mala_kropka
Fabryka trąbkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#minikalendarz #trabka #miniatura
+2
Sajmon_szy
Cześć,
Nie bardzo wiem jak to otagować. Czy ktoś zna się na naprawie instrumentów i powie czy to się da w ogóle lub ma sens aby to naprawiać? W wyniku licznych przenoszeń trąbka została uszkodzona, prawdopodobnie na skutek upadku. Widzę że czara jest lekko wygięta, ale trzeba się przyjrzeć. Ma to jakiś wpływ na dźwięk? Dodatkowo ustnik jest pęknięty jak widać na zdjęciu. Naszła mnie ochota żeby spróbować nauczyć się grać i chciałbym doprowadzić ten sprzęt do użytku. Wg Was opłaca się to zrobić? Poniżej kilka zdjęć.

#muzyka #trabka #instrumenty
+3
blisher
Mireczki skoro mamy różne tagi do wspólnego rywalizowania pomiędzy sobą w różnych dziedzinach (wyzwanieblender) to pomyślałem żeby może zrobić coś dla #gitaraelektryczna albo inna #gitara

Coś w rodzaju np. że co tydzień, czy dwa tygodnie dajemy powiedzmy 30-sekundowy podkład pod solo i mireczki nagrywają swoje solówki pod to, a potem głosujemy plusami na wybrane prace i przyznajemy punkty. Niekoniecznie muszą to być gitary, może ktoś będzie chciał nagrać solo na #saksofon albo #trabka czy #puzon albo jakikolwiek inny instrument.

Tagować można jakoś #solowkizmirko, fajnie jakby się przyjęło.

#muzyka #tworczoscwlasna #konkurs
+15
m.......1
Trąbka na jutrzejsze święto wyczyszczona. Prezentować się jakoś trzeba.

#trabka #pokazinstrument #orkiestradeta
+6
Pokaż następne