto wymyśli najlepsza nazwe wypiore wnętrze auta za darmo! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kreatywnosc #pomysl #pomyslnabiznes #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy #auto #carboners #carboners #heheszki #pracbaza +66
TrollRafal
Dziś na Świebodzkim xD

#wroclaw #pomyslnabiznes
+12
t0mI84
To jak z tymi taczkami?, jakis Miras ma ochotę otworzyć produkcje?. To zyla zlota przeciez a teraz sezon ogrodniczy sie zaczyna
#f1 #kubica #williams #formula1 #heheszki #pomyslnabiznes
+18
Quertim
Mirki, potrzebuję jakiegoś spawacza i robimy biznes :)
#pomyslnabiznes
+61
xeerxees
#przegryw #pomyslnabiznes #sekta #januszebiznesu #jsm

Najlepszy biznes to sekta, jakaś starosłowiańska najlepiej z wiernymi wyznawcami ^^
+9
DobrzeiSmacznie
#dentysta #innowacje #pomyslnabiznes

Zauważyliście że będąc u dentysty często dostajemy pytania od lekarza: Boli? Rusza się? Co Pan myśli o roli rodziny jako podstawowej komórki w społeczeństwie?

A co jeśli pacjent dostawałby pilot do komunikacji z lekarzem z 3 przyciskami, tak na wzór np. pilotów do VR? TAK, NIE, TROCHĘ. Komunikowałby się światłem np. zielony, czerwony, żółty albo właśnie komendami głosowymi podczas gdy my mamy w buzi pełno wacików i narzędzi i słychać tyko bulrubulrubulb jak chcemy coś powiedzieć.

Co myslicie o tym rozwiązaniu?
+4
art212
Czy jest w ogóle możliwość, i ile musiałbym zainwestować, żeby zautomatyzować proces produkcji takiego skórzanego etui na kluczyki? Zna się ktoś na tym? Ewentualnie jakiego rodzaju firm pytać? Są jakieś skórzane szwalnie? #leatherworking #rekodzielo #majsterkowanie #biznes #pomyslnabiznes #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #rzemioslo +5
tomeczek11
1. kup lawetę z podnośnikiem picrel
2. kup odblaskowy strój roboczy
3. możesz kraść auta z parkingu w biały dzień
4. profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomyslnabiznes #heheszki
+866
Ksemidesdelos
Oglądam dzisiejszego lajwa bo wcześniej nie miałem czasu. Jacek wygadał się, że szukając inspiracji do swoich lajwów zagląda na transmisje #danielmagical i #rafatus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jaktoogarnac #pomyslnabiznes #biznes #polskiyoutube
+8
Altru
#heheszki #rozkminy #biznes #pomyslnabiznes

Test ciążowy wykrywa u mężczyzn raka jąder.
A jakby tak testy ciążowe za 15zł przepakować i sprzedawać za 150zł jako wykrywacz raka jajec?
+10
tomek001
Skoro mamy w narodzie tyle białych rycerzy i księżniczek to mam #pomyslnabiznes na portal gdzie dziewczyny mogą zlecać jakieś zadania i zgłasza się chętny samiec beta do wykonania. No jakiś #klaudiusz też może zgłosić zadanie dla jakieś szarej myszki.

Jak to działa?

No wiadomo, że nikt nie będzie zapraszał nieznajomego od razu do siebie więc dobrym rozwiązaniem jest system ocen jak z allegro gdzie jedna strona jak i druga może ocenić przebieg spotkania i inni mogą to przeczytać. Najpierw jakieś proste zadania jak "Potrzebuje kogoś kto mi da szluga" a z czasem zadania będą ambitniejsze jak na załączonym obrazku mamy zrobienie obiadu, prasowanie, zwykła rozmowa, zrobienie prania, odkurzanie, opieka nad dzieckiem (to raczej dla doświadczonego użytkownika), zrobienie coś dla jej chłopaka (Ała! to dla hardcorowców), umycie samochodu i będzie można wybierać inne i dodawać nowe.

Jak monetyzować?

Myślę że konta premium które dają pierwszeństwo na liście zadań dla kobiety i pierwszeństwo na liście sparowanych do zadania mężczyzn. Dodatkowo jakiś dopisek konto zweryfikowane.

Można się oburzać, ale to może być fajna okazja do poznania kogoś.

Ps. Nie sprzedaje psd, bo to przeróbka darmowego szablonu, ale pomysł możecie brać.

No i jeszcze #heheszki i #tinder, bo trochę wzorowałem się na mechanizmie
+12
Thiiin
Mam pytanie do wszystkich, którzy prowadzą własne sklepy stacjonarne lub w takich pracują:

Niedaleko mnie jest mała miejscowość (ok. 600 mieszkańców), ruch samochodowy można określić jako średni - droga jest przelotową (nie kończy się w tej miejscowości). Najbliższe sklepy stacjonarne są zlokalizowane w odległości ok. 4-5km i są to sieciówki typu Lewiatan.

Przejeżdzając tamtędy niedawno przypomniałem sobie o budynku, w którym ok 15-20 lat temu mieścił się mały sklep spożywczy. Posiada zaplecze zanitarne, parking, nie jest znieszczony, ale wymaga odświeżenia.

Czy myślicie, że przy takich warunkach ma szanse utrzymać się mały sklep oparty na franczyzie (myślałem o sieci abc lub odido)? Jaki z Waszego doświadczenia jest koszt prowadzenia takiego sklepu zatrudniając dwóch pracowników na zmiany, doliczając raczej niewielki koszt wynajmu. Oczywiście jako, że to mała miejscowość to nie wyobrażam sobie prowadzić sklepu bez koncesji na alkohol i papierowy, które w takich miejscach są raczej chodliwym towarem. Dodatkowo może punkt lotka.

Będę wdzięczny za wszelkie rzeczowe porady i przemyślenia oraz opinie o franczyzie.

#biznes #pytanie #pieniadze #pomyslnabiznes
+1
Trelik
Cennik z imprez dla dzieci elit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dzieci #pomyslnabiznes
+1
P.....4
Myślę, że użytkowników wykopu jest w Polsce więcej niż HOMOLI. Ci 2 to jakiś minimalny procent społeczeństwa a: są zapraszani do mediów, ktokolwiek z nimi rozmawia, każdy ich zna, robią swoje marsze, są roszczeniowi, chcą uczyć dzieci o swoich homolskich praktykach i wiele innych.

Proponuje aby wykop.pl wszedł do szkół. Póki co można wydrukować ulotki z "Dobrymi praktykami" i rozdawać je w podstawówkach. Co jakiś czas użytkownik wykopu powinien się pojawiać w mediach jako członek znaczącej społeczności.

Moje inne pomysły to także:
Strona startowa wykop.pl w każdej pracowni informatycznej
Stworzenie oficjalnej flagi wykop.pl. Moja propozycja w załączniku
Specjalny urzędnik w każdym ośrodku pomocy społecznej dla tagu #przegryw (lub innych)
Zniżki na #divyzwykopem

Czekam na wasze pomysły

#4konserwy #wykop #bekazlewactwa #neuropa #lgbt #bekazhomoli #pomyslnabiznes
+27
invisibleborder
Przed każdym kościołem powinny stać żółte tablice ostrzegawcze:

UWAGA!!!
STREFA ZAGROŻENIA PEDOFILIĄ
TRZYMAJ DZIECI Z DALEKA

#bekazkatoli #pedofilewiary #przemyslenia #pomyslnabiznes
Można by wystawić na Allegro naklejki i Polacy sami by wszystkie kościoły oznaczyli w miesiąc.
+9
ajwi
Dlaczego do tej pory nikt nie wymyślił skutecznej obieraczki do jajek na twardo? (ಠ‸ಠ)
#gownowpis #polska #jakzyc #heheszki #pomyslnabiznes
+10
BetonowyTampon
To jest przyszłość ładowania samochodów elektrycznych. Cieszcie oczy.
#tesla #elektryka #pomyslnabiznes #motoryzacja #kablesamotniezwisajacenadautostradami
+23
p0mian
#pomyslnabiznes - wydrukować karty ze swoją podobizną i chodzić po domach w stroju kominiarskim zbierając na "jubileusz" - dałem mu kasę bo dobry pomysł w sumie :D i pozytywna #grafika
#januszebiznesu
+2
blekitny_orzel
Pomyślalem sobie, że założę taką agencję sondażową. Taki startup trochę. I na początek to będzie jednoosobowa działalność. Mogę za odpowiednią opłatą zapewnić PORZĄDNY SONDAŻ z Trójmiasta. Na jakikolwiek temat. Moja technika jest następująca. W ciepły letni dzień chodzę sobie po mieście normalnie ubrany i pytam ludzi o coś. Jak temat wyborów to tylko dorosłych. Zajmuje absolutnie minimum czasu. Od razu po ubiorze widać, że człowiek normalny, zabiegany, dupy zawracać nie będzie. "Przepraszam przeprowadzam sondaż na zlecenie pewnej firmy: kojarzy pan parówki "Amciupex" Tak? Dziękuję." i potem wyniki sondażu. Przepytano 5000 tysięcy osób w dniach takich a takich w takich a takich miejscach. 72.34% kojarzy parówki "Amciupex". Albo tematy polityczne tam chodzę sobie i podbijam do ludzi "na kogo będzie pan głosować? Pisior tak? Dziękuję". i to byłby moim zdaniem bardzo wiarygodny sondaż. Bardziej niż jakieś Millard Brown i ich "120% dla Komorowskiego" po takiej klapie dalej u nich zamawiają i pewnie płacą ciężkie pieniądze za gównosondaż podczas gdy mogliby mieć dobry sondaż. Ode mnie. Będzie się nazywać ta firma "Zenik" albo "Essex" o "Essex" to dobra nazwa bo ma "seks" tam ukryty. Essex sp. z o.o. #pomyslnabiznes #sondaz #sondaze #ekonomia #startup +2
Kranowianka
Co kurwa? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #sztuka #pomyslnabiznes +6
taratajcio
Myślę nad speeddatingiem pod kątem biznesowym. Podpinasz się jako osoba bez działalności gospodarczej do jakiejś restauracji, bierzesz 50 zł od osoby-40 bierzesz dla siebie, 10 odpalasz im. 40x20+30x20(hehe kobiety mają taniej)=tysiaczek czystego zysku w jeden wieczór. Dodatkowe atrakcje-ubaw z dwudziestu programistów starających się na podstawie PUA zrobić dobre wrażenie na kobiecie.

#biznes #pomyslnabiznes #restauracja #randkujzwykopem
+1
v1lk
Przekąski na imprezę po Holendersku. #pomyslnabiznes

Czyli jak ,a tak (づ•﹏•)づ powiem że naprawdę smaczne, trochę zbyt świecące to mięsko, ale w większości to zasługa glazury i marynaty ))¯_(ツ)_/¯

Możecie sobie zobaczyć jak to wygląda w NL, razem z patelnią można sobie zamówić na dobrą imprezę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gotowanietomojapasja #gotowanie #impreza
+2
kulaz
Mam do dyspozycji ok 0,4ha ziemi na wsi, co możnaby na niej zrobić aby coś zarobić?
Rolnikiem nie jestem. Jest dostęp do wody i prądu.
Ktoś podsunie jakiś ciekawy pomysł?
#pytanie #pomyslnabiznes
+1
tomek001
#muzyka filmowa słuchana przed zaśnięciem wzmacnia moją kreatywność.
https://www.youtube.com/watch?v=c9V3FBJ8FoA
Zacząłem się zastanawiać co zrobić żeby żyło się lepiej i dedukcja poszła tak.
Ludzie nieszczęśliwi --> mirki nieszczęśliwe --> mirki skarżące się najbardziej na brak różowego.
Gdyby tak sprawić żeby kobiety częściej odpisywały na #tinder czy #bado, ale przecież, część kobiet nawet nie miała tam konta, bo wstyd, albo miała i usunęła przez ciągłe dostawanie zboczonych tekstów. Musi powstać lepsza aplikacja, która tych błędów nie ma. Jak to wyeliminować? a no automat mógłby sam zadawać pytania najpierw zamknięte a potem jak nikt nie zrezygnuje to otwarte. Jedna z ważnych zalet to możliwość pisania tylko z jedną osobą przez co nie jesteś rozpraszany. Dobra alternatywa dla nieśmiałych. Wiele kobiet i mężczyzn gra w Quizwanie i mogłoby to działać na podobnej zasadzie, tylko pytania bardziej osobiste. Zarobek na kontach premium, które dają pierwszeństwo w parowaniu. Dałem #pomyslnabiznes może ktoś skorzysta. Widziałem jedną aplikację na tym bazującą na IOS "Random chat" ale tam trzeba płacić za wiadomość, to chyba jakiś scam.
+3
julianna_cebulanna
Po dzisiejszym dniu, mam pomysł na biznes:

1. Płyty nagrobne z wbudowanymi zniczami led, odpalanymi czasowo przy pomocy aplikacji. Możliwość customizacji w postaci koloru znicza, płomienia i podpisu, kto znicz odpalił. Połączenie z fejsem do bezpośredniego oznaczania.

2. Streaming live z pogrzebów przy pomocy drona wraz z możliwością zajrzenia do trumny w czasie ceremonii i jakiś czas po niej. Trumny wyposażone w lokolizator GPS na potrzeby śledzenia ostatniej drogi zmarłego oraz kamerka GoPro, żeby widzieć, co dzieje się w trumnie.

Tak sobie to obmyśliłam dzisiaj, kiedy przypomniałam sobie, jak mój kuzyn oznaczył się na fejsie w czasie pogrzebu.

#czarnyhumor #heheszki #pomyslnabiznes #januszebiznesu
+12
apek
W Polsce brakuje narzędzi do trackowania wydatków, inwestycji, aktywów, zarządzania finansami i planowania budżetu. Mint, Clarity Money, Personal Capital - produkty na rynek amerykański ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może dobry #pomyslnabiznes, może w Polsce nikomu nie jest to potrzebne, bo bieda?

pokaż spoiler a bieda, może przez ignorancje finansami? ;-) #biznes #pieniadze #budzet #firma #finanse
+4
mug3n
Właśnie wpadłem kurwa na pomysł życia. Tego jeszcze nikt nie robił i to jest prawdziwa nisza. Będę sprzedawał witaminy dla audiofili. Będą miały mieszankę poprawiającą wrażenia słuchowe i starte złoto, żeby poprawić przewodzenie w synapsach (puszczę też tańszą wersję, z drobinami żelaza). Już znalazłem lekarza audiofila, który potwierdzi skuteczność witamin. #pomyslnabiznes #audiofila +70
grafikulus
Krótki poradnik jak zarabiać na uchodźcach.
1. Wiesz, że w #szwecja i #niemcy przestępstwa z udziałem uchodźców są tuszowane, aby nie wywoływać skandali.
2. Jedziesz do Sztokholmu i Berlina, werbujesz kilkudziesięciu chciwych uchodźców i zakładasz na nich firmy.
3. Z tych założonych firm robisz "karuzelę" i zaczynasz wyłudzać podatek #vat
4. Sprawa się po czasie wydaje, ale i tak służby ukręcają łeb sprawie i przeboleją stratę tych kilku - kilkunastu milionów Euro, aby nie wywoływać skandalu, no bo jak by wyglądały w mediach nagłówki typu: "Uchodźcy tworzą mafie VATowskie i bezczelnie wyłudzają pieniądze niemieckiego/szwedzkiego podatnika!".
5. Tak zarobiony hajs od głupich Szwedów i Niemców trafia do #polska gdzie wzmacnia naszą gospodarkę. #profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieniadze #gospodarka #uchodzcy #pomyslnabiznes #neuropa
+16
AnonimoweMirkoWyznania
#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, krótko i konkretnie: mam inwestora który jest gotów przeznaczyć dość pokaźną kwotę w mała jak do tej pory firmę zajmująca się ogólnie pojętym IT i reklamą (sprzedaż, naprawa i serwis sprzętu, obsługa IT firm, strony www, grafika, reklama w internecie itp). Inwestor nie narzuca na co mają być przeznaczone i nie oczekuje szybkiego zwrotu.
Na co waszym zdaniem warto przeznaczyć te pieniądze?
Nie jest wykluczone założenie osobnej spółki itp.
Oczywiście mam kilka swoich pomysłów i sugestii znajomych, ale zawsze warto zasięgnąć opinii większej grupy.
( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#it #biznes #pomyslnabiznes #programowanie #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
+3
goly8622
Chytra Baba z Radomia, plusujecie aby nie odeszła w zapomnienie.
Swoją droga ciekawe czy ktoś sprzedaje pamiątki z jej wizerunkiem, przecież takie chytre baby sprzedawały by się jak ciepłe bułeczki, turyści ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Radomiu albo pasażerowie lotniska ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) zabijaliby sie aby kupic brelok z chytrą babą.

#radom #heheszki #pomyslnabiznes
+6
Gluptaki
Mirki i Węgierki, co myślicie?

#rekinybiznesu #biznes #pomyslnabiznes #wroclaw #narkotykizawszespoko

pokaż spoiler Skradziejone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+13
grafikulus
Mirki, na takiego pomysła się natknąłem w sieci - jestem ciekaw, co o nim myślicie. Tekst oryginalny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji odwiedzin u siostry w bloku, zauważyłem że ludzie tam praktycznie się nie znają. Wpadłem na pomysł strony umożliwiającej poznanie się. Każdy mógłby dodać swój blok a lokatorzy mogli by zakładać tam profile i czatować. W ten można było by poznać kogoś w naszym bloku czy innym w okolicy. Dodatkowo każdy mógłby oferować jakieś usługi czy ogłoszenia, w ten sposób moglibyśmy znaleźć też hydraulika czy telewizor na sprzedaż może w naszym bloku :) Oczywiście nie trzeba by było podawać imienia i nazwiska wystarczył by nick. Można ustawić także aby nasz profil był widoczny np. tylko dla mieszkańców danego bloku. Co sądzicie o tym pomyśle?
#biznes #internet #socialmedia #pytanie #pomyslnabiznes
+3
Pokaż następne