Czy mogę edytować mój komentarz?

Możesz to zrobić przez dziesięć minut od momentu jego dodania, pod warunkiem, że jeszcze nikt na niego nie odpowiedział. Aby edytować komentarz wystarczy kliknąć link „edytuj” pod swoim komentarzem. Po upływie 10 minut od dodania komentarza, nie ma możliwości jego edycji.

Na czym polega głosowanie na komentarze?

Każdy użytkownik może ocenić komentarze innych, oddając głos dodatni lub ujemny klikając na symbole „+” i „-” widoczne obok każdego komentarza. Jeżeli suma głosów jest mniejsza lub równa -10, wtedy komentarz jest ukrywany. Ukrywany (ale tylko dla Ciebie) jest także każdy komentarz, na który sam oddasz głos ujemny. Dzięki temu społeczność może moderować poziom dyskusji prowadzonej wokół każdego znaleziska. Automatycznie ukrywane są też komentarze zawierające wulgarne słowa.

Czy mogę cofnąć moją ocenę komentarza?

Cofnąć głosu nie możesz, ale możesz go zmienić na przeciwny. Dobrze przemyśl swój wybór, ponieważ raz oddanego głosu nie można całkowicie usunąć.

Czego nie mogę napisać w komentarzu?

Zabronione jest umieszczanie w komentarzach linków do treści nielegalnych, wulgarnych, pornografii, a także wszelkich linków reklamowych i spamu. Za nadużywanie wulgaryzmów i obrażanie innych grozi zbanowanie konta. O szczegółach możesz przeczytać w spisie dobrych praktyk.

Dodałem komentarz, który zniknął, dlaczego?

Najprawdopodobniej został on usunięty przez moderatora. Jeśli komentarz narusza nasz regulamin, moderator ma prawo go usunąć lub edytować, bez informowania o tym autora.

Czy mogę usunąć swój komentarz?

Możesz. Skorzystaj z formularza kontaktowego, opisując dokładnie, który z Twoich komentarzy ma być usunięty i dlaczego. Moderatorzy usuną go, jeśli uznają Twój powód za wystarczająco istotny.

Najczęściej zadawane pytania

Podstawy rozwiń

Znaleziska rozwiń

Komentarze rozwiń

Konta użytkowników rozwiń

Moderacja rozwiń

Inne rozwiń

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?