AsuriTeyze
Chcecie wiedzieć, co się dzieje za patologia?
Żenada, jakieś związki klasowe, tamta na nas doniosła itp...

To tylko 1/10 tego. xD

OGULNIE
#pytanie #patologiazewsi #szkola #szkolateyzana
+2
AsuriTeyze
Ja pierdole ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zawodowka
Dodają tylko tych, co spin w klasie nie robią i " Są ogar, i normalni "
#cotusieodpierdala #szkola #szkolateyzana
#patologiazewsi
+3
R2D2_z_Sosnowca
Kiedy wychodzisz z klasy jako pierwszy bo skończyłeś pisać test a na korytarzu równoległa klasa ma go pisać za chwilę. #szkola #testy #egzaminy #heheszki #zakazdymrazem
ᕙ(░ಥ╭͜ʖ╮ಥ░)━☆゚.*・。゚
+16
AnonimoweMirkoWyznania
#anonimowemirkowyznania
Jestem totalną spierdoliną w klasie :(
Nikt mnie nie lubi, siedzę sam w ławce. Dokuczają mi, oddałem jednemu napakowanemu bo już miałem dość, to mi zwichnął rękę... ( wyrzucili go ze szkoły, po czym pojechał do psychiatryka podobno... )
Miałem lewą rękę miesiąc w gipsie, nikt ze szkoły nie powiedział mi że współczuje, nic...
Dokuczali mi nawet jak miałem gips na ręce...
Nigdy nie usłyszałem od nich słowa " ktoś ci dokucza " bądź " dobrze się czujesz, wszystko okej, wszystko w porządku? " Ani razu.

Klasa oceniła szkołę na wspaniałą na ich stronie, ja ją na 100% oceniłbym na 1/10, nauczyciele to porażka.
Oni o tym wiedzą, matka też, nawet czasami zostawałem w domu. Ale nauczyciele mają to w dupie, że gościu mi dokucza na lekcji, stojąc obok mnie. A nauczyciel jakby miał ślepotę ( najczęściej baby )
A szkoły nie zmienię, ponieważ jest już za późno zmieniać średnią... też nie chcę tracić roku niepotrzebnie.
Mogę tą szkołę zgłosić o złe warunki. Mam to w planach.

Dzisiaj mam urodziny, myślałem że ktoś o mnie pamięta, jak zwykle nawet mimo nowych znajomych od 3lat nie dostałem życzeń urodzinowych spoza rodziny na #facebook nawet mój kolega który mieszka w innym teraz mieście, nie napisał mi nic, nie kontaktuje się ze mną w żaden możliwy sposób. Jakby chciał mnie unikać... (╥_╥)

Kiedyś o mnie pamiętali jakoś, dzisiaj ani słowa, ktoś inny ma urodziny. Od razu, wszystkiego najlepszego stary! A do mnie? Lata za latami, jedynie rodzina o moich urodzinach pamięta...

Dobrze chociaż, że mam silną psychikę w takim sensie, cały czas myślę aby skończyć tą szkołę średnią 3 letnią, i uciec do tej pracy na 2koniec Polski. Od razu jak będzie koniec 3klasy, jeszcze w wakacje najlepiej. I rozpocząć życie na nowo.
Ale jeszcze trochę, i nie dam rady psychicznie! ( Człowiek nie jest z metalu, że może wytrzymać wszystko. )

Całe miasto o mnie wie, i mam tu namyśli bardziej tych co mi dokuczają, chcę zacząć nowe życie w szkole. Wszyscy mnie lubią w szkole.

Nagle jeden drugiemu plotkuje, i następnego dnia przychodzę, i nagle się do mnie nie odzywają...
Ja nawet nie mam pojęcia, kto to ten konfident, bo oczywiście wszyscy mają dupy wtedy zamknięte...

Niech to się już wreszcie skończy ta #patologiazewsi co wszyscy o mnie tyle złego gadają, a ja jestem niewinny!

Nawet zapisałem się do psychiatry, bo mam depresję. Biorę tabletki, gówno pomagają. Wcale nie powodują, że jestem spokojny, jak już to senny, i tylko bardziej popadam w depresję, a jak prosiłem o zmianę, to dała mi inne, nic. Tabletki na mnie nie działają.

Potrzebowałbym przyjaciela, ale nie znajdę go w tym małym mieście, skoro każdy na mnie nadaje pierwszego/drugiego dnia...

Nikogo nie zaczepiam nigdy w sensie, nie dokuczam... :(
Modlę się codziennie, żeby to się skończyło w końcu! (╥_╥)

Byłem/i nadal jestem dobry dla innych, zawsze starałem się pomagać czy to w lekcjach, czy w czymś. A tak mi się odwdzięczają...

Chyba zaraz usunę wszystkich znajomych z #facebook pewnie będzie zdziwienie typu

Dlaczego mnie usunąłeś? Już cię nie lubię!
To ja mu powiem, że nigdy mnie nie lubiłeś, nawet mnie nigdy nie wspierałeś w ciężkich chwilach, a jak tam urodziny? Zapomniałeś po raz 3 o nich?...

#przegryw #sebixkurwix #szkola #japierdole #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
+11
AsuriTeyze
Zawsze gdy jest jakiś Sebix w klasie, to oczywiście wyjebka, jedynie pakować non stop i sapać się do całej szkoły, że nikt mu nie podskoczy. #patologiazewsi #sebixkurwix
#szkola
+1
myrmekochoria
Tabliczka do pisania, ćwiczeń i odrabiania "zadania domowego", Egipt 1981–1802 rok przed naszą erą.

Wbrew pozorom takie tabliczki (tj. z ćwiczeniami z matematyki czy języka) są całkiem powszechne w starożytnym świecie. Tutaj nawet macie błędy poprawione przez nauczyciela czerwoną ohrą, więc nic się nie zmienia.

Z tego wpisu

Nauka pisania byłą długa i mozolna, ale ci, którzy w niej wytrwali, cieszyli się wielkim poważaniem. Egipski skryba Mahu tak pisał do zniechęconego ucznia:

"Nie bądź głupcem, który niczego nie umie. Noc przeszła na ćwiczeniu ciebie, dzień na nauczaniu, ale ty nie słuchasz żadnych pouczeń, tylko robisz, co ci się podoba. Małpa rozumie pewne słowa i została przywieziona z Kusz (prawdopodobnie Nubia). Lwa można wyćwiczyć, konia ujeździć, ale prócz ciebie nie ma nikogo podobnego w całym zamieszkanym świecie. Rozważ to!"

Idea pisma była czystą abstrakcją dla umysłu ludzkiego i brzmi to jak bardzo głupie i ryzykowane stwierdzenie, ale większość (zdecydowana) ludzi na tej planecie nie potrafiła czytać i pisać. "Barbarzyńcy" zawsze byli pod wrażeniem pisma. Prawdopodobnie rozumieli koncept, że da się zapisać ważne słowa i odczytać je później, ale w jaki sposób - o tym nie mieli pojęcia. Była to dla nich magia. Pismo w swojej naturze jest bardzo psychodeliczne, ale wryło się w nasze umysły i nie potrafimy już myśleć bez niego. Przez psychodeliczne mam na myśli: patrzycie na symbole (alfabet) i one manifestują umowne znaczenie zawarte w znakach i w waszych umysłach, a przy okazji przez większość czasu patrzycie na martwe drzewa. Całkiem skomplikowany i abstrakcyjny proces, który wymaga bardzo wyrafinowanego poziomu cywilizacyjnego.

Bardzo podoba mi się co napisał do ucznia skryba: "Lwa można wyćwiczyć, konia ujeździć, ale prócz ciebie nie ma nikogo podobnego w całym zamieszkanym świecie. Rozważ to!"

Skryba już ponad 4000 lat temu zdaję sobie sprawę, że człowiek jako jedyne stworzenie pod słońcem posiada potencjał do nauki i wiedzy, więc mówi swojemu uczniowi, żeby nie zaprzepaścił szansy, której ludzie nigdy nie dostali przez tysiące lat przed i po nim. A pismo? Pismo jest furtką do wiedzy, która w obecnych czasach jest niczym niekończący się fraktal.

Gdyby skryba Mahu wiedział, że zaledwie w przeciągu 100 lat w XX wieku (pomimo dwóch gigantycznych wojen) miliardy ludzi (MILIARDY!) zostanie wykształconych według standardów, których on nawet nie mógł wyśnić...

Muzeum
O siedzącym skrybie

#smoczautopia - Tag do obserwowania. Przegląd przedmiotów z różnych muzeów czasem z dłuższym komentarzem.

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #artefaktnadzis #edukacja #szkola #archeologia #gruparatowaniapoziomu #starszezwoje #myrmekochoria
+99
AsuriTeyze
#szkolateyzana ( Za obserwuj po więcej patologii z zawodówki )

Byliśmy dzisiaj ze szkoły na siłce.

Wracając do szkoły, jeden zaczął fapować, wiec musiał wyrzucić e-papierosa xD.
Idąc po drodze był rower postawiony przy ścianie.
Ktoś popchnął jednego sebixa na niego, i rower się wyjebał. Beka w chuj.

Na siłce taki jeden chuderlak wysoki, co pisałem o tym że potrafi rozjebać nie jedne drzwi. Biegał jedynie na bieżni chyba z godzinę. A jak było takie ćwiczenie do zginania rąk, to aż wisiał chwilę w powietrzu bo był za lekki.

Jeden typ słuchał muzyki na lekcji po kryjomu, jeden mu wyjął kabel USB od słuchawek nausznych i muzyka na głos jebnęła.

Chuja, więcej nie pamiętam, bo padnięty jestem po lekcjach 8godzinnych. ( dopiszę później )

#szkola #patologiazewsi #sebixkurwix #zawodowka
+3
AnonimoweMirkoWyznania
#anonimowemirkowyznania
Ja jebie.
Wchodzisz do klasy, ławki zajęte bo byłeś porozmawiać z pedagogiem szkolnym. Jedna jest wolna, pytasz się czy zajęte głośno i wyraźnie, siedzi pajac cicho i się gapi na mnie jakby był jakiś przerażony. Po czym jak biorę ledwo w ręce krzesło mówi że zajęte, idiota.

Próbujesz przejść, #rozowepaski ze sobą rozmawiają, mówię dokładnie. Przepraszam, chyba 3razy powtarzałem, gadają tępe tak, że nie przeciśniesz się przez drzwi. W końcu musiałem się wepchnąć chamsko, bo bym tam stał z godzinę. To oczywiście ŻE KULTURY NIE MAM.
Jak mnie krew zalewa, co za ludzie w szkole, a jak próbujesz szturchnąć " Lekko " to mają jakieś problemy do ciebie. ( Złośliwi napiszą, że nie dbam o higienę osobistą. )

Pytasz się o sprawdzian to oczywiście nikt nie wie. A jak jest, to nagle wiedzą tego samego dnia ( czy tam kiedyś. I ci nie powiedzą. ( Bo np ciebie nie było w szkole )
Tak samo o grupę na #facebook mają ją założoną dobry tydzień, połowa klasy. Mi nawet słowa nie powiedzieli o niej, dowiedziałem się w końcu ze szkoły.
Próbuję dołączyć, ktoś tam ma moda w grupie i co? Nie akceptuje. #japierdole #logikarozowychpaskow
Najlepsze jest to, że wszyscy mnie unikają, bo według nich " ZAMULAM " kazali mi rozjebać krzesło ( no chyba was ... )
Czyli nie zamulanie to niszczenie nowych krzeseł szkolnych, niszczenie sufitu? (-‸ლ) ja...

No i mam wyjebane na nich, teraz mnie ignorują, więc słucham muzyki w szkole i tyle... No i siedzę z tą tępą klasą. ( sam nie jestem ideałem w klasie. ale nikt mi nie będzie groził, że jak nie rozwalę krzesła, to nie będą ze mną rozmawiać. Nikomu nie dokuczam, sami szukają zaczepki. )

Oczywiście z tym krzesłem i sufitem, to daję dwa przykłady, było ich parę. Nawet mnie zachęcali do palenia karynki z sebixami pod szkołą, nie skorzystałem.

Przepraszam za parę przekleństw, aczkolwiek chciałbym, aby ten wpis brzmiał jak najlepiej. Nerwy mi już przeszły, ale krew mnie zalewa. Jak pytam się o coś, a typ się gapi na mnie, bo mają takiego jednego pajaca, co steruje całą klasą. ( Nie zdał 2razy )

Chciałem się wyżalić, potrzebuję czasami tego...

#zalesie #szkola #patologiazewsi #sebixkurwix
#zawodowka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
+8
adrian0698
Ale mam zeszyt pedalski #szkola #lgbt +1
AsuriTeyze
#szkolateyzana ( Zaobserwuj, jeżeli jesteś ciekawy więcej patologii )

Postarałem się napisać te najciekawsze rzeczy z dzisiaj.

- Jeden gościu który ze mną chodzi do zawodówki, okazuje się że go z praktyk wyjebali, bo nie chodził, a powtarza teraz 3x tą samą klasę, ma jutro 18lat a byłby już w 3klasie, a jest wraz ze mną w pierwszej, miał bodajże 2tygodnie na znalezienie nowych praktyk, ale nie zrobił nic w tym kierunku.

Chciał już dzisiaj wracać do domu, ponieważ twierdzi, że jutro ma 18stkę i jest dorosły. I szkoła mu jest niepotrzebna, i pójdzie w poniedziałek do pracy, xD Ciekawe u kogo, ponieważ nie ma zawodu wyuczonego, ani skończonej szkoły średniej.

Na ostatniej lekcji droczył się z nauczycielem, na końcu go zwyzywał brzydkimi słowami na k, i pobiegł do domu.

- A tak przy okazji, to odpalili porno w świetlicy, jak nauczyciel wyszedł ( na stronie redtube ) klasa się śmiała. No ja nie za bardzo...

- Były tam jeszcze jakieś mniejsze rzeczy, typu klepanie w dupę 16latek itp. ( Norma codzienna w mojej klasie... )
- Oraz beka, jak ktoś idzie do pedagoga szkolnego, ( o kurde przypał, bo pedagog chce porozmawiać z całą klasą ) xD

#patologiazewsi #szkola #zawodowka #sebixkurwix
+6
sinusik
Kto miał fajną facetkę z W-Fu daje plusika ;) opłacało się na SKSy przychodzić, nie dość, że z kumplami grałeś, to jeszcze ona z nami w siatę rżnęła. Ten moment, gdy ty serwujesz, a ona pod siatką mmm :D

#szkola #wspomnienia
+1
klossser
Ciekawe ile kulek zniknęło ze szkolnych sal informatycznych

#szkola
AsuriTeyze
#szkolateyzana ( Zaobserwuj, jeżeli jesteś ciekawy więcej #patologiazewsi z #zawodowka )

8:00-8:45 Zaczyna się lekcja, luźna w sumie ponieważ było zastępstwo

8:45-8:55 ( PRZERWA ) Przerwa, podchodzi do grubego taki typowy Seba, i zaczyna go spychać z krzesła, nie wytrzymuje nerwowo, i idzie do kibla się zamknąć

8:55-9:40 Lekcja matematyki, klasa narzeka że za szybko nauczyciel każe przepisywać, co 2zdanie powtarza poprzednie bo jakiś Seba się opierdala na lekcjach

9:35-9:40 ( PRZERWA ) Seba, który dokuczał grubemu z dupy ma gwizdek w rękach, i gwizda na przerwie, musiałem słuchawki nauszne założyć na uszy, szkoda mojego słuchu

9:50-10:35 Lekcja przedsiębiorczości, kim chcecie zostać w przyszłości? Sebixy na samym końcu nawet nie napisali co by chcieli robić w przyszłości, i zgnietli sobie kartki po czym wyrzucili je do kosza.

10:35-10:50 ( PRZERWA ) Długa przerwa, większość klasy je wtedy chleb, w tym ja. Oczywiście nie zjesz w spokoju, bo sebixy każdego muszą zaczepiać, w tym ciebie.

10:50-11:40 Lekcja W-f idziemy biegać wokół boiska, bieganie na ocenę, pierwsze trzy osoby dostaną najlepsze oceny, reszta 3. A przedostatnie 2 ( Oczywiście sebixy, które sobie chodziły spacerem 3kółka ) Ja zająłem 3miejsce czyli 4 z lekcji.

11:45-11:50 Lekcja wychowawcza, klasa nie daje już rady po luźnych lekcjach xD

11:55-12:30 Lekcja matematyki, większość klasy rzuca samolotami albo papierkami komuś w plecy. Jeden wywala się na krześle.

KONIEC LEKCJI - Sebixy z Karynami palą pod drzwiami od szkoły, e-papierosy po czym wracają na chatę.

#sebixkurwix #szkola
+3
ApeGuevara
Rzadkie szkolne pepe. Daj plusika w ciągu 5 sekund, albo już nigdy nie zdasz do następnej klasy #pepe #szkola #zebroplusy +7
Borek_
#zadaniedomowe #szkola Elo wykopki zróbcie to za mnie! Plis dam dupy i chuja Zad. 3/13
boguchstein
Plakaty na temat rocznicy powstania Chińskiej republiki ludowej.
#chiny #maleduzechiny #szkola #mao #maozedong
+3
KARMAspotka
Jak robię opis obrazu to muszą być koniecznie 3 plany czy wystarczą 2?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkola #obraz
+2
kodishu
Ktoś ma pomysł jak rozwiązać 14 i 15 #zadanie bo mnie już brakuje już pomysłu?
#matematyka #szkola #geometria
+2
R2D2_z_Sosnowca
Kiedy jesteś nauczycielem klasy artystycznej
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#szkola #rysunek #heheszki
+3
AsuriTeyze
Czasami mi nadchodzą takie motywacyjne pomysły do głowy, czasami mam ochotę ruszyć dupę, i piszę do was o pomoc/poradę. Aktualnie taka mi naszła, zastanawiałem się nad wszystkim dokładnie we wpisie, więc proszę bez trollowania bo na czarno wrzucę.

Takie parę pytań do was.

Czy w #usa w Ameryce jest naprawdę tak kolorowo?
Czy nie takie Stany jak je malowano?
Jest ostry zapierdol?

Wszyscy tak się pchają do tego USA z tego co widzę, więc się zastanawiam PO CO.

Chodzę do zawodówki, ale mam w planach liceum/studia później dokończyc ewentualnie.
Takie pytanie, bo " wujek google " Nie chce mi wyszukać, czy po zawodówce przyjmują do USA.

Staram się nauczyć zawodu " Elektryk " minimum pierw na podstawowy, a podczas nauki zawodu przy okazji pouczyć się programowania, zastanawiam się nad C++ ewentualnie Java na początek.
Co do założenia firmy, to jeszcze trochę odległa przyszłość, ale sobie ją powoli rozważam, wkrótce lvl 18 ( teraz 17 )

Musicie mi trochę w tym pomóc, chcę się wziąć za siebie, a ze strony rodziców nie mam na co liczyć. Bo sami skończyli średnią obaj w wieku 30lat dla dorosłych ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie chcę nikogo urazić, ale wyrobiłem sobie własne zdanie jako Polak zdanie o innych tzw " Polskim narodzie " i nie zamierzam mieszkać w tym kraju do końca życia, a przynajmniej jak najszybciej ogarnąć swoje, i zamieszkać chociaż u naszego sąsiada w Niemczech na jakiś czas, mimo że Polacy są wszędzie, to jest ich tam na pewno o wiele mniej.

W Niemczech są o drobinę większe możliwości, bym wszedł na level up.

Może i według was to śmiesznie brzmi, bo sam jestem Polaczkiem. Ale gdybym mógł wybrać Niemcy bądź Polskę, zdecydowanie Niemcy. Niestety nie decyduję o tym, w jakim kraju mieszkam od urodzenia. Chociaż nie chciałbym urodzić się i zobaczyć na świat innych rodziców.

Złośliwi napiszą, że nic nie wiem o tych Niemczech itp. To czytam od jakiegoś czasu z ciekawości o Niemczech jakieś ciekawostki itp.

Ale głównie marzy mi się zamieszkać kiedyś w USA, ewentualnie jak mi się to nie powiedzie, to obok, w Kanadzie. Mam parę planów awaryjnych. Mojej mamy koleżanka mieszka w Kanadzie inie narzeka.

Póki co to tak mam to zaplanowane.

1. Skończyć zawodówkę, ewentualnie od 18stki pójść do zaocznej 2x w tygodniu.

2. Popracuję trochę w Polsce, jak mi się uda ogarnąć 2razy w tygodniu zawodówkę to się wyprowadzę za granicę, zapewne
do Niemiec. ( Będzie więcej czasu żeby chodzić do pracy jako pomocnik elektryka )

3. W Niemczech Liceum skończyć, a później to już się pomyśli.

Niby #trump chce znieść wizy dla Polaków, wątpię w to. Ale być może w ciągu 2-3lat to się stanie.

#pytanie #emigracja #zagranico #polska #niemcy #usa #pracbaza #praca #praktyki #zawodowka #liceum #szkola
+2
AnonimoweMirkoWyznania
#anonimowemirkowyznania
Popełniłem błąd, wybierając szkołę średnią tzw "Zawodówka"
Nic mi nie przeszkadza, oprócz tej patologii
Macie rację, w zawodówce jest patola na całego.
W gimbazie było o wiele spokojniej, może i dokuczali, ale w zawodówce przesadzają czasami.

Mam ochotę zrobić klasycznego face palma jak ich słucham na lekcjach.
Nikogo tam nie ma mądrego, no może oprócz 3osób z 22. Którzy się ze mną kolegują ( ale oczywiście jak ktoś mi dokucza to nie pomogą )
Na przerwach słucham muzyki, czasami mnie zaczepiają, czasami mnie mocniej wkur***
Czasami aż mam ochotę uciec do domu, bo mam niedaleko na chatę.
Beka w ch** bo nauczycieli nie ma na korytarzu praktycznie.
Nauczyciel na lekcji udaje że nie widzi jak uczeń chodzi sobie po klasie. ( oczywiście baby tylko )
Jestem wrażliwy na stres, jestem człowiekiem z natury spokojnym.
I wystarczy jedna rzecz, i przez dobre pół godziny ręce mi się trzęsą...

Co poradzicie na stres? Nienawidzę sebixów z zawodówki, w grupie chodzą, więc nikomu nie naskoczę.
Nawet jeśli bo suchoklates jestem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tylko mnie zniechęcają do chodzenia do szkoły
Mogę powiedzieć, że 9/10 klasy przyjeżdża ze wsi.

Może jakieś tabletki na uspokojenie polecacie? Jakieś mocniejsze najlepiej.

Ja wiem, że zapewne połowa klasy nie zda, bo to zawodówka, a te chuje co mi dokuczali to w większości będą nikim za parę lat, kiedy ja będę się dalej kształcił. Aczkolwiek nie dam rady wytrzymać w tej zawodówce, wymiękam psychicznie, przerasta mnie to.

Czuję się trochę jak taki spartakus, jestem sam, a ich jest 100, i muszę każdego pokonać.

Dam taki cytat:

Tylko spokojny człowiek dojdzie do sukcesu
Człowiek który będzie się denerwował całe życie, nic nie osiągnie.
No ale jak mam dojść do sukcesu. Skoro zżera mnie stres przez nich? Wszystko przez nich mi nagle wypada z pamięci na sprawdzian/kartkówkę czy cokolwiek

Ja wiem, że to zawodówka, czego się spodziewam, wystarczy 2 z każdego przedmiotu i przeszedłeś już do następnej klasy.

Nie jestem miękka pipka, nie rozpłaczę się bo się poniżę tylko w szkole przed wszystkimi.

Nauczyciele nic z tym nie zrobią, bo mam już wyrobione zdanie swoje o nich.
Może gdyby to było za komuny do dzisiaj , to by dostał w ryj raz a porządnie, jeszcze raz w rękę. Ale to nie te czasy...

Ale mam niemały problem, proszę o zrozumienie mnie i o pomoc.
#pytanie #szkola #patologiazewsi #sebixkurwix

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
+1
atrax15
Wykopki dajcie mi jakieś śmieszne ALE NIE WULGARNE memy na dzień nauczyciela #heheszki #szkolastandard #szkola +8
AsuriTeyze
Mireczki, od 18stki można pójść do tych zaocznych szkół 2letnich, chyba są krótsze także, tylko w weekendy.
Chcę pójść głównie do zawodówki dla dorosłych, poziom żenady mnie przerasta w klasie.
W przyszłym roku mam.

Gorzej niż w gimbazie, czasami się zastanawiam z kim ja kurwa siedzę.
Mam wrażliwe uszy na głupotę. Bawiło mnie to może w gimbazie, ale z tego wyrosłem, najwyraźniej te sebixy jeszcze nie.

Jest szkoła dla dorosłych zawodówka 2dniowa? ( Są jakieś wyjątki i przyjmują od 17stki czasami? )
#pytanie #szkola #patologiazewsi #sebixkurwix
+1
DeXteR25
Co ta facetka? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#humorobrazkowy #humor #heheszki #szkola
+21
pieczarrra
ociehui (ʘ‿ʘ)

pokaż spoiler WSZYSCY ŚWIĘCI BALUJĄ W NIEBIE


#szkola #edukacja
+92
Hunchbacked
Szanuję (ʘ‿ʘ) Coś pozytywnego na ten dzień czynastego
#dziennauczyciela #nauczyciele #nauczycielka #szkola
+24
jarviajar
Zainspirowany [tym wpisem ]https://www.wykop.pl/wpis/27016939/pomyslowa-szkola-wszystko-po-to-zeby-ulatwic-nauke/) chciałbym obkleić schody w podstawówce moich córaków tabliczką mnożenia, a podłogę kątomierzem (podobnie jak na obrazku). Jeśli pomysł chwyci, to będzie rozwojowy bo jeszcze trochę schodów w okolicy do obklejenia jest ;)

W związku z tym pytanie z działu #poligrafia - jaka folia i metoda nadruku jest najlepsza do tego celu - chodzi o łatwość zmywania i jak najmniejszą ścieralność podczas użytkowania. W przypadku kątomierza dochodzi jeszcze brak poślizgu.

Jakieś pomysły? #nauka #szkola #edukacja #ciekawostki

@bioslawek @biuna - najbardziej się udzielaliście we wspomnianym wątku, więc Was wołam
+18
AsuriTeyze
Jak mam się kształcić, osiągać cele, skoro mam patologię w domu
A do 18stki pozostał mi rok i tydzień czasu (╥﹏╥)
Przez patologię jestem ograniczony, i siedzę w zawodówce dla jakiś sebixów

Matka pijana na chacie, ojciec chory ma zakaz podchodzenia pod dom, babcia mojego ojca też jest chora psychicznie.
Nie zdaj w techbazie, bo matka z ojcem robią awantury.
Przegryw w mieście. Idź do zawodówki na elektryka, gdzie masz ciężką pracę.

Twoim marzeniem jest #programowanie niestety, patologia w domu ciebie ogranicza do dążenia do sukcesów.
Matka pijana aktualnie zasnęła, porozbijane butelki, ojciec wydzwania bo jest chory i pojechał do szpitala znowu na parę miesięcy najprawdopodobniej tydzień temu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Brak poparcia w rodzinie, nikogo nie obchodzi to, że nie masz jedzenia na chacie, bo matka wydała na alkohol.
Sytuacja rodzinna powoduje u ciebie Hipersomnię, możesz spać 10godzin, i tak jesteś śpiący.

Problemy ze spaniem, matka pijana zapala światło o 3:00 nad ranem, zaprasza koleżanki co z nią popijają.

Chociaż dobre to, że nie pije wódki :(
#przegryw #stulejacontent #zalesie #alkoholizm #patologiazmiasta #szkola
+10
johanlaidoner
Szkoła w Inari, północna Finlandia.
#finlandia #laponia #szkola #finlandiazwykopem #ciekawostki
+2
johanlaidoner
Dzieci ze szkoły w Inari na północy Finlandii.
#finlandia #laponia #inari #szkola #ciekawostki
+1
AsuriTeyze
Typowe sebixy w zawodówce.
- Jeden ma ryj jak wiewiórka
- Pryszczaty w okularach kujon co śpi na wszystkich lekcjach
- Parę sebixów co mają bekę jak nie to co przeczytałeś jest dobrze, ktoś się załatwia to go podlądają, nie zamkniesz dobrze drzwi do klasy bo na przykład zamek jest zepsuty czy coś to mają bekę
- Nołlajf pierdolący ciągle o csie gramy dzisiaj w niego??? Opowiada kawały o jakiś bombajstach xD
- Gościu co jest dorosły i powtarza tą samą klasę 3rok ( sebix - patologia ze wsi )
- Różowy co szuka bolca
- Bogaty sebix z patoli co się chwali air maxami które kupił w sklepie koło IKEI xD
- Gościu wysoki i chudy jak patyk, jak rozrusza nogę to potrafi rozjebać drzwi
- Typ co był ostatnio w psychiatryku bo mu odpierdala i sapię się do wszystkich
- Gościu co ma wyjebane na wszystko i słucha muzyki przez każdą przerwę.

A to, co się wydarzyło od początku roku szkonego

- Dziura w suficie
- Rozjebane krzeszło
- Gościu nie wytrzymał presji przez tą patologię i zmienił szkołę
- Klepanie w dupę 16latek na przerwach xDD
- Odpalenie gaśnicy w klasie, wyjebali kogoś z klasy mojej przez to i naganna dyrektora
- Rzucanie papierkami w innych
- Kładzenie igły na krześle
- Bójki na przerwach ( Nic nowego, aczkolwiek taki jeden bił słabszego, i uciekł do domu )

Zeszła klasa, nie zdało 50% klasy

Pewnie coś jeszcze, jak coś to dopiszę, tutaj bądź pod wpisem

Jak ktoś chce poczytać więcej #patologiazewsi
---> To zakładam tag #szkolateyzana ( Możesz zaobserwować, będzie mi bardzo miło )

#patologiazewsi #sebixkurwix #

( Jak coś, jestem lvl 17 ) Ja rozumiem, że czasami ktoś komuś dokuczy, normalka. Ale żeby rozjebać sufit, krzesło itp?

ps: Jeden gościu robi z siebie największego pajaca, i namawia innych do dokuczania z naszej klasy głównie

Mi też tam parę razy dokuczali mniej/mocniej, aczkolwiek jebie mnie to, póki mnie nie tykają jakoś zbytnio to nie mam ochoty rzucać się na nich z pięści

#szkola #zawodowka

pokaż spoiler #szkolastandard
+10
zajebotka
Te uczucie gdy do sekretariatu można się dostać przez 35 minut dziennie, ciekawe czy panie tam siedzące nie są zbyt przepracowane.
#praca #szkola #polska
+14
Krimeuwa_
Patrzcie mirki co znalazłem u brata w książce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler mamusia kazała pomoc bratu poszukac pare rzeczy w ksiazce ;-;

Zdjęcie robione ziemniakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

JESTESMY WSZĘDZIE MIRKI
#ksiazki #przyroda #szkola #wykop
+220
ItsZaczi
A wy już gotowi na sprawdzianik z biolki?(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Kazdy ma swoj sposób #szkola #heheszki #gownowpis #nauka
molokos
Murki pomożecie?
Jest pewne zadanie z #mechanikaibudowamaszyn wydaje się nie do rozwiązania, siedzę nad nim od kilku dobrych dni :(.
Treść:

W powyższym przykładzie należy obliczyć maksymalne ugięcie płyty kołowo-symetrycznej z brzegami utwierdzonymi oraz występujące maksymalne napręzenia

#mechanika #polibuda #szkola
paratachitki
#szkola #heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
+12
kielbasa210
Jak jeszcze nie macie fajnego planu lekcji mirki...

#krawczyk
#planlekcji
#szkola
+4
Pokaż następne