•  

    14.12.2019

    Dzień dobry. Dziś sobota, więc trochę się będzie działo. Poza najlepszą ligą świata polecam szczególnie test Barcelony przed starciem z Realem Madryt, a następnie derby Genui. Poza tym dziś także mecz Roberdzika, a gdyby ktoś nie mógł zasnąć to późnym wieczorem i wczesnym ranem także NBA i NHL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    15:00 Raków Częstochowa - Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
    17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań (TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:00 (TVP 2) i 17:10 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    20:00 Legia Warszawa - Wisła Płock (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 19:30

    KLUBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA
    18:30 Monterrey - As-Sadd (TVP Sport)

    pokaż spoiler (15:00) Al-Hilal - Esperance Tunis


    PREMIER LEAGUE
    "Gorączka piłkarskiej soboty" od 13:00 (Canal+ Sport 2)
    13:30 Liverpool - Watford (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
    16:00 Chelsea - Bournemouth (Canal+ Sport 2)
    18:30 Southampton - West Ham United (Canal+ Sport 2)

    pokaż spoiler (16:00) Burnley - Newcastle; Leicester - Norwich; Sheffield United - Aston Villa


    CHAMPIONSHIP
    13:30 Birmingham City - West Bromwich Albion (Eleven 2)

    LA LIGA
    13:00 Granada - Levante (Eleven 1, 4)
    16:00 REAL SOCIEDAD - FC BARCELONA (Canal+)
    18:30 Athletic Bilbao - Eibar (nSport+)
    21:00 Atletico Madryt - Osasuna (Canal+ Sport 2)

    SERIE A
    15:00 Brescia - Lecce (Eleven 3)
    18:00 Napoli - Parma (Eleven 1, 4)
    20:45 GENOA - SAMPDORIA (Eleven 1, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Bayern - Werder (Eleven 1)
    15:30 Mainz - Dortmund (Eleven 2)
    15:30 Paderborn - Union (Eleven 4)
    18:30 Fortuna - RB Lipsk (Eleven 2)

    pokaż spoiler (15:30) Koln - Leverkusen; Hertha - Freiburg


    2. BUNDESLIGA
    13:00 St. Pauli - Wehen Wiesbaden (Eleven 3)

    TIPICO BUNDESLIGA
    17:00 Hartberg - RB Salzburg (Canal+ Now)

    MAGAZYNY
    13:00 Stan futbolu (TVP Sport)
    20:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    22:50 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    17:30 Metz - Olympique Marsylia
    20:00 Amiens - Dijon
    20:00 Angers - Monaco
    20:00 Brest - Nicea
    20:00 Nimes - Nantes
    20:00 Tuluza - Reims

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    16:00 [Klingentahl] Konkurs drużynowy (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

    NBA
    23:00 Phoenix Suns - SA Spurs (Canal+ Sport 2)

    NHL
    04:00 San Jose Sharks - Vancouver Canucks (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Real Sociedad - FC Barcelona

    • 54 głosy (31.76%)
      Wygra Sociedad
    • 18 głosów (10.59%)
      Remis
    • 98 głosów (57.65%)
      Wygra Barcelona
  •  

    13.12.2019

    Dzień dobry. Dziś zaczynamy weekend i może zbytnich fajerwerków dziś nie ma się co spodziewać, to przynajmniej mamy standardowe stężenie Ekstraklasy. Radzę chwytać dzień, bo niedługo nasi ligowcy zapadną w sen zimowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:30
    20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 20:00

    LA LIGA
    21:00 Alaves - Leganes (Eleven 2)

    1. BUNDESLIGA
    20:30 Hoffenheim - Augsburg (Eleven 1, 4)

    2. BUNDESLIGA
    18:30 VfL Bochum - Hannover (Eleven 1, 4)

    CHAMPIONSHIP
    20:45 Charlton - Hull (Eleven 3)

    MAGAZYNY
    21:35 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    15:40 [Klingentahl] Kwalifikacje (Eurosport 1)

    NBA
    02:00 Miami Heat - LA Lakers (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

    • 51 głosów (24.52%)
      Wygra Wisła
    • 17 głosów (8.17%)
      Remis
    • 140 głosów (67.31%)
      Wygra Pogoń
  •  

    12.12.2019

    Dzień dobry, dzisiaj czeka nas spotkanie z brzydszą i trochę mniej lubianą siostrą Ligi Mistrzów. Starałem się pogrubić w rozpisce spotkania, które są ciekawsze i w mniejszym lub mniejszym stopniu decydują o awansie. Przy czym gdyby ktoś uważał, że jakiś mecz jest ciekawszy to dajcie znać, nie ukrywam że przy tak dużej liczbie grup można UEFY dostać... Już czekam na kolejne pseudo-puchary dla przegrywów z jeszcze większą liczbą uczestników.

    LIGA EUROPY
    Studio od 17:00 (Polsat Sport Premium 1)

    18:55 Eintracht - Vitoria (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Rennes - Lazio (Polsat Sport Premium 2)
    18:55 Dynamo Kijów - Lugano (Polsat Sport Premium 3)
    18:55 FK KOPENHAGA - MALMO (Polsat Sport Premium 4)
    18:55 GETAFE - KRASNODAR (Polsat Sport Premium 5)
    18:55 Standard Liege - Arsenal (Polsat Sport Premium 6)

    pokaż spoiler (18:55) APOEL - Sevilla; Basel - Trabzonspor; Cluj - Celtic; LASK - Sporting; PSV - Rosenborg; Karabach - Dudelange


    21:00 M'GLADBACH - BASAKSEHIR (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 FC PORTO - FEYENOORD (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 RANGERS - YOUNG BOYS (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Ludogrec - Ferencvaros (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 AS Roma - Wolfsberger (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Manchester United - AZ Alkmaar (Polsat Sport Premium 6)

    pokaż spoiler (21:00) Espanyol - CSKA Moskwa; Gent - Oleksandriya; Partizan - Astana; Slovan - Braga; Wolfsburg - St. Etienne; Wolverhampton - Besiktas


    MAGAZYNY
    22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Europy (Polsat Sport Premium 1)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligaeuropy
    pokaż całość

    Wynik meczu M'Gladbach - Basaksehir

    • 83 głosy (70.34%)
      Wygra Gladbach
    • 11 głosów (9.32%)
      Remis
    • 24 głosy (20.34%)
      Wygra Basaksehir
  •  

    11.12.2019

    Dzień dobry! Chociaż już prawie zmrok wygląda za okno... przynajmniej na wschodzie kraju już słońca nie widać, więc chyba: dobry wieczór? Oby taki był, bo dziś znowu Liga Mistrzów. Z jednej strony Roberdzik Lewandowski i pewnie wkurzony po dwóch ostatnich porażkach Bayern (w pewnym stopniu pechowych, zwłaszcza tej z Leverkusen) kontra prawdopodobnie rezerwowy skład Tottenhamu Mourinho. Może dziś Lewy sieknie cztery, tak jak kiedyś Realowi? A może Gnabry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    A oprócz tego - bo ten mecz mimo wszystko jest "o pietruszkę", to chyba najciekawiej będzie w Leverkusen, gdzie gospodarze muszą wygrać z Juve, by jeszcze liczyć na awans.

    LIGA MISTRZÓW
    Studio od 18:00 (Polsat Sport Premium 1) i 20:05 (TVP Sport)
    18:55 Szachtar - Atalanta (Polsat Sport Premium 2)
    18:55 Dinamo Zagrzeb - Manchester City (Polsat Sport Premium 1)

    21:00 BAYERN - TOTTENHAM (TVP 1, Polsat Sport Premium 1)
    Komentarz: Jacek Laskowski + Robert Podoliński (TVP), Tomasz Smokowski + Marcin Feddek (Polsat Sport Premium 1)

    21:00 LEVERKUSEN - JUVENTUS (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 PSG - Galatasaray (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Olympiakos - Crvena Zvezda (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 Atletico - Lokomotiw (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Club Brugge - Real Madryt (Polsat Sport Premium 6)

    MAGAZYNY
    22:55 Magazyn Ligi Mistrzów (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

    MŁODZIEŻOWA LM
    16:00 Bayern - Tottenham (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA FUTBOLEM//

    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
    17:30 Jastrzębski Węgiel - Halkbank SK (Canal+ Sport)
    17:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik (Polsat Sport)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    18:00 Polski Cukier Toruń - Baxi Manresa (Eurosport 2)
    20:00 Asseco Arka Gdynia - Dolomiti Energia Trento (Eurosport 2)

    NHL
    01:05 Washington Capitals - Boston Bruins (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow
    pokaż całość

    Wynik meczu Leverkusen - Juventus

    • 50 głosów (22.94%)
      Wygra Leverkusen
    • 29 głosów (13.30%)
      Remis
    • 139 głosów (63.76%)
      Wygra Juventus
  •  

    10.12.2019

    Dzień dobry, dziś wracamy do emocji związanych z piłkarską Ligą Mistrzów. Dziś - moim zdaniem - warto mieć na uwadze przede wszystkim dwa mecze: Inter - Barca (wiadomo) i Ajax - Valencia. Wyniki w tamtych spotkaniach mogą mieć decydujące znaczenie do tego, kto wyjdzie z grup. Za Interem czai się Dortmund, który podejmuje Slavię, a Chelsea pragnie jeszcze przeskoczyć Ajax lub Valencię, żeby wyjść z grupy.

    LIGA MISTRZÓW
    Studio od 17:00 (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 RB Salzburg - Liverpool (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Napoli - Genk (Polsat Sport Premium 2)

    21:00 INTER - FC BARCELONA (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 Dortmund - Slavia (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 AJAX - VALENCIA (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Chelsea - Lille (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 Benfica - Zenit (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Olympique Lyon - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 6)

    MŁODZIEŻOWA LM
    16:00 /TRWA/ Inter - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2)

    MAGAZYNY
    22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA FUTBOLEM///

    SIATKÓWKA MĘŻCZYNZ
    18:15 Benfica - Verva Warszawa Orlen Paliwa (Canal+ Sport)
    20:30 Knack Roeselare - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Canal+ Sport)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    18:30 Anwil Włocławek - SC Rasta Vechta (Eurosport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow
    pokaż całość

    Wynik meczu Inter - FC Barcelona

    • 104 głosy (39.54%)
      Wygra Inter
    • 38 głosów (14.45%)
      Remis
    • 121 głosów (46.01%)
      Wygra Barcelona
  •  

    09.12.2019

    Dzień dobry, dziś dość krótka rozpiska. Kolejny powód, aby nie lubić poniedziałków, tym bardziej, że bez Ekstraklasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę jednak, że wieczorny mecz w Premier League zapowiada się dość obiecująco.

    PREMIER LEAGUE
    20:55 West Ham United - Arsenal (Canal+ Sport 2)

    2. BUNDESLIGA
    20:30 VfB Stuttgart - 1. FC Nurnberg (Eleven 1)

    MAGAZYNY
    19:00 4-4-2 (TVP Sport)
    20:00 Ekstraklasa po godzinach (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    20:00 Eleven gol (Eleven 2)
    20:05 Gol ekstra (TVP Sport)
    22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:35 Gol (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
    pokaż całość

    Wynik meczu West Ham - Arsenal

    • 115 głosów (47.72%)
      Wygra West Ham
    • 40 głosów (16.60%)
      Remis
    • 86 głosów (35.68%)
      Wygra Arsenal
  •  

    08.12.2019

    Dzień dobry. Niedzielne posiedzenie przy kotlecie i rosole proponuję połączyć z oglądaniem Ekstraklasy (nie biorę jednak odpowiedzialności za ewentualne wzdęcia spowodowane poziomem widowiska). Poza Ekstraklasą dziś szczerze mówiąc takie sobie spotkania, no - jak ktoś lubi fizyczną rąbankę i atmosferę Old Firm Derby to jeszcze może warto poszukać streama finału Pucharu Ligi Szkockiej. Nie wiem tylko, czy ranga tego pucharu nie jest równa Pucharowi Ekstraklasy albo Karakan Cup ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    12:30 Cracovia - Raków Częstochowa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 12:10
    15:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:35
    17:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (Canal+, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 17:00

    PREMIER LEAGUE
    15:00 Aston Villa - Leicester (Canal+)
    17:30 Brighton - Wolverhampton (Canal+ Sport)

    pokaż spoiler (15:00) Newcastle - Southamtpon; Norwich - Sheffield United


    CHAMPIONSHIP
    13:00 West Bromwich Albion - Swansea (Eleven 2)

    LA LIGA
    12:00 Eibar - Getafe (nSport+, Canal+ Now)
    14:00 BETIS - ATHLETIC BILBAO (Canal+ Sport 2)
    16:00 Valladolid - Real Sociedad (Canal+ Sport 2)
    18:30 Leganes - Celta (Eleven 3)
    21:00 Osasuna - Sevilla (nSport+, Canal+ Now)

    SERIE A
    12:30 Lecce - Genoa (Eleven 1, 4)
    15:00 Torino - Fiorentina (Eleven 2)
    15:00 SPAL - Brescia (Eleven 3)
    15:00 Sassuolo - Cagliari (Eleven 4)
    18:00 Sampdoria - Parma (Eleven 1)
    20:45 Bologna - Milan (Eleven 1, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Union - 1. FC Koln (Eleven 1)
    18:00 Werder - Paderborn (Eleven 2, 4)

    EREDIVISIE
    12:15 Vitesse - Feyenoord (Polsat Sport News)

    MAGAZYNY
    11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
    Gość: Włodzimierz Lubański

    19:30 Liga+ Extra (Canal+, Canal+ Sport 3)
    Gość: Mariusz Stępiński

    21:25 Turbokozak (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    21:45 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:50 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    15:00 Reims - St. Etienne
    17:00 Nantes - Dijon
    21:00 Olympique Marsylia - Bordeaux

    PUCHAR LIGI SZKOCKIEJ - FINAŁ
    16:00 RANGERS - CELTIC

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    14:15 [Niżny Tagił] Kwalifikacje (Eurosport 1)
    15:30 [Niżny Tagił] Konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

    NBA
    21:00 Brooklyn Nets - Denver Nuggets (Canal+ Sport 2)
    00:00 Philadelphia 76ers - Toronto Raptors (Canal+ Sport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Kto wygra finał Pucharu Ligi?

    • 38 głosów (32.48%)
      Rangers
    • 79 głosów (67.52%)
      Celtic
  •  

    07.12.2019

    Dzień dobry, dziś naprawdę zapowiada się dobry dzień. Hitowe mecze na pewno w Anglii, Niemczech i Włoszech. Każdy znajdzie coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    15:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (nSport+, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
    17:30 Lech Poznań - Łódzki KS (TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:00
    20:00 Lechia Gdańsk - Wisła Płock (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 19:30

    PREMIER LEAGUE
    "Gorączka piłkarskiej soboty" od 13:00 (Canal+ Sport 2)
    13:30 Everton - Chelsea (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
    16:00 Bournemouth - Liverpool (Canal+ Sport 2)
    18:30 MANCHESTER CITY - MANCHESTER UNITED (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

    pokaż spoiler (16:00) Tottenham - Burnley; Watford - Crystal Palace


    CHAMPIONSHIP
    13:30 Huddersfield - Leeds (Eleven 3)

    LA LIGA
    13:00 Real Madryt - Espanyol (Eleven 1)
    16:00 Granada - Alaves (Eleven 4)
    18:30 Levante - Valencia (Eleven 3)
    21:00 FC Barcelona - Mallorca (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

    SERIE A
    15:00 Atalanta - Hellas (Eleven 2)
    18:00 Udinese - Napoli (Eleven 1)
    20:45 LAZIO - JUVENTUS (Eleven 1, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Dortmund - Fortuna (Canal+)
    15:30 M'GLADBACH - BAYERN (Eleven 1)
    15:30 RB Lipsk - Hoffenheim (Eleven 3)
    18:30 LEVERKUSEN - SCHALKE (Eleven 2, 4)

    pokaż spoiler (15:30) Augsburg - Mainz; Freiburg - Wolfsburg


    2. BUNDESLIGA
    13:00 Hannover - Erzgebirge (Eleven 2, 4)

    TIPICO BUNDESLIGA
    17:00 RB Salzburg - Tirol (Canal+ Now)

    EREDIVISIE
    19:45 PSV - Fortuna Sittard (Polsat Sport News)

    MAGAZYNY
    10:00 /TRWA/ Stan futbolu (TVP Sport)
    22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    22:50 Eleven gol live (Eleven 1)
    23:15 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    17:30 Montpellier - PSG
    20:00 Monaco - Amiens
    20:00 Nicea - Metz
    20:00 Rennes - Angers
    20:00 Strasbourg - Tuluza

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    15:30 [Niżny Tagił] Konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

    NHL
    01:05 St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Manchester City - Manchester United

    • 132 głosy (56.41%)
      Wygra City
    • 29 głosów (12.39%)
      Remis
    • 73 głosy (31.20%)
      Wygra United
  •  

    06.12.2019

    Dzień dobry. Dziś imieniny Mikołaja, czyli dzień obchodzony powszechnie jako Mikołajki. Zastanawiam się, kto - szczególnie w Ekstraklasie - będzie dziś rozdawał prezenty? A jednak Mikołaj oprócz wora z podarunkami miał też rózgę. Kto na nią zasłużył? W PZPN pewnie kilku by się znalazło, ale na dzisiejszej podróbce "Złotej Piłki" rudowłosy Mikołaj zapewne będzie tylko lukrował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    DLA FANÓW PREZESA STULECIA
    20:15 Gala stulecia PZPN (TVP Sport)

    EKSTRAKLASA
    18:00 Korona Kielce - Arka Gdynia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:30
    20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 20:00

    LA LIGA
    21:00 Villarreal - Atletico Madryt (Eleven 2)

    SERIE A
    20:45 INTER - ROMA (Eleven 1, 4)

    1. BUNDESLIGA
    20:30 Eintracht - Hertha (Canal+ Sport 2)

    2. BUNDESLIGA
    18:30 HSV - Heindenheim (Eleven 1, 4)

    MAGAZYNY
    22:35 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    19:00 Lille - Brest
    20:45 Nimes - Olympique Lyon

    PREMIER LIGA
    17:30 ZENIT - DYNAMO MOSKWA

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    15:30 [Niżny Tagił] Kwalifikacje (Eurosport 1)

    NBA
    02:00 Boston Celtics - Denver Nuggets (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Inter - Roma

    • 147 głosów (67.74%)
      Wygra Inter
    • 25 głosów (11.52%)
      Remis
    • 45 głosów (20.74%)
      Wygra Roma
  •  

    05.12.2019

    Dzień dobry, kolejny pucharowy dzień zwieńczony meczami Premier League. Co prawda nie spodziewam się tak dobrych spotkań jak wczoraj ale może się miło zaskoczę. W nocy z kolei jak ktoś lubi to jeszcze spotkanie w NBA (a przynajmniej taką znalazłem informację) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    PUCHAR POLSKI
    /TRWA/ Błękitni Stargard - Stal Mielec (Polsat Sport)
    17:45 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn (Polsat Sport) - wstęp od 17:30
    20:45 Cracovia - Raków Częstochowa (Polsat Sport) - wstęp od 20:30

    PREMIER LEAGUE
    20:30 Sheffield United - Newcastle (Canal+ Sport)
    21:15 Arsenal - Brighton (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

    PUCHAR WŁOCH
    18:00 Parma - Frosinone (TVP Sport)
    21:00 Cagliari - Sampdoria (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    22:55 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA FUTBOLEM///

    NBA
    01:30 Toronto Raptors - Houston Rockets (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #pucharpolski
    pokaż całość

    Kto awansuje w Pucharze Polski?

    • 122 głosy (50.41%)
      Cracovia
    • 120 głosów (49.59%)
      Raków
  •  

    Najciekawsze spotkania weekendu w #pilkanozna w #telewizja

    06.12.2019; PIĄTEK
    (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Serie A, Inter Mediolan - AS Roma Eleven Sports 1 20:45
    La Liga, Villarreal CF - Atletico Madryt Eleven Sports 2 21:00

    07.12.2019; SOBOTA
    La Liga, Real Madryt CF - RCD Espanyol Eleven Sports 1 13:00
    (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Premier League, Everton FC - Chelsea FC Canal+Sport 2 13:30
    (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Bundesliga, Borussia Mönchengladbach - FC Bayern Monachium Eleven Sports 1 15:30
    Bundesliga, RB Lipsk - Hoffenheim Eleven Sports 3 15:30
    Serie A, Udinese Calcio - SSC Napoli Eleven Sports 1 18:00
    Bundesliga, Bayer 04 Leverkusen - FC Schalke 04 Gelsenkirchen Eleven Sports 2 18:30
    (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Premier League, Manchester City FC - Manchester United FC Canal+Sport 2 o 18:30
    (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Serie A, SS Lazio - Juventus FC Eleven Sports 1 20:45
    La Liga, Barcelona - Mallorca Canal+Sport 2 21:00

    08.12.2019; NIEDZIELA
    La Liga, Real Betis Balompie - Athletic Bilbao Canal+Sport 2 14:00
    (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Premier League, Aston Villa FC - Leicester City FC Canal+ 15:00
    (Lisy ostatnio w formie, więc warto spojrzeć na to spotkanie)
    EKSTRAKLASA, Śląsk Wrocław - Legia Warszawa Canal+ 17:00
    Serie A, Bologna FC - AC Milan Eleven Sports 1 20:45
    (bieda mecz, ale mam litość dla fanów Piuntka xD)

    09.12.2019; PONIEDZIAŁEK
    Premier League, West Ham United FC - Arsenal FC Canal+Sport 2 21:00

    (✌ ゚ ∀ ゚)☞ mecze must have, które się nie nakładają

    @aut91 nie odbieram ci roboty, to tylko zestawienie topowych meczów; obyś nie patrzył na to krzywym okiem.
    #dzienmeczowy #eleven #canalplussport #ekstraklasa #premierleague #laliga
    pokaż całość

  •  

    04.12.2019

    Dzień dobry, dziś środa, ale zapowiada się wspaniały wieczór w Premier League (。◕‿‿◕。) Oczywiście może się równie dobrze skończyć dwa razy 0:0 i męczeniem buły - ciekawe kto będzie miał lepszy autokar, Mou czy MU. Dobrze też, że dwa najciekawsze mecze nie pokrywają się ze sobą w 100%, dlatego gdy będzie przerwa w meczu Manchesteru z Tottenhamem od razu można przeskoczyć na drugi - chociaż ze względu na słabą dyspozycję Evertonu to jednak ten pierwszy mecz wydaje mi się ciekawszy, głównie ze względu na znanego nam Portugalczyka.

    Oprócz tego także Puchar Polski (jeden meczu już trwa) oraz Włoch.

    PUCHAR POLSKI
    /TRWA/ Stal Stalowa Wola - Lech Poznań (Polsat Sport)
    17:45 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (Polsat Sport) - wstęp od 17:30
    20:45 GKS Tychy - Łódzki KS (Polsat Sport) - wstęp od 20:30

    PREMIER LEAGUE
    20:30 MANCHESTER UNITED - TOTTENHAM (Canal+ Sport 2)
    21:15 LIVERPOOL - EVERTON (Canal+, Canal+ 4K)

    pokaż spoiler (20:30) Chelsea - Aston Villa; Leicester - Watford; Southamton - Norwich; Wolverhampton - West Ham


    PUCHAR WŁOCH
    15:00 Sassuolo - Perugia (TVP Sport)
    18:00 SPAL - Lecce (TVP Sport)
    21:00 Udinese - Bologna (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    22:55 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    19:00 Amiens - Reims
    19:00 Dijon - Montpellier
    19:00 Metz - Rennes
    19:00 St. Etienne - Nicea
    19:00 Tuluza - Monaco
    21:05 PSG - Nantes

    ///POZA FUTBOLEM///

    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
    19:00 Verva Warszawa Orlen Paliwa - Tours VB (Canal+ Sport)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    18:20 Anwil Włocławek - AEK Ateny (Eurosport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #pucharpolski
    pokaż całość

    Wynik meczu Manchester United - Tottenham

    • 55 głosów (22.45%)
      Wygra Manchester
    • 31 głosów (12.65%)
      Remis
    • 159 głosów (64.90%)
      Wygra Tottenham
  •  

    03.12.2019

    Dzień dobry, dziś do gry wraca Puchar Polski - w tym dwie drużyny warszawskiej Legii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż nie jestem fanem tej drużyny, w ramach ciekawostki z chęcią obejrzałbym pojedynek Legii z jej drugą drużyną w ramach PP. Może nie w finale, ale trochę wcześniej?

    PUCHAR POLSKI
    17:45 Legia II Warszawa - Piast Gliwice (Polsat Sport) - wstęp od 17:30
    20:45 Górnik Łęczna - Legia Warszawa (Polsat Sport) - wstęp od 20:30

    PREMIER LEAGUE
    20:30 Crystal Palace - Borunemouth (Canal+ Sport 2)
    21:15 Burnley - Manchester City (Canal+ Sport)

    PUCHAR WŁOCH
    21:00 Fiorentina - Cittadella (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    22:55 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    19:00 Angers - Olympique Marsylia
    19:00 Bordeaux - Nimes
    19:00 Brest - Strasbourg
    21:05 Olympique Lyon - Lille

    ///POZA FUTBOLEM///

    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
    18:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Vojvodina Novy Sad (Canal+ Sport)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    20:00 Oostende - Polski Cukier Toruń (Eurosport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #pucharpolski
    pokaż całość

    Kto awansuje w Pucharze Polski?

    • 84 głosy (37.50%)
      Legia II
    • 140 głosów (62.50%)
      Piast Gliwice
  •  

    02.12.2019

    Dzień dobry, wczoraj wyjątkowo nie mogłem zrobić rozpiski ze względu na nieprzewidziane obowiązki (życie), a jak już mógłbym to zrobić to byłaby już co najmniej godzina 14:00 więc trochę za późno. Wybaczycie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie dziś jedziemy dalej.

    Z dzisiejszych spotkań chyba teoretycznie najciekawiej powinno być w Bundeslidze, aczkolwiek jeśli ktoś jest fanem angielskiej piłki na niższych szczeblach, to osobiście polecam mecz Pucharu Anglii. Czasem fajnie jest pooglądać takie mecze, rozgrywane na starych brytyjskich obiektach, gdzie na trybunach unosi się zapach ryby z frytkami.

    Z innych wydarzeń - dziś gala "Złotej Piłki", czyli kolejna okazja na tagu, żeby nawrzucać na złodziei okradających Roberdzika z marzeń.

    WYDARZENIE DNIA
    20:30 GALA "ZŁOTEJ PIŁKI" (TVP Sport)

    SERIE A
    20:45 Cagliari - Sampdoria (Eleven 2)

    1. BUNDESLIGA
    20:30 Mainz - Eintracht (Eleven 3)

    FA CUP
    20:45 Solihull Moors - Rotherham United (Eleven 4)

    MAGAZYNY
    19:30 4-4-2 (TVP Sport)
    20:00 Ekstraklasa po godzinach (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    20:00 Eleven gol (Eleven 1)
    20:10 Losowanie 3. rundy FA Cup (Eleven 2)
    21:50 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:20 Gol ekstra (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
    pokaż całość

    Kto awansuje w FA Cup?

    • 23 głosy (21.70%)
      Solihull Moors
    • 83 głosy (78.30%)
      Rotherham United
  •  

    30.11.2019

    Dzień dobry, sobota jak zwykle pełna sportowych wydarzeń. Co prawda z piłki to najciekawiej tylko jeden mecz w Niemczech się zapowiada (przynajmniej według mnie), ale myślę, że każdy coś sobie znajdzie. Nie rozumiem tylko czemu C+ nie transmituje meczu Chelsea + West Ham ¯\_(ツ)_/¯

    EURO 2020
    18:00 Losowanie fazy grupowej (TVP Sport)

    EKSTRAKLASA
    15:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin (nSport+, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
    17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:10
    20:00 Legia Warszawa - Korona Kielce (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 19:30

    1. LIGA
    12:40 Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport) - wstęp od 12:30

    pokaż spoiler (13:00) GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn; (16:00) Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz; (17:00) Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice


    PREMIER LEAGUE
    "Gorączka piłkarskiej soboty" od 13:00 (Canal+ Sport 2)
    13:30 Newcastle - Manchester City (Canal+ Sport 2)
    16:00 Liverpool - Brighton (Canal+ Sport 2)
    18:30 Southampton - Watford (Canal+ Sport 2)

    pokaż spoiler (16:00) Burnley - Crystal Palace; Chelsea - West Ham; Tottenham - Bournemouth


    CHAMPIONSHIP
    16:00 Derby County - QPR (Eleven 3)

    ** FA CUP**
    18:30 Eastleigh - Crewe (Eleven 4)

    LA LIGA
    13:00 Alaves - Real Madryt (Canal+, Canal+ 4K)
    16:00 Real Sociedad - Eibar (Canal+ Now)
    18:30 Mallorca - Betis (Eleven 3)
    21:00 Valencia - Villarreal (Canal+ Sport 2)

    SERIE A
    15:00 Brescia - Atalanta (Eleven 2)
    18:00 Genoa - Torino (Eleven 2)
    20:45 Fiorentina - Lecce (Eleven 1, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Hertha - Dortmund (Canal+)
    15:30 Hoffenheim - Fortuna (Eleven 1)
    15:30 Paderborn - RB Lipsk (Eleven 4)
    18:30 BAYERN - LEVERKUSEN (Eleven 1)

    pokaż spoiler (15:30) FC Köln - Augsburg


    2. BUNDESLIGA
    13:00 St. Pauli - Hannover (Eleven 2, 4)

    LIGA CZESKA
    17:00 FK Pribram - Sparta Praga (Polsat Sport News)

    MAGAZYNY
    11:20 Stan futbolu (TVP Sport)
    22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    22:50 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    17:30 Strasbourg - Olympique Lyon
    20:00 Lille - Dijon
    20:00 Montpellier - Amiens
    20:00 Nicea - Angers
    20:00 Nimes - Metz
    20:00 Reims - Bordeaux

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    16:30 [Kuusamo] Konkurs indywidualny (Eurosport 1, TVP 1)

    FORMUŁA 1
    11:00 3. sesja treningowa (Eleven 1)
    14:00 Kwalifikacje (Eleven 1)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    14:30 PGE Vive Kielce - Mieszków Brześć (Canal+ Sport)

    NBA
    23:00 Sacramento Kings - Denver Nuggets (Canal+ Sport 2)

    NHL
    01:10 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

  •  

    29.11.2019

    Dzień dobry, dziś poza Ekstraklasą raczej mało piłkarskich emocji. Polecam angielski folklor w Pucharze FA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Fani koszykówki mają też powód do radości, bo piątek i mecz NBA o 18:00 naszego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    18:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:30
    20:30 Wisła Płock - Lech Poznań (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 20:00

    LA LIGA
    21:00 Celta - Valladolid (Eleven 2)

    1. BUNDESLIGA
    20:30 Schalke - Union (Eleven 1, 4)

    2. BUNDESLIGA
    18:30 Osnabruck - HSV (Eleven 1, 4)

    FA CUP
    21:00 Maldon & Tiptree FC - Newport County (Eleven 3)

    MAGAZYNY
    21:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    1. LIGA
    18:00 Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    LIGUE 1
    20:45 Olympique Marsylia - Brest

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    18:00 [Kuusamo] Kwalifikacje (Eurosport 1)

    NBA
    18:00 Brooklyn Nets - Boston Celtics (Canal+ Sport 2)

    NHL
    22:00 San Jose Sharks - LA Kings (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Wisła Płock - Lech Poznań

    • 33 głosy (20.12%)
      Wygra Wisła
    • 26 głosów (15.85%)
      Remis
    • 105 głosów (64.02%)
      Wygra Lech
  •  

    28.11.2019

    Dzień dobry, co prawda dziś tylko Liga Europy, ale przynajmniej według mnie dwa spotkania mogą być ciekawe. Na pierwsze "emocje" zapraszam za niecałą godzinę fanów United i Astany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    LIGA EUROPY
    Studio od 17:00 (Polsat Sport Premium 1)

    16:50 FK Astana - Manchester United (Polsat Sport Premium 2)

    pokaż spoiler (16:50) Kransodar - Basel; (18:55) AZ Alkmaar - Partizan; Beskitas - Slovan; Braga - Wolverhampton; Ferencvaros - Espanyol; Oleksandriya - Wolfsburg; St. Etienne - Gent


    18:55 Feyenoord - Rangers (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Wolfsberger - M'Gladbach (Polsat Sport Premium 3)
    18:55 BASAKSEHIR - AS ROMA (Polsat Sport Premium 4)
    18:55 Young Boys - Porto (Polsat Sport Premium 5)
    18:55 CSKA Moskwa - Ludogorec (Polsat Sport Premium 6

    pokaż spoiler (21:00) Dudelange - APOEL; Vitoria Guimaraes - Standard Liege; Lugano - FK Kopenhaga; Rosenborg - LASK


    21:00 ARSENAL - EINTRACHT (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 Celtic - Rennes (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 Sporting - PSV (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Malmo - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 Sevilla - Karabach (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Lazio - Cluj (Polsat Sport Premium 6)

    MAGAZYNY
    21:10 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Europy (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA FUTBOLEM///

    SIATKÓWKA KOBIET
    17:00 Fenerbahce - Budowlani Łódź (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligaeuropy
    pokaż całość

    Wynik meczu Arsenal - Eintracht

    • 70 głosów (45.75%)
      Wygra Arsenal
    • 24 głosy (15.69%)
      Remis
    • 59 głosów (38.56%)
      Wygra Eintracht
  •  

    27.11.2019

    Dzień dobry, dziś zapowiada się bardzo fajny dzień w Lidze Mistrzów. Ma jednak jeden feler - brak Roberdzika ( ͡° ʖ̯ ͡°)

    Niemniej dwa super zapowiadające się mecze, z tym że jeśli już miałbym oglądać Liverpool - Napoli to raczej na TVP bo za Feddka i Koltonia to ja dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    LIGA MISTRZÓW
    Studio od 18:00 (Polsat Sport Premium 1) i 20:05 (TVP Sport)

    18:55 Valencia - Chelsea (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Zenit - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 2)

    21:00 LIVERPOOL - NAPOLI (Polsat Sport Premium 1, TVP 1)
    Komentarz: Dariusz Szpakowski + Marcin Żewłakow (TVP), Marcin Feddek + Roman Kołtoń (Polsat)

    21:00 FC BARCELONA - BORUSSIA DORTMUND (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 Slavia Praga - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Lille - Ajax (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 RB Lipsk - Benfica (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Genk - RB Salzburg (Polsat Sport Premium 6)

    MAGAZYNY
    22:55 Magazyn Ligi Mistrzów (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    1. LIGA
    17:30 Odra Opole - Miedź Legnica
    18;00 Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz

    ///POZA FUTBOLEM///

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    19:00 IFK Kristianstad - Orlen Wisła Płock (Canal+ Sport)

    NHL
    01:05 Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow
    pokaż całość

  •  

    26.11.2019

    Dzień dobry, wczoraj rozpiski nie zdołałem ogarnąć ale trochę więcej pracy mam w ostatnim czasie. Jednak dziś nie mogłem przecież Wam odmówić rozpiski z Ligi Mistrzów. Tym bardziej, że dziś co najmniej dwa dobrze zapowiadające się mecze. Na dodatek będziemy mogli się zastanawiać, czy nasi dwaj najlepsi napastnicy od wujka Jurka dziś coś strzelą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    LIGA MISTRZÓW
    Początek studia od 18:00 (Polsat Sport Premium 1)

    18:55 Lokomotiw Moskwa - Leverkusen (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Galatasaray - Club Brugge (Polsat Sport Premium 2)

    21:00 REAL MADRYT - PSG (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 Crvena Zvezda - Bayern (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 JUVENTUS - ATLETICO (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Tottenham - Olympiakos (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 Manchester City - Szachtar (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Atalanta - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 6)

    MAGAZYNY
    23:05 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA FUTBOLEM///

    SIATKÓWKA KOBIET
    17:00 Chimik - Łódzki KS (Canal+ Sport)

    NBA
    02:00 New Orlean Pelicans - Portland Trail Blazers (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow
    pokaż całość

    Wynik meczu Real Madryt - PSG

    • 148 głosów (40.22%)
      Wygra Real
    • 55 głosów (14.95%)
      Remis
    • 165 głosów (44.84%)
      Wygra PSG
  •  

    24.11.2019

    Dzień dobry, godzina trochę nietypowa ale niedziela ma swoje prawa, dlatego w rozpisce uwzględniam tylko to co się rozpoczęło od 14:00.

    EKSTRAKLASA
    15:00 Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 14:40
    17:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (Canal+, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:00

    PREMIER LEAGUE
    17:30 Sheffield United - Manchester United (Canal+ Sport)

    LA LIGA
    14:00 Osasuna - Athletic (Canal+ Sport 2)
    16:00 Eibar - Alaves (Canal+ Sport 2)
    18:30 Villarreal - Vigo (Canal+ Sport 2)
    21:00 Valladolid - Sevilla (Eleven 1)

    SERIE A
    15:00 Hellas - Fiorentina (Eleven 1)
    15:00 Roma - Brescia (Eleven 3)
    15:00 Sassuolo - Lazio (Eleven 4)
    18:00 Sampdoria - Udinese (Eleven 1, 4)
    20:45 Lecce - Cagliari (Eleven 2, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Augsburg - Hertha (Eleven 2)
    18:00 Hoffenheim - Mainz (Eleven 2)

    EREDIVISIE
    14:30 PSV - Heerenveen (Polsat Sport News)

    MAGAZYNY
    19:30 Liga+ Extra (Canal+, Canal+ Sport 3) - gość: Alaksandar Vukovic
    21:30 Turbokozak (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    15:00 Bordeaux - Monaco
    17:00 St. Etienne - Montpellier
    21:00 Tuluza - Marsylia

    ///POZA FUTBOLEM///

    PIŁKA RĘCZNA KOBIET
    17:10 [Lublin] POLSKA - Białoruś (TVP Sport)

    NBA
    21:30 Houston Rockets - Dallas Mavericks (Canal+ Sport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

  •  

    23.11.2019

    Dobry wieczór, zgodnie z zapowiedzią dziś wieczorem wyjątkowo drugi wpis tego dnia, poświęcony sobotnim transmisjom. Prawdopodobnie jutro nie byłbym w stanie opublikować przed 13/14 (albo i później), a że zapowiada się Wielka Sobota, to uznałem, że wolę rozpiskę wrzucić wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    W każdym razie, gdybym coś przeoczył - być może jakieś nocne transmisje z NBA/NHL z soboty na niedzielę, to dajcie znać w komentarzach. Nie ukrywam, ze akurat dziś trochę się z tą rozpiską spieszyłem więc mogło mi coś umknąć.

    EKSTRAKLASA
    15:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa (nSport+, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
    17:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:00
    20:00 Lechia Gdańsk - Łódzki KS (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)

    1. LIGA
    12:40 GKS Bełchatów - Warta Poznań (Polsat Sport) - wstęp od 12:30

    pokaż spoiler (16:00) Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec; (17:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów; GKS Tychy - GKS Jastrzębie


    PREMIER LEAGUE
    "Gorączka piłkarskiej soboty" od 13:00 (Canal+ Sport 2)
    13:30 WEST HAM UNITED - TOTTENHAM (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
    16:00 Crystal Palace - Liverpool (Canal+ Sport 2)
    18:30 MANCHESTER CITY - CHELSEA (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

    pokaż spoiler (16:00) Arsenal - Southampton; Bournemouth - Wolverhampton; Brighton - Leicester; Everton - Norwich; Watford - Burnley


    LA LIGA
    13:00 Leganes - FC Barcelona (Eleven 1)
    16:00 BETIS - VALENCIA (Eleven 3)
    18:30 Granada - Atletico (nSport+)
    21:00 Real Madryt - Real Sociedad (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

    SERIE A
    15:00 ATALANTA - JUVENTUS (Eleven 2)
    18:00 MILAN - NAPOLI (Eleven 1)
    20:45 Torino - Inter (Eleven 1, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Union Berlin - M'Gladbach (Canal+)
    15:30 Fortuna - Bayern (Eleven 1)
    15:30 Werder - Schalke (Eleven 4)
    18:30 RB Lipsk - 1. FC Koln (Eleven 2, 4)

    pokaż spoiler (15:30) Eintracht - Wolfsburg; Leverkusen - Freiburg


    2. BUNDESLIGA
    13:00 HSV - Dynamo Drezno (Eleven 2, 4)

    TIPICO BUNDESLIGA
    17:00 RB Salzburg - St. Polten (Canal+ Now)

    EREDIVISIE
    19:45 Ajax - Heracles Almelo (Polsat Sport News)

    LIGA CZESKA
    17:00 Sigma Ołumoniec - Slavia Praga (Polsat Sport News)

    MAGAZYNY
    11:15 Stan futbolu (TVP Sport)
    21:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    22:50 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    COPA LIBERTADORES
    21:00 FLAMENGO - RIVER PLATE

    LIGUE 1
    17:30 Olympique Lyon - Nicea
    20:00 Amiens - Strasbourg
    20:00 Angers - Nimes
    20:00 Brest - Nantes
    20:00 Dijon - Rennes
    20:00 Metz - Reims

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    16:00 [Wisła] Konkurs drużynowy (TVP 1, Eurosport 1)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    17:30 Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce (Canal+)

    PIŁKA RĘCZNA KOBIET
    19:05 [Lublin] POLSKA - Ukraina (TVP Sport)

    NBA
    23:00 Minnestota Timberwolves - Phoenix Suns (Canal+ Sport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Manchester City - Chelsea

    • 119 głosów (43.43%)
      Wygra Manchester
    • 33 głosy (12.04%)
      Remis
    • 122 głosy (44.53%)
      Wygra Chelsea
  •  

    Taki mały spoiler alert, ale jutro nie będę miał do południa specjalnie czasu, więc w przeciągu pół godziny (no, może ciut więcej) wrzucę sobotnią rozpiskę na #dzienmeczowy - mam nadzieję, że wybaczycie takie odstępstwo od normy, ale uważam, że lepiej dać rozpiskę wcześniej niż w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #mecz

  •  

    22.11.2019

    Dzień dobry, po krótkim przestoju po meczach reprezentacji wracamy do piłki ligowej. Większych hitów raczej brak, ale polecam poszukać meczu z ligi tureckiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:30
    20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 20:00

    LA LIGA
    21:00 Levante - Mallorca (Eleven 1, 4)

    1. BUNDESLIGA
    20:30 Dortmund - Paderborn (Canal+ Sport 2)

    2. BUNDESLIGA
    18:30 Erzgebirge Aue - St. Pauli (Eleven 1, 4)

    CHAMPIONSHIP
    20:45 Fulham - QPR (Eleven 2)

    MAGAZYNY
    23:05 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    1. LIGA
    16:30 Wigry Suwałki - Stal Mielec
    18:00 Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
    18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
    18:00 Puszcza Niepołomice - Odra Opole

    SUPER LIG
    18:30 GALATASARAY - BASAKSEHIR

    ///POZA FUTBOLEM///

    SKOKI NARCIARSKIE
    18:00 [Wisła] Kwalifikacje (Eurosport 2, TVP 1, TVP Sport)

    PIŁKA RĘCZNA KOBIET
    20:00 [Lublin] POLSKA - Litwa (TVP Sport)

    NBA
    04:30 LA Clippers - Houston Rockets (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    +: Apox, RazdisT +78 innych

    Wynik meczu Lech Poznań - Piast Gliwice

    • 106 głosów (36.30%)
      Wygra Lech
    • 51 głosów (17.47%)
      Remis
    • 135 głosów (46.23%)
      Wygra Piast
    •  

      @aut91: proszę o wypisanie z listy :)

      +: aut91
    •  

      @tomund: co do Formuły E - w rozpisce poza piłka nożna umieszczam raczej te dyscypliny, które są najbardziej popularne. Tak jak na przykład w sportach motorowych umieszczam Formułę 1, bo nie dość że Pan Kierowca, to F1 jest bardzo popularna na całym świecie. A wszystkich dyscyplin nie pomieszcze, no później będą pytania: czemu nie szachy, czemu nie piłka wodna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

      @deewu: @loczo: mam to na uwadze, jeśli przez przypadek jutro bym Was zawołał to dajcie znać bo prawdopodobnie jutro będę robił rozpiskę przez telefon a czasem to jest niewygodne (kopiowanie itp). Niemniej zrobię wszystko, żeby nie zapomnieć

      @ArcherID: oj... aż tak to chyba nie będę w stanie, chyba nie pamiętałbym o tym. Możesz mi potwierdzić, czy w ogóle nie chcesz być wołanym?
      pokaż całość

    • więcej komentarzy (38)

  •  

    19.11.2019

    Dzień dobry. Dziś rozpiska wyjątkowo wcześnie, ale później nie miałbym za bardzo możliwości. Wieczorem ostatni mecz w reprezentacji rozegra Łukasz Piszczek. Dla tych, którzy mają wolne popołudnie (ja akurat w pracy) polecam też mecz towarzyski: Brazylia - Korea Południowa.

    KWALIFIKACJE EURO 2020
    20:45 Walia - Węgry (Polsat Sport Premium 1)
    20:45 Łotwa - Austria (Polsat Sport Premium 2)

    20:45 POLSKA - SŁOWENIA (Polsat Sport, TVP 1, TVP Sport)
    Studio od 18:00 (Polsat Sport), 18:45 (TVP Sport) i 20:30 (TVP 1)
    Komentarz: Mateusz Borek + Artur Wichniarek (Polsat Sport), Dariusz Szpakowski + Marcin Żewłakow (TVP)

    20:45 Niemcy - Irlandia Północna (Polsat Sport Extra)
    20:45 Holandia - Estonia (Polsat Sport News)

    pokaż spoiler (20:45) Belgia - Cypr; Macedonia Północna - Izrael; San Marino - Rosja; Słowacja - Azerbejdżan; Szkocja - Kazachstan


    MECZ TOWARZYSKI
    14:30 Brazylia - Korea Południowa (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    23:30 Magazyn kwalifikacji Euro 2020 (Polsat Sport)
    23:35 Sportowy Wieczór (TVP Sport)

    POZA FUTBOLEM

    SIATKÓWKA KOBIET
    17:30 Łódzki KS - Allianz MTV Stuttgart (Canal+ Sport)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    18:00 Bandirma - Anwil Włocławek (Eurosport 2)
    20:00 Polski Cukier Toruń - Turk Telekom (Eurosport 2)

    NBA
    02:00 New Orlean Pelicans - Portland Trail Blazers (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #reprezentacja
    pokaż całość

    Wynik meczu Polska - Słowenia

    • 287 głosów (59.67%)
      Wygra Polska
    • 77 głosów (16.01%)
      Remis
    • 117 głosów (24.32%)
      Wygra Słowenia
  •  

    18.11.2019

    Dzień dobry, poniedziałki mają to do siebie, że zazwyczaj nie są to dobre dni do oglądania piłki nożnej. Dzisiaj niby kilka spotkań jest, ale w większości i tak o pietruszkę. Najciekawszy chyba mecz to towarzyski pojedynek Argentyny z Urugwajem, ale chyba nie będzie transmitowany w polskich stacjach.

    MECZ TOWARZYSKI
    17:00 POLSKA U20 - NORWEGIA U20 (TVP Sport) - studio od 16:35

    KWALIFIKACJE EURO 2020
    20:45 Irlandia - Dania (Polsat Sport News)
    20:45 Włochy - Armenia (Polsat Sport Extra)
    20:45 Hiszpania - Rumunia (TVP Sport, Polsat Sport) - wstęp od 20:25 (TVP Sport)

    pokaż spoiler (20:45) Gibraltar - Szwajcaria; Grecja - Finlandia; Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina; Malta - Norwegia; Szwecja - Wyspy Owcze


    ///POZA POLSKĄ TV///

    MECZ TOWARZYSKI
    15:00 Czarnogóra U21 - POLSKA U21
    20:15 ARGENTYNA - URUGWAJ

    MAGAZYNY
    16:00 Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Polsat Sport News)
    19:45 Polska - Słowenia: przed meczem (TVP Sport)
    23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn kwalifikacji Euro 2020 (Polsat Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
    pokaż całość

    Wynik meczu Argetyna - Urugwaj

    • 41 głosów (28.28%)
      Wygra Argentyna
    • 13 głosów (8.97%)
      Remis
    • 19 głosów (13.10%)
      Wygra Urugwaj
    • 29 głosów (20.00%)
      Wygra rakieta
    • 43 głosy (29.66%)
      Wygra wbiegający na murawę nastolatek
  •  

    17.11.2019

    Dzień dobry, po wczorajszym zwycięstwie Orłów Brzęczka na gorącym terenie dziś serwerownia pewnie będzie tak rozgrzana. Niemniej coś tam do obejrzenia będzie, jednak bez większych hitów dlatego w ankiecie nietypowo pytanie o wynik meczu finałowego mistrzostw świata U17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    1. LIGA
    12:40 Warta Poznań - Stal Mielec (Polsat Sport) - wstęp od 12:30

    2. LIGA
    13:00 Znicz Pruszków - GKS Katowice (TVP 3)

    KWALIFIKACJE EURO 2020
    15:00 Serbia - Ukraina (Polsat Sport News)
    15:00 Luksemburg - Portugalia (Polsat Sport Extra)
    18:00 Kosowo - Anglia (Polsat Sport Premium 1)
    18:00 Bułgaria - Czechy (Polsat Sport Premium 2)
    20:45 Andora - Turcja (Polsat Sport News)
    20:45 Albania - Francja (Polsat Sport Extra)
    20:45 Mołdawia - Islandia (Polsat Sport Premium 1)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 - FINAŁ
    23:00 MEKSYK - BRAZYLIA (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    17:30 Polska - Słowenia: przed meczem (TVP Sport)
    20:35 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn kwalifikacji Euro 2020 (Polsat Sport Extra)

    ///POZA FUTBOLEM///

    FORMUŁA 1
    18:05 GP Brazylii - wyścig (Eleven 1) - na TVP Sport od 45. minuty

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    19:00 Kadetten Schaffhausen - Orlen Wisła Płock (Canal+ Sport)

    NBA
    21:00 Sacramento Kings - Boston Celtics (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
    pokaż całość

    Kto wygra finał MŚ U17?

    • 49 głosów (29.70%)
      Meksyk
    • 116 głosów (70.30%)
      Brazylia
  •  

    16.11.2019

    Dzień dobry. Sobota, mecz kadry wujka Jurka, czego chcieć więcej? Co prawda wczoraj Orlęta Michniewicza pokazały, na co stać polski futbol, ale miejmy nadzieję, że wystrzałowa atmosfera w Izraelu pobudzi naszych do szybkiego biegania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    1. LIGA
    12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport)

    pokaż spoiler (15:00) Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów; (16:00) Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki; (17:00) GKS Tychy - Radomiak Radom; Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza


    KWALIFIKACJE EURO 2020
    15:00 Cypr - Szkocja (Polsat Sport News)
    18:00 Słowenia - Łotwa (Polsat Sport Premium 1)
    18:00 Rosja - Belgia (Polsat Sport Premium 2)

    20:45 IZRAEL - POLSKA (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport)
    Studio od 18:00 (Polsat Sport), 19:05 (TVP Sport) i 20:30 (TVP 1)
    Komentarz: Jacek Laskowski + Robert Podoliński (TVP); Mateusz Borek + Artur Wichniarek (Polsat Sport)

    20:45 Niemcy - Białoruś (Polsat Sport Premium 1)
    20:45 Irlandia Północna - Holandia (Polsat Sport Premium 2)

    pokaż spoiler (15:00) Azerbejdżan - Walia; (18:00) San Marino - Kazachstan; (20:45) Austria - Macedonia Północna; Chorwacja - Słowacja


    MAGAZYNY
    11:30 Stan futbolu (TVP Sport)
    23:30 Magazyn kwalifikacji Euro 2020 (Polsat Sport)
    23:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    KWALIFIKACJE ME U19
    14:00 POLSKA U19 - Kosowo U19

    ///POZA FUTBOLEM///

    FORMUŁA 1
    16:00 3. sesja treningowa (Eleven 1)
    19:00 Kwalifikacje (Eleven 1)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    17:30 PGE VIVE Kielce - RK Vardar (Canal+ Sport)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    15:00 BC Niżny Nowogród - Stelmet BC Zielona Góra (Eurosport 2)

    NBA
    00:00 Chicago Bulls - Brooklyn Nets (Canal+ Sport)

    NHL
    01:00 Boston Bruins - Washington Capitals (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #reprezentacja
    pokaż całość

    Wynik meczu Izrael - Polska

    • 86 głosów (27.04%)
      Wygra Izrael
    • 52 głosy (16.35%)
      Remis
    • 180 głosów (56.60%)
      Wygra Polska
  •  

    15.11.2019

    Dzień dobry. Piątek, piąteczek, piątunio ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na dodatek już w sumie za chwilę na boisko wybiegną Orlęta Michniewicza. Zachęcam do kibicowania, zawsze to jakieś przedbiegi przed meczem drużyny wujka Jurka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    KWALIFIKACJE ME U21
    17:00 BUŁGARIA - POLSKA (TVP Sport) - studio od 16:30

    KWALIFIKACJE EURO 2020
    18:00 Finlandia - Liechtenstein (Polsat Sport News)
    18:00 Armenia - Grecja (Polsat Sport Premium 1)
    20:45 Rumunia - Szwecja (Polsat Sport News)
    20:45 Szwajcaria - Gruzja (Polsat Sport Premium 1)
    20:45 Bośnia i Hercegowina - Włochy (Polsat Sport Premium 2)

    pokaż spoiler (18:00) Norwegia - Wyspy Owcze; (20:45) Dania - Gibraltar; Hiszpania - Malta


    MECZ TOWARZYSKI
    18:00 BRAZYLIA - ARGENTYNA - transmisja na sport.tvp.pl (dzięki, @Minieri)

    MAGAZYNY
    23:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn kwalifikacji Euro 2020 (Polsat Sport)

    ///POZA FUTBOLEM///

    FORMUŁA 1
    19:00 2. sesja treningowa (Eleven 1)

    NBA
    04:30 Golden State Warriors - Boston Celtics (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #reprezentacja
    pokaż całość

    Wynik meczu U21: Bułgaria - Polska

    • 81 głosów (45.00%)
      Wygra Bułgaria
    • 13 głosów (7.22%)
      Remis
    • 86 głosów (47.78%)
      Wygra Polska
  •  

    14.11.2019

    Dzień dobry, za nami kilkudniowa przerwa od wołania, ale też ze względu na przerwę reprezentacyjną od poniedziałku były ewentualnie tylko pojedyncze spotkania (typu MŚ U17). Dzisiaj ruszamy jednak z kopyta z kwalifikacjami do Euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    KWALIFIKACJE EURO 2020
    18:00 Turcja - Islandia (Polsat Sport)
    20:45 Francja - Mołdawia (Polsat Sport News)
    20:45 ANGLIA - CZARNOGÓRA (TVP Sport, Polsat Sport) - studio od 20:25 (TVP Sport)
    20:45 Portugalia - Litwa (Polsat Sport Premium 1)
    20:45 Czechy - Kosowo (Polsat Sport Premium 2)

    pokaż spoiler (20:45) Albania - Andora; Serbia - Luksemburg


    PUCHAR OŚMIU NARODÓW
    16:00 POLSKA U20 - Szwajcaria U20 (TVP Sport)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    00:00 FRANCJA - BRAZYLIA (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn kwalifikacji Euro 2020 (Polsat Sport)

    ///POZA FUTBOLEM///

    KOSZYKÓWKA KOBIET
    18:05 POLSKA - Wielka Brytania (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
    pokaż całość

    Wynik meczu Anglia - Czarnogóra

    • 130 głosów (74.71%)
      Wygra Anglia
    • 13 głosów (7.47%)
      Remis
    • 31 głosów (17.82%)
      Wygra Czarnogóra
  •  

    10.11.2019

    Dzień dobry, takie niedzielę to ja lubię. Tym bardziej, że dziś nieaktualne będzie staropolskie porzekadło "niedziela wieczór i humor popsuty". Co najwyżej o kibiców drużyn, które przegrają, ale ja siadam wygodnie w fotelu i liczę na dobre widowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    12:30 Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 12:10
    15:00 Lech Poznań - Korona Kielce (Canal+, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 14:40
    17:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (Canal+, Canal+ Sport 3)

    1. LIGA
    12:40 Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport) - wstęp od 12:30

    2. LIGA
    13:05 Znicz Pruszków - Widzew Łódź (TVP 3)

    PREMIER LEAGUE
    Pierwsze studio "Bitwa o Anglię" od 14:30
    15:00 Wolverhampton - Aston Villa (Canal+ Sport)
    17:30 LIVERPOOL - MANCHESTER CITY (Canal+ Sport, Canal+ 4K) - studio od 17:00

    pokaż spoiler (15:00) Manchester United - Brighton


    FA CUP
    13:00 Dover Athletic - Southend United (Eleven 3)

    LA LIGA
    12:00 Mallorca - Villarreal (Canal+ Sport 2)
    14:00 Athletic Bilbao - Levante (nSport+)
    16:00 Atletico - Espanyol (Eleven 2)
    18:30 Getafe - Osasuna (Eleven 3, 4)
    21:00 BETIS - SEVILLA (Canal+ Sport 2)

    SERIE A
    12:30 Cagliari - Fiorentina (Eleven 1, 4)
    15:00 Sampdoria - Atalanta (Eleven 1)
    15:00 Lazio - Lecce (Eleven 3)
    15:00 Udinese - SPAL (Eleven 4)
    18:00 Parma - Roma (Eleven 2)
    20:45 JUVENTUS - MILAN (Eleven 1) - studio od 20:00

    1. BUNDESLIGA
    13:30 M'Gladbach - Werder (Eleven 2)
    15:30 Wolfsburg - Leverkusen (Canal+ Sport 2)
    18:00 Freiburg - Eintracht (Eleven 1)

    TIPICO BUNDESLIGA
    17:00 RZ Pellets WAC - RB Salzburg (Canal+ Now)

    EREDIVISIE
    12:15 Ajax - Utrecht (Polsat Sport News)
    14:30 Willem II - PSV (Polsat Sport News)

    MLS
    21:00 Seattle Sounders - Toronto FC (Polsat Sport Premium 1)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    00:00 Korea Południowa - Meksyk (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    19:30 Liga+ Extra (Canal+, Canal+ Sport 3)
    21:30 Turbokozak (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    21:45 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    15:00 Rennes - Amiens
    17:00 Montpellier - Tuluza
    17:00 Nantes - St. Etienne
    21:00 OLYMPIQUE MARSYLIA - OLYMPIQUE LYON

    LIGA UKRAIŃSKA
    16:00 SZACHTAR DONIECK - DYNAMO KIJÓW

    ///POZA FUTBOLEM///

    HOKEJ
    12:45 [Gdańsk] POLSKA - Węgry (TVP Sport)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    17:30 Orlen Wisła Płock - Czechowskie Niedźwiedzie (Canal+ Sport 2)

    NBA
    21:30 Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets (Canal+ Now)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Liverpool - Manchester City

    • 157 głosów (63.05%)
      Wygra Liverpool
    • 26 głosów (10.44%)
      Remis
    • 66 głosów (26.51%)
      Wygra City
  •  

    09.11.2019

    Dzień dobry, dziś znów ramówka zajęta po sam wieczór, a kto lubi jeszcze koszykówkę lub boks, może sobie przedłużyć też o nockę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja przede wszystkim zwracam uwagę na niemiecki klasyk oraz spotkanie w polskiej ekstraklasie, które będzie można podziwiać z komentarzem Szpako + Pan Trener Andrzej Strejlau ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    15:00 Wisła Płock - Cracovia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+) - wstęp od 14:40

    17:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K, TVP 2) - wstęp od 16:55 (TVP 2) i 17:00 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K)
    Komentarz: Przemysław Pełka + Maciej Murawski (Canal+); Dariusz Szpakowski + Andrzej Strejlau (TVP)

    20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 19:40

    1. LIGA
    12:40 Stomil Olsztyn - Warta Poznań (Polsat Sport) - wstęp od 12:30

    pokaż spoiler (14:00) Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice; (16:00) Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec; GKS Jastrzębie - Miedź Legnica; (17:00) GKS Bełchatów - GKS Tychy; Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza; (18:00) Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki


    PREMIER LEAGUE
    "Gorączka piłkarskiej soboty" od 13:00 (Canal+ Sport 2)
    13:30 Chelsea - Crystal Palace (Canal+ Sport 2)
    16:00 Southampton - Everton (Canal+ Sport 2)
    18:30 LEICESTER - ARSENAL (Canal+ Sport 2)

    pokaż spoiler (16:00) Burnley - West Ham; Newcastle - Bournemouth; Southamton - Everton; Tottenham - Sheffield United


    CHAMPIONSHIP
    13:30 Nottingham - Derby (Eleven 2, 4)

    LA LIGA
    13:00 Alaves - Valladolid (Eleven 1)
    16:00 Valencia - Granada (Eleven 2)
    18:30 Eibar - Real Madryt (Canal+, Canal+ 4K)
    21:00 FC Barcelona - Celta (Eleven 1)

    SERIE A
    15:00 Brescia - Torino (Eleven 3)
    18:00 Inter - Hellas (Eleven 2, 4)
    20:45 Napoli - Genoa (Eleven 2, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Hertha - RB Lipsk (Canal+)
    15:30 Schalke - Fortuna (Eleven 1)
    15:30 Mainz - Union (Eleven 4)
    18:30 BAYERN - DORTMUND (Eleven 1) - studio od 17:30

    pokaż spoiler (15:30) Paderborn - Augsburg


    2. BUNDESLIGA
    13:00 Holstein Kiel - HSV (Eleven 3)

    LIGA CZESKA
    17:00 FK Jablonec - Sparta Praga (Polsat Sport News)

    MAGAZYNY
    21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    17:30 Brest - PSG
    20:00 Lille - Metz
    20:00 AS Monaco - Dijon
    20:00 Reims - Angers
    20:00 Strasbourg - Nimes

    ///POZA FUTBOLEM///

    HOKEJ
    14:45 [Gdańsk] POLSKA - Włochy (TVP Sport)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    17:30 RK Vardar - PGE Vive Kielce (nSport+)

    NBA
    23:00 San Antonio Spurs - Boston Celtics (Canal+ Sport 2)

    NHL
    01:00 Pittsburg Penguins - Chicago Blackhawks (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Bayern - Dortmund

    • 183 głosy (58.10%)
      Wygra Bayern
    • 44 głosy (13.97%)
      Remis
    • 88 głosów (27.94%)
      Wygra Dortmund
  •  

    08.11.2019

    Dzień dobry, dziś wieczorem w Ekstraklasie czeka nas dynastyczny pojedynek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mnie kusiło, aby w ankiecie zadać pytanie - która dynastia lepsza? Ale to może przed samym meczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Dziś także inny hit, a mianowicie starcie Dulwich Hamlet z Carlisle. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    18:00 Łódzki KS - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:30
    20:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 20:00

    PREMIER LEAGUE
    21:00 Norwich - Watford (Canal+ Sport 2)

    LA LIGA
    21:00 Real Sociedad - Leganes (nSport+)

    SERIE A
    20:45 Sassuolo - Bologna (Eleven 2)

    1. BUNDESLIGA
    20:30 1.FC Koln - Hoffenheim (Eleven 1, 4)

    2. BUNDESLIGA
    18:30 St. Pauli - Bochum (Eleven 1, 4)

    FA CUP
    20:55 Dulwich Hamlet - Carlisle United (Eleven 3)

    MAGAZYNY
    21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    1. LIGA
    19:10 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz

    LIGUE 1
    20:45 Nicea - Bordeaux

    ///POZA FUTBOLEM///

    EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
    17:45 [Gdańsk] POLSKA - Japonia (TVP Sport)

    NBA
    03:00 Denver Nuggets - Philadelphia 76ers (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Piast - Jagiellonia

    • 113 głosy (46.31%)
      Wygra Piast
    • 49 głosów (20.08%)
      Remis
    • 82 głosy (33.61%)
      Wygra Jagiellonia
  •  

    07.11.2019

    Dzień dobry. Wtorek i środa to tradycyjnie wieczory jak z dwoma modelkami, a dziś czwartek - więc posiadówka z ich brzydszą siostrą. Oby jednak dziś Liga Europy nie była jak stara raszpla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym bardziej, że teoretycznie kilka par wygląda co najmniej ciekawie, przynajmniej uwzględniając marki klubów

    LIGA EUROPY
    Studio od 17:00 (Polsat Sport Premium 1)

    pokaż spoiler (16:50) Astana - AZ; (18:55) APOEL - Karabach; Basel - Getafe; Cluj - Rennes; Krasnodar - Trabzonspor; Lugano - Malmo; Rosenborg - Sporting


    18:55 LAZIO - CELTIC (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Standard Liege - Eintracht (Polsat Sport Premium 3)
    18:55 LASK - PSV (Polsat Sport Premium 4)
    18:55 Dudelange - Sevilla (Polsat Sport Premium 5)
    18:55 FK Kopenhaga - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 6)

    pokaż spoiler (21:00) Ferencvaros - CSKA Moskwa; Oleksandria - St. Etienne; Wolfsberger - Basaksehir; Wolfsburg - Gent


    21:00 Espanyol - Łudogorec (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 RANGERS - FC PORTO (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 Feyenoord - Young Boys (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Manchester United - Partizan (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 M'GLADBACH - AS ROMA (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Braga - Besiktas (Polsat Sport Premium 6)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    00:00 Paragwaj - Argentyna (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Europy (Polsat Sport Premium 1)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligaeuropy
    pokaż całość

    Wynik meczu Lazio - Celtic

    • 101 głosów (58.38%)
      Wygra Lazio
    • 21 głosów (12.14%)
      Remis
    • 51 głosów (29.48%)
      Wygra Celtic
  •  

    06.11.2019

    Dzień dobry, to wyjątkowy dzień, kiedy mamy jednocześnie Ligę Mistrzów, jak i Europy. Przy czym od razu muszę dodać, że Solorz musi być łasy na szekle i mieć węża w kieszeni (żadna nowość), bo transmisji z meczu Vitoria - Arsenal nie ma na ten moment w ramówce żadnego z sześciu (!!!) płatnych Polsat Sport Super Premium HD Ultra 4K PPV. Na ten moment na stronie Polsatu Sport mecz ten widnieje w ramówce na Ipli, ale czy będzie w telewizji to tego niestety nie wiem.

    A co do dzisiejszych spotkań, to tak szczerze mówiąc: słabo. Teoretycznie - przynajmniej według mnie - piłkarsko najlepsza para to Leverkusen - Atletico

    LIGA MISTRZÓW
    Studio od 17:00 (Polsat Sport Premium 1) i 19:45 (TVP Sport)

    18:55 Lokomotiw - Juventus (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Bayern - Olympiakos (Polsat Sport Premium 2)

    21:00 Real Madryt - Galatasaray (TVP 1, Polsat Sport Premium 1)
    Komentarz: Tomasz Smokowski + Piotr Golański (Polsat); Sławomir Kwiatkowski + Robert Podoliński (TVP)

    21:00 LEVERKUSEN - ATLETICO (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 PSG - Club Brugge (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Atalanta - Manchester City (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 Crvena Zvezda - Tottenahm (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Dinamo Zagrzeb - Szachtar (Polsat Sport Premium 6)

    MŁODZIEŻOWA LM
    16:00 Real Madryt - Galatasaray (Polsat Sport Premium 2)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    00:30 Brazylia - Chile (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    22:55 Magazyn skrótów LM (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGA EUROPY
    16:50 Vitoria Guimaraes - Arsenal - transmisja na Ipla.tv

    ///POZA FUTBOLEM///

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    18:25 Hapoel - Anwil Włocławek (Eurosport 2)

    NHL
    02:05 NY Rangers - Detroit Red Wings (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow #ligaeuropy
    pokaż całość

    Wynik meczu Leverkusen - Atletico

    • 32 głosy (16.41%)
      Wygra Leverkusen
    • 44 głosy (22.56%)
      Remis
    • 119 głosów (61.03%)
      Wygra Atletico
  •  

    05.11.2019

    Dzień dobry, co prawda prawdziwa Liga Mistrzów grała wczoraj, ale dziś przesiadamy się na tą "uefowską" wersję z nadzieją, że nie zaśniemy z nudów np. po klasyku Raków - Wisła. Moim zdaniem dziś dwa najciekawsze spotkania to Dortmund - Inter i Chelsea - Ajax.

    LIGA MISTRZÓW
    Studio od 18:00 (Polsat Sport Premium 1)

    18:55 FC Barcelona - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Zenit - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 2)

    21:00 Napoli - RB Salzburg (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 BORUSSIA - INTER (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 Liverpool - Genk (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 CHELSEA - AJAX (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 Valencia - Lille (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Olympique Lyon - Benfica (Polsat Sport Premium 6)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    00:00 Nigeria - Holandia (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    21:45 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA FUTBOLEM///

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    18:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra - PARMA Perm (Eurosport 2)
    20:00 Asseco Arka Gdynia - EWE Baskets Oldenburg (Eurosport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow
    pokaż całość

    Wynik meczu Borussia - Inter

    • 105 głosów (41.18%)
      Wygra Borussia
    • 31 głosów (12.16%)
      Remis
    • 119 głosów (46.67%)
      Wygra Inter
  •  

    04.11.2019

    Dzień dobry, standardowo poniedziałek dość ubogi, ale niech pocieszy nas fakt, że dziś podwójna dawka Ekstraklasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej, jeśli oba mecze będą na poziomie poniedziałkowym. No, ale lepszy rydz...

    EKSTRAKLASA
    18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:40
    20:30 Raków Częstochowa - Wisła Kraków (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 20:10

    SERIE A
    20:45 SPAL - Sampdoria (Eleven 2)

    2. BUNDESLIGA
    20:30 VfL Bochum - 1. FC Nurnberg (Eleven 3)

    MAGAZYNY
    19:00 4-4-2 (TVP Sport)
    20:00 Eleven gol (Eleven 1)
    21:45 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:20 Gol ekstra (TVP Sport)
    22:30 Ekstraklasa po godzinach (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)

    ///POZA FUTBOLEM///

    NHL
    01:00 Boston Bruins - Pittsburgh Penguins (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Raków Częstochowa - Wisła Kraków

    • 172 głosy (66.15%)
      Wygra Raków
    • 34 głosy (13.08%)
      Remis
    • 54 głosy (20.77%)
      Wygra Wisła
  •  

    03.11.2019

    Dzień dobry, dziś wyjątkowo wcześnie zaczynamy dzień z Ekstraklasą (rywalizacja o wpływy na rynkach azjatyckich). Przypominam, że dziś Canal+ (główny kanał) nadaje w paśmie odkodowanym, więc dwa dzisiejsze mecze będą dostępne dla wszystkich, którzy mają C+ w kablówkach czy platformach satelitarnych.

    EKSTRAKLASA
    Przez cały dzień odkodowane pasmo Canal+
    12:30 Jagiellonia Białystok - Łódzki KS (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 12:10
    15:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice (Canal+, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 14:30
    17:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa (Canal+, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:00

    1. LIGA
    12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport) - wstęp od 12:30

    pokaż spoiler (13:00) Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice; (15:00) GKS Tychy - Stomil Olsztyn; Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów; (16:00) Wigry Suwałki - Chrobry Głogów; (17:00) Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec


    2. LIGA
    13:00 Widzew Łódź - Resovia (TVP 3)

    PREMIER LEAGUE
    15:00 Crystal Palace - Leicester (Canal+ Sport)
    17:30 Everton - Tottenham (Canal+ Sport, Canal+ 4K)

    LA LIGA
    12:00 Valladolid - Mallorca (Eleven 2)
    14:00 Villarreal - Athletic Bilbao (Canal+ Sport 2)
    16:00 Osasuna - Alaves (Canal+ Sport 2)
    18:30 Celta - Getafe (Eleven 3, 4)
    18:30 Leganes - Eibar (nSport+)
    21:00 Granada - Real Sociedad (Canal+ Sport 2)

    SERIE A
    12:30 Atalanta - Cagliari (Eleven 1)
    15:00 Hellas - Brescia (Eleven 2)
    15:00 Genoa - Udinese (Eleven 3)
    18:00 Fiorentina - Parma (Eleven 2)
    20:45 MILAN - LAZIO (Eleven 2)

    pokaż spoiler (15:00) Lecce - Sassuolo


    1. BUNDESLIGA
    15:30 Fortuna - 1. FC Köln (Eleven 1, 4)
    18:00 Augsburg - Schalke (Canal+ Sport 2)

    2. BUNDESLIGA
    13:30 VfB Stuttgart - Dynamo Drezno (Eleven 4)

    EREDIVISIE
    14:30 VVV Venlo - Feyenoord (Polsat Sport News)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    00:00 Włochy - Paragwaj (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    15:00 Bordeaux - Nantes
    17:00 Nicea - Reims
    21:00 St. Etienne - AS Monaco

    MAGAZYNY
    19:30 Liga+ Extra (Canal+, Canal+ Sport 3) - gość: Jakub Tosik
    21:30 Turbokozak (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    22:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA FUTBOLEM///

    FORMUŁA 1
    20:10 Grand Prix USA (Eleven 1) - na TVP Sport od 45. minuty

    NBA
    23:00 Indiana Pacers - Chicago Bulls (Canal+ Sport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Milan - Lazio

    • 68 głosów (27.53%)
      Wygra Milan
    • 32 głosy (12.96%)
      Remis
    • 147 głosów (59.51%)
      Wygra Lazio
  •  

    02.11.2019

    Dzień dobry, jeśli ktoś tęsknił za emocjami, które przeżywaliśmy na tagu w środę, to dziś rysuje się szansa na powtórkę. Zatrzęsienie spotkań na poziomie jest bardzo duże (zwłaszcza w Niemczech), przez co z trudem wybrałem coś to zwyczajowej ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    15:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin (nSport+, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
    17:30 Cracovia - Lechia Gdańsk (TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 16:55 (TVP 2) i 17:00 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K)
    20:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 19:40

    1. LIGA
    12:40 Miedź Legnica - Radomiak Radom (Polsat Sport) - wstęp od 12:30

    pokaż spoiler (17:00) Olimpia Grudziądz - Odra Opole; (18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie


    PREMIER LEAGUE
    "Gorączka piłkarskiej soboty" od 13:00 w Canal+ Sport 2
    13:30 Bournemouth - Manchester united (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
    16:00 Aston Villa - Liverpool (Canal+ Sport 2)
    18:30 Watford - Chelsea (Canal+ Sport 2)

    pokaż spoiler (16:00) Arsenal - Wolverhampton; Brighton - Norwich; Manchester City - Southampton; Sheffield - Burnley; West Ham - Newcastle


    CHAMPIONSHIP
    13:30 Wigan - Swansea (Eleven 3, 4)

    LA LIGA
    13:00 Espanyol - Valencia (Eleven 1)
    16:00 Levante - FC Barcelona (Eleven 3)
    18:30 SEVILLA - ATLETICO MADRYT (Eleven 3)
    21:00 REAL MADRYT - BETIS (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)

    SERIE A
    15:00 ROMA - NAPOLI (Eleven 2)
    18:00 Bologna - Inter (Eleven 4)
    20:45 TORINO - JUVENTUS (Eleven 2, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Dortmund - Wolfsburg (Canal+)
    15:30 EINTRACHT - BAYERN (Eleven 1)
    15:30 LEVERKUSEN - M'GLADBACH (Eleven 4)
    18:30 UNION - HERTHA (Eleven 1)

    pokaż spoiler (15:30) Werder - Freiburg; RB Lipsk - Mainz


    2. BUNDESLIGA
    13:00 St. Pauli - Karlsruher (Eleven 2)

    TIPICO BUNDESLIGA
    17:00 Mattersburg - RB Salzburg (nSport+)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    00:00 Holandia - USA (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    21:55 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    17:30 Olympique Marsylia - Lille
    20:00 Amiens - Brest
    20:00 Angers - Strasbourg
    20:00 Metz - Montpellier
    20:00 Nimes - Rennes
    20:00 Tuluza - Olympique Lyon

    PREMIER LIGA
    17:00 ZENIT - CSKA

    ///POZA FUTBOLEM///

    FORMUŁA 1 - GP USA
    19:00 3. sesja treningowa (Eleven 2)
    22:00 Kwalifikacje (Eleven 1)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN - LIGA MISTRZÓW EHF
    14:30 PGE Vive Kielce - Telekom Veszprem (Canal+ Sport)

    RUGBY
    15:00 POLSKA - Niemcy (Polsat Sport News)

    NHL
    19:00 Nashville Predators - NY Rangers (TVP Sport)

    NBA
    22:00 Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans (Canal+ Now) - także na Canal+ Sport 2 (od 23:00)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Sevilla - Atletico

    • 29 głosów (25.22%)
      Wygra Sevilla
    • 29 głosów (25.22%)
      Remis
    • 57 głosów (49.57%)
      Wygra Atletico
  •  

    01.11.2019

    Dzień dobry, grobbing odhaczony? Zmartwię chyba stwierdzeniem, że dziś niespecjalnie jest co oglądać. Cóż, tak to już jest, jak początek kolejki Ekstraklasy przesunięty na sobotę.

    1. BUNDESLIGA
    20:30 Hoffenheim - Paderborn (Eleven 2, 4)

    2. BUNDESLIGA
    18:30 Hannover - Sandhausen (Eleven 2, 4)

    EREDIVISIE
    20:00 PEC Zwolle - Ajax (Polsat Sport News)

    CHAMPIONSHIP
    20:45 Barnsley - Bristol (Eleven 3)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    21:00 Australia - Nigeria (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    20:45 Dijon - PSG

    ///POZA FUTBOLEM///

    FORMUŁA 1 - GP USA
    17:00 1. sesja treningowa (Eleven 1)
    21:00 2. sesja treningowa (Eleven 1)

    NBA
    00:00 Brooklyn Nets - Houston Rockets (Canal+ Sport)

    NHL
    00:00 NY Islanders - Tampa Bay Lightning (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
    pokaż całość

    Nocka z:

    • 94 głosy (65.73%)
      NBA
    • 49 głosów (34.27%)
      NHL
  •  

    31.10.2019

    Dzień dobry, dziś nie ma raczej co liczyć na powtórkę z zeszłego dnia. Większych hitów dziś nie ma, teoretycznie najciekawiej chyba będzie spojrzeć na Włochy i przekonać się, co tam z Milanem.

    PUCHAR POLSKI
    17:30 Stomil Olsztyn - Wisła Płock (Polsat Sport) - wstęp od 17:15

    LA LIGA
    19:00 Mallorca - Osasuna (nSport+)
    19:00 Eibar - Villarreal (Canal+ Sport 2)
    21:15 Getafe - Granada (Eleven 3, 4)

    SERIE A
    21:00 Milan - SPAL (Eleven 1)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    21:00 Hiszpania - Tadżykistan (TVP Sport)
    00:00 Kamerun - Argentyna (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    JUPILER LEAGUE
    20:30 Anderlecht - Gent

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #pucharpolski
    pokaż całość

    Wynik meczu Milan - SPAL

    • 72 głosy (47.06%)
      Wygra Milan
    • 35 głosów (22.88%)
      Remis
    • 46 głosów (30.07%)
      Wygra SPAL
  •  

    30.10.2019

    Dzień dobry. Rany, jak na środek tygodnia to nawet bardzo. Dziś dużo ciekawych meczy, wśród "pogrubionych" pozycji także mecz Pucharu Polski między Widzewem a Legią. Nie oszukujmy się, głównie dla otoczki, a nie przez poziom sportowy, ale jestem ciekawy tego spotkania. Oprócz tego każdy znajdzie dla siebie coś miłego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    PUCHAR POLSKI
    17:30 Stal Mielec - Pogoń Szczecin (Polsat Sport) - wstęp od 17:15
    20:30 WIDZEW ŁÓDŹ - LEGIA WARSZAWA (Polsat Sport) - wstęp od 19:30

    pokaż spoiler (18:00) Legia II - Odra Opole; Olimpia Elbląg - Raków Częstochowa; (18:30) Pogoń Siedlce - Piast Gliwice


    LA LIGA
    19:00 Real Sociedad - Levante (Canal+ Now)
    19:00 VALENCIA - SEVILLA (Canal+ Sport 2)
    21:00 Betis - Celta (Eleven 4)
    21:15 Real Madryt - Leganes (Canal+ Sport, Canal+ 4K)

    pokaż spoiler (20:00) Athletic Bilbao - Espanyol


    SERIE A
    19:00 NAPOLI - ATALANTA (Eleven 2, 4)
    21:00 Juventus - Genoa (Eleven 2)

    pokaż spoiler (21:00) Cagliari - Bologna; Lazio - Torino; Sampdoria - Lecce; Sassuolo - Fiorentina; Udinese - AS Roma


    EFL CUP
    20:30 LIVERPOOL - ARSENAL (Eleven 1)
    21:00 CHELSEA - MANCHESTER UNITED (Eleven 3)

    pokaż spoiler (20:45) Aston Villa - Wolverhampton


    DFB POKAL
    18:30 Wolfsburg - RB Lipsk (Eurosport 1)
    20:30 DORTMUND - M'GLADBACH (Eurosport 1)

    pokaż spoiler (18:30) Werder - Heidenheim; Kaiserlasutern - Norymberga; SC Verl - Holstein Kiel; (20:45) Fortuna - Erzgebirge Aue; Hertha - Dynamo Drezno; St. Pauli - Eintracht


    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    21:00 Korea Płd. - Francja (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA FUTBOLEM///

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN - LIGA MISTRZÓW EHF
    18:00 Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Plock (Canal+ Sport)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN - EUROCUP
    20:00 Asseco Arka Gdynia - Galatasaray (Eurosport 2)

    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
    20:00 IBB Polonia Londyn - Mladost Zagrzeb (nSport+)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #pucharpolski
    pokaż całość

    Kto awansuje w EFL Cup?

    • 120 głosów (77.42%)
      Liverpool
    • 35 głosów (22.58%)
      Arsenal
  •  

    29.10.2019

    Dzień dobry, wbrew temu co napisałem w sobotę, akurat wczoraj rozpiski nie umieszczałem (bo była planowana transmisja chyba tylko z jednego meczu 2. Bundesligi). Dzisiaj wracamy z rozpiską. Kilka spotkań PP zostało już rozegranych jak jeszcze byłem w pracy, stąd też wymieniam tylko te, które jeszcze przed nami ¯\_(ツ)_/¯

    Z ciekawszych spotkań, zastanawiam się jak będzie wyglądało dzisiejsze spotkanie HSV - Stuttgart po istnym laniu, które miało miejsce w ten weekend.

    PUCHAR POLSKI
    17:30 Bytovia Bytów - Cracovia (Polsat Sport) - wstęp od 17:15
    20:30 Łódzki KS - Górnik Zabrze (Polsat Sport) - wstęp od 20:15

    pokaż spoiler (19:00) Miedź Legnica - GKS Jastrzębie


    LA LIGA
    19:00 Alaves - Atletico Madryt (Eleven 1)
    21:15 FC Barcelona - Valladolid (Eleven 1)

    SERIE A
    19:00 Parma - Hellas (Eleven 2)
    21:00 Brescia - Inter (Eleven 2)

    EFL CUP
    20:45 Manchester City - Southampton (Eleven 3)
    20:45 Everton - Watford (Eleven 4)

    pokaż spoiler (20:45) Burton - Leicester; Crawley - Colchester; Oxford United - Sunderland


    DFB POKAL
    18:30 HSV - VfB Stuttgart (Eurosport 2)
    20:00 VfL Bochum - Bayern (Eurosport 1)

    pokaż spoiler (18:30) Duisburg - Hoffenheim; Freiburg - Union Berlin; Saarbrucken - 1. FC Koln; (20:45) Arminia - Schalke; Darmstadt - Karlsruher; Leverkusen - Paderborn


    MLS
    03:00 Los Angeles FC - Seattle Sounders (Polsat Sport)

    MAGAZYNY
    22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA FUTBOLEM///

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN - LIGA MISTRZÓW FIBA
    18:00 Anwil Włocławek - Elan Bearnais (Eurosport 1)
    20:30 Polski Cukier Toruń - Hapoel Holon (Eurosport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #pucharpolski
    pokaż całość

    Kto awansuje w Pucharze Polski?

    • 83 głosy (50.61%)
      ŁKS
    • 81 głosów (49.39%)
      Górnik Zabrze
  •  

    Przy okazji widowiska na Estadio de Płock chciałbym tylko poinformować, że dziś tradycyjnej rozpiski na #dzienmeczowy nie wrzucę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

    Sobota była po prostu dość długa w moim przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Jutro już będzie zgodnie z planem i tradycją tagu
    #mecz

  •  

    26.10.2019

    Dzień dobry, dziś w ramówce kilka ciekawych spotkań, choć wydaje mi się, że plan transmisji nie jest tak gęsty jak często w soboty. W każdym razie na pewno warto uwagi dziś zwrócić uwagę na Niemcy, gdzie odbędą się derby Zagłębia Ruhry, a na zapleczu Bundesligi mecz HSV - Stuttgart. Z kolei w Hiszpanii wieczorne starcie "dwóch atletycznych drużyn" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    15:00 Łódzki KS - Raków Częstochowa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+) - wstęp od 14:40
    17:30 Piast Gliwice - Korona Kielce (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:10
    20:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 19:40

    PREMIER LEAGUE
    13:30 Manchester City - Aston Villa (Canal+ Sport 2)
    18:30 Burnley - Chelsea (Canal+ Sport 2)

    pokaż spoiler (16:00) Brighton - Everton; Watford - Bournemouth; West Ham United - Sheffield United


    CHAMPIONSHIP
    13:30 Sheffield Wednesday - Leeds United (Eleven 2)

    LA LIGA
    16:00 Leganes - Mallorca (Eleven 4)
    18:30 Valladolid - Eibar (nSport+)
    21:00 ATLETICO MADRYT - ATHLETIC BILBAO (Canal+ Sport 2)

    SERIE A
    15:00 Lecce - Juventus (Eleven 3)
    18:00 Inter - Parma (Eleven 3)
    20:45 Genoa - Brescia (Eleven 2, 4)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Bayern - Union (Canal+ Sport 2)
    15:30 SCHALKE - DORTMUND (Eleven 1)
    18:30 Leverkusen - Werder (Canal+)

    pokaż spoiler (15:30) Freiburg - RB Lipsk; Hertha - Hoffenheim; Paderborn - Fortuna


    2. BUNDESLIGA
    13:00 HSV - VfB Stuttgart (Eleven 3, 4)

    MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
    01:00 Ekwador - Australia (TVP Sport)

    MAGAZYNY
    22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    22:50 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    1. LIGA
    14:00 Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    16:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
    18:00 GKS Tychy - Warta Poznań
    18:00 Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice

    LIGUE 1
    17:30 Lille - Bordeaux
    20:00 Brest - Dijon
    20:00 Olympique Lyon - Metz
    20:00 Montpellier - Angers
    20:00 Reims - Nimes
    20:00 Strasbourg - Nicea

    ///POZA FUTBOLEM///

    FORMUŁA 1
    17:00 3. sesja treningowa (Eleven 1)
    20:00 Kwalifikacje GP Meksyku (Eleven 1)

    NBA
    23:00 Milwaukee Bucks - Miami Heat (Canal+ Sport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Schalke - Borussia Dortmund

    • 23 głosy (19.66%)
      Wygra Schalke
    • 23 głosy (19.66%)
      Remis
    • 71 głosów (60.68%)
      Wygra Borussia
  •  

    25.10.2019

    Dzień dobry, wracamy do futbolu ligowego. Dziś dwa dość interesująco zapowiadające się mecze, nawet nie wiem, czy ten o 18:00 nie jest ciekawszy. A poza piłką nożną też można znaleźć coś dla siebie - zaczynając o treningów przed GP Meksyku, przez mecz towarzyski szczypiornistów i - dla nocnej zmiany - mecz NBA.

    EKSTRAKLASA
    18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:30
    20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 20:00

    1. LIGA
    20:45 GKS Bełchatów - Miedź Legnica (Polsat Sport) - wstęp od 20:30

    pokaż spoiler (18:00) Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice; (19:10) Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki


    PREMIER LEAGUE
    21:00 Southampton - Leicester (Canal+ Sport 2)

    LA LIGA
    21:00 Villarreal - Alaves (Eleven 3)

    SERIE A
    20:45 Hellas - Sassuolo (Eleven 2)

    1. BUNDESLIGA
    20:30 Mainz - 1. FC Koln (Eleven 4)

    2. BUNDESLIGA
    18:30 Holstein Kiel - Bochum (Eleven 2, 4)

    MAGAZYNY
    21:15 Sportowy wieczór (TVP Sport)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    20:45 Nantes - AS Monaco

    ///POZA FUTBOLEM///

    FORMUŁA 1
    17:00 1. Sesja treningowa (Eleven 1)
    21:00 2. Sesja treningowa (Eleven 1)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    22:00 POLSKA - Rosja (TVP Sport)

    NBA
    04:30 LA Lakers - Utah Jazz (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Lech Poznań - Zagłębie Lubin

    • 58 głosów (51.33%)
      Wygra Lech
    • 13 głosów (11.50%)
      Remis
    • 42 głosy (37.17%)
      Wygra Zagłębie
  •  

    24.10.2019

    Dzień dobry, dziś jak co czwartek - z trudem wyszukuję spotkanie, które zapowiada się na najciekawsze. Wydaje mi się jednak, że mecz Romy z Borussią M'Gladbach to teoretycznie mecz na najwyższym poziomie, uśredniając umiejętności obydwu drużyn.

    1. LIGA
    17:30 Odra Opole - Stal Mielec (Polsat Sport) - wstęp od 17:15

    LIGA EUROPY
    Studio od 17:00 (Polsat Sport Premium 1)

    18:55 FC Porto - Rangers (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Partizan - Manchester United (Polsat Sport Premium 2)
    18:55 Young Boys - Feyenoord (Polsat Sport Premium 3)
    18:55 AS ROMA - BORUSSIA M'GLADBACH (Polsat Sport Premium 4)
    18:55 Łudogorec - Espanyol (Polsat Sport Premium 5)
    18:55 Slovan Bratysława - Wolverhamton (Polsat Sport Premium 6)

    pokaż spoiler (18:55) AZ Alkmaar - FC Astana; Basaksehir - Wolfsberger; Besiktas - Braga; CSKA Moskwa - Ferencvaros; Gent - Wolfsburg; St. Etienne - Oleksandria


    21:00 Arsenal - Vitoria Guimaraes (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 Celtic - Lazio (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 Dynamo Kijów - FK Kopenhaga (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 PSV - LASK (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 Eintracht - Standard Liege (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Sporting - Rosenborg (Polsat Sport Premium 6)

    pokaż spoiler (21:00) Getafe - Basel; Malmo - Lugano; Rennes - Cluj; Sevilla - Dudelange; Trabzonspor - Krasnodar


    MLS
    02:00 Atlanta United - Philadelphia Union (Polsat Sport)
    04:00 Los Angeles FC - LA Galaxy (Polsat Sport)

    MAGAZYNY
    22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Europy (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA FUTBOLEM///

    NHL
    01:00 Montreal Canadiens - San Jose Sharks (TVP Sport)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    01:25 POLSKA - Argentyna (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligaeuropy
    pokaż całość

    Wynik meczu Roma - Borussia M'Gladbach

    • 79 głosów (53.74%)
      Wygra Roma
    • 20 głosów (13.61%)
      Remis
    • 48 głosów (32.65%)
      Wygra Borussia
  •  

    23.10.2019

    Dzień dobry. Kontynuujemy rozgrywkę w Lidze Mistrzów. Myślę, że specjalnie nikogo nie trzeba przekonywać do wyboru meczu. Pytanie brzmi, kto kogo woli przy mikrofonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    LIGA MISTRZÓW
    Studio od 18:00 (Polsat Sport Premium 1) i 19:35 (TVP Sport)
    18:55 Ajax - Chelsea (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 RB Lipsk - Zenit (Polsat Sport Premium 2)

    21:00 INTER MEDIOLAN - BORUSSIA DORTMUND (TVP 1, Polsat Sport Premium 2)
    Komentarz: Mateusz Borek + Roman Kołtoń (Polsat), Maciej Iwański + Marcin Żewlakow (TVP)

    21:00 Slavia Praga - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 Benfica - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 RB Salzburg - Napoli (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 KRC Genk - Liverpool (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Lille - Valencia (Polsat Sport Premium 6)

    MŁODZIEŻOWA LM
    /TRWA/ Ajax - Chelsea (Polsat Sport Premium 1)
    16:00 Korona Kielce - Real Saragossa (Polsat Sport Premium 1)
    16:00 Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    1. LIGA
    18:00 Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec

    ///POZA FUTBOLEM///

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN - EUROCUP
    19:30 Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia (Eurosport 2)

    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN - SUPERPUCHAR POLSKI
    17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (Polsat Sport)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    00:45 Hiszpania - Polska (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow
    pokaż całość

    Wynik meczu Inter Mediolan - Borussia Dortmund

    • 150 głosów (45.18%)
      Wygra Inter
    • 34 głosy (10.24%)
      Remis
    • 148 głosów (44.58%)
      Wygra Borussia
  •  

    22.10.2019

    Dzień dobry, wracamy do europejskich pucharów. Szczerze mówiąc, przynajmniej dla mnie większość dzisiejszych spotkań zapowiada się mocno średnio. Z polskiego punktu widzenia najciekawiej powinno być w Turynie, gdzie Juventus zmierzy się z Lokomotiwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    A gdyby ktoś nie mógł w nocy zasnąć, to zapraszam na NBA - o ile się nie mylę to początek sezonu, ale może to potwierdzić ktoś kto bardziej interesuje się koszykówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    LIGA MISTRZÓW
    Studio od 18:00 (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Atletico Madyt - Leverkusen (Polsat Sport Premium 1)
    18:55 Szachtar - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 2)

    21:00 Juventus - Lokomotiw (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 Olympiakos - Bayern (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 Club Brugge - PSG (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 Tottenham - Crvena Zvezda (Polsat Sport Premium 4)
    21:00 Galatasaray - Real Madryt (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 Manchester City - Atalanta (Polsat Sport Premium 6)

    MŁODZIEŻOWA LM
    /TRWA/ Atletico Madryt - Leverkusen (Polsat Sport Premium 1)
    16:00 Club Brugge - PSG (Polsat Sport Premium 1)

    MAGAZYNY
    23:05 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    1. LIGA
    17:30 GKS Tychy - Miedź Legnica
    18:00 GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki
    19:00 Puszcza Niepołomice - Warta Poznań

    ///POZA FUTBOLEM///

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN - LM FIBA
    18:30 Polski Cukier Toruń - SIG Strasbourg (Eurosport 2)
    20:30 San Pablo Burgos - Anwil Włocławek (Eurosport 2)

    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
    21:00 Mladost Zagrzeb - IBB Polonia Londyn (nSport+)

    NBA
    02:00 Toronto Raptors - New Orleans Pelicans (Canal+ Sport)
    04:30 LA Clippers - LA Lakers (Canal+ Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ligamistrzow
    pokaż całość

    źródło: weszlo.com

    Wynik meczu Juventus - Lokomotiw

    • 349 głosów (73.01%)
      Wygra Juventus
    • 56 głosów (11.72%)
      Remis
    • 73 głosy (15.27%)
      Wygra Lokomotiw
  •  

    21.10.2019

    Dzień dobry, dziś przed nami typowy poniedziałek. Więcej każdego rodzaju magazynów ligowych, niż samych spotkań, ale dla koneserów zawsze pozostaje wieczór z Ekstraklasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    EKSTRAKLASA
    18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:40

    PREMIER LEAGUE
    21:00 Sheffield United - Arsenal (Canal+ Sport 2)

    SERIE A
    20:45 Brescia - Fiorentina (Eleven 2)

    2. BUNDESLIGA
    20:30 Arminia - HSV (Eleven 3)

    MAGAZYNY
    19:00 4-4-2 (TVP Sport)
    20:00 Gol ekstra (TVP Sport)
    20:00 Ekstraklasa po godzinach (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    20:00 Eleven gol (Eleven 1)
    22:00 Magazyn Fortuna 1. Liga (Polsat Sport)
    22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    22:35 Gol (TVP Sport)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

    • 67 głosów (37.85%)
      Wygra Raków
    • 28 głosów (15.82%)
      Remis
    • 82 głosy (46.33%)
      Wygra Śląsk
  •  

    20.10.2019

    Dzień dobry, kolejny dzień w którym ramówka jest zapchana od wczesnego przedpołudnia do wieczora. Na szczególną uwagę zasługuje mecz Manchesteru United z Liverpoolem, tylko szkoda, że ci pierwsi od dobrych kilku lat dołują (a od zwolnienia Mourinho wygląda to gorzej z każdym półroczem). Ostrzegam tylko, że geniusze z C+ w ten mecz zaangażowali jakiegoś rapera, co jest dla mnie jakimś kompletnie absurdalnym pomysłem. Niech k...a jeszcze Panasewicza wypożyczą z Polsatu.

    EKSTRAKLASA
    15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (Canal+, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 14:30
    17:30 Górnik Zabrze - Łódzki KS (Canal+, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:10

    2. LIGA
    13:00 Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna (TVP 3)

    PREMIER LEAGUE
    Studio "Bitwa o Anglię" od 16:30 (Canal+ Sport)
    17:30 MANCHESTER UNITED - LIVERPOOL (Canal+ Sport, Canal+ 4K)

    LA LIGA
    12:00 Alaves - Celta (Eleven 3)
    14:00 Real Sociedad - Betis (Canal+ Sport)
    16:00 Espanyol - Villarreal (nSport+)
    18:30 Athletic Bilbao - Valladolid (Eleven 2)
    21:00 Sevilla - Levante (Eleven 2, 4)

    SERIE A
    12:30 Sassuolo - Inter (Eleven 1)
    15:00 Sampdoria - AS Roma (Eleven 1)
    15:00 Cagliari - SPAL (Eleven 3)
    18:00 Parma - Genoa (Eleven 1, 4)
    20:45 AC Milan - Lecce (Eleven 1)

    pokaż spoiler (15:00) Udinese - Torino


    1. BUNDESLIGA
    15:30 1. FC Koln - Paderborn (Eleven 2, 4)
    18:00 Hoffenheim - Schalke (Canal+ Sport 2)

    2. BUNDESLIGA
    13:30 VfB Stuttgart - Holstein Kiel (Eleven 2, 4)

    EREDIVISIE
    16:45 Feyenoord - Heracles Almelo (Polsat Sport News)

    MLS
    21:00 Philadelphia Union - New York RB (Polsat Sport Extra)
    02:30 Minnesota United - LA Galaxy (Polsat Sport Extra)

    MAGAZYNY
    11:00 Cafe futbol (Polsat Sport) - gość: Radosław Majewski
    19:30 Liga+ Extra (Canal+, Canal+ Sport 3) - gość: Tom Hateley
    21:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    21:30 Turbokozak (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    23:00 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    15:00 Bordeaux - St. Etienne
    17:00 AS Monaco - Rennes
    21:00 Olympique Marsylia - Strasbourg

    ///POZA FUTBOLEM///

    PIŁKA RĘCZNA - LIGA MISTRZÓW
    15:30 Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt (Canal+ Sport 2)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    17:55 Stelmet Zielona Góra - CSKA Moskwa (Eurosport 2)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Manchester United - Liverpool

    • 69 głosów (14.20%)
      Wygra Manchester
    • 52 głosy (10.70%)
      Remis
    • 365 głosów (75.10%)
      Wygra Liverpool
Ładuję kolejną stronę...

Archiwum tagów