vicking
Tarcza z dzisiejszych zawodów Braterstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) W organizacji @WolnoscRownoscBraterstwo
Konkurencja pistolet centralnego zapłonu na 25 metrów. Oceniane 10 z 13.
Strzelałem ze swojej CZ Shadow 2.
To chyba mój najlepszy wynik w życiu strzelajac statycznie.

#bron #strzelectwo #strzelectwosportowe #strzelnica #strzelajzwykopem #braterstwo #ksamator
+12
roszek
To będzie dobry weekend :)
#bron #strzelectwo #msbs
+16
wasiuu
Nie znam lepszego sposobu na rozpoczęcie weekendu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bron #strzelectwo #strzelnica
+75
uirapuru
Ogólnie wiadomo, że najważniejszą częścią strzelectwa są filmy i zdjęcia. Najważniejsze, by dźwięk pękających dup był głośniejszy niż huk wystrzałów :) :) :) Na zdjęciu sprawdzamy czy plusy i lajki się zgadzają

pokaż spoiler #strzelectwo #strzelajzwykopem #wroclaw #bron #pozwolenienabron #strzelnica i troche #pokazmorde #zakola


ps. mam szanse z takimi zakolami?
+6
oddawaj_kasztana
Byłem dziś z ziomkiem na strzelnicy myśliwskiej. Przyznam, że bardzo fajne doświadczenie postrzelać do latających rzutek, czy metalowego zająca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na parę sekund ogłuchłem przy pierwszym strzale. XD

#myslistwo #bron #chwalesie #nabijamwpisy #strzelectwo #pokazkolege
+11
PikPak
No proszę, w końcu mijają czasy "broń Boże zgubić, broń Boże użyć" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#bron #strzelectwo #policja
+21
Aalchemik
Chyba najciekawiej przerobiony Mosin jakiego w życiu widziałem. Ktoś sprzedaje w mojej okolicy, jedyne 350 dolarów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

pokaż spoiler Kiedyś w usa Mosiny rozdawali prawie za darmo, można je było dostać za mniej niż $100 więc ludzie często kupowali i przerabiali je dla jaj.


#bron #strzelectwo #militaria
+46
ramzes8811
Biały kruk- japoński pistolet z zamkiem kołowym z XVII lub XVIII wieku.
#bron #strzelectwo #militaria #japonia #czarnoprochowycontent #historia
+10
PikPak
MSWiA znowu zabiera się za robotę, za którą zabierać się nie powinno t.j. za tworzenie przepisów. A raczej za tworzenie pseudoprzepisów i kontynuowaniu legislacyjnej sraczki. Dla dobra obywatela będą dwie wzajemnie wykluczające się miejscami ustawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zauważone kwiatki:

Art.3 u.1 pkt 3- bezpozwoleniowe hukowce będą w świetle ustawy bronią palną

Art.3 u.1 pkt 3 - istotną częścią broni staje się lufa. To wyklucza się z Ustawą o Broni i Amunicji, gdzie istotną częścią broni jest "lufa z komorą nabojową". Co to oznacza? Mianowicie oznacza to, że każdy sklep budowlany w którym można kupić rurę stalową 3/4" sprzedaje tak naprawdę lufy do strzelb 12GA. Tak, można wsadzić nabój 12GA do takiej rury i całkiem sprawnie to działa.
Do tego pojawia się również pojęcie "górnej i dolnej komory zamkowej". Chciałbym tym starym komuchom pokazać szkielety gazowych i dostępnych bez zezwolenia replik ASG do których można przypiąć palnego uppera z AR15. Zesraliby się na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Art.3 u.1 pkt 6 nowa definicja kalibru. Nie tak jak było dotychczas i w każdym cywilizowanym europejskim kraju, że kaliber broni to najwęższa średnica przewodu lufy. Nie, teraz kaliber broni będzie określany amunicją do niej.

Załącznik do ustawy

str. 97 - zaimplementowano tu wytyczne UE o magazynkach i broni przerobionej z wojskowej na cywilną. Nie czekajcie na zmiany w UoBiA. Pani Bieńkowska zapukała od drugiej strony.

https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//2/12302702/12457178/12457179/dokument340535.pdf

#bron #strzelectwo #prawo #neuropa #4konserwy
+18
CitizenCT500
Na beżowym też już wrzucili. Biznes jest biznes xD
#bron #strzelectwo #strzelnica

https://www.tvn24.pl/poznan,43/wies-ostrzelana-ze-strzelnicy-kule-uderzaly-w-co-chcialy,836986.html
To do wspomnianej w linku sprawy. (Sorki za źródło)
+6
hazadSK
Pijcie ze mno kompot. W przyszlym tygodniu ide jakas dwururke beretty sobie sprawic #strzelectwo +16
PikPak
Dlatego ucząc ludzi strzelać nigdy nie mówię "nie celuje się do ludzi i zwierząt", by nie kodować cudzej podświadomości głupich zasad. Zawsze powtarzam, że celujemy do celów, które chcemy zniszczyć, a nie celujemy do celów których nie chcemy zniszczyć. Czyli celujemy w tarczę, arbuza na postumencie, napastnika, w niebezpieczne zwierzę, a nie celujemy w wyposażenie strzelnicy, instruktora czy kolegów obok.

Tutaj chłopaki z STORMS pokazują szkolenie, które moim zdaniem powinien przejść każdy, kto nosi lub chce nosić broń palną. W szkoleniu wykorzystywana jest normalna broń z wkładką na amunicję barwiącą - taki paintball tylko że z hukiem. Bezpieczne i legalne.

https://www.facebook.com/STORMSPOLAND/videos/1664852093591512/

#bron #strzelectwo #zainteresowania
+14
rebel101
Taka smutna informacja z USA, dzisiaj odbył się pogrzeb Richarda J. "Dicka" Casulla w mieście Freedom w stanie Wyoming, jednego z najbardziej znanych projektantów broni i amunicji w USA. Do historii strzelectwa przeszedł dzięki opracowaniu kalibru .454 Casull w 1957 oraz .500 Wyoming Express w 2005, jednego z najpotężniejszych nabojów rewolwerowych w dziejach, współtwórcę "Freedom Arms", firmy zajmującej się producką customowych rewolwerów opartych o design Colta Single Action Army oraz właściciel szeregu patentów. Zmarł w wieku 87 lat po długiej walce z rakiem. Osoba z długim i ciekawym życiorysem. Uzdolnienia konstruktorskie wykazały się dosyć wcześnie, pierwszą broń skonstruował już w wieku 11 lat, długo się nią nie nacieszył bo została skonfiskowana przez jego matkę, oprócz konstrukcji broni jego drugą pasją były podróże, w wieku 16 lat uciekł do Meksyku konno wraz ze swoim przyjacielem na "długie wczasy" oraz mimo że sporo kariery kręciło się wokół projektowania broni na wskroś kraju (zakłady WInchestera oraz Taurusa w Nowej Anglii, bądź dla dzisiejszego North American Arms w Utah, w tym samym czasie też zajmował się ranchem w stanie Idaho.

#bron #strzelectwo
+9
irq11
Miał ktoś z Was do czynienia z takim potworem?

#bron #pozwolenienabron #strzelectwo #polska #gunboners
+5
PikPak
Strzelnica będzie dostępna dla klubowiczów KSI za darmo po okazaniu ważnej karty klubowicza!
Huczne otwarcie 26 maja 2018 roku. Będzie czynna w godzinach 8:00 do 18:00 w każdy dzień tygodnia.

https://www.google.pl/maps/@54.5852367,17.9152755,3970m/data=!3m1!1e3

#bron #trojmiasto #strzelectwo
+9
irq11
Jak Wam się podoba moje nowe wcielenie starego Glocka17 gen2 ?

#bron #pozwolenienabron #strzelectwo #polska #gunboners
+16
ramzes8811
Odpicowana ISISmańska Pepesza z celownikiem kolimatorowym, flagą Państwa Islamskiego na magazynku i... z chwytem przednim z kawałka kręgosłupa.

#bron #gunboners #strzelectwo #militaria #terroryzm #bliskiwschod #ciekawostki
+35
L3stko
Dziękuję Pan Komendant. Jaram się jak Rzym za Nerona. Złego słowa nie mogę powiedzieć o WPA w Katowicach. Wszystko sprawnie i bez problemów. Przyznano zgodnie z wnioskiem 7 sportowej, 10 kolekcji i dopuszczenie. Całość trwała ok. 3 tygodnie. W przesyłce pismo przewodnie i trzy decyzje administracyjne.

To którym jestem w Polsce członkiem elitarnej grupy posiadaczy pozwolenia, które tak ciężko zdobyć? 16 czy 17? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bron #pozwolenienabron #strzelectwo #wygryw
+16
Monoxide
#pokazmorde #bronpalna #bron #strzelectwo #2wojnaswiatowa #niemcy
Guten tag
a byłem sobie tydzień temu w Warszawce :3
+11
ramzes8811
CO CI LUDZIE ODYEBALY TO JA NAWET NIE xD
#bron #strzelectwo
+1
BialyKal
Mircy dzisiaj kompot to za mało ( ͡º ͜ʖ͡º) #chwalesie #gunboners #strzelectwo #strzelnica #historia +153
PikPak
Mirki, jest do sprzedania w dobre ręce noktowizor gen3 (wariacja PVS-14) za 7 tysięcy. Bez wad ukrytych, sytuacja wymusiła. Fajnie współpracuje z laserowymi wskaźnikami celu DBAL od G&P.

Filmik z działania (na tyle ile można zrobić komórką w okular noktowizora) https://streamable.com/kx4y9

#trojmiasto #militaria #strzelectwo #bron
+7
PikPak
Czy wiecie co tu będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler stay tuned, dla klubowiczów będzie ZA DARMO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bron #strzelectwo gdzieś za #trojmiasto
+78
wasiuu
Wybór lunety dokonany. Dostarczono mi takie cuś - Acuter 22-67x100. Zajebisty sprzęt, polecam każdemu zboczeńcowi-podglądaczowi i tutaj uważam za stosowne zawołać Ciebie, @Polinik xD W komentarzach lekko siermiężna próbka możliwości tego szkła.
#bron #strzelectwo #strzelnica #chwalesie
+6
ramzes8811
Późnośredniowieczna hakownica, najprawdopodobniej z pierwszej połowy XV wieku.

#bron #strzelectwo #czarnoprochowycontent #historia #ciekawostkihistoryczne #militaria #sredniowiecze
+7
ramzes8811
Rosyjski rekonstruktor z repliką arkebuzu z pierwszej połowy XV wieku.
#bron #strzelectwo #czarnoprochowycontent #historia #ladnypan
+3
ramzes8811
Replika calivera z wczesnego XVII wieku lub późnego XVI wieku. Kaliber .62

Zanim napiszę co to caliver to napiszę trochę o terminologii wczesnej broni palnej.

Chociaż dzisiaj słowem "muszkiet" określamy każdą długą broń gładkolufową ładowaną odprzodowo to na początku XVI wieku ten termin miał bardzo dokładne znaczenie- muszkiet był rodzajem wielkokalibrowego arkebuzu, pozwalającym na penetrację ciężkiego pancerza. Jedne z wcześniejszych wzmianek o użyciu muszkietu pochodzą z 1521, kiedy to podczas oblężenia Parmy hiszpańscy żołnierze używali "arkebuzów z podporami".
Ale pomiędzy małokalibrowym arkebuzem a wielkokalibrowym muszkietem jest jeszcze miejsce na coś średniokalibrowego. Tym właśnie jest caliver, który pojawił się w Europie gdzieś między 1567 a 1569 rokiem. Samo słowo pochodzi oczywiście od angielskiego "caliber", to pochodzenie nie jest przypadkowe. Poza wypełnieniem średniokalibrowej niszy caliver miał jeszcze jedno zadanie- standaryzację kalibru. Jednym z problemów wczesnej broni palnej był fakt że prawie każda sztuka na polu walki miała inny kaliber, co było oczywiście utrudnieniem w dostarczaniu pocisków, każdy żołnierz najczęściej musiał jak przygotowywać własnoręcznie. Tymczasem wszystkie calivery były produkowane w jednym, odgórnie narzuconym kalibrze.

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #bron #militaria #strzelectwo #czarnoprochowycontent #gruparatowaniapoziomu
+14
murgal
Ja pierdole, szlag mnie zaraz trafi z tą tabelką. Faktycznie na patencie są pytania z ISSF o ciężarze spustu itd?

pokaż spoiler egzamin na patent już za parę dni....


pokaż spoiler droga do własnego glocka coraz krótsza


#strzelectwo #bron
+4
ramzes8811
Toradar, czyli indyjski muszkiet lontowy. Portugalczycy, kiedy dobili do Indii w 1498 roku, przywieźli ze sobą swoje muszkiety i arkebuzy. Lokalsi szybko zaczęli je kopiować i dostosowywać do lokalnych upodobań i potrzeb. Tak samo było w Japonii- produkcja broni palnej przez Japończyków zaczęła się od kopiowania arkebuzów kupionych od portugalskich kupców. W sumie to trochę śmieszne że, pomimo bliskości Chin, Hindusi i Japończycy zaczęli używać broni palnej dopiero kiedy zobaczyli ją w rękach Europejczyków.

#bron #czarnoprochowycontent #czarnoprochowce #strzelectwo #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #historia #gunboners #militaria #militaryboners
+9
ramzes8811
Dwulufowy arkebuz myśliwski z zamkami kołowymi z Augsburgu, z końca XVI wieku

Broń z zamkiem kołowym to jeden z moich ulubionych rodzajów uzbrojenia. Na początku należy, za pomocą specjalnego klucza, nakręcić sprężynę koła, chociaż istniały również wersje "samonapinające". w których, zamiast klucza, używano kurka połączonego z wewnętrzną sprężyną specjalnym sprzęgłem. Po naciśnięciu spustu następuje zwolnienie sprężyny koła, które obracając się trze znajdujący się w szczękach kurka kawałek pirytu, w tego typu zamkach nie używano krzemienia ponieważ za bardzo "ścierał" metalowe koło. Iskry odpalają proch w panewce a proch w panewce odpala proch w lufie. System o wiele bardziej zaawansowany i zapewniający pewniejszy, i bezpieczniejszy, zapłon niż powszechne ówcześnie zamki lontowe, chociaż bardziej od nich zawodny i delikatny mechaniczne. Z tego powodu wiele broni z zamkiem kołowym posiadało również zapasowy zamek lontowy.

Twórca i data powstania pierwszych zamków kołowych nie są w pełni znane. Wiadomo że powstały one na przełomie końca XV i początku XVI wieku. Rysunki tego mechanizmu pojawiają się na szkicach Leonarda Da Vinci datowanych na, zależnie od historyka, lata dziewięćdziesiąte XV lub pierwszą dekadę XVI wieku. Wiemy też że najpóźniej w 1510 roku broń z zamkiem kołowym zaczęto wytwarzać na północy Włoch. Wzmianki pojawiają się również w wydanej w 1505 książce o niemieckich wynalazkach i w austriackim zapisie z 1507 roku informującym o kupnie takiej broni, co może wskazywać na niemieckie pochodzenie mechanizmu.
Broń z zamkiem kołowym, chociaż nie tak powszechna jak o wiele tańsze lontowce, była stosowana przez większość XVI i XVII wieku, szczególnie przez kawalerię np. naszą husarię czy angielskich "żelaznobokich". Była też popularną bronią myśliwską, dobrym przykładem tego zastosowania są śląskie "cieszynki". Ostatecznie mechanizm ten, podobnie jak broń lontowa, został wyparty przez zamki skałkowe pod koniec XVII wieku.

#bron #czarnoprochowycontent #czarnoprochowce #strzelectwo #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #historia #gunboners #militaria #militaryboners #myslistwo #lowiectwo
+10
szalony_kefir
Trening dzięki #braterstwo i życiówczeka ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio ktoś tu się z Margolina śmiał ¯_(ツ)_/¯ #bron #strzelectwo +10
ramzes8811
Piękny dwulufowy pistolet z zamkami kołowymi należący do cesarza Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, Karola V Habsburga. Tak złotej giwery nie powstydziłby się alfons z Harlemu. Jako ciekawostkę można dodać fakt że poprzednik Karola, Maksymilian I, wprowadził zakaz posiadania broni z zamkiem kołowym.

#bron #strzelectwo #militaryboners #czarnoprochowycontent #czarnoprochowce #militaria #historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne
+9
uirapuru
Pewien chłopiec chce spełnić marzenie ;) Napiszecie, że to rak, ale liczę na przyjaciół i znajomych a nie państwową pomoc :) Jeśli nie chcesz się dorzucać, to chociaż udostępnij. Zbieram na Dragunova.

https://zrzutka.pl/b2g3ap

pokaż spoiler #strzelectwo #strzelajzwykopem #strzelnica #bron #pozwolenienabron #zrzutka
+9
ramzes8811
Wzmianka o planie zabójstwa Olivera Cromwella przy użyciu wiatrówki.

W pliku dokumentów Johna Thurloe, szefa wywiadu Protektoratu, znajduje się list datowany na 12 listopada 1655 r od jednego ze szpiegów. Autor donosi w nim, że sir Joseph Wagstaffe kupił w Utrechcie "broń, która jedynie przy użyciu wiatru miota kulę na 150 kroków i może strzelić 7 razy na jednym napelnieniu wiatrem". Broń miała też być cicha i nie pozostawiać chmury dymu, zatem bardzo trudno było określić skąd padł strzał. Broń była przygotowywana do potajemnego wysłania do Anglii i prawdopodobnie użyta w zamachu na Cromwella. Nie wiadomo czy dzięki informacjom wywiadu wiatrówka została przechwycona, czy też z zamachu ostatecznie zrezygnowano.

Na zdjęciu wiatrówki z lat 50-tych i 60-tych XVII w. Wszystkie ze zbiornikiem dookoła lufy. Lufa ma podwójne ścianki będące jednocześnie zbiornikiem na sprężone powietrze. W kolbie znajduje się pompka do napełnienia zbiornika.

Fragmenty wspomnianego listu:
" I leave it to your discretion to make use of it as you finde convenient; but if you will give mee leave to tell you my opinion, I seare that C. S. his instruments have bin dealing with major William Cromwell, and that some desingne is plotting to kill the protector; for besides what I gather by the former discourse, I finde sir Joseph Wagstaff hath bought at Utrecht a gunn, which shewts with wynde only a bullet a 150 paces, and that 7 tymes one after another, with once charging with wynde. It makes no report, or little smoake comes out of it; so that 'tis difficult to decerne, whence the shot comes. I am well inform'd, this gunn is to be sent for Ingland, wheare I am suer none knowes how to use it, but he that carryes it over. This, I doubt, is bought for no good use; whether it will be sent, or where shipt, I cannot tell; for sir Jo. Wagstaff is at Antwerp preparinge the jesuits and priests to perswade their king to imbrace C. S. intrest, whoe he hopes will turne catholick in tyme, as well as himself."

źródło: http://www.british-history.ac.uk/thurloe.../vol4/pp138-155

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #wiatrowki #bron #militaria #strzelectwo #gruparatowaniapoziomu #anglia #zainteresowania
+21
roszek
Mireczki co sądzicie o tej szafie. Ma ją ktoś może? Nada się na początek? Kusząca promocja bo w tej cenie raczej nic lepszego się nie znajdzie.
Co sądzicie o zamku elektronicznym?
#pozwolenienabron #bron #strzelectwo
+4
MusicURlooking4
Gdyby ktoś chciał postrzelać sobie za friko z łuku czy innej kuszy to w #krakow oczywiście mamy dla was takie miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #strzelectwo
+10
L3stko
Rozważam taką szafę, ma ktoś? Aktualnie jest w dobrej cenie ale część lewa wydaje mi się bardzo wąska.

#bron #strzelectwo
spiritus
Wolne popołudnie to można się odprężyć :)
#lucznictwo #sport #bron #chwalesie #strzelectwo
+13
collani
Say hello to my little friend! (✌ ゚ ∀ ゚)☞ #strzelectwo #bron #pokazbron #meskaczescwykopu #testoconent +160
PikPak
Drobne ogłoszenie dla strzelających z #trojmiasto

Zarząd KSI z przyjemnością informuje, iż Firma ARMILO Sp. z o.o. Koncesja nr B-037/2018 w ramach wspierania rozwoju strzelectwa sportowego będzie oferowała naszym klubowiczom amunicje 9x19mm FMJ z dostawą na strzelnicę KSI w atrakcyjnych cenach:
od 250 do 2000 szt. - 75gr/szt. brutto
od 2250 do 5000 szt. - 74 gr/szt. brutto
od 5250 do 15000 szt.- 73 gr/szt. brutto


Amunicja pakowana jest po 250 sztuk! Minimalne zamówienie to jedno opakowanie.

W przypadku zamówień powyżej 15 tyś cena ustalana będzie indywidualnie.

Zamówienie można składać mailowo pod adresem : amo@armilo.com.pl
w treści maila z zamówieniem oprócz zamawianej ilości prosimy podać dane do faktury tj. Imię i Nazwisko, dane adresowe, nr uprawnienia (książeczki) oraz nr tel.


Przedpłata przelewem na podstawie wystawionej Faktury.

Dostawa zaplanowana jest na 19 kwietnia 2018r. Odbiór wyłącznie w dniu dostawy na strzelnicy KSI od godziny 20:00 (nie ma możliwości odbioru w innym terminie).

Przy odbiorze amunicji konieczne jest okazie dokumentu tożsamości oraz oryginałów dokumentów uprawniających do nabycia amunicji.

Firma AMILO Sp. z o.o. zobowiązała się organizować dostawy amunicji 9x19mm. FMJ dla naszych klubowiczów między 20 a 25 dnia każdego miesiąca.

Od maja możliwy będzie także dodatkowy rabat kwotowy jeżeli przyniesiesz łuski po wystrzelonej amunicji 9x19. Wartość rabatu uzależniona będzie od wagi oddanych łusek.

źródło: https://www.facebook.com/StowarzyszenieKSI/photos/a.722374391229525.1073741829.656053147861650/1236454966488129/?type=3&theater

#bron #strzelectwo #zainteresowania
+2
ramzes8811
Pistolety z zamkiem niderlandzkim i jeden z kołowym.
Zamek niderlandzki był wczesną formą zamka skałkowego.
Od właściwego zamka skałkowego (zwanego również zamkiem francuskim) różnił się tym że pokrywa panewki nie była połączona z krzesiwem. Zamiast tego otwierała się automatycznie przy naciągnięciu kurka. Zamek niderlandzki nie posiadał również możliwości naciągnięcia kurka do połowy, do pozycji bezpiecznej.

#bron #strzelectwo #czarnoprochowycontent #militaria #historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #renesans
+12
PikPak
Mirki i Mirabelki z #gdynia #sopot #gdansk czyli ogółem #trojmiasto - szykuje się kolejna okazja do oddania 10 strzałów na strzelnicy KSI za 10 zł. Dobra impreza na pierwszy kontakt z bronią palną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady zawodów:
Pistolet centralnego zapłonu
10 strzałów
15 metrów
1 minuta
10 zł
Prosto i zwięźle, jak to u nas.

Na miejscu kiełbaska i mięsko z grilla.
Dla najlepszych strzelców nagrody!

Na miejscu: nauka obsługi broni i zasad bezpieczeństwa oraz oczywiście wesoła atmosfera.
Zaczynamy od 12:00 i kończymy o 22:00.
Zapraszamy wszystkich, szczególnie tych którzy jeszcze nigdy nie strzelali. To jest dobry dzień by zabrać rodzinę, znajomych i zaznajomić ich z strzelaniem.

Minimalny wiek 16 lat. Osoby niepełnoletnie pod opieką rodziców.
Wymagane okazanie dowodu tożsamości.

Lokalizacja Google Maps: https://goo.gl/6fSSSv

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/223180351569455/

a tak to wyglądało w listopadzie: https://www.facebook.com/pg/StowarzyszenieKSI/photos/?tab=album&album_id=1146529885480638 pomimo zimnej deszczowej aury niezachęcającej do wyjścia z domu było 300 startów w zawodach.

#bron #strzelectwo #wydarzenia
+23
Pokaż następne