KsiadzMichal
Illuminati chemtrails confirmed.
Szach mat ateiści.
#chemtrails #iluminaci #heheszki #teoriespiskowe #plaskaziemia
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
Skoro ziemia jest okrągła, to dlaczego dół rakiety elona był płaski a nie zakrzywiony jak na obrazku? Mam was, szach-mat, wszystkich nie oszukacie
#spacex #kosmos #plaskaziemia #teoriespiskowe #elonmusk #pdk
+17
damianooo5
#paranormalne #channeling #mistycyzm #teoriespiskowe #sny

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 425. Dreams. Jak działa spełnianie marzeń z fizycznego punktu widzenia.
Warto zwrócić uwagę, że w języku angielskim słowo "sen" i "marzenie" oznacza to samo - "dream".
Wiele się mówi o podążaniu za marzeniami. Wielu ludzi sukcesu mówi że zawsze żyli marzeniami i podążali za nimi. Tutaj przedstawię jak działa spełnianie marzeń z FIZYCZNEGO punktu widzenia.

Poziom snu jest matrycą rzeczywistości którą widzimy na zewnątrz, czyli po prostu jest punktem zapalnym tego jak wygląda nasze życie.
Marzenie na jawie jest płytką wersją śnienia. Intensywnie marząc wprowadzamy informacje do naszej matrycy rzeczywistości. Dzięki temu zmieniamy punkt zapalny tworzący nasze życie na jawie. Analogicznie mówiąc, marząc wprowadzamy informacje do nadajnika/dekodera. Jednak aby spełnić marzenie musimy jeszcze wyświetlić obraz na ekranie telewizora, czyli w naszym realnym życiu.

Należy działać. Jako że żyjemy w fizycznej gęstej rzeczywistości, a nie fizyczności snów, nie wystaczy jedynie marzyć. Należy spełnić szereg czynności doprowadzających do określonego punktu fizycznej rzeczywistości (celu).
Działanie należy opierać na INTUICJI, bo intuicja to wskazówka od naszej podświadomości jakie kroki należy spełnić aby zmanifestować zaprojektowaną w matrycy rzeczywistość. (tutaj opisałem jak do skutecznie to robić )

Warto zaznaczyć, że nasze życie, jawa, to nic innego zagęszczone sny. Działa to tak, że matryca jest poziomem suchych informacji, następie z kolei następuje przekształcenie informacji na obrazy i symbole co nazywamy snem, i na końcu pofragmentowane obrazy i symbole przekształcają się na to co nazywamy fizyczną materialną rzeczywistością/życiem.
Im sny bardziej abstrakcyjne i nie mające sensu, tym bliżej znajdują się matrycy.

Co ciekawe. Do osiągania rzeczywistości/celu można użyć zarówno samych marzeń, ale można też iść o krok wyżej i tworzyć matrycę świadomie z poziomu matrycy a nie jawy, a następnie świadomie formować otaczającą rzeczywistość. Wymaga to jednak treningu.
Co jeszcze ciekawsze. Zmienić matrycę możemy do takiego stopnia, że możemy obudzić się w zupełnie innej rzeczywistości/życiu. Nawet były przypadki że ktoś przychodził do pracy, a okazało się że jego stanowisko pracy było w zupełnie innym dziale niż był przekonany. Lub kobieta której sukienka miała inny kolor niż była święcie przekonana. Ot po prostu przekształcili matrycę do innej równoległej rzeczywistości.

:::::::::: 426. Dlaczego nie pamiętamy swoich snów?
Powodów może być kilka. Np. nasz umysł tłumi kwestie na które nie chcemy spojrzeć świadomie. Może być także tak że po prostu chcemy samemu odkryć naszą zapisaną we śnie rzeczywistość w rzeczywistości fizycznej, a nie od razu dowiedzieć się we śnie co nas spotka. Jeszcze innym powodem może być to że po prostu że w naszej obecnej sytuacji lepiej nie wiedzieć pewnych kwestii, aby móc płynnie dojść do innych kwestii.

:::::::::: 427. Niektórzy śnią w sposób kinetyczny (energia kinetyczna).
Nie określono dokładnie, ale chyba chodziło o niewidomych od uroczenia.
+23
damianooo5
#channeling #paranormalne #mistycyzm #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 421. Ludzkość zmierza w kierunku stworzenia struktury społecznej która będzie dzieliła się na coś w rodzaju oddzielnych demokratycznych plemion.
Będą to plemiona zrzeszające ludzi o podobnej sobie mentalności. Z czasem będą nawet powstawały małe osobne miasteczka, z własnymi strukturami władzy. Czyli po prostu coś co już istnieje - gminy, ale w lepszej wersji.
Struktury władzy centralnej, tudzież państwowej, będą starały się wpływać na te osobne społeczności. Jednak ze względu na to że ludzie będą dobierać się względem mentalności, będą silniejsi, dzięki czemu będą odporni na wpływy centralnej władzy państwowej (która z kolei podlega jeszcze wyższym strukturom).

Oczywiście przyszłość jest zmienna. To jest tylko jedna z głównych linii czasowych. Różne siły będą dążyły do skierowania przyszłość ludzkości na różne strony.

:::::::::: 422. Ingerencja tzw. Reptilian nie jest tak intensywna i niebezpieczna jak twierdzą niektóre źródła New Age.
Istoty te częściowo ingerują w nas, to prawda, żerują na niektórych grupach ludzi, ale bezpośrednia dominacja fizyczna nie nastąpi. To co te istoty uprawiają, jak i wiele innych, to tylko wampiryzm energetyczny, choć bardzo zaawansowany mentalnie i technologicznie.

Warto zaznaczyć że tak się dzieje gwoli rezonansu - swój trafia na swojego. Ludzie robią to samo - posiadają umysły wampiryczne, tylko że operujące na niższych poziomach.

Tak naprawdę większe niebezpieczeństwo stanowią ludzie dla siebie samych, poprzez destrukcyjne programy umysłowe.

:::::::::: 423. Istnieją siły (ludzkie) intensywnie pracujące nad technologiami umysłowej kontroli nad innymi ludźmi.
Z czasem będą coraz śmielsi w swoich działaniach, cokolwiek to znaczy.

Obecnie trwają czasy decydujące na którą stronę przechyli się przyszłość ludzkości i te siły czują coraz większą presję.

:::::::::: 424. Dzięki samej tylko świadomości można mieć dostęp do WSZELKICH INFORMACJI o wszystkim. Ograniczeniem są blokady, które można obejść jeśli się potrafi.
+18
majsterV2
To ten od #teoriespiskowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #polskiyoutube #pdk #scifun
+8
damianooo5
#creepystory #creepy #paranormalne #mistycyzm #teoriespiskowe #strasznehistorie

Autorski tag #alternatywneteorie

Poprzedni wpis.

Tym razem nie będzie teorii channelingowych. Postanowiłem urozmaicić tag i od czasu do czasu zamieścić #creepy historię w klimacie paranormalnym. Historie te rzekomo miały miejsce naprawdę. Zawierają nazwiska, daty, lokalizacje. Nie jestem autorem tekstu, jedynie przetłumaczyłem.

Dzisiaj będzie o skrzydlatych istotach demonicznych widzianych przez wielu świadków w Zachodniej Wirginii (USA), w pobliżu podziemnych tuneli w których podczas II wojny światowej przechowywano ładunki wybuchowe. Co ciekawe, wśród Indian panują legendy o tych istotach. W komentarzu rysunki i zdjęcia.

Wcześniej mówiliśmy o Draco, jako obcym gatunku który podobno napotkał admirał Richard E. Byrd, a także były szef bazy Dulce Thomas Edwin Castello. To co może było najbardziej znane ze wszystkich "straszności" z udziałym tych gadzich istot, według Johna Keela, dotyczyło "inwazji" pterodaktylo-humanoida "Mothmen" (Skrzydlaty Draco) oraz "Faceci w czerni".
Stworzenia te zostały okreslone jako Mothmen, Skrzydlaci Drakonie, lub Skrzydlaci Serpentynowie, w zależności od źródła. Według Johna E. Keela, w połowie lat sześćdziesiątych podobno terroryzowali obszar w Zachodniej Wirgini. Keel jest przekonany że te wrogie istoty były zaangażowane w tragiczną katastrofę "srebrnego mostu" (Silver Bridge https://en.wikipedia.org/wiki/Silver_Bridge), w której zginęło kilku świadków UFO i dziesiątki miejscowych, co jest oparte na pewnych dziwnych okolicznościach związanych z tym wydarzeniem. W swojej książce "THE MOTHMEN PROPHECIES" Keel ujawnia:

... Zgodnie z jej historią, Connie (Carpenter), nieśmiała, wrażliwa osiemnastolatka, wracała do domu z kościoła o 10:30 rano w niedzielę, 27 listopada 1966 roku. Kiedy mijała opuszczone zielenie Mason County Golf Course poza New Haven w Zachodniej Wirginii nagle zobaczyła wielką szarą postać. Miała kształt mężczyzny - powiedziała - ale była znacznie większa. Postać miała co najmniej 7 stóp wzrostu, oraz była bardzo szeroka. To co najciekawsze, jej uwagi nie przyciągnął wzrost tej istoty, lecz oczy. Powiedziała, że istota miała duże, okrągłe, intensywnie świecące czerwone oczy skupione na niej z hipnotycznym efektem. "To cud że nie zjechałam z drogi i nie miałam wypadku" - skomentowała później.
Kiedy zwolniła, jej oczy spoczęły na zjawie, para skrzydeł rozłożyła się z jej pleców. Wydawało się że miała rozpiętość około 10 stóp. Zdecydowanie nie był to zwykły ptak, lecz "czymś rozszerzonym". Istota podniosła się powoli z ziemi niczym helikopter, bezszelestnie, jej skrzydła nie skrzekotały w locie. Istota skierowała się w kierunku samochodu Connie wpatrując się w nią czerwonym wzrokiem, a następnie przeleciała nisko nad jej głową, gdy Connie wcisnęła pedał gazu w całkowitej histerii.

PONAD 100 OSÓB WIDZIAŁO TĄ ISTOTĘ TAMTEJ ZIMY.

Indianie Ameryki Północnej mają obszerne legendy o "Thunderbird", ogromnym ptaku który porywa dzieci i starców. Ptakom tym towarzyszy głośny hałas, szumy, brzęczenia, oraz dudnienie z poziomu infradźwiękowego i ultradźwiękowego.
Znany jako PIASA (podobny do smoka) wśród Indian Dakoty, miał mieć przerażające czerwone oczy i długi ogon. Potworny demon ze skrzydłami nietoperza i ciałem ludzkim.

Wiele z obserwacji "Mothmanów" miało miejsce w pobliżu starych betonowych kopuł i budynków, które prowadziły do kilku milowych tuneli (obecnie zaplombowanych) używanych w trakcie II wojny światowej do przechowywania materiałów wybuchowych. Znane jako obszar TNT (TNT Area https://www.atlasobscura.com/places/tnt-area). John Keel podaje, że w jednym miejscu czuł niemal fizyczne przerażenie, które minęło gdy wyszedł z tego miejsca. To przerażenie zostało zgłoszone przez wielu świadków, a co najmniej jedna pterodaktyloidalna istota uciekła do jednego z wejść do kopuły w obiekcie TNT po pościgu przez ciekawskich świadków. Przeszukano kopułę, ale nie znaleziono śladu tego stworzenia.

O godzinie 7:15 rano, 25 listopada, młody sprzedawca butów Thomas Ury jechał wzdłuż Route 62 na północ od obszaru TNT, gdy zauważył wysoką, szarą, przypominającą człowieka postać stojącą na polu przy drodze. Nagle rozłożyła skrzydła - powiedział Thomas - i wystartowała prosto jak helikopter. "Przeleciała nad moim kabrioletem i zaczęła krążyć przy trzech wysokich słupach telefonicznych". Thomas wcisnął gaz gdy postać zleciała niżej nad jego samochód. "To leciało tuż nad moim samochodem, mimo że jechałem 75 mil na godzinę".
Thomas popędził do Point Pleasant i poszedł prosto do biura szeryfa wpadając w panikę. "Nigdy czegoś takiego nie widziałem. To coś miało rozpiętość skrzydeł na 10 stóp. To mógł być ptak, ale na pewno nigdy takiego nie widziałem. Bałem się że mnie zaatakuje."
Napotkał go stary, znajomy symptop - nieuzasadnione przerażenie. "Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego uczucia, dziwny rodzaj strachu." - powiedział. "Ten strach ogarnął cię i sparaliżował. Najlepszym wyjaśnieniem tego byłoby stwierdzenie, że ta sprawa nie była w porządku (just wasn't right). Wiem, że to może nie mieć sensu, ale to jedyny sposób w jaki mogę wyrazić to co czułem."

John Keel relacjonował jeszcze inne przypadki spotkań z tymi "pterodaktylami"...

"Spójrzcie na tą szaloną postać, która zniknęła za tym samolotem!" - skomentował Eddie Adkins, który wraz z czterema innymi ludźmi stał na obszarze lotniska Gallipolis w Ohio, tuż za rzeką z Point Pleasant, 4 grudnia 1966r.
Tego samego dnia, o godzinie 3 po południu, wzdłuż rzeki Ohio tuż za lotniskiem, przeleciała potężna skrzydlata forma. Później piloci oszacowali, że leciała na wysokości około 300 metrów, z prędkością około 70 mil na godzinę. Uświadomili sobie, że to nie był samolot, lecz było to coś w rodzaju ogromnego ptaka o niezwykle długiej szyi. Ptak wydawał się obracać głową z boku na bok jakby skanował krajobraz (przyp: naukowcy uważają, że pterodaktyle saurian-reptilian używali swoich głów jako steru podczas lotu, przesuwając je z boku na bok jako środek utrzymania lotu). Skrzydła nie trzepotały.
"Mój Boże, to coś prehistorycznego!" - jeden z mężczyzn płakał.
Everett Wedge złapał swój aparat i pobiegł do swojego małego samolotu, ale kiedy był w powietrzu, stworzenie zniknęło w dole rzeki.

Źródło: http://www.reptilianagenda.com/exp/e112299a.shtml
+13
LM317T
Czy Chris Cornell i Chester Bennington zostali zamordowani przez seryjnego samobójcę?
Otwieram dyskusję
#chriscornell #chesterbennington #muzyka #soundgarden #linkinpark #grunge #teoriespiskowe #seryjnysamobojca
+5
botak1
No to zacznie się inba (ʘ‿ʘ)
#teoriespiskowe #heheszki #foliarze #plaskaziemia
+443
biuna
#teoriespiskowe #niewiemjaktootagowac #heheszki
Wrzucając na fejsika recenzje różnych rzeczy z aliexpress liczę się z tym, że co jakiś czas znajdzie się jakiś "przypierdalacz", ale tego, pod słuchawkami bezprzewodowymi, nie spodziewałam się. :D
A Ziemia jest płaska, a autyzm od szczepionek!
+5
damianooo5
#channeling #paranormalne #mistycyzm #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

Znalazłem trochę video z channelingów dlatego dzisiejszy wpis będzie opierał się głównie na video a nie na tekście jak zazwyczaj.

:::::::::: 416. Żona generała któregoś z krajów afrykańskich (nie podano którego) jest inkarnowanym demonem.

:::::::::: 417. Powód wojny z Irakiem.
Ropa naftowa (to raczej oczywiste) oraz ustawienie sprzyjających okoliczności do następnych posunięć.
Video channeling.

:::::::::: 418. Życie w obfitości, osiąganie celów.
Krótki przekaz motywacyjny od najlepszego według mnie channelingu. Fajnie zmontowany.
ODTWÓRZ VIDEO.
Wiedzę z tego przekazu sprawdziłem w swoim życiu, a i nawet z tagiem #alternatywneteorie to się sprawdziło, tj. nie oczekiwałem wielu obserwujących (może góra 10). Pisałem wpisy ponieważ ta tematyka jest moją zajawką. No i nim się obejrzałem jest już 274 obserwujących.

:::::::::: 419. Dlaczego istniejemy?
Fajnie jest to ukazane w tym video channelingu.

:::::::::: 420. Czy istnieje coś poza istnieniem? Co było przed powstaniem wszystkiego co jest?
Tutaj również video przekaz najlepiej to przedstawi.
+15
Cierniostwor
Tak sobie wyobrażam sobie płaskoziemców XD #plaskaziemia #plaskoziemcy #teoriespiskowe +5
damianooo5
#channeling #paranormalne #mistycyzm #teoriespiskowe #kosmici #obcy

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 413. Jedną z głównych przyczyn dlaczego obcy nie nawiązują otwartego kontaktu z ludźmi jest ogólnie panujące OSĄDZANIE.
Osądzanie, ocenianie, nadawanie definicji na podstawie wąskiej perspektywy itp. jest ludzką domeną a to nie sprzyja stworzeniu budującej relacji z innymi istotami, w tym pomiędzy cywilizacjami.

:::::::::: 414. Istnieje plan "zresetowania kolektywnego umysłu" u społeczeństw które doświadczyły traum np. przez wojny.
Celem tego "zresetowania" jest "unormowanie psycholiczne" całej cywilizacji, aby optymalniej scentralizować zarządzanie społeczeństwem. Nie wiem jednak w jaki sposób to "zresetowanie" miałoby nastąpić. Czy chodzi o technologiczny zabieg czy długoterminową propagandę.

Plan ten wychodzi od sił stającym na samym szczycie (nie tych od ciemnego rządu). Na ironię siły te nie mają złych zamiarów wobec ludzkości. Centralizacja władzy to po prostu kierunek w którym ludzkość wybrała zmierzać, a ci ludzie jedynie wzięli odpowiedzialność by zarządzać kontrolą. Z kolei celem ciemnego rządu i obcych istot z nimi współpracującymi jest bardziej "konsumpcja" umysłowa ludzkości.

:::::::::: 415. Demony "wyższe" są szanowanymi wojownikami wśród wysokorozwiniętych pozytywnych istot.
Praktykowanie negatywności, na wyższych poziomach, jest sztuką. Jak sami pozytywni zaznaczają "walka" ciemności z dobrem na wyższych poziomach nie jest walką lecz grą w szachy.
To samo możemy zaobserwować w naszym społeczeństwie. Na niższych poziomach gangsterzy walczą ze sobą bezpośrednio bez większego przemyślenia, ostatecznie wybijając się nawzajem albo trafiając do więzienia. Z kolei na wyższych poziomach panują wyrafinowane strategie finansowe i psychologiczne (przykład Soros). "Jak w niebie, tak i na Ziemi."

Jak już wspominałem kiedyś w jednym z poprzednich wpisów, inwazje Reptilian na inne cywilizacje wyglądają tak że składają oni propozycje współpracy, wzniecając później w danej cywilizacji smak władzy i pychy ego. Bezpośrednia siłowa dominacja następuje na końcu.
Podobna sytuacja ma miejsce z naszą cywilizacją. "Inwazja" nastąpiła w takiej postaci że negatywne siły umieściły na naszej planecie wiedzę i technologie dzięki którym ci co je mogli posiąść mieli możliwość dominacji nad innymi. Następnie odeszli.
+23
damianooo5
#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #kosmici #obcy

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 409. Jeżeli coś nie idzie po naszej myśli nie oznacza to że nie idzie według naszego planu.
Nasz umysł, czyli nasze myśli nie są w stanie ogarnąć złożoności sytuacyjnej która doprowadzi nas do zamierzonego celu/planu. Dlatego nie należy zasmucać się porażkami, niekorzystnymi sytuacjami. Każda sytuacja jest neutralna. Droga do naszego celu może być wybrukowana zupełnie inaczej niżeli postrzega to nasz umysł/myśli. Z pozoru niekorzystne sytuacje, porażki w ostatecznym rozrachunku mogą okazać się niezbędne do zrealizowania naszego planu.
Dokładniej, z fizycznego punktu widzenia, opisałem to tutaj.

:::::::::: 410. Negatywność jest stanem umierania.
Istoty które wybrały polaryzację negatywną zostają pozbawione dostarczania energii od Źródła (tzw. Boga). Przez zdobywanie cudzych zasobów energetycznych jedynie przedłużają swoje istnienie.
Ironią bycia negatywnym jest że jeśli nie będzie się żerowało na innych (czyli pochopnie mówiąc nie będzie czyniło się zła) to po prostu się nie przetrwa, wpadnie się w tzw. "otchłań ciemności". Więc wybierając "zło" stajemy się jego niewolnikiem. Niemniej jednak ZAWSZE jest możliwość wybrania inaczej, czyli tzw. zbawienia.

:::::::::: 411. Według channelingu Anubisy istnieją.
Anubis to w rzeczywistości inny rodzaj istoty która dla pewnych dogodności przybrała ciało które postrzegamy jako Anubis.

:::::::::: 412. Jak działa komunikacja/współistnienie istot w 4 gęstości (my ludzie istniejemy na 3).
Tak jak wielokrotnie przypominałem tak i teraz muszę przypomnieć że podstawową wiedzą aby zrozumieć pewne kwestie zawarte w tym tagu jest to że zewnętrzna rzeczywistość jest projekcją świadomości, indywidualnie. Przestrzeń jak i inne istoty są projekcją naszej świadomości. Ich nie ma na zewnątrz, "oni są w nas", to nasz umysł przetłumaczył informacje nadając formę zewnętrznego świata i kształt innych istot/ludzi. To że w naszej cywilizacji trudno to dostrzec wynika z tego że żyjemy w gęstej, fizycznej rzeczywistości.
Jednak na wyższym poziomie, na którym istnieją wysokorozwinięte cywilizacje, ta fizyczność jest mniej gęsta. Granice przestrzeni i czasu są "płynniejsze". Istoty na tym poziomie ŚWIADOMIE kreują otaczającą rzeczywistość. Już pisałem o tym kiedyś, jednak tutaj odnosę się do kontekstu kontaktu, korelacji pomiędzy istotami w 4 gęstości.

Dostrzeżenie innej istoty z otoczenia zależy od tego czy dana istota nastroi się na jej postrzeganie, czy jej świadomość po prostu stworzy hologram tej istot. Dlatego często jest tak że w jednym statku kosmicznym znajduje się kilka istot i nie każda dostrzega każdą. Po prostu świadomość jednej istoty nie postrzega drugiej, przez co nie tworzy hologramu tejże istoty w fizycznej rzeczywistości. Ta istota jest dla niej ot duchem.
Dodatkowo, jeśli istota operująca na 4 gęstości zechce skontaktować się z inną istniejącą na 4 gęstości to po prostu nastraja swój umysł i automatycznie znajduje się w obrębie tejże istoty, bez mozolnego przemieszczania się.
To pokazuje jak ogromna przepaść jest między wysokorozwiniętymi obcymi a ludźmi.

Osobiście uważam że właśnie to jest przyczyną wątłej budowy niektórych obcych. Po prostu wraz ze zmniejszającą się potrzebą używania ciała na korzyść używania tylko świadomości ciało zanika.

Jest to temat szeroki i nie wiem czy wytłumaczyłem zrozumiale, gdyż na zrozumienie tej kwestii przypada kilka innych paradygmatów które trzeba zrozumieć, a które o ile dla mnie są oczywiste o tyle nie muszą być oczywiste dla każdego. Niemniej jednak wpisy zawarte w tym tagu nie mają być obszernymi rozprawkami, a jedynie zbiorem krótkich ciekawostek naprowadzających na abstrakcyjniejsze postrzeganie rzeczywistości.
+19
damianooo5
#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 404. Swiadomość zwierząt.
Zwierzęta oczywiście posiadają świadomość. Jednak nie identyfikują się jako "indywidualne jednostki ego" jak robią to ludzie, lecz jako część rzeczywistości i istot (zwierząt, ludzi) którzy ich otaczają. Zwierzęta dostosowują się do otoczenia, przyjmują formę ludzi i rzeczywistości z otoczenia stając się tym samym odzwierciedleniem otaczającej ich rzeczywistości i ludzi. Dzięki stworzonemu przez zwierzęta odzwierciedleniu ludzie mogą uczyć się od zwierząt o sobie samych.
Takie odzwierciedlenie ma miejsce zarówno na skalę globalną (różne cechy gatunków odzwierciedlają cechy różnych typów ludzi) jak i zwierzęta domowe odzwierciedlają charakter swoich "właścicieli".

:::::::::: 405. Zwierzęta czasami przejmują na siebie choroby od ludzi z otoczenia.

:::::::::: 406. Czemu służą channelingi?
Głównie chodzi o pomagania ludzkości przez obce byty w transformacji kolektywnej świadomości która obecnie ma miejsce. Bez tej pomocy ludzkość dążyła do autodestrukcji.

:::::::::: 407. Chemtrails.
Według channelingu chemtrails, czyli zatruwanie przestrzeni powietrznej jest faktem, jednak ludzie którzy za to odpowiadają tak naprawdę nie trują powietrza świadomie. Ludzie ci nie mają złych intencji. Ich celem jest stabilizacja atmosfery.
Niemniej jednak ma tu miejsce mechanizm oszustwa tworzony przez ciemne siły. O ile sami ludzie nie są świadomi zatruwania o tyle inaczej jest w przypadku ciemnych sił które tymi ludźmi manipulują.
Taki mechanizm manipulacji ma miejsce na bardzo wielu płaszczyznach. Wielu ludzi robi coś w dobrej wierze a w rzeczywistości służą ciemnym siłom.
Skuteczne zaś stabilizowanie atmosfery należałoby robić rozpylając atom złota. Oczywiście byłoby to zbyt kosztowne.

:::::::::: 408. Człowiek jest w stanie przejąć kontrolę na Reptilianinem.
Innymi słowy, ludzka dusza ma wystarczającą moc by zdominować Reptilianina (obcy Gad).

Co prawda odniosłem się do mistycznej koncepcji obcych Reptilianów, ale można to odnieść do zwykłych relacji międzyludzkich. Ludzie toksyczni, manipulacyjni, agresywni, czyli tacy u których dominuje gadzi gen, mogą zostać łatwo po prostu "zgaszeni" i zdominowani jeśli im się umiejętnie sprzeciwić. Cechą gadziości jest to ze siła i pewność siebie takich istot występuje tylko gdy znajdują się w dominującym położeniu. W odwrotnym przypadku stają się strachliwi.

Warto tez wiedzieć że Gady (ludzie jak i obcy) mogą stać się ulegli i podlegli, aby później niespodziewanie ponownie zaatakować. Po prostu taka natura gadziego genu. Gadziość wyklucza jakąkolwiek moralność. W walce o przetrwanie nie ma miejsca na moralność i zasady.
+21
xandra
A co jeśli sieci komórkowe zapłaciły piłkarzom, żeby nie strzelali bramek na obiecane darmowe gigabajty? xD

# mundial #heheszki #teoriespiskowe
+6
MallaCzarna
Mirki co tu się wyrabia o ja nawet nie (-‸ლ)
Komentarze pod artykułem https://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/mozemy-miec-problem,n,1000221500.html
Mózg mnie już boli od czytania tych idiotyzmów.

#szczepienia #antyszczepionkowcy #medycyna #teoriespiskowe #madki
+9
Mega_Smieszek
Jeden z tych filmów, które mógłbym oglądać co chwilę, gdyby nie czas trwania

#film #teoriespiskowe #kubrick
+8
Reverb
Mam teorię odnośnie niepowodzeń polskiej reprezentacji polski! A właśnie jest nim ten Pan na zdjęciu. Ostatnio kiedy mieliśmy sukces na mundialu w 82 zajmując 3 miejsce ten Pan jeszcze nie komentował meczy reprezentacji Polski. Od kiedy pracuje w Telewizji Polskiej czyli od 83 nigdy za jego kadencji Polsce nie wiodło się dobrze na dużych turniejach (pomijając Euro 2016 gdzie mecze polski komentował Borek i Hajto, gdzie udało się na wyjść z grupy)
Ten Pan to fatum dla polskiej piłki (-‸ლ)
#mecz #mundial2018 #mundial #teoriespiskowe
+282
LukasCzubak
dropped out, now i'm rich
mam nadzieję że się nie zawiodę
#booking #ksiazki #teoriespiskowe #rothschild #ifuckinglovenathanandjames
+2
dz1q
#illuminati #masoneria #teoriespiskowe #okultyzm #nwo

Czy ktoś wie co to za znak symbol co może oznaczać ?
+6
push3k-pro
#historia #teoriespiskowe
Chciałbym się dowiedzieć co mirki myślą o zabójstwie Kennedy'ego.
+2
NEYTR909
@NEYTR909: Mirki z #teoriespiskowe #turboslowianie #antyszczepionkowcy #madki

wygrał PEPE kurde ciekawe czy złoże ten trailer czy w piątek już o tym zapomnę zobaczymy.

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
+4
damianooo5
#demony #obcy #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 399. Mamy władzę nad istotą która nas opętała.
Mechanizm opętania polega na tym że negatywny byt przekonuje nas na poziomie podświadomym że to on ma nad nami władzę. Przekonuje nas że ma kontrolę nad naszą kreacją. Jeśli mu w to uwierzymy wtedy on posługując się NASZĄ kreacją ingeruje w nas np. robiąc nam krzywdę (czerpanie energii z cudzego cierpienia). W rzeczywistości to nie demon robi nam krzywdę lecz my sami sobie na jego polecenie.
Wystarczy uświadomić sobie że to my kreujemy wszystko co doświadczamy i nikt bez naszej zgody nie ma możliwości w nas ingerować. Takie jest prawo fizyczne.
Dodatkowo możemy przejąć kontrolę nad demonem który w nas ingeruje gdyż podpiął się pod naszą kreację, więc możemy kreować go tak jak chcemy. Wtedy demon zazwyczaj odchodzi.

Oczywiście zabieg "walki" z demonem jest bardziej wyrazisty podczas hipnozy. W życiu codziennym zazwyczaj trudno rozpoznać czy jest się w ogóle opętanym a co dopiero podjąć "walkę".

:::::::::: 400. "Naprawdę" istnieją czerwone demony z rogami i ogonem przedstawiane w popkulturze.
Naprawdę, jeśli przyjąć autentyczność channelingów. Są to demony potężne a ich celem jest "zniszczyć wszelkie życie". Istnieją w astralu, czyli nie można ich spotkać twarzą w twarz w naszym fizycznym ciele, lecz można ich spotkać we śnie.

:::::::::: 401. Bezpośredni kontakt z obcym mógłby zmienić umysł człowieka tak że ten zmieniłby postrzeganie samych ludzi.
Mogłoby to doprowadzić do strachu przed samymi ludźmi.
W kontakcie ze zwierzęciem mamy do czynienia z podobną sobie "energią". Obcy z innej planety mają zupełnie odmienną energię.

:::::::::: 402. Odizolowanie od społeczeństwa może być potężnym narzędziem kreowania rzeczywistości.
Jednak musi zostać zachowana równowaga na każdym poziomie (relacje między ludzkie, emocjonalność itp.).

:::::::::: 403. Długotrwałe wpatrywanie się w ekran monitora lub telewizora hipnotyzuje co może zostać wykorzystane przez obce siły.
W pewnym przypadku channelingu wyszło że syn kobiety która poddała się hipnozie był, podczas długiego grania na komputerze, manipulowany przez obce negatywne byty.
+22
nattnatt
Na osiedlu Witosa od piątku napotkałam się na 6/7 martwych ptaków - chyba kruków albo wron (pic rel), zastanawiam się, czy w innych częściach Katowic też tak umierają? Inne z tego gatunku są bardzo słabe i nie latają - mój pies na nie szczeka, zawsze odlatywały, teraz stoją nieruchomo i nawet nie odejdą kilku kroków, gołębie i wróble wydają się być OK. To może być jakaś choroba zabójcza tylko dla jednego gatunku czy może ktoś je truje?

#katowice #teoriespiskowe #ornitologia #ptaki
+4
Deku
Bliskie spotkanie to kontakt z Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym (NOL/UFO). Wiele rzeczy w świecie UFOlogii wskazuje na to, że kwestia "Bliskich Spotkań" jest obiektem konfliktów oraz zależy od punktu widzenia. Oldskulowcy są zdania, że są tylko 3 typy kontaktu, określone przez Hynek’a. Inni twierdzą, że można wyodrębnić czwarty, piąty, oraz szósty typ, a całą szóstkę można dodatkowo podzielić na pod-typy.

Oryginalna terminologia, system nazewnictwa oraz klasyfikacji kontaktów zostały opracowane przez badacza UFO oraz astronoma J. Allen’a Hynek’a. Informację te Hynek zawarł w swojej książce wydanej w 1972 roku, zatytułowanej "The UFO Experience: A Scientific Study" (Doświadczenia UFO: Naukowe badania).

Warto również wspomnieć, iż UFO obserwowane w odległości większej od 500 stóp (~152 m) klasyfikowane są jako "Dyski w świetle dziennym" (Daylight Discs), "Nocne światła", lub "Raporty radarowe/wizualne". Obserwacje w odległościach mniejszych niż 500 stóp oznaczane są pod-kategoriami, jako rozmaite typy "bliskich spotkań".

Bliskie spotkanie pierwszego stopnia

Obiekty latające, nie podobne do ludzkiej technologii i/lub obserwacja jednego lub więcej obiektów latających, wlicza się w to latające spodki, orby, kule świetlne, cylindry etc.

Bliskie spotkanie drugiego stopnia

Obserwacja UFO wraz z efektami fizycznymi powodowanymi przez obiekt. Obserwacja czegoś, co najwyraźniej nie jest z tego świata/wymiaru, do tej kategorii zalicza się kręgi w zbożu, ale tylko wtedy, gdy w ich pobliżu zaobserwowano UFO. Do drugiego stopnia zalicza się też zniszczenia terenu wszelkiego typu, zakłócenia w obrazie telewizyjnym, sygnale radiowym oraz silnikach wewnętrznego spalania, przestraszone, lub panikujące zwierzęta, ciepło, radiację, paraliż ludzkiego ciała etc.

Bliskie spotkanie trzeciego stopnia

Ma miejsce, gdy oprócz samego obiektu UFO jesteś w stanie zaobserwować byt w pojeździe.

Hynek bardzo starannie klasyfikował te "spotkania", a określenie Obcy i pozaziemski - mówiące o istotach wewnątrz obiektów UFO - zastąpił określeniem "byt", co miało związek z jego przekonaniami. Hynek powiedział później, że czuł naukowy obowiązek, by te "byty" dodać do skali, ze względu na charakter niektórych obserwacji.

Bliskie spotkanie trzeciego stopnia - podtypy Bloecher’a

Badacz UFO Ted Bloecher zaproponował kolejne siedem podtypów opisujących Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia bezpośrednio powiązane ze skalą Hynek’a.

A - Byt został zaobserwowany tylko wewnątrz obiektu UFO.

B - Byt został zaobserwowany wewnątrz oraz na zewnątrz UFO.

C - Byt został zaobserwowany niedaleko obiektu UFO, ale nie zbliża się do niego ani nie oddala.

D - Zaobserwowano byt. Obserwator nie zauważył obiektu UFO, ale raportowano o obecności obiektu UFO w tym samym regionie oraz czasie.

E - Zaobserwowano byt, lecz bez aktywności obiektów UFO.

F - Nie zaobserwowano bytu albo/i UFO, ale obserwator doświadczył pewnego rodzaju "Inteligentnej komunikacji".

G - Uprowadzenie (jednakowo jak w bliskich spotkaniach czwartego stopnia)

Podtypy D, E oraz F nie muszą być powiązane z fenomenem UFO.

Bliskie spotkanie czwartego stopnia

Uprowadzenie (ale bez kontaktu).

Bliskie spotkanie piątego stopnia

Ten typ został przedstawiony oraz nazwany przez Steven’a M. Greer’a z grupy CSETI. Większość kontaktów ‘podchodzi’ pod tą kategorię, jeśli nawiązałeś kontakt (obojętnie, którego stopnia - od pierwszego do czwartego), jest to spotkanie piątego stopnia, zalicza się do niego komunikację z pozaziemską inteligencją, spotkania dobrowolne oraz celowe.

Bliskie spotkanie szóstego stopnia

Bezpośrednie skaleczenie oraz/lub śmierć w rezultacie spotkania z UFO, istotami pozaziemskimi lub uprowadzenie przez ET.

Michael Naisbitt
Tłumaczenie: AlienGrey
Paranormalne.pl
źródło: ufo.whipnet.org
#teoriespiskowe
+4
TruskawkaNaTorcie
Zabójstwo prezydenta Johna Kennedy’ego było dla Amerykanów wydarzeniem tak wstrząsającym, że do dziś wywołuje ono ożywione dyskusje i masę kontrowersji. Co jakiś czas pojawiają się nowe dokumenty, które dolewają oliwy do ognia dyskusji na temat tego, co naprawde wydarzyło się 22 listopada 1963 r, kto za tym stoi i jakie były powody zamachu.
Zdjęcia zrobione tego dnia w Dallas są nieustannie analizowane w poszukiwaniu takich odpowiedzi i czasami znajduje się na nich zaskakujące rzeczy lub osoby.
Ostatnio takie kontrowersje wywołuje zdjęcie zrobione tuż po zamachu na Dealey Plaza. To właśnie w tym miejscu 3 kule wystrzelone przez zamachowca pozbawiły życia prezydenta Kennedy’ego.

Wśrod wielu osób na zdjęciu, zrobionym przed księgarnią na Dealey Plaza, jedna z nich mocno przypomina 40-letniego wówczas Georga Busha seniora (!) Zdjęcie nie jest wyraźne i właściwie nie ma powodu by spierać się, że facet z rękami w kieszeni, oparty o mur – to George Herbert Walker Bush. A nawet gdyby był to on – to czy miałoby to jakiś wpływ na przebieg wypadków tamtego dnia? Nie da się dziś jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ale pewne fakty i zaskakujący zbieg rozmaitych okoliczności dają sporo do myślenia.

W Dallas, w dniu w którym zastrzelono prezydenta Kennedy’ego, przebywał także wiceprezydent Lyndon B Johnson, który przejął władzę po jego śmierci. Prezydent i wiceprezydent USA rzadko pojawiają się razem w tych samych miejscach, głównie z powodu bezpieczeństwa, bo gdyby np. obaj zginęli w jakiejś katastrofie, zachwiana tym samym byłaby ciągłość władzy w kraju. Tym razem jednak byli razem i wlaściwe nie ma w tym fakcie niczego dziwnego, gdyby nie to, że tego samego dnia w Dallas przebywał także Richard Nixon – kolejny po Johnsonie amerykański prezydent. Nixon był wrogiem politycznym Kennedy’ego i przegrał z nim walkę o fotel prezydencki w wyborch 1960 r. Gyby więc okazało się, że w tym samym miejscu i czasie był tam także George Herbert Walker Bush – także przyszły amerykański prezydent – dałoby to niesamowity wręcz zbieg okoliczności!
Ponieważ niezbyt wyraźna fortografia jest raczej kiepskim dowodem na obecność 41 prezydenta Stanów Zjednoczonych w Dallas w dniu zamachu, w którymś z wywiadów dziennikarz zapytał Busha wprost o to, gdzie był tamtego dnia. Nikt nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego George Bush senior założył, że takie pytanie nigdy nie zostanie mu zadane, bo zupełnie stracił głowę i dał najgorszą odpowiedź z możliwych – że nie wie gdzie był.
Taka odpowiedź to już nieco więcej niż tylko spłowiała fotografia, lecz nadal nie wyjasnia dlaczego nikomu wowczas nieznany biznesmen z Teksasu, który dopiero co rozpoczął swoja pierwszą kampanię wyborczą, próbując dostać się do Senatu, mógłby cokolwiek dodać do całej sprawy, nawet gdyby rzeczywiście był wtedy w Dallas.
George Herbert Walker Bush przez sporą część swojego życia nie zajmował żadnych eksponowanych stanowisk. Kiedy w 1976 r. został dyrektorem CIA, patrzono na ten wybor z niedowierzeniam. W oczach wielu był on człowiekiem o niewielkim doświadczeniu i bez żadnych osiągnięć. Z jego curiculum vitae wynikało, że przed 1976 nie tylko nie należał ale także nie współpracował z CIA. Byli też i tacy którzy widzieli w nim kogoś z poza układów, kto zrobi porządek w Agencji uwikłanej wówczas w całą serię niejasnych interesów robionych na całym świecie. Tak myślano, bo nikt nie znał jego przeszłości. Był tak głęboko zakonspirowany, że niewielu ludzi wiedziło że jest związany z Agencją już od wczesnej młodości.
George Bush senior uchodzi za bohatera wojennego, bo brał udzial w II Wojnie Światowej jako pilot na lotniskowcu USS San Jacinto. Jego głównym zadniem był jednak nie udział w bezpośredniej walce a wykonywanie zdjęć lotniczych i testowanie najnowszych szpiegowskich systemów fotograficznych. Takie zadnie nie mogło być powierzone komuś przypadkowemu, dlatego istnieje silne przypuszczenie, że Bush już wtedy wspólpracował z amerykańskim wywiadem OSS.
Po wojnie rozpoczął studia na uniwersytecia Yale, gdzie był członkiem tajnego stowarzyszenia Skull and Bones. Podobne stowarzyszenia istniały w innych elitarnych amerykańskich szkołach i były znakomitym miejscem treningu narybku CIA. Organizacje takie jak Skull and Bones były pierwszym sitem, z którego CIA wybierała swoich współpracowników. A George Herbert Bush już w czasie wojny udowodnił że się do tej pracy świetnie nadaje.

Po ukończeniu szkoły, Bush przenosi się do Teksasu, gdzie zakłada szereg przedsięwzięć biznesowych związanych z ropą naftową. Otwiera takie firmy jak: Zapata Offshore, Stratford, Harken. Prowadzi działalność na wielką skalę mając biura na całym świecie. Jednak jeśli przyjrzeć się jego interesom bliżej, trudno dopatrzyć się tam finansowego sukcesu. Jego firmy jednego dnia obracały zaledwie kilkoma milionami dolarów, by po miesiącu mieć w obrocie kilkanaście miliardów. Zapata Offshore np. wielkim nakładem środków zbudowała wieże wiertnicze na Morzu Karaibskim u wybrzeży Kuby. Dziwnym zbiegiem okoliczności postawiono je na wprost Zatoki Swiń, znanej z nieudanego desantu kubańskich przeciwników Castro. Ropy naftowej tam nie znaleziono.
Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że firmy Busha musiały być w jakiś sposób powiązane z CIA i służyły nie tylko do zdobywania informacji, ale także praniu pieniędzy, które miały być później przeznaczone na rozmaite tajne operacje. Zapata Offshore prowadziła swoje interesy nawet w kolumbijskim Medellin, mimo że miasto znajduje się w sporej odległości od wybrzeża. Natury tych interesów możemy się jedynie domyślać.
Kiedy 22 listopada 1963 r., w niejasnych okolicznościach zostaje zastrzelony prezydent Kennedy – ślady prowadzą w rozmaitych kierunkach. Wielu jest takich którzy nie wierzą że zabójcą był Lee Harvey Oswald. Prezydent Kennedy miał wielu wrogów politycznych wśród których największym była Centralna Agencj Wywiadowcza. Powodów do tej wrogości było wiele, jak choćby ten, że Kennedy powstrzymał udział armii amerykańskiej w zaplanowanym przez CIA ataku na Kubę, pozostawiając kubańskich przeciwników Castro bez wsparcia i skazując ich tym samym na zagładę.
Czy w takim razie istnieje choćby teoretyczna możliwość, że George Herbert Walker Bush przebywał w dniu śmierci Kennedy’ego w Dallas?? W końcu raczej nie ulega wątpliwości, że już wtedy był doświadczonym i zaprawionym w rozmaitych zadaniach członkiem CIA….
Być może na zawsze utknęlibyśmy w tego typu rozważaniach, gdyby na powierzchnie nie wypłynął jeszcze jeden niezwykle ważny dokument. Jeden z odtajnionych dokumentow FBI, które z oczywistych powodów prowadziło śledztwo w sprawie śmierci Kennedy’ego, mówi o tym, że 23 listopada 1963 r. odbyło się spotkanie zorganizowane przez FBI, na którym rozważano możliwość udziału w zamachu uchodźcow kubańskich, którzy w ten sposób być może chcieli się zemścić na prezydencie za nie dotrzymanie obietnic pomocy. W dokumencie czytamy że w naradzie uczestniczyły także dwie osoby z poza FBI. Jedną z nich był ktoś z Departamentu Obrony a drugą…… George Bush z CIA (!)
Jeśli jest to prawda – a wszystko na to wskazuje – luka w pamięci 41 prezydenta USA jest tym samym wypełniona (choć najprawdopodobniej nigdy nie była pusta). Tyle że powodów jego wizyty w Dallas możemy się już tylko domyślać i dlatego niezbyt wyraźna fotografia z Dealey Plaza nagle zyskuje na znaczeniu….

Drugie zdjęcie w komentarzu.
G. Bush śmieje się na wspomnienie o "zamachu" na Kennedego

#spiskowatruskawka #teoriespiskowe #gruparatowaniapoziomu

pokaż spoiler All credits Chris Miekina
+60
Wrathkrigs
To jest błogosławiony kanał. Ja nie wiem kto mi pomadał. To była boska interwencja. Nie mogłem więcej zrobić.

Link do filmiku

Biedny Magzymilian Kolonko, hajp opadł, atencja się nie zgadza, w dodatku te trolle bez contentu na swoich kanałach.

#maxkolonko #teoriespiskowe #youtube
enforcer
Pamiętacie taką akcję #badselfeater? Zaczęło się od dziwnego banknotu, potem jakaś strona z licznikiem, po zakończeniu odliczania miało być ufo, illuminati, informacje o portalu na Jowisza, oczekiwania, siedzenie do nocy, a gościu wrzucił jakiś manifest o aborcji i koniec akcji xD
#teoriespiskowe
+7
ejadaz689
Kumpel wysyła mi co jego brat mu pisze. Niezła beka xD
#bekazpodludzi #teoriespiskowe #foliarze
+2
nacnac
Ej globusy, jeśli Ziemia jest okrągła, to czemu rakieta nie poczeka aż planeta się obróci w odpowiednią stronę i wystartuje pionowo? Na zdjęciu ewidentnie widać jak po starcie zakręca żeby polecieć na drugą stronę talerza.
#spacex #plaskaziemia #teoriespiskowe #heheszki
+8
damianooo5
#mistycyzm #okultyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #ufo

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 388. Ludzie będą rozdzielali się według "częstotliwości".
Standardowo dzielimy się według "częstotliwości" na biednych-bogatych, inteligentnych-głupich, introwertyków-ekstrawertyków itd. Każda grupa żyje w swoim świecie, rzadko trafiając na siebie nawzajem.

Jednak nadchodzą czasy, wraz z transformacją świadomości która obecnie ma miejsce, że ludzie będą rozdzielali się na 2 główne drogi. Jedna droga to coraz większe zatracenie siebie, swojej woli, oddawanie władzy innym siłom, instytucjom, religiom. Czyli po prostu takie zzombienie. Druga droga to wolność, świadome kreowanie własnej rzeczywistości itp.
Z czasem "częstotliwości" jednych od drugich będą tak odległe że prawdopodobieństwo przecięcia się dróg jednych z drugimi będzie znikome. Ostatecznie nastąpi podzielenie na 2 fizyczne światy, dwie równoległe Ziemie.

:::::::::: 389. Silne demony posiadają umiejętność manifestowania przedmiotów w fizycznej rzeczywistości.

:::::::::: 390. Technologia tworzenia kręgów w zbożu.
Nie było dokładnego opisu ale ma to związek z "manipulacjami elektromagnetycznymi w polu mikrofalowym".

:::::::::: 391. Cywilizacja Alpha Draconów (biblijne Diabły) ma we "władaniu" 13 cywilizacji (w tym naszą).
Ich celem są tylko cywilizacje humanoidalne (czyli posiadające głowę, dwie ręce i dwie nogi). Osobiście myślałem że najpotężniejsza gadzia cywilizacja posiada we władaniu z 1/5 wszechświata.

:::::::::: 392. Grupka ludzi na szczycie ciemnej hierarchii została oszukana przez obce ciemne siły z którymi współpracują.
Mało jasny był to przekaz, ale chodziło o to że ci ludzie w pewnym momencie spostrzegli że zostali w jakiś sposób oszukani przez te siły, jednak było już za późno bo zostali zmodyfikowani genetycznie. Cokolwiek to znaczy.
W sumie nic nadzwyczajnego. Po ciemnej stronie mocy, od poziomu zwykłej gangsterki po wysokie poziomy polityczne i finansowe każdy jest narażony na przechytrzenie przez silniejszego.
Przekazano również że ci ludzie otrzymując wiedzę od ciemnych sił będą musieli to ułatwienie odpracować. Z kolei ludzie którzy otrzymali wiedzę od pozytywnych sił nie będą "zadłużeni".

:::::::::: 393. Nocne wizytacje obcych i przenikanie przez ściany.
Zazwyczaj ludzie mający doświadczenie nocnej wizytacji obcych opowiadają że są unoszeni i zabierani przenikając przez ściany. Dzieje się tak ponieważ obcy używają technologii która przenosi człowieka do innego wymiaru w którym tej ściany po prostu nie ma.
+30
majsterV2
Przytykam sobie do głowy falowód o polaryzacji pionowej długi na metr i nie czuję tych mistycznych promieni śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Caly dzień siedzę i nic XD

#siecikomputerowe #humorinformatykow #takaprawda #teoriespiskowe
+2
kocurowy
Jak się okazuje - mam znajomego foliarza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zaczynał od weganizmu, potem tantra i czakry, zięba, antyszczepionkowcy, teraz płaskoziemcy i chemtrails...

#chemtrails #teoriespiskowe #facebook #bekazpodludzi
+6
uncovered
Coś jeszcze muszę dodawać, oczywiście oprócz tego że ludzie się z nim zgadzają? XD

#zieba #medycyna #bekazantyszczepionkowcow #antyszczepionkowcy #teoriespiskowe
+1
wys97
Odwiedziłem dzisiaj babcie. Wiecie w końcu niedziela a tu ona sobie ogląda mszę w telewizji co to za koleś? iluminaci w kościele? #teoriespiskowe XDDDD +1
Hu_Yu_Hai_Ding
Wersja z google translate ze strony deagel.com Wrzucam jeszcze raz, bo te prognozy demograficzne na 2025 rok z tej strony są przerażające, a sama strona nie wygląda na jakiś żart. Chciał bym poznać wasze zdanie.

[...] Kluczowym elementem do zrozumienia procesu, w którym Stany Zjednoczone wejdą w nadchodzącej dekadzie, jest migracja. W przeszłości, szczególnie w XX wieku, kluczowym czynnikiem, który pozwolił USA osiągnąć status kolosa, była imigracja z korzyściami wynikającymi z ekspansji demograficznej wspierającej ekspansję kredytową i drenaż mózgów z reszty świata, z korzyścią dla państw. Załamanie się zachodniego systemu finansowego zniszczy standard życia ludności, przy jednoczesnym zakończeniu programów ponzi, takich jak giełda i fundusze emerytalne. Populacja zostanie tak mocno dotknięta przez pełną gamę baniek i schematów ponzi, że silnik migracyjny zacznie działać w odwrotnym przyspieszeniu, ze względu na efekt falowy, prowadzący w ten sposób do upadku państw. Ta niewidoczna sytuacja dla państw rozwinie się w sposób kaskadowy z bezprecedensowymi i niszczycielskimi skutkami dla gospodarki. Praca offshoringowa z pewnością zakończy się wraz z wieloma amerykańskimi korporacjami przeprowadzającymi się za granicę, stając się zagranicznymi korporacjami !!!! Widzimy znaczną część populacji amerykańskiej migrującej do Ameryki Łacińskiej i Azji, podczas gdy migracja do Europy - cierpiącej na podobną chorobę - nie będzie miała znaczenia. Niemniej jednak liczba ofiar śmiertelnych będzie straszna. Weź pod uwagę, że ludność Związku Radzieckiego była w dzisiejszych czasach biedniejsza niż Amerykanie, a nawet wtedy. Byli Sowieci ucierpieli podczas następnej walki w latach 90. z powodu znacznych ofiar śmiertelnych i utraty narodowej dumy. Czy możemy powiedzieć: "Podwójna duma, podwójna upadek"? Nie. Amerykański standard życia jest jednym z najwyższych, dwojako ponad dwukrotnie w stosunku do Sowietów, a jednocześnie dodał gospodarkę usługową, której nie będzie można łączyć z systemem finansowym. Kiedy emeryci widzą swoją emeryturę znikają przed oczami i nie ma prac serwisowych, możesz sobie wyobrazić, co będzie dalej. Przynajmniej młodzi ludzie mogą migrować. Nigdy w historii ludzkości nie było tak wielu starszych wśród ludności. W minionych stuleciach ludziom udało się dotrzeć do swoich 30 czy 40 lat. Amerykański upadek ma być znacznie gorszy od upadku Związku Radzieckiego. Konflikt kryzysu z druzgocącym skutkiem. [...]

Edwin A. Deagle, Jr., Ph.D.
Director, International Relations
The Rockefeller Foundation

#wojna #teoriespiskowe #nwo #demografia #geopolityka
+1
damianooo5
#mistycyzm #okultyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 387. Kilka ciekawostek o cywilizacji Essasani która jest przyszłą wersją naszej cywilizacji.
Jak wspominałem we wcześniejszych wpisach ludzkość nie przetrwa w takiej formie biologicznej jaka istnieje obecnie. Jedną z rozgałęzień na jakie się rozdzielimy jest nowa forma biologiczna, cywilizacja zwana Essasani. Opisałem ją w tym wpisie.

Tutaj dodaję kolejne ciekawostki. Nie jest to obszerny opis lecz kilka szczątkowych informacji które mi się przypomniały.

- Nasz stan bycia, nasz stan szczęścia, będzie taki jaki mamy w obecnej formie do około 6 roku życia, czyli bezwarunkowa miłość i dziecięca radość. Połączone z dużą inteligencją i dojrzałością.

- Wszystko będziemy doświadczali tak jakbyśmy doświadczali pierwszy raz. Zapewne każdy wie jakie to uczucie kiedy pierwszy raz robimy coś ekscytującego. W tej wersji nas będziemy WSZYSTKO doświadczali tak jakby to było pierwszy raz.

- Essesani nie istnieją w naszej linii czasowej. Czyli po prostu jeszcze nie powstali. Jednak posiadają technologię dzięki której mogą przemieszczać się w przeszłość do naszej linii czasowej.

- Osiągniemy taki stan świadomości że WSZYSTKO będziemy wstanie postrzegać jako pozytyw. W tym także śmierć naszych bliskich. Smierć bliskich będzie odbywała się w atmosferze radości i świętowania. Nie polega to jednak na iluzorycznej radości, ignorancji czy narkotycznej euforii, a po prostu wiedzy. To że WSZYSTKO można przemienić na pozytyw i korzyść to rzeczywisty fakt który możemy odkryć nawet w obecnej naszej formie.

- Będziemy w stałym kontakcie ze zmarłymi.

- Będziemy żyli około 300 lat. Smierć nie będzie wynikiem choroby czy cierpienia, lecz będzie dobrowolnym wyborem.

- Społeczność będzie liczyła 144 tysiące jednostek. Co ciekawe w Biblii jest wzmianka że do nieba dostanie się tylko 144 tysiące ludzi.

- Wszyscy dorośli będą pełnili funkcję rodziców dla wszystkich dzieci.

- Obserwują nas przebywając wśród nas jako duchy (a raczej my obserwujemy siebie samych z przeszłości).

Tutaj krótki przekaz od tych istot, kim są i dlaczego się komunikują: https://streamable.com/3ulrj
Tutaj tłumaczą dlaczego nie kontaktują się z nami twarzą w twarz (od 1:32): https://streamable.com/jp9b7

To właśnie od tych istot pochodzi część przekazów umieszczanych przeze mnie w tym tagu. Dotyczy to w większości technicznej wiedzy o działaniu rzeczywistości.
Channeling ten jest dla mnie osobiście najautentyczniejszym channelingiem, ze względu na to że wiedzę techniczną od nich przekazywaną można skutecznie zastosować w życiu, a także przewidzieli skutecznie kilka wydarzeń, np. atak na WTC: https://www.youtube.com/watch?v=Q3pcGcoEQzM
+26
lenovo99
Siedzę na Facebooku. Przeglądam jakieś stare zdjęcia z imprez.
Szybko scrolluje w dół szukając zdjęcia na którym mi zależy i nagle moje zdziwienie widząc te napisy !
Ja wiedziałem że są narzędzia które wstępnie rozpoznają treść obrazka i ewentualnie przekazują gdzieś dalej czy treść trzeba usunąć czy zostaje, ale popatrzcie na te dokładne opisy.
"Obraz może zawierać 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą"
"Obraz może zawierać 6 osób, uśmiechnięci ludzie, tłum i w budynku"
Patrzyłem w innych albumach ze zdjęciami i opisy są jeszcze dokładniejsze !
Może ktoś pomóc robić research ?
1) Jak działają takie narzędzia i o jakie algorytmy są oparte.
2) Jak dużo maksymalnie może takie narzędzie wyciągnąć danych ze zdjęcia.
3) Wszystko co się da o tego typu praktykach
Napiszcie w komentarzach czy byliście świadomi takiego "skanowania zdjęć"
#facebook #gownowpis #wykopefekt #inwigilacja #informatyka #technologia #algorytmy #teoriespiskowe #it #programowanie #komputery
+13
TruskawkaNaTorcie
(...) Poważne dyskusje prowadzi się dziś na temat tego, czy Hitler posiadał bombę atomową, czy też nie?
A także, czy użył by jej, gdyby ją posiadał. Okazuje się jednak, że Niemcy nie potrzebowały aż bomby atomowej, aby siać potworne zniszczenie. Od czasu do czasu, atakowano za pomocą tzw.bomby paliwowej , wypełnionej ciekłym tlenem, której efekt działania, porównywalny był z wybuchem małego ładunku atomowego. Najsłynniejszy komandos III Rzeszy, Otto Skorzeny , opisuje użycie takiej bomby w walkach o Moskwę, w grudniu 1941 roku.
Pociski takie były wystrzeliwane za pomocą artylerii rakietowej.
Niemcy posiadali, taki wielkokalibrowy system, zwany Nebelwerfer , który miał kaliber 280mm.
No i bomby paliwowe, były w stanie dokonywać takich samych szkód, jak bomby nuklearne, na dodatek bez radioaktywnego skażenia środowiska.
Wiele wskazuje na to, że Niemcy zdołały stworzyć swoją bombę atomową, której próby dokonano w październiku 1944 roku.(...)
(...)Zaskakujące jest także to, że bomba atomowa wcale nie była, tą cudowną bronią, którą Niemcy chcieli stworzyć za wszelką cenę. W naszym pojęciu, jest to broń która jest w stanie wygrać każdą wojnę.
Dla Niemców, ich badania nuklearne, nie były nawet najważniejszym projektem wojskowym, co daje dużo do myślenia.
Nad czym jeszcze mogli Niemcy pracować?
Jeśli więc założyć, że byli w stanie wyprodukować bombę atomową, musieli mieć odpowiednią infrastrukturę, a więc budynki, urządzenia, no i siłę roboczą, aby najpierw stworzyć ogromne ilości wzbogaconego uranu.
Nie mówimy tutaj o plutonie, który jest znacznie trudniejszy do uzyskania.
Z samego wzbogaconego uranu, można stworzyć broń nuklearną, i taka bomba uranowa, została zrzucona na Hiroszimę. Pluton w takiej bombie, daje dodatkową siłę eksplozji.
Gdzie zatem Niemcy wzbogacali, w tajemnicy, te ogromne ilości uranu?
Wszystko wskazuje na to, że robiono to w obozie koncentracyjnym Auschwitz.
Osławiona i mroczna korporacja IG Farben, zbudowała w Auschwitz, gigantyczne zakłady, mające produkować gumę syntetyczną. Zakłady jakie tam zbudowano, były monstrualnych rozmiarów i do ich pracy, potrzebne było więcej energii, niż do funkcjonowania potrzebował cały Berlin!
Pracowało tam 10 tysięcy niemieckich robotników kontraktowych, i oczywiście, wykorzystywano do najbardziej niebezpiecznych prac, więźniów obozu.
Zakłady zostały zbudowane za prywatne pieniądze, i koszt ich, w przeliczeniu na dzisiejsze dolary to 2,5 miliarda USD.
Po wojnie, podczas przesłuchań zarządu IG Farben, okazało się, że przez 4 lata istnienia, te olbrzymie zakłady nie zdołały stworzyć ani jednej dętki z syntetycznej gumy!
Wytłumaczeniu takiej sytuacji miał pomóc fakt, że zakłady były prześladowane dziesiątkami wypadków, awarii i innych sytuacji, które uniemożliwiały produkcję tej gumy.
Ale to nie tłumaczy potężnego zużycia energii i zatrudnienia tysięcy techników.
I to właśnie wskazuje, że fabryka w Auschwitz, wcale nie była stworzona do produkcji gumy, a była miejscem, gdzie w wirówkach wzbogacano uran, potrzebny do stworzenia bomby nuklearnej.
Po wojnie okazało się, że Niemcy posiadały wiele ton, zgromadzonego, wzbogaconego uranu.
w 1945 roku, amerykańska marynarka wojenna, przechwyciła i wzięła do niewoli, niemiecki Uboot U-234.
Okoliczności przejęcia tej łodzi podwodnej, są niezwykle interesujące.
Amerykanie zakłócili łączność, pomiędzy okrętami Brytyjskimi, które polowały na tę łódź.
Po przejęciu, okręt został zabrany do Portsmouth w stanie Maine.
Wśród załogi, znaleziono kilku niemieckich naukowców, z Heinzem Schlicke na czele, którego natychmiast zabrano do Waszyngtonu, gdzie został przesłuchany przez wyższych amerykańskich wojskowych oraz naukowców, z niejakim Alvarezem na czele.
Informacja ta, znajduje się w odtajnionych amerykańskich archiwach z tamtego czasu.
Inni członkowie załogi byli także bardzo interesujący, bo dwóch z nich było Japończykami.
Podczas rejsu, Japończycy zajmowali się malowaniem metalowych cylindrów, na których pisali, że należą one do U235.
Bardzo dziwna sytuacja.
U234 przewoziło te cylindry, a malowano na nich onzaczenie U235.
Tych metalowych cylindrów było 80, a wykonane były ze złota. A w środku był...wzbogacony uran, czyli u235.
Był to uran wysoko wzbogacony, dlatego przechowywano go w złotych cylindrach. Złoto bowiem izoluje przed promieniowaniem i nie wchodzi w reakcję z uranem. Gdyby np. cylindry te były ołowiane, doszło by do korozji i zanieczyszczenia uranu.
Mamy więc do czynienia z ludźmi którzy wiedzą co robią.
Stąd wiadomo, że Niemcy posiadały przemysłowe możliwości wzbogacenia uranu.
Uran był przeznaczony dla Japonii i dlatego na pokładzie było dwóch Japończyków.(...)
(...)Naukowiec Heinz Schlicke, był wynalazcą systemu zapalników odległościowych z udziałem podczerwieni.
Na pokładzie uboota znaleziono 25 takich systemów.
Z kolei Alvarez, który przesłuchiwał Schlicke, jest to zapewne Dr. Louis Alvarez , który pracował w ramach projektu Manhattan, nad amerykańską bombą atomową.
Alvarez dostał po wojnie nagrodę Nobla, za stworzenie podstaw do fuzji nuklearnej z udziałem plutonu.
A więc, mówimy tutaj o bombie plutonowej.
Bomba taka dokonuje implozji, nie eksplozji, rdzeń jej, stworzony z plutonu, otoczony jest przez ładunki wybuchowe, które muszą być symetrycznie skondensowane, w bardzo szybkim tempie, niemal jednocześnie, czego nie da się zrobić poprzez połączenie elektryczne, ale da się zrobić za pomocą wynalazku Heinza Schlicke.
Wygląda więc na to, że ktoś w III Rzeszy, przekazał amerykanom istotne elementy do budowy bomby.
Po przejeciu Niemieckiego uboota, nagle ilość materiału nuklearnego w amerykańskich magazynach uległa cudownemu podwojeniu.
Z analizy dokumentów związanych z projektem Manhattan, wynika, że Amerykanie byli w stanie, wyprodukować potrzebną im ilość wzbogaconego uranu dopiero w grudniu 1945 roku.
Oznacza to, że w Amerykańskich bombach zrzuconych na Hiroszimę i Nagasaki, użyto niemieckiego, nazistowskiego uranu, przejętego na U234.(...)

All credits Chris Miekina.
Ale troszkę się napracowałem, więc chociaż plusik dla mnie:P
Wszelkie sprostowania też mile widziane.
Wszelkie darcie mordy proszę kierować do Chrisa.
Ja tylko jebłem skrypt, trochę dałem linków do wiki i się z Wami dzielę.

#spiskowatruskawka #teoriespiskowe #2wojnaswiatowa #iiwojnaswiatowa i trochę #atom
W ogóle, nie śmie tagować tego #gruparatowaniapoziomu
+418
damianooo5
#mistycyzm #okultyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 384. Uważaj gdy już umrzesz...
Odchodząc z obecnego wcielenia zazwyczaj tracimy problemy, cierpienie i choroby (jednak niektóre problemy mogą przejść dalej jeśli są głęboko zakorzenione). Jest to ogromna ekstaza dla wielu ludzi, jednak może być zgubna.
Po drugiej stronie nie trafiamy od razu do tego tzw. "nieba", lecz przechodzimy jeszcze przez astral w którym istnieją pułapki stworzone przez ciemne siły. Niestety nie znam szczegółowo tematu. Ot ciekawostka.

Dodam jeszcze że o ile utrata problemów może być atrakcyjna dla osób nimi przytłoczonych, o tyle samobójstwo niczego nie rozwiązuje. Jeśli ich nie rozwiążemy, po samobójstwie, będziemy automatycznie reinkarnowani do nowego życia w którym będziemy musieli na nowo przechodzić okres dojrzewania aby móc dokończyć nierozpracowane problemy.

:::::::::: 385. U ludzi na szczycie najwyższą wartością jest energia kreatywności.
Ci ludzie nie potrzebują już więcej pieniędzy bo mają ich praktycznie nieograniczoną ilość. Mając nieograniczoną ilość pieniędzy, a chcąc posiadać jeszcze więcej wpływu na rzeczywistość, następnym etapem jest pozyskiwanie coraz większej ilości energii kreatywności. Tutaj zaczyna się już prawdziwy okultyzm.

Energia kreatywności jest potrzebna do tworzenia rzeczywistości. Można mieć wysokie IQ, posiadać 10 fakultetów, ale bez tej energii nic się w życiu nie osiągnie. Im więcej tej energii posiadamy tym więcej możemy stworzyć. Potrzebujemy tej energii żeby np. stworzyć sukcesywny biznes, wyprodukować film, nagrać utwór muzyczny, stworzyć kochającą rodzinę itp itd. Do takich celów wystarczy przeciętny osiągalny dla wielu poziom energii. Jednak żeby przejąć kontrolę nad światem/rzeczywistością potrzeba tej energii znacznie więcej. Żeby dominować i mieć energii ponad przydzielony naturalnie poziom należy przejąć energię od innych.

Jest wiele sposobów na pozyskiwanie tej energii na szeroką skalę. Jednak głównie polega to na globalnym ograniczaniu umysłów społeczeństwa, wzniecanie strachu oraz zatruwanie społeczeństwa toksynami przez co ludzie nie są w stanie wykorzystać energii która do niech płynie (z duszy) i jest ona przekierowywana.
Sporio energii jest pozyskiwane w kwestii oddawania przez społeczeństwo czci innym - np. celebrytom. Część tej energii idzie bezpośrednio do tych jednostek jednak w channelingu nawinęła się informacja że istnieje technologia służaca do zbierania energii którą ludzie oddają przemysłowi showbiznesowemu (konkretnie chodzi o Hollywood).
Do tego wszystkiego można podchodzić z dużym dystansem, jednak trzeba przyznać że faktem jest że ci którzy przeznaczają czas (energię) na celebrytów, polityków, showbiznes to niewiele w życiu osiągają.

:::::::::: 386. Demon straszący myszami.
U pewnej kobiety w którą ingerowały ciemne siły miała miejsce sytuacja że jadąc samochodem nagle na tylnym siedzeniu usłyszała pisk myszy.
Osobiście, oglądając channelingi i różne sesje channelingowe, pierwszy raz trafiłem na przypadek gdzie demon w tak doraźny sposób ingerował i przede wszystkim można śmiało powiedzieć z zamiarem spowodowania śmierci lub utraty zdrowia w wypadku swojej ofiary. Zazwyczaj demon ingeruje bardzo subtelnie, wręcz niezauważalnie.
Ot kolejna ciekawostka.
+27
Kamil32123
#bekaztransa #januszebiznesu #wtf #rakcontent #teoriespiskowe
Od ponad roku mamy lek na raka a ludzie dalej umieraja. Czyżby spisek?
+8
Pokaż następne