•  

    29.11.2022 Worek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Piłka nożna #pilkanozna #mundial #mecz

    MŚ w Katarze – III kolejka, grupa A i B
    16:00 - Ekwador – Senegal (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    16:00 - Holandia - Katar (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    20:00 - Iran - USA (TVP 2, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    20:00 - Walia - Anglia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)

    Mecze towarzyskie
    12:30 – Malta U19 – Polska U19

    Hokej na lodzie #hokej

    Polska Hokej Liga
    18:00 - GKS Tychy - Cracovia
    18:00 - JKH GKS - KH Energa Toruń
    18:00 - Unia Oświęcim - STS Sanok
    18:30 - GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec

    USA – NHL
    01:00 - Boston Bruins - Tampa Bay Lightning (Viaplay)
    01:00 - Montreal Canadiens - San Jose Sharks (Viaplay)
    01:00 - Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes (Viaplay)
    01:30 - Philadelphia Flyers - New York Islanders (Viaplay)
    02:00 - Nashville Predators - Anaheim Ducks (Viaplay)
    02:00 - Winnipeg Jets - Colorado Avalanche (Viaplay)
    03:00 - Calgary Flames - Florida Panthers (Viaplay)
    04:00 - Vancouver Canucks - Washington Capitals (Viaplay)
    04:30 - Los Angeles Kings - Seattle Kraken (Viaplay)

    Siatkówka #siatkowka

    Liga Mistrzów – faza grupowa
    18:00 - Friedrichshafen (GER) - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)
    19:00 – Duren (GER) – Perugia (ITA) (Polsat Sport Extra)
    20:30 - Trentino (ITA) - Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)

    CEV Cup – 1/8 finału
    19:30 – Narbonne (FRA) – Skra Bełchatów

    Snooker – Turniej Scottish
    13:45 – Eurosport 1
    19:45 – Eurosport 1

    Biatlon – Puchar Świata w Kontiolahti
    13:15 – bieg indywidualny mężczyzn (TVP Sport, tvpsport.pl)
    pokaż całość

    źródło: s1.tvp.pl

  •  

    @SiemaNagor oglądający tiebreaka Olsztyna i wystawy dołem Lipińskiego
    #siatkowka

    źródło: comment_q9uzLSmBUj21ow0JX3VOhnUf6Yy1eGu2.jpg

  •  

    26.11.2022 Sobota - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Piłka nożna #pilkanozna #mundial #mecz

    MŚ w Katarze – II kolejka, grupa C i D
    11:00 - Tunezja – Australia (TVP 2, TVP 4K, tvpsport.pl)
    14:00 - Polska - Arabia Saudyjska (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    17:00 - Francja - Dania (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    20:00 - Argentyna - Meksyk (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)

    Puchar Anglii
    13:45 – King’s Lynn – Stevenage Eleven Sports 4)
    16:00 – Forest Green – Alvechurch (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
    18:00 – Dagenham & Red. – Gillingham FC (Eleven Sports 2)

    Hiszpania – LaLiga 2
    22:00 – Las Palmas – Tenerife (Eleven Sports 1)

    Niemcy – Bundesliga kobiet
    14:00 – Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen (Viaplay)

    Mecze towarzyskie
    11:30 – Cracovia – Banska Bystrica (Słowacja)
    14:00 – Garbarnia Kraków – Wisła Płock
    19:00 – Polska U19 – Portugalia U19

    Ukraina – Premier League
    12:00 - Inhułeć - Veres-Rivne
    13:00 - Dynamo Kijów - Metalist 1925

    Hokej na lodzie #hokej

    USA – NHL
    22:00 - Carolina Hurricanes - Calgary Flames (Viaplay)
    00:30 - Florida Panthers - St. Louis Blues (Viaplay)
    01:00 - New Jersey Devils - Washington Capitals (Viaplay)
    01:00 - Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs (Viaplay)
    01:30 - New York Islanders - Philadelphia Flyers (Viaplay)
    02:00 - Nashville Predators - Columbus Blue Jackets (Viaplay)
    03:00 - Colorado Avalanche - Dallas Stars (Viaplay)
    04:00 - Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks (Viaplay)

    Koszykówka #koszykowka

    Energa Basket Liga
    17:30 - Spójnia Stargard - Czarni Słupsk (Polsat Sport Extra)
    19:30 - Astoria Bydgoszcz - Śląsk Wrocław

    USA – NBA
    23:00 – Toronto Raptors – Dallas Mavericks (Canal+ Sport)
    02:00 - Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
    02:00 - San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
    03:00 - Phoenix Suns - Utah Jazz

    Hiszpania – ACB
    18:00 – Gran Canaria – Manresa (Canal Sport)

    Piłka ręczna #pilkareczna

    PGNiG Superliga
    15:00 - Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
    16:45 - Łomża Industria Kielce - Unia Tarnow
    19:00 - Azoty-Puławy - Piotrkowianin

    Rugby #rugby

    Anglia – Premiership Rugby
    14:00 – Sale Sharks – Bristol (Viaplay)

    Mecze towarzyskie
    16:15 - Walia – Australia (Canal+ Sport)
    18:30 - Anglia - Republika Południowej Afryki (Viaplay)

    Siatkówka #siatkowka

    PlusLiga
    14:45 - Skra Bełchatów - Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)
    17:30 - Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin (Polsat Sport)
    20:30 - Luk Lublin - Barkom (Polsat Sport)

    Włochy – SuperLega
    18:00 – Trentino – Milano (Polsat Sport Premium 1)

    Szachy – Superpuchar Polski
    11:00 – tvpsport.pl

    Bobsleje
    19:00 – Polsat Sport Premium 2
    20:30 – Polsat Sport Premium 1
    23:30 – Polsat Sport
    01:00 – Polsat Sport

    Curling – ME
    09:00 – Polsat Sport News, Eurosport 2
    13:00 – Eurosport 2

    Triatlon
    11:50 – Polsat Sport News

    Łyżwiarstwo figurowe
    11:45 – Polsat Sport Extra
    13:20 – Polsat Sport Extra
    17:15 – Polsat Sport News
    19:25 – Polsat Sport News
    19:50 – Polsat Sport Extra

    Boks
    20:00 – Gala w Londynie (Polsat Sport News)
    03:00 – Gala w Carson (TVP Sport)

    Biegi narciarskie – PŚ w Ruce
    11:15 – 10 km klasykiem kobiet (Eurosport 1)
    13:30 – 10 km klasykiem mężczyzn (Eurosport 1)

    Kombinacja norweska – PŚ
    12:15 – Eurosport 1
    15:20 – Eurosport 1

    World Tourin Car Cup - kwalifikacje
    16:25 – Eurosport 1

    Kolarstwo torowe – Liga Mistrzów
    18:30 – Eurosport 1

    Narciarstwo alpejskie

    PŚ w Killington – slalom gigant kobiet
    16:00 – Eurosport 2
    18:45 – Eurosport 2

    PŚ w Lake Louise – supergigant mężczyzn
    20:00 – Eurosport 2
    pokaż całość

    źródło: s2.tvp.pl

  •  

    25.11.2022 Piątek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Piłka nożna #pilkanozna #mundial #mecz

    MŚ w Katarze – II kolejka, grupa A i B
    11:00 - Walia – Iran (TVP2, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    14:00 - Katar - Senegal (TVP1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    17:00 - Holandia - Ekwador (TVP1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    20:00 - Anglia - USA (TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)

    Mecze towarzyskie
    11:00 – Podbrezova (Słowacja) – Wisła Płock
    11:00 – Stal Mielec – Stal Rzeszów
    12:00 – Górnik Zabrze – Odra Opole
    14:00 – RB Lipsk – Radomiak Radom

    Ukraina – Premier League
    12:00 – Ch. Odessa – Metalist Charków

    Skoki narciarskie – kwalifikacje PŚ w Ruce #skoki
    16:45 – Eurosport 1

    Hokej na lodzie #hokej

    Polska Hokej Liga
    18:00 - JKH GKS - GKS Tychy
    18:00 - Podhale - STS Sanok
    18:00 - Unia Oświęcim - Cracovia
    18:30 - GKS Katowice - KH Energa Toruń

    USA – NHL
    19:00 - Boston Bruins - Carolina Hurricanes (Viaplay)
    20:00 - Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens (Viaplay)
    20:00 - Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs (Viaplay)
    20:00 - Nashville Predators - Colorado Avalanche (Viaplay)
    20:00 - Washington Capitals - Calgary Flames (Viaplay)
    21:00 - Anaheim Ducks - Ottawa Senators (Viaplay)
    23:30 - Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (Viaplay)
    02:00 - Buffalo Sabres - New Jersey Devils (Viaplay)
    02:00 - Columbus Blue Jackets - New York Islanders (Viaplay)
    02:00 - Detroit Red Wings - Arizona Coyotes (Viaplay)
    02:00 - Tampa Bay Lightning - St. Louis Blues (Viaplay)
    02:00 - Vegas Golden Knights - Seattle Kraken (Viaplay)
    02:30 - Dallas Stars - Winnipeg Jets (Viaplay)
    04:30 - San Jose Sharks - Los Angeles Kings (Viaplay)

    Koszykówka #koszykowka

    Euroleague – faza grupowa
    20:00 – Panathinaikos – Lyon (Polsat Sport Extra)

    Energa Basket Liga
    17:30 – Stal Ostrów Wlkp. – Arka Gdynia (Polsat Sport Extra)

    USA – NBA
    23:00 – Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves (Canal+ Sport)
    01:00 - Orlando Magic - Philadelphia 76ers
    01:30 - New York Knicks - Portland Trail Blazers
    02:00 - Boston Celtics - Sacramento Kings
    02:00 - Houston Rockets - Atlanta Hawks
    02:00 - Indiana Pacers - Brooklyn Nets
    02:00 - Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans
    02:00 - Miami Heat - Washington Wizards
    02:00 - Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
    02:00 - Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls
    02:00 - San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
    03:00 - Phoenix Suns - Detroit Pistons
    04:00 - Golden State Warriors - Utah Jazz
    04:30 - Los Angeles Clippers - Denver Nuggets

    Piłka ręczna #pilkareczna

    PGNiG Superliga
    15:00 - Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn
    17:00 - Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
    19:00 - Gwardia Opole - MKS Kalisz

    Siatkówka #siatkowka

    PlusLiga
    20:30 – Stal Nysa – Trefl Gdańsk (Polsat Sport)

    Tauron Liga kobiet
    17:30 – Budowlani Łódź – Chemik Police (Polsat Sport)

    Łyżwiarstwo figurowe
    12:00 – Polsat Sport
    13:55 – Polsat Sport Extra
    15:30 – Polsat Sport Extra
    16:45 – Polsat Sport News
    18:40 – Polsat Sport News

    Bobsleje
    23:00 – Polsat Sport
    01:00 – Polsat Sport

    Triatlon
    9:50 – Polsat Sport News

    Curling - ME
    09:00 – Polsat Sport Premium 1, Eurosport 2
    14:00 – Polsat Sport News
    19:00 – Polsat Sport Premium 1

    Skeleton – Puchar Świata
    19:00 – Polsat Sport Premium 2
    20:30 – Polsat Sport Premium 2

    Kombinacja norweska – Puchar Świata
    11:05 – Eurosport 1
    14:50 – Eurosport 1

    Biegi narciarskie – Puchar Świata w sprincie K i M w Ruce
    12:15 – Eurosport 1

    Narciarstwo alpejskie – PŚ w Lake Louise – zjazd mężczyzn
    20:15 – Eurosport 1
    pokaż całość

    źródło: s6.tvp.pl

    Które spotkanie jest dziś najciekawsze?

    • 13 głosów (4.09%)
      Walia - Iran
    • 13 głosów (4.09%)
      Katar - Senegal
    • 45 głosów (14.15%)
      Holandia - Ekwador
    • 162 głosy (50.94%)
      Anglia - USA
    • 85 głosów (26.73%)
      RB Lipsk - Radomiak Radom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  •  

    Co wy od gości chcecie? To nie są maszyny. Nie zawsze się wygrywa. Do boju!
    #mecz #pilkanozna #mundial #sport #reprezentacja #kanalsportowy

    pokaż spoiler Edit: Aj najmocniej przepraszam, pomyliłem tagi :) #siatkowka
    pokaż całość

    źródło: 20221123_101710.jpg

    •  

      @Muszelka1999: Nikt oglądający siatkówkę nie chce tego porównywać. Gała jest najbardziej popularna na świecie, wiadomo, że będzie miała największą widownię.
      To tylko odpowiedź na idiotyczne wstawki, że siatkówka to jakiś niesamowicie niszowy sport, którego nikt nie ogląda.

    •  

      @kielbasa210: no jest niszowy, a ludzie oglądają tylko dlatego bo leci w otwartej telewizji i jest masa marketingu wokół tego. Przecież przeciętny Janusz, który tak zagorzale kibicuje siatkarzom nie wymieni nawet dwóch klubów w jakim gra dowolny siatkarz tak bardzo sie tym interesują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    • więcej komentarzy (32)

  •  

    22.11.2022 Wtorek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Nadzszedł dzień dzisiejszczy, parafrazując turbode… Kamila Grosickiego. Dziś I kolejka spotkań grupy C i D. A jak nie przekonuje was piłka nożna to jest jeszcze hokej, curling, siatkówka, koszykówka. Smacznego.

    Piłka nożna #pilkanozna #mundial #mecz

    MŚ w Katarze – I kolejka, grupa C i D

    11:00 - Argentyna - Arabia Saudyjska (TVP2, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    14:00 - Dania - Tunezja (TVP1, TVP 4K, tvpsport.pl)
    17:00 - Meksyk - Polska (TVP1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    20:00 - Francja - Australia (TVP1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)

    Mecze towarzyskie
    12:00 – Polonia Środa Wielkopolska – Warta Poznań

    Hokej na lodzie #hokej

    Polska Hokej Liga
    19:30 – Cracovia – GKS Katowice

    Liga Mistrzów – 1/8 finału
    17:20 – Mountfiled – Farjestad Karlstad (Polsat Sport Fight)
    19:35 – Lions Zurych - Skelleftea (Polsat Sport Fight)

    USA – NHL
    01:00 - Montreal Canadiens - Buffalo Sabres (Viaplay)
    04:30 - Los Angeles Kings - New York Rangers (Viaplay)

    Koszykówka #koszykowka

    Euroleague
    19:00 – Monaco – Fenerbahce (Polsat Sport Extra)

    Liga Mistrzów – faza grupowa
    20:00 – Oostende – Legia Warszawa (tvpsport.pl)

    USA – NBA
    01:30 - Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
    02:00 - Memphis Grizzlies - Sacramento Kings
    03:00 - Denver Nuggets - Detroit Pistons
    04:00 - Phoenix Suns - Los Angeles Lakers

    Siatkówka #siatkowka
    PlusLiga
    16:15 - Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport)
    18:30 - Stal Nysa - GKS Katowice (Polsat Sport)
    21:00 - Asseco Resovia - Aluron CMC Warta (Polsat Sport)

    Curling
    Mistrzostwa Europy
    14:00 – Szwajcaria – Szkocja (Eurosport 1)
    pokaż całość

    źródło: maupacippatypuje.jpg

    Jaki będzie wynik meczu Polska - Meksyk?

    • 107 głosów (24.15%)
      Wygra Polska
    • 69 głosów (15.58%)
      Będzie remis
    • 267 głosów (60.27%)
      Wygra Meksyk
  •  

    Ostatnio zebrałem parę plusów za przedstawienie kolejki dziesiątej. Teraz pora na kolejkę jedenastą, którą może ktoś wybierze ponad mundialem. Wybrałem trzy spotkania:

    Stal - GKS wtorek 18:30
    Katowice u siebie nie przeciwstawiły się Skrze i pomimo tego, że ten zespół indywidualnie się broni to brakuje tej kadrze takiego przełamującego wyniku na lepszego rywala. GKS podejmie jednak na wyjeździe Nysę, która korzysta z horrendalnego terminarza przez który na jedenaście spotkań Stal gra u siebie ośmiokrotnie. Będzie to ciekawy mecz ofensywy, obie szóstki są nastawione na atak i z reguły problem jest z przyjęciem i punktowaniem poza atakiem. Zobaczymy czyja defensywa wytrzyma lepiej.

    Resovia - Warta wtorek 21:00
    Mecz w ramach czołowej trójki. Zawiercie po rozchwianej przez chwilę formie teraz wygląda solidnie i choć dalej Tavares gra na Kovacevicia a Konarski dalej gra słabo to Warta się broni pewnymi wynikami. Świetnie odnalazł się na boisku za Rejnę Szalacha, coraz lepiej też gra Danani. Po stronie Resovii też dzieją się ostatnio świetne rzeczy. Jedyną dziurą jest atakujący, Bucki oraz Muzaj grają ostatnio wymiennie i to jest pozycja, której goście obawiać będą się najmniej.

    Ślepsk - Jastrzębski czwartek skandaliczna 16:15
    Tak wczesna godzina nie jest okej dla kibiców z Suwałk, którzy pewnie i tak wypełnią halę Suwałki Arena, która może pomieścić około 2tys ludzi. Gospodarze tego czwartkowego starcia zaprezentowali się naprawdę dobrze na przeciwko Zaksie, ale Kędzierzyn tradycyjnie grał bezbłędnie końcówki, czyli wrócili do tego co ich charakteryzowało w ostatnich dwóch sezonach. W Ślepsku niesamowicie rozpędzony jest Filipiak, ale to samo można powiedzieć o jego vis a vis - Boyer jest o poziom lepszy od każdego innego atakującego w tej lidze. Ostatni raz taka dominacja na pozycji atakującego była w momencie grania Grozera w Resovii. Jastrzębie ostatnio gra sobie szerzej i to nie z wymogu tylko z wyboru. Mendez daje szanse Macyrze, Szymurze i Hadravie - wszyscy dają sobie radę, a tylko Macyra gra z powodu urazu Gladyra.
    #siatkowka #siatkaspam
    pokaż całość

  •  

    Będę po po kolejnych kamieniach milowych pokazywał aktualne rankingi na pozycjach. Powiedzmy, że tymi kamieniami będzie 5 kolejek.

    Rozgrywający:
    1. Ben Toniutii (JW) - 7,40
    2. Fabian Drzyzga (Resovia) - 7,35
    3. Lukas Kampa (Trefl) - 7,17
    4. Marcin Janusz (ZAKSA) - 6,83
    5. Matias Sanchez (Ślepsk) - 6,80
    5. Tsimafei Zhukouski (Stal) - 6,80
    7. Miguel Tavares (Warta) - 6,65
    8. Jan Firlej (Projekt) - 6,60
    9. Grzegorz Łomacz (Skra) - 6,25
    10. Georgi Seganow (GKS) - 6,23

    Atakujący:
    1. Stephen Boyer (JW) - 8,43 - 54,49% efektywności ataku, 0,73 as/set, 0,42 blok/set
    2. Bartłomiej Bołądź (Trefl) - 7,50 - 36,07% efektywności ataku, 0,50 as/set, 0,42 blok/set
    3. Wasyl Tupczij (Barkom) - 7,05 - 32,66% efektywności ataku, 0,29 as/set, 0,24 blok/set
    4. Łukasz Kaczmarek (ZAKSA) - 7,00 - 33,66% efektywności ataku, 0,31 as/set, 0,43 blok/set
    5. Wassim Ben Tara (Stal) - 6,95 - 36,57% efektywności ataku, 0,20 as/set, 0,51 blok/set
    6. Karol Butryn (AZS) - 6,89 - 30,14% efektywności ataku, 0,72 as/set, 0,25 blok/set
    7. Bartosz Filipiak (Ślepsk) - 6,80 - 30,14% efektywności ataku, 0,34 as/set, 0,42 blok/set
    7. Jake Hanes (BBTS) - 6,80 - 32,75% efektywności ataku, 0,39 as/set, 0,30 blok/set
    9. Aleksandar Atanasijević (Skra) - 6,70 - 36,90% efektywności ataku, 0,37 as/set, 0,22 blok/set
    10. Jakub Bucki (Resovia) - 6,69 - 33,79% efektywności ataku, 0,32 as/set, 0,46 blok/set

    Przyjmujący
    1. Michał Gierżot (Stal) - 7,50 - 35,62% przyjęcia, 50,00% efektywności ataku, 0,43 as/set, 0,17 blok/set
    2. Uros Kovacević (Warta) - 7,39 - 40,76% przyjęcia, 34,83% efektywności ataku, 0,38 as/set, 0,66 blok/set
    3. Tomasz Fornal (JW) - 7,20 - 50,00% przyjęcia, 43,56% efektywności ataku, 0,21 as/set, 0,61 blok/set
    4. Torey Defalco (Resovia) - 6,89 - 40,23% przyjęcia, 46,52% efektywności ataku, 0,45 as/set, 0,48 blok/set
    5. Trevor Clevenot (JW) - 6,86 - 38,41% przyjęcia, 40,88% efektywności ataku, 0,52 as/set, 0,28 blok/set
    6. Igor Grobelny (Projekt) - 6,81 - 49,37% przyjęcia, 36,81% efektywności ataku, 0,14 as/set, 0,31 blok/set
    7. Klemen Cebulj (Resovia) - 6,75 - 41,72% przyjęcia, 39,02% efektywności ataku, 0,43 as/set, 0,20 blok/set
    8. Wojciech Żaliński (ZAKSA) - 6,69 - 34,55% przyjęcia, 38,52% efektywności ataku, 0,29 as/set, 0,50 blok/set
    9. Paweł Halaba (Ślepsk) - 6,65 - 41,94% przyjęcia, 35,81% efektywności ataku, 0,31 as/set, 0,38 blok/set
    9. Bartosz Kwolek (Warta) - 6,65 - 41,90% przyjęcia, 35,56% efektywności ataku, 0,38 as/set, 0,16 blok/set

    Środkowi
    1. Mateusz Bieniek (Skra) - 7,65 - 63,64% skuteczności ataku, 0,61 as/set, 0,71 blok/set
    2. Taylor Averill (AZS) - 7,28 - 68,75% skuteczności ataku, 0,29 as/set, 0,81 blok/set
    3. Jakub Kochanowski (Resovia) - 7,20 - 60,44% skuteczności ataku, 0,35 as/set, 0,85 blok/set
    4. Jan Kozamernik (Resovia) - 7,00 - 73,13% skuteczności ataku, 0,18 as/set, 0,41 blok/set
    5. Dmytro Paszycki (ZAKSA) - 6,90 - 65,22% skuteczności ataku, 0,15 as/set, 0,82 blok/set
    6. Paweł Pietraszko (Cuprum) - 6,88 - 67,65% skuteczności ataku, 0,17 as/set, 0,57 blok/set
    7. David Smith (ZAKSA) - 6,83 - 64,81% skuteczności ataku, 0,25 as/set, 0,60 blok/set
    8. Jan Nowakowski (LUK) - 6,75 - 68,93% skuteczności ataku, 0,03 as/set, 0,49 blok/set
    9. Andreas Takvam (Ślepsk) - 6,60 - 58,33% skuteczności ataku, 0,05 as/set, 0,42 blok/set
    9. Piotr Nowakowski (Projekt) - 6,60 - 56,00% skuteczności ataku, 0,09 as/set, 0,74 blok/set

    Libero
    1. Luke Perry (Trefl) - 7,40 - 71,32% przyjęcia, 2,94 obron/set
    2. Paweł Zatorski (Resovia) - 7,29 - 51,94% przyjęcia, 1,96 obron/set
    3. Jakub Popiwczak (JW) - 7,15 - 49,61% przyjęcia, 2,36 obron/set
    4. Santiago Danani (Warta) - 7,05 - 51,67% przyjęcia, 1,87 obron/set
    5. Erik Shoji (ZAKSA) - 6,85 - 53,55% przyjęcia, 1,56 obron/set
    6. Dustin Watten (LUK) - 6,67 - 55,85% przyjęcia, 1,70 obron/set
    7. Mateusz Czunkiewicz (Ślepsk) - 6,65 - 52,79% przyjęcia, 2,08 obron/set
    8. Bartosz Mariański (GKS) - 6,50 - 55,97% przyjęcia, 1,56 obron/set
    9. Damian Wojtaszek (Projekt) - 6,30 - 48,15% przyjęcia, 2,24 obron/set
    10. Kamil Dembiec (Stal) - 6,10 - 42,86% przyjęcia, 1,91 obron/set
    #siatkowka #siatkaspam
    pokaż całość

  •  

    21.11.2022 Poniedziałek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    No cześć, dziś piękny dzień, poniedziałek, listopad, popatrz Grażynko zaraz ciemno będzie. Kontynuujemy mundial, dziś trzy mecze, a także towarzyski mecz Polski U21 z Turcją.

    Piłka nożna #pilkanozna #mundial #mecz

    MŚ w Katarze – I kolejka, grupa A i B
    14:00 – Anglia – Iran (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    17:00 – Senegal – Holandia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)
    20:00 – USA – Walia (TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, tvpsport.pl)

    Elite League U20
    19:00 – Rumunia U20 – Polska U20

    Mecze towarzyskie
    16:45 – Turcja U21 – Polska U21 (tvpsport.pl)

    Ukraina – Premier League
    11:00 – Inhułeć – Lwów
    13:00 – Veres-Rivne – Dynamo Kijów

    Hokej na lodzie #hokej

    USA – NHL
    01:00 - New Jersey Devils - Edmonton Oilers (Viaplay)
    01:00 - Philadelphia Flyers - Calgary Flames (Viaplay)
    01:00 - Tampa Bay Lightning - Boston Bruins (Viaplay)
    01:30 - Toronto Maple Leafs - New York Islanders (Viaplay)
    01:30 - Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes (Viaplay)
    02:00 - Nashville Predators - Arizona Coyotes (Viaplay)
    02:00 - St. Louis Blues - Anaheim Ducks (Viaplay)
    02:30 - Dallas Stars - Colorado Avalanche (Viaplay)
    04:30 - San Jose Sharks - Ottawa Senators (Viaplay)
    04:30 - Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights (Viaplay)

    Koszykówka #koszykowka

    USA – NBA
    01:00 - Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks
    01:00 - Indiana Pacers - Orlando Magic
    02:00 - Chicago Bulls - Boston Celtics
    02:00 - Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers
    02:00 - Minnesota Timberwolves - Miami Heat
    02:00 - New Orleans Pelicans - Golden State Warriors
    02:00 - Oklahoma City Thunder - New York Knicks
    04:30 - Los Angeles Clippers - Utah Jazz

    Siatkówka #siatkowka

    Tauron Liga kobiet
    17:30 - ŁKS Łódź K - Bydgoszcz K (Polsat Sport)
    20:30 - Legionowo K - MKS Kalisz K (Polsat Sport)

    Curling

    Mistrzostwa Europy w Ostersund
    16:00 – Niemcy – Włochy (Eurosport 1)
    pokaż całość

    źródło: s1.tvp.pl

    Który z meczy jest dziś najciekawszy?

    • 27 głosów (16.67%)
      Anglia - Iran
    • 82 głosy (50.62%)
      Senegal - Holandia
    • 33 głosy (20.37%)
      USA - Walia
    • 20 głosów (12.35%)
      nie wiem, żaden
  •  

    20.11.2022 Niedziela - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Dzień dobry, wracam z rozpiskami, mam nadzieję bez przerw, mało miałem ostatnio czasu na przyjemności.

    Zaczynamy dziś mundial, wszystkie mecze będą pokazywane na żywo w TVP, tvpsport.pl, a także na kanale TVP 4K, uruchomionym na telewizji naziemnej. Kanał TVP 4K dystrybuowany będzie również przez kilkudziesięciu operatorów kablowych i satelitarnych w tym CANAL+, Grupę Vectra, Orange, Toya, Inea, T-Mobile, Avios, Promax, JMDI, Telpol, Telewizja Kablowa Chopin oraz wielu innych.

    W meczu otwarcia zmierzą się gospodarz turnieju i jednocześnie debiutant – Katar z Ekwadorem.

    A jeśli ktoś bojkotuje Mistrzostwa Świata (jest ku temu wiele powodów) lub nie lubi piłki nożnej to jest dziś kilka innych ciekawych propozycji, np. ostatni wyścig F1 w tym sezonie – Grand Prix w Abu Zabi, finał ATP finals w Turynie czy kilka innych wydarzeń.
    Poniżej szczegóły:

    Piłka nożna #pilkanozna #mundial #mecz

    MŚ w Katarze – I kolejka
    17:00 – Katar – Ekwador (TVP 1, TVP Sport, tvpsport.pl, TVP 4K)

    Mecze towarzyskie
    13:00 – rosja – Uzbekistan (no hit, nie ma co XD)
    13:30 – Słowacja – Chile
    14:00 – Gabon – Niger
    14:00 – Gambia – Tanzania
    14:00 – Gwinea Bissau – Tanzania
    14:00 – Macedonia Północna – Azerbejdżan
    14:00 – Norwegia – Finlandia
    15:00 – Luksemburg – Bułgaria
    15:00 – Oman – Białoruś
    15:00 – R.P.A. – Angola
    15:00 – Słowenia – Czarnogóra
    17:30 – Izrael – Cypr
    18:00 – Wenezuela – Syria
    19:30 – Mołdawia – Rumunia
    20:00 – Malta – Irlandia
    20:15 – Węgry – Grecja
    20:45 – Austria – Włochy (Polsat Sport News)
    21:00 – Saint Lucia – San Marino (można powiedzieć święte derby)

    Ukraina – Premier League
    11:00 – Minaj – Metalist Charków
    13:00 – Kryvbas – Metalist 1925

    F1 #f1

    GP Abu Dhabi
    14:00 – wyścig (Eleven Sports 1)

    F2

    GP Abu Dhabi
    10:00 – wyścig (Polsat Sport Extra)

    Tenis #tenis

    ATP Finals w Turynie - finały
    16:00 – N. Metkic / M. Pavic – R. Ram / J. Salisbury (Polsat Sport Extra)
    19:00 – C. Ruud (Norwegia, 4) – N. Djokovic (Serbia, 8) (Polsat Sport Extra)

    Hokej na lodzie #hokej

    Polska Hokej Liga
    17:00 - GKS Katowice - GKS Tychy
    17:00 - Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń
    18:00 - Podhale – Cracovia

    USA –NHL
    00:00 - Columbus Blue Jackets - Florida Panthers (Viaplay)
    01:00 - Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins (Viaplay)

    Koszykówka #koszykowka

    Energa Basket Liga
    17:30 – Trefl Sopot – Stal Ostrów Wlkp. (Polsat Sport News)

    USA – NBA
    21:30 – Phoenix Suns – New York Knicks (Canal+ Sport)
    00:00 - Sacramento Kings - Detroit Pistons
    00:00 - Washington Wizards - Charlotte Hornets
    01:00 - Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies
    01:00 - Cleveland Cavaliers - Miami Heat
    01:00 - Houston Rockets - Golden State Warriors
    01:30 - Dallas Mavericks - Denver Nuggets
    03:30 - Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs (Canal+ Sport)

    Piłka ręczna #pilkareczna

    Bundesliga
    14:00 – MT Melsungen – Flensburg-H. (Viaplay)

    PGNiG Superliga
    17:00 - Unia Tarnow - Ostrów Wielkopolski
    19:00 - Piotrkowianin - Wybrzeże Gdańsk

    ME kobiet
    17:45 – mecz o 3. miejsce – Czarnogóra – Francja (Eurosport 2, Metro)
    20:30 – finał – Dania – Norwegia (Eurosport 2, Metro)

    Rugby #rugby

    Mecz towarzyski
    14:00 – Francja – Japonia (Viaplay)

    Siatkówka #siatkowka

    PlusLiga
    14:45 - AZS Olsztyn - Projekt Warszawa (Polsat Sport)
    17:30 - Czarni Radom - Cuprum Lubin (Polsat Sport)
    20:30 - Jastrzębski Węgiel – Barkom Lwów (Polsat Sport)

    Włochy – SuperLega
    16:30 – Perugia – Trentino (Polsat Sport Premium 1)

    Narciarstwo alpejskie
    ** Puchar Świata w Levi, slalom kobiet, na liście startowej jest Magdalena Łuczak**
    10:00 – I przejazd (Eurosport 1)
    13:00 – II przejazd (Eurosport 1)

    Łyżwiarstwo figurowe w Sapporo
    13:20 – Polsat Sport News

    Łyżwiarstwo szybkie
    13:30 - Puchar Świata w Heerenveen (Polsat Sport Extra)
    16:00 – Puchar Świata w Heerenveen (Polsat Sport News)

    Snooker
    14:15 – UK Championship (Eurosport 1)
    19:45 - UK Championship (Eurosport 1)

    Kolarstwo przełajowe – puchar świata
    13:30 – wyścig kobiet (Eurosport 2)
    15:00 – wyścig mężczyzn (Eurosport 2)
    pokaż całość

    źródło: 316135213_831460711391393_8074629496950388751_n.png

    Jaki będzie wynik meczu Katar - Ekwador?

    • 31 głosów (21.09%)
      Wygra Katar
    • 8 głosów (5.44%)
      Będzie remis
    • 29 głosów (19.73%)
      Wygra Ekwador
    • 79 głosów (53.74%)
      1-0 dla Kataru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  •  

    Jak to jest, że Strumyk puszcza mecze, transmisje sportowe, FAME, KSW itp. bez żadnych kar finansowych? Jak to jest omijane? Na jakiej zasadzie te mecze oni puszczają? Wykupują to wszystko czy jak? Na czym Oni zarabiają poza tym, że jest najebane od cholery reklam? Poza tym nigdy na ich transmisji nie wyświetla się nazwa użytkownika w przypadku FAME, a normalnie ludziom się wyświetla (na ekranie od czasu do czasu), wtf? Kto jest w ogóle właścicielem tego?

    #strumyktv #strumyk #mecz #mecze #pilkanozna #ligamistrzow #ligaeuropy #premierleague #ligaangielska #bundesliga #liganiemiecka #seriea #ligawloska #ligue1 #ligafrancuska #ekstraklasa #siatkowka #koszykowka #pilkareczna #lekkoatletyka #famemma #highleague #primemma #ksw #ufc #sport #sportywalki #transmisja #polskiyoutube #youtube
    pokaż całość

  •  

    14.11.2022 Poniedziałek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Dziś niewiele się dzieje w sporcie
    Miłego dnia (ʘ‿ʘ)

    Piłka nożna #pilkanozna

    Ukraina - Premier League
    12:00 - Metalist Charków - Kryvbas
    13:00 - Ch. Odessa - Lwów
    14:00 - Ruch Lwów - Minaj

    Siatkówka #siatkowka

    PlusLiga
    20:30 - BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice (Polsat Sport)

    Tauron Liga kobiet
    17:30 - Rzeszów - Tarnów (Polsat Sport)

    Piłka ręczna #pilkareczna

    Mistrzostwa Europy kobiet
    18:00 - Norwegia - Słowenia (Eurosport 1)
    20:30 - Węgry - Szwecja (Eurosport 1)

    Koszykówka #koszykowka

    USA - NBA
    7 spotkań, m.in.:
    04:00 - Golden State Warriors - San Antonio Spurs

    Eliminacje MŚ
    18:00 - Słowenia - Niemcy (TVP Sport)

    Tenis #tenis

    ATP finals w Turynie - faza grupowa
    11:30 - mecz deblowy (Polsat Sport)
    14:00 - D. Miedwiediew (rosja, 5) - A. Rublow (rosja, 7) (Polsat Sport)
    18:30 - mecz deblowy (Polsat Sport Extra)
    21:00 - S. Tsitsipas (Grecja, 3) - N. Djokovic (Serbia, 8) (Polsat Sport Extra)

    Hokej

    USA - NHL
    4 spotkania, wszystkie na Viaplay od 23:30

    Snooker

    13:45 - UK Championship (Eurosport 1)
    22:15 - UK Championship (Eurosport 1)

    #mecz
    pokaż całość

    źródło: 240_F_319937378_Q087lrWP18ALuQpdTuRwvjyBeI4pfdgw.jpg

    •  

      @3mielu: zapchajdziury pokroju Wiltenburga i Karjagina, rozchwiana forma kadrowiczow, brak terminow na odpoczynek/spokojny trening no i brak glebi skladu ktora moglaby bez cierpienia na jakosci dac zmiany. Winnym jest albo zarząd albo mniejsze pieniadze od sponsorów. Moze to i to

    •  

      ozchwiana forma kadrowiczow, brak terminow na odpoczynek/spokojny trening

      @vasos: O to nie nikogo nie możesz wynić. Jeśli 5 graczy z wyjściowej 6 ora prawie cały rok bez przerwy, to prędzej czy później musi się tak skończyć.

      Zapchajdziury to już ewidentnie wina zarządu. Grupa Azoty też jest winna - temat jak żałuje kasy przewija się z co sezon. Pytanie, czy nie można znaleźć innych sponsorów. Ale sytuacja ekonomiczna nie jest wesoła, plus kilka porażem skutecznie obniżyło wartość marketingową Zaksy. O takie rzeczy trzeba było zadbać przed rozpoczęciem sezonu klubowego (czyli zarząd znowu zaspał). pokaż całość

      +: 3mielu
  •  

    13.11.2022 Niedziela - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Miłej niedzieli (ʘ‿ʘ)

    Piłka nożna #pilkanozna

    Ekstraklasa #ekstraklasa
    12:30 - Radomiak Radom - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    15:00 - Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    17:30 - Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (Canal+ Sport 3, Canal+ Premium, Canal+ 4K Ultra)

    I liga
    12:40 - Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków (Polsat Sport)
    15:00 - Chrobry Głogów - Stal Rzeszów
    18:00 - Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
    18:00 - Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec

    II liga
    13:00 - Radunia Stężyca - Znicz Pruszków
    14:00 - Zagłębie Lubin 2 - Stomil Olsztyn
    16:00 - Polonia Warszawa - Pogoń Siedlce

    Anglia – Premier League
    15:00 - Brighton - Aston Villa (Viaplay)
    17:30 - Fulham - Manchester Utd (Viaplay, Canal+ Sport)

    Anglia – Championship
    13:30 – Burnley – Blackburn (Viaplay)

    Francja – Ligue 1
    13:00 - PSG – Auxerre (Canal+ Sport 2, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
    15:00 - Brest – Troyes (Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 5)
    15:00 - Lille - Angers
    15:00 - Montpellier - Reims
    15:00 - Nantes - AC Ajaccio
    17:05 - Strasbourg – Lorient (Canal+ Sport 5)
    20:45 - Monaco – Marsylia (Eleven Sports 3)

    Niemcy – Bundesliga
    15:30 - 1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt (Viaplay)
    17:30 - SC Freiburg - 1. FC Union Berlin (Viaplay)

    Niemcy – 2. Bundesliga
    13:30 - 1. FC Nürnberg - Paderborn (Viaplay)
    13:30 - Arminia Bielefeld - Magdeburg (Viaplay)
    13:30 - Darmstadt – Furth (Viaplay)

    Włochy – Serie A
    12:30 - Atalanta – Inter (Eleven Sports 1)
    15:00 - AS Roma - Torino (Eleven Sports 1)
    15:00 - Monza - Salernitana (Eleven Sports 3)
    15:00 - Verona - Spezia (Eleven Sports 2)
    18:00 - AC Milan - Fiorentina (Eleven Sports 2)
    20:45 - Juventus - Lazio (Eleven Sports 2)

    Portugalia – Liga Portugal
    19:00 – Benfica – Gil Vincente (Eleven Sports 4)
    21:30 – Famalicao – Sporting (Eleven Sports 4)

    Brazylia – Serie A
    20:00 - America MG - Atletico GO
    20:00 - Athletico-PR - Botafogo RJ
    20:00 - Bragantino - Fluminense
    20:00 - Ceara - Juventude
    20:00 - Corinthians - Atletico-MG
    20:00 - Cuiaba - Coritiba
    20:00 - Goias - Sao Paulo
    20:00 - Internacional – Palmeiras (Polsat Sport Premium 1)
    20:00 - Santos – Fortaleza

    Czechy – 1. Liga
    18:00 – Zlin – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1)

    Holandia – Eredivisie
    16:45 – Feyenoord – Excelsior (Polsat Sport Premium 2)

    Ukraina – Premier League
    12:00 - Oleksandriya - Veres-Rivne
    12:00 - Worskła Połtawa - Dnipro-1
    14:00 - Dynamo Kijów - Kołos Kowaliwka
    14:00 - Metalist 1925 - Inhułeć
    14:00 - Szachtar - FK Zoria Ługańsk

    F1 #f1

    GP Brazylii
    19:00 - wyścig (Eleven Sports 1)

    Tenis #tenis

    ATP Finals w Turynie – faza grupowa
    14:00 – C. Ruud (Norwegia, 4) – F. Auger-Aliassime (Kanada, 6) (Polsat Sport Extra)
    21:00 – R. Nadal (Hiszpania, 2) – T. Fritz (Niemcy, 9) (Polsat Sport Extra)

    Hokej na lodzie #hokej

    USA - NHL
    19:00 – Philadelphia Flyers – Dallas Stars (Viaplay)
    00:00 - Boston Bruins - Vancouver Canucks (Viaplay)
    00:00 - Minnesota Wild - San Jose Sharks (Viaplay)
    01:00 - New York Rangers - Arizona Coyotes (Viaplay)
    01:00 - Tampa Bay Lightning - Washington Capitals (Viaplay)
    02:00 - Seattle Kraken - Winnipeg Jets (Viaplay)

    Koszykówka #koszykowka

    Eurobasket – eliminacje
    20:00 – Chorwacja – Polska (TVP Sport)

    USA – NBA
    18:00 – New York Knicks – Oklahoma City Thunder (Canal+ Sport 2)
    00:00 - Cleveland Cavaliers - Minnesota Timberwolves
    00:00 - Washington Wizards - Memphis Grizzlies
    01:30 - Philadelphia 76ers - Utah Jazz
    02:00 - Chicago Bulls - Denver Nuggets
    03:00 - Sacramento Kings - Golden State Warriors
    03:30 - Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets

    Koszykówka 3x3
    16:30 – Lotto 3x3 Liga (Polsat Sport News)

    Piłka ręczna #pilkareczna

    Bundesliga
    14:00 – Rhein-Neckar – Lemgo (Viaplay)
    16:05 – Kiel – Goppingen (Viaplay)

    ME kobiet
    18:00 - Holandia K - Hiszpania K (Eurosport 2)
    20:30 - Francja K - Czarnogóra K (Eurosport 2)

    Rugby #rugby

    Ekstraliga
    16:00 – Ogniwo Sopot – Arka Gdynia

    Anglia – Premiership Rugby
    Saracens – Northampton (Viaplay)

    Siatkówka #siatkowka

    PlusLiga
    14:45 - Barkom - Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)
    17:30 - Cuprum Lubin - Skra Bełchatów (Polsat Sport)
    20:30 - Stal Nysa - Aluron CMC Warta (Polsat Sport)

    Włochy – SuperLega
    18:00 – Siena – Modena (Polsat Sport Premium 3)
    20:30 – Verona – Monza (Polsat Sport Premium 2)

    Łyżwiarstwo szybkie
    13:00 – Puchar Świata w Stavanger (Polsat Sport News)

    Łyżwiarstwo figurowe
    12:15 - Grand Prix Sheffield (Polsat Sport Premium 2)
    20:00 – Grand Prix Sheffield (Polsat Sport News)

    Snooker
    13:45 – UK Championship (Eurosport 1)
    19:45 – UK Championship (Eurosport 1)

    Kolarstwo przełajowe
    13:30 – Puchar Świata w Beekse Bergen (Eurosport 2)
    15:00 - Puchar Świata w Beekse Bergen (Eurosport 2)

    Jeździectwo
    12:55 – Cavaliada Tour w Warszawie (TVP Sport)

    Boks
    16:20 – Memoriał Leszka Drogosza w Kielcach (TVP Sport)

    #mecz
    pokaż całość

    źródło: formula1.com

    Jaki będzie wynik meczu Radomiak Radom - Pogoń Szczecin?

    • 15 głosów (36.59%)
      Wygra Radomiak
    • 5 głosów (12.20%)
      Będzie remis
    • 16 głosów (39.02%)
      Wygra Pogoń
    • 5 głosów (12.20%)
      Nie wiem / nie mam zdania
  •  

    Perugia na swoim TT wydała komunikat że Leon przeszedł komplet badań i z jego zdrowiem jest wszystko OK.

    Nie zmienia to faktu że włosi to idioci w 100%. Leon w wywiadach pomeczowych powiedział że pełną świadomość odzyskał po meczu.
    Zawodnik traci świadomość po upadku, przez 20 min dochodzi do siebie, zostaje na ceremonie, udziela wywiadów i na koniec jest wieziony do szpitala na badania. Obojętnie czy chodzi o Leona czy innego zawodnika .. po prostu DEBILE.

    #siatkowka
    pokaż całość

  •  

    Kilka wniosków na gorąco po kompromitacji Skry w Krakowie:
    1. Lwów jest bardzo słaby i zleci z ligi.
    2. Winiarskiego, Conte, Sandera udało się odbudować; Lanza okazuje się być poważnym siatkarskim szrotem. Co się z tym człowiekiem stało? Z reprezentanta Włoch i solidnego grajka w Trentino, stał się dramatycznym przyjmującym.
    3. Pan trener Joel Banks to pozorant, nie kontroluje wydarzeń boiskowych, dzisiaj było to widać wyraźnie, gdy Kłos metr od niego darł się, by brać czelendż, a trener się go pytał, co sprawdzamy. Do tego ślepe trzymanie się pierwszej szóstki, gdy do zmiany ASAP był Lanza i może Atanasijevic.
    4. Atanasijevic już jest niestety po drugiej stronie rzeki, bardzo słabo w polu zagrywki i przeciętnie w ataku. Musiał nie zagrałby gorzej.
    5. Piechocki wiadomo.
    6. Bąkiewicz może się raczej szykować na objęcie pierwszej drużyny w listopadzie.
    7. Kłos i Bieniek dzisiaj dobre zawody, aczkolwiek byli zablokowani kilka razy, gdy Lwów się połapał, że są pierwszym wyborem.
    8. Łomacz biega po całym boisku i wystawia dołem. Na wysokiej piłce nawet ze Lwowem się nie wygra.
    9. Kłos i Bieniek muszą mieć solidne kontrakty, że chce im się gnić w Bełchatowie i najlepsze siatkarsko lata marnować (zwłaszcza Bieniek)
    10. Skra jest obecnie ligowym średniakiem i nie należy jej brać jako faworyta czegokolwiek.
    #siatkowka #plusliga
    pokaż całość

  •  

    01.11.2022 Wtorek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Spokojnego i bezpiecznego dnia życzę

    Piłka nożna

    Liga Mistrzów
    18:45 - Bayer Leverkusen - Club Brugge (Polsat Sport Premium 2)
    18:45 - FC Porto - Atl. Madryt (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 - Bayern Monachium - Inter (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 – Liverpool - Napoli (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 – Marsylia - Tottenham (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 – Pilzno - Barcelona (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 – Rangers - Ajax (Polsat Sport Premium 6)
    21:00 – Sporting - Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 4)

    Anglia – Championship
    21:00 – Bristol City – Sheffield Utd (Viaplay)

    Brazylia – Serie A
    23:00 – Botafogo RJ – Cuiaba
    01:30 – Sao Paulo – Atletico-MG

    Tenis

    WTA finals – faza grupowa
    **23:00 - Iga Świątek (1) – D. Kasatkina (rosja, 8) (Canal+ Sport)
    01:00 – C. Gauff (USA, 4) – C. Garcia (Francja, 6) (Canal+ Sport)

    ATP w Paryżu – 1/32 finału
    14:00 – H. Hurkacz (10) – A. Mannarino (Francja, 43) (Polsat Sport)
    11:00 – 16:30 – ATP w Paryżu – mecze 1. i 2. rundy (Polsat Sport)
    16:30 – 23:00 - ATP w Paryżu – mecze 1. i 2. rundy (Polsat Sport Extra)

    Hokej na lodzie

    USA – NHL
    00:00 - New York Rangers - Philadelphia Flyers (Viaplay)
    00:00 - Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators (Viaplay)
    00:00 - Washington Capitals - Vegas Golden Knights (Viaplay)
    01:00 - Minnesota Wild - Montreal Canadiens (Viaplay)
    01:00 - Pittsburgh Penguins - Boston Bruins (Viaplay)
    01:30 - Chicago Blackhawks - New York Islanders (Viaplay)
    01:30 - Dallas Stars - Los Angeles Kings (Viaplay)
    02:00 - Calgary Flames - Seattle Kraken (Viaplay)
    02:00 - Edmonton Oilers - Nashville Predators (Viaplay)
    03:00 - Arizona Coyotes - Florida Panthers (Viaplay)
    03:00 - Vancouver Canucks - New Jersey Devils (Viaplay)
    03:30 - San Jose Sharks - Anaheim Ducks (Viaplay)

    Koszykówka

    Eurocup – faza grupowa
    20:00 – Śląsk Wrocław – Turk Telekom (Polsat Sport News)

    USA – NBA
    00:30 - Brooklyn Nets - Chicago Bulls
    00:30 - Miami Heat - Golden State Warriors
    01:00 - Oklahoma City Thunder - Orlando Magic
    03:00 - Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves

    Siatkówka

    PlusLiga
    16:30 - Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin (Polsat Sport)
    18:45 - Barkom Lwów - Skra Bełchatów (Polsat Sport)
    21:00 - Projekt Warszawa - Czarni Radom (Polsat Sport)

    Superpuchar Włoch
    16:00 - Lube Civitanova – Perugia (Polsat Sport News)

    Kolarstwo przełajowe – Oudenaarde Trophy
    13:40 – wyścig kobiet (Eurosport 1)
    14:55 – wyścig mężczyzn (Eurosport 1)

    Snooker – Champion of Champions
    14:00 – 18:10 (TVP Sport)
    20:00 – 23:10 (TVP Sport)

    Znachor – tak wiem, że to nie ma nic wspólnego ze sportem XD
    13:30 – WP
    14:35 – TVP 1
    18:15 – TVP Seriale

    #mecz #pilkanozna #ligamistrzow #tenis #hokej #koszykowka #siatkowka
    pokaż całość

    . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

    źródło: blasty.pl

  •  

    31.10.2022 Poniedziałek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Kącik newsów:
    -Tymoteusz Puchacz zadebiutował w Bundeslidze, w barwach Unionu Berlin zagrał 59 min. Nieźle, biorąc pod uwagę fakt, że został kupiony 1 lipca 2021 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    -Lech przegrał z Rakowem 1-2 w hicie piętnastej kolejki Ekstraklasy, Raków ma już 7 pkt. przewagi nad drugą Legią.
    -Robert Lewandowski nie zagra w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów przeciwko Viktorii Pilzno.
    -Szymon Marciniak poprowadzi kolejny ważny mecz w Lidze Mistrzów, będzie sędzią spotkania o awans do 1/8 finału: Olympique Marsylia – Tottenham.

    Piłka nożna

    Polska

    Ekstraklasa
    19:00 – Radomiak Radom – Warta Poznań (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)

    I liga
    18:00 – Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa

    Hiszpania – LaLiga
    21:00 – Elche – Getafe (Eleven Sports 3)

    Włochy – Serie A
    18:30 - Verona - AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
    20:45 - Monza - Bologna (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

    Brazylia – Serie A
    00:00 – Ceara - Fluminense

    Anglia – League One
    21:00 – Plymouth – Exeter (Viaplay)

    Turcja – Super Lig
    18:00 - Basaksehir - Giresunspor
    18:00 - Sivasspor - Antalyaspor

    Ukraina – Premier League
    12:00 – Kołos Kowaliwka – Veres-Rivne

    Tenis

    WTA Finals – faza grupowa
    23:00 – J. Pegula (USA, 3) – M. Sakkari (Grecja, 5)
    01:00 – O. Jabeur (Tunezja, 2) – A. Sabalenka (Białoruś, 7)

    ATP w Paryżu- mecze 1. Rundy
    11:00 – 17:30 (Polsat Sport)
    17:30 – 23:00 (Polsat Sport Extra)

    Hokej na lodzie

    USA - NHL
    00:00 - Buffalo Sabres - Detroit Red Wings (Viaplay)
    00:00 - Carolina Hurricanes - Washington Capitals (Viaplay)
    01:00 - St. Louis Blues - Los Angeles Kings (Viaplay)

    Koszykówka

    USA – NBA
    00:00 - Charlotte Hornets - Sacramento Kings
    00:00 - Washington Wizards - Philadelphia 76ers
    00:30 - Brooklyn Nets - Indiana Pacers
    00:30 - Toronto Raptors - Atlanta Hawks
    01:00 - Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
    02:00 - Utah Jazz - Memphis Grizzlies
    03:30 - Los Angeles Clippers - Houston Rockets

    Siatkówka

    Tauron Liga kobiet
    17:30 - Wrocław K - Rzeszów K (Polsat Sport)
    20:30 - Budowlani Łódź K - Radomka Radom K (Polsat Sport)

    Superpuchar Włoch - półfinały
    17:30 – Lube Civitanova – Modena (Polsat Sport News)
    20:30 – Perugia - Trentino (Polsat Sport News)

    #pilkanozna #ekstraklasa #hokej #siatkowka #koszykowka #mecz
    pokaż całość

    Jaki będzie wynik meczu Radomiak Radom - Warta Poznań?

    • 12 głosów (38.71%)
      Wygra Radomiak
    • 3 głosy (9.68%)
      Będzie remis
    • 13 głosów (41.94%)
      Wygra Warta
    • 3 głosy (9.68%)
      nie wiem
  •  

    #katowice #bieganie #sport #siatkowka
    Katowickie tłusciochy macie gdzie ruszać dupska, otworzyli po remoncie stadion kolejarza przy dworcu w Piotrowicach.
    Można biegać w kółko jak chomik, grać w gałę, skakać itp itd. Jest osobne boisko do siatki, jest mini siłka na powietrzu. Są szatnie, czyste toalety i prysznice. Czynne 7dni w tygodniu od 6.30 do 21.30
    Stadion jest połączony nowym chodnikiem i scieżką rowerową z parkiem Zadole przy akademikach ŚUM.
    pokaż całość

    źródło: 20221030_210910.jpg

    •  

      @banan5005: ten tekst jest potwierdzeniem oczywistej oczywistości, natomiast w tym sezonie problem jest głębszy niż tylko przebywanie w tym klubie Kacperka, tam się dzieje coś niedobrego w środku, oby to się nie skończyło jak z GKSem; cieszy mnie za to, że kibice w zdecydowanej większości już nie klepią Skry po pleckach (np. na FB) i głośno wyrażają odpowiednie opinie

    •  

      @banan5005: kiedy Don Conrado miał urodziny to w komentarzu pośmieszkowałem jego synka i w efekcie mnie zablokowali na FanPage (✌ ゚ ∀ ゚)☞

    • więcej komentarzy (2)

  •  

    30.10.2022 Niedziela - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Piłka nożna

    Polska

    Ekstraklasa
    12:30 - Zagłębie Lubin – Cracovia (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    15:00 - Lechia Gdańsk - Stal Mielec (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    17:30 - Lech Poznań - Raków Częstochowa (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)

    I liga
    12:40 - ŁKS Łódź - Arka Gdynia (Polsat Sport)
    15:00 - Chojniczanka - Odra Opole
    18:00 - Górnik Łęczna - Chrobry Głogów

    II lga
    13:00 - Lech Poznań 2 - Wisła Puławy
    13:00 - Śląsk Wrocław 2 - Siarka Tarnobrzeg
    18:30 - KKS Kalisz - Zagłębie Lubin 2 (TVP Sport)

    Anglia – Premier League
    15:00 - Arsenal – Nottingham (Canal+ Premium, Viaplay)
    17:15 - Manchester Utd - West Ham (Viaplay)

    Francja – Ligue 1
    13:00 - Auxerre - AC Ajaccio
    15:00 - Brest - Reims
    15:00 - Monaco - Angers (Eleven Sports 3)
    15:00 - Nantes - Clermont
    15:00 - Rennes - Montpellier
    17:05 - Lorient - Nice (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
    20:45 - Lyon – Lille (Eleven Sports 4)

    Hiszpania – LaLiga
    14:00 - Osasuna – Valladolid (Canal+ Sport 2)
    16:15 - Real Madryt – Girona (Canal+ Sport 2)
    18:30 - Ath. Bilbao – Villarreal (Canal+ Sport)
    21:00 - Real Sociedad – Betis (Canal+ Sport, Eleven Sports 3)

    Niemcy

    Bundesliga
    15:30 - 1. FC Union Berlin - B. Moenchengladbach (Viaplay)
    17:30 - FC Schalke 04 - SC Freiburg (Viaplay)
    19:30 - 1. FC Koeln - TSG Hoffenheim (Viaplay)

    2. Bundesliga
    13:30 - Hannover - Karlsruher (Viaplay)
    13:30 - Paderborn - Hamburger SV (Viaplay)
    13:30 - Sandhausen - Braunschweig (Viaplay)

    Bundesliga kobiet
    13:00 - Bayern Munich K - Meppen K (Viaplay)
    16:00 - Werder Brema K - Wolfsburg K (Viaplay)

    Włochy – Serie A
    12:30 - Empoli - Atalanta (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
    15:00 - Cremonese – Udinese (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
    15:00 - Spezia – Fiorentina (Eleven Sports 1)
    18:00 - Lazio - Salernitana (Eleven Sports 2)
    20:45 - Torino - AC Milan (Eleven Sports 2)

    Grecja – Super League
    18:30 – AEK Ateny – PAOK Saloniki

    Szkocja – Premiership
    13:00 – Livingston – Celtic (Polsat Sport News)

    Mecze towarzyskie
    15:30 – Arabia Saudyjska – Honduras

    Ukraina – Premier League
    12:00 - Dnipro-1 - Ch. Odessa
    12:00 - Lwów - Metalist Kharkiv
    16:00 - Dynamo Kijów - Kryvbas

    USA – MLS – playoffy – półfinał
    20:00 – Los Angeles FC – Austin FC

    MŚ U17 kobiet – finał
    15:30 – Kolumbia – Hiszpania (tvpsport.pl)

    Tenis

    ATP – finał w Bazylei
    15:00 – F. Auger-Aliassime (Kanada, 9) – H.Rune (Dania, 25) (Polsat Sport News)

    ATP – finał we Wiedniu
    14:00 – D. Miedwiediew (Rosja, 4) – D. Shapovalov (Kanada, 19) (Polsat Sport Extra)

    Hokej na lodzie

    Polska Hokej Liga
    17:00 - GKS Katowice - Podhale
    17:00 - GKS Tychy - KH Energa Toruń
    17:00 - JKH GKS - STS Sanok
    17:00 - Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec

    USA – NHL
    19:00 – New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets (Viaplay)
    00:00 - Chicago Blackhawks - Minnesota Wild (Viaplay)
    01:00 - Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs (Viaplay)
    01:00 - Arizona Coyotes - New York Rangers (Viaplay)
    01:00 - Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets (Viaplay)

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    14:00 - Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza
    16:00 - GTK Gliwice - Arka Gdynia
    17:30 - Trefl Sopot - Spójnia Stargard (Polsat Sport Extra)
    19:30 - Legia Warszawa - Czarni Słupsk

    USA – NBA
    20:00 – Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans (Canal+ Sport 2)

    Piłka ręczna

    PGNiG Superliga
    12:45 - Górnik Zabrze - Azoty-Puławy (TVP Sport)
    14:00 - Chrobry Głogów - Ostrów Wielkopolski
    16:00 - Pogoń Szczecin - MKS Kalisz
    18:00 - Unia Tarnow - Wybrzeże Gdańsk
    19:30 - Piotrkowianin - MMTS Kwidzyn

    Bundesliga
    14:00 – HSG Wetzlar – Flensburg-H. (Viaplay)
    16:05 – S.C. Magdeburg – Leipzig (Viaplay)

    Mecz towarzyski kobiet
    16:00 – Francja – Polska (tvpsport.pl)

    Rugby

    Ekstraliga
    14:00 – Posniania Poznań – Pogoń Aventa Siedlce (tvpsport.pl)
    16:00 – Ogniwo Sopot – Arka Gdynia

    Siatkówka

    PlusLiga
    14:45 - Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk (Polsat Sport)
    17:30 - Stal Nysa - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)
    20:30 - Luk Lublin - Aluron CMC Warta (Polsat Sport)

    Włochy – SuperLega
    18:00 – Milano – Verona (Polsat Sport News)

    F1
    GP Meksyku
    21:00 – wyścig (Eleven Sports)

    Lekkoatletyka
    10:00 – maraton we Frankfurcie (tvpsport.pl)

    Narciarstwo alpejskie
    Puchar Świata w Zermat-Cervinia
    zjazd mężczyzn został odwołany

    Short track
    19:30 - Puchar Świata w Montrealu (Polsat Sport News)

    #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #hokej #tenis #siatkowka #koszykowka #pilkareczna #rugby #f1 #lekkoatletyka
    pokaż całość

    źródło: kkslech.com

    Jaki będzie wynik meczu Lech Poznań - Raków Częstochowa?

    • 15 głosów (21.74%)
      Wygra Lech
    • 12 głosów (17.39%)
      Będzie remis
    • 42 głosy (60.87%)
      Wygra Raków
  •  

    29.10.2022 Sobota - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Piłka nożna

    Polska

    Ekstraklasa
    15:00 - Korona Kielce - Piast Gliwice (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    17:30 - Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, TVP Sport)
    20:00 - Wisła Płock - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra)

    I liga
    15:00 - Podbeskidzie B-B - Sandecja Nowy Sącz
    17:30 - Ruch Chorzów - GKS Katowice (Polsat Sport News)
    20:00 - Stal Rzeszów - GKS Tychy

    II liga
    12:00 - Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
    13:00 - Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
    14:00 - Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg
    17:00 - Motor Lublin - Polonia Warszawa
    18:00 - Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca

    Ekstraliga kobiet
    12:30 – GKS Katowice – UKS SMS Łódź (TVP Sport)

    Anglia

    Premier League
    13:30 - Leicester - Manchester City (Viaplay)
    16:00 - Bournemouth - Tottenham (Viaplay)
    16:00 - Brentford - Wolves (Viaplay)
    16:00 - Brighton - Chelsea (Viaplay)
    16:00 - Crystal Palace - Southampton (Viaplay)
    16:00 - Newcastle - Aston Villa (Viaplay)
    18:30 - Fulham – Everton (Viaplay)
    20:45 - Liverpool – Leeds (Canal+ Sport 2, Viaplay)

    Championship
    13:30 – West Brom – Sheffield Utd (Viaplay)
    16:00 – Norwich – Stoke (Viaplay)

    Francja – Ligue 1
    17:00 - PSG – Troyes (Eleven Sports 3)
    21:00 - Strasbourg – Marsylia (Eleven Sports 3)

    Hiszpania – LaLiga
    14:00 - Almeria - Celta Vigo (Canal+ Sport 2)
    16:15 - Cadiz - Atl. Madryt (Canal+ Sport 2)
    18:30 - Sevilla – Vallecano (Canal+ Sport 2, Eleven Sports 4)
    21:00 - Valencia – Barcelona (Eleven Sports 1)

    Niemcy

    Bundesliga
    15:30 - Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05 (Viaplay)
    15:30 - RB Lipsk - Bayer Leverkusen (Viaplay)
    15:30 - VfB Stuttgart - FC Augsburg (Viaplay)
    15:30 - VfL Wolfsburg - Bochum (Viaplay)
    18:30 - Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (Viaplay)

    2. Bundesliga
    13:00 - Kaiserslautern - 1. FC Nürnberg (Viaplay)
    13:00 - Kiel - Düsseldorf (Viaplay)
    13:00 - Regensburg - Rostock (Viaplay)
    20:30 - St. Pauli - Darmstadt (Viaplay)

    Portugalia – Liga Portugal
    16:30 - Santa Clara - FC Porto (Eleven Sports 4)
    19:00 - Benfica – Chaves (Eleven Sports 3)

    Włochy

    Serie A
    15:00 - Napoli - Sassuolo (Eleven Sports 1)
    18:00 - Lecce - Juventus (Eleven Sports 2)
    20:45 - Inter - Sampdoria (Eleven Sports 4)

    Serie B
    14:00 – Parma – Como (tvpsport.pl)

    Copa Libertadores – finał
    22:00 – Flamengo (Bra) – Athletico-PR (Bra)

    Brazylia – Serie A
    00:30 – Goias – Corinthians

    Hokej na lodzie

    USA – NHL
    20:00 - Dallas Stars - New York Rangers (Viaplay)
    22:00 - Florida Panthers - Ottawa Senators (Viaplay)
    22:30 - San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning (Viaplay)
    01:00 - Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks (Viaplay)
    01:00 - Detroit Red Wings - Minnesota Wild (Viaplay)
    01:00 - Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs (Viaplay)
    01:00 - Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes (Viaplay)
    01:00 - St. Louis Blues - Montreal Canadiens (Viaplay)
    01:30 - New York Islanders - Colorado Avalanche (Viaplay)
    02:00 - Nashville Predators - Washington Capitals (Viaplay)
    03:00 - Calgary Flames - Edmonton Oilers (Viaplay)
    03:00 - Seattle Kraken - Pittsburgh Penguins (Viaplay)

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    17:30 - Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń (Polsat Sport Extra)
    19:30 - Anwil Włocławek - King Szczecin

    USA – NBA
    00:00 - Sacramento Kings - Miami Heat (Canal+ Sport)
    01:00 - Charlotte Hornets - Golden State Warriors
    01:30 - Brooklyn Nets - Indiana Pacers
    02:00 - Chicago Bulls - Philadelphia 76ers
    02:00 - Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks
    03:00 - Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
    03:00 - Utah Jazz - Memphis Grizzlies

    Hiszpania – ACB
    18:30 – Valencia – Barcelona (Canal+ Family)

    Piłka ręczna

    PGNiG Superliga
    14:35 - Wisła Płock - Gwardia Opole (TVP Sport)
    18:00 - Łomża Industria Kielce - Zagłębie Lubin

    Rugby

    Ekstraliga
    13:00 - Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin
    14:00 - Orkan Sochaczew - Juvenia Kraków
    14:00 - Skra Warszawa - Master Pharm Lodz

    Anglia – Premiership Rugby
    16:00 – Harlequins – London Irish (Viaplay)

    Siatkówka

    PlusLiga
    14:45 - Skra Bełchatów - Projekt Warszawa (Polsat Sport)
    17:30 - AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport)
    20:30 - Czarni Radom - Asseco Resovia (Polsat Sport)

    F1

    GP Meksyku
    19:00 – III trening (Eleven Sports)
    22:00 – kwalifikacje (Eleven Sports)

    Narciarstwo alpejskie
    11:45 – zjazd mężczyzn w Zermatt-Cervinia – Szwajcaria (Eurosport)

    #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #siatkowka #koszykowka #pilkareczna #rugby #hokej #f1
    pokaż całość

  •  

    28.10.2022 Piątek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    No dzień dobry, niech rozpocznie się weekend.

    Piłka nożna

    Polska

    Ekstraklasa
    18:00 - Miedź Legnica - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    20:30 - Górnik Zabrze - Widzew Łódź (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)

    I liga
    18:00 - Bruk-Bet T. - Resovia Rzeszów
    20:30 - Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Polsat Sport Extra)

    Anglia – Championship
    21:00 – Birmingham – QPR (Viaplay)

    Francja – Ligue 1
    21:00 – Lens – Toulouse (Canal+ Family, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

    Hiszpania – LaLiga
    21:00 – Mallorca – Espanyol (Eleven Sports 3)

    **Niemcy **

    Bundesliga
    20:30 – Werder Brema – Herta Berlin (Viaplay)

    2. Bundesliga
    18:30 - Furth - Arminia Bielefeld (Viaplay)
    18:30 - Magdeburg - Heidenheim (Viaplay)

    Bundesliga kobiet
    19:15 – Duisburg K – Kolonia K (Viaplay)

    Turcja – Super Lig
    19:00 – Karagumruk – Galatasaray

    Ukraina – Premier League
    16:00 – Metalist 1925 – FK Zoria Ługańsk

    Tenis
    ATP we Wiedniu – 1/4 finału
    17:30 – Hubert Hurkacz (11) – B. Coric (Chorwacja, 27)

    Hokej na lodzie

    Polska Hokej Liga
    18:00 - STS Sanok - Unia Oświęcim
    18:30 - Cracovia - GKS Tychy
    18:30 - GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
    18:30 - KH Energa Toruń - JKH GKS

    USA – NHL
    00:00 - Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks
    01:00 - Carolina Hurricanes - New York Islanders
    01:00 - Columbus Blue Jackets - Boston Bruins
    01:00 - New Jersey Devils - Colorado Avalanche
    04:00 - Vancouver Canucks - Pittsburgh Penguins
    04:30 - Arizona Coyotes - Winnipeg Jets

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    17:30 – Stal Ostrów Wlkp. – Astoria Bydgoszcz (Polsat Sport Extra)

    USA – NBA
    01:00 - Detroit Pistons - Atlanta Hawks
    01:00 - Orlando Magic - Charlotte Hornets
    01:30 - Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
    01:30 - Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
    01:30 - Washington Wizards - Indiana Pacers
    02:00 - Milwaukee Bucks - New York Knicks
    02:00 - Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers (Canal+ Sport)
    02:30 - San Antonio Spurs - Chicago Bulls
    03:00 - Denver Nuggets - Utah Jazz
    04:00 - Phoenix Suns - New Orleans Pelicans
    04:00 - Portland Trail Blazers - Houston Rockets

    Futsal

    Liga Mistrzów – faza grupowa
    16:00 – Piast Gliwice – Genrofte (Dania)

    Rugby

    Anglia – Premiership Rugby
    20:45 – Gloucester – Exeter Chiefs (Viaplay)

    Siatkówka

    PlusLiga
    17:30 - GKS Katowice - Ślepsk Suwałki (Polsat Sport)
    20:30 - Cuprum Lubin - Barkom Lwów (Polsat Sport)

    F1

    GP Meksyku
    20:00 – I trening (Eleven Sports)
    23:00 – II trening (Eleven Sports)

    #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #hokej #koszykowka #siatkowka #rugby #f1
    pokaż całość

    źródło: youtube.com

    Jak zakończy się dziś mecz Górnik Zabrze - Widzew Łódź?

    • 8 głosów (19.51%)
      Górnik wygra
    • 3 głosy (7.32%)
      Będzie remis
    • 16 głosów (39.02%)
      Wygra Wiidzew
    • 14 głosów (34.15%)
      Nie wiem, zarobiony jestem
  •  

    27.10.2022 Czwartek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Piłka nożna

    Liga Europy - Viaplay
    18:45 - 1. FC Union Berlin - Braga
    18:45 - AEK Larnaca - Dynamo Kijów
    18:45 - Fenerbahce - Rennes
    18:45 - Lazio - Midtjylland
    18:45 - Ludogorets - Betis
    18:45 - Malmo FF - Royale Union SG
    18:45 - PSV - Arsenal
    18:45 - Zurich - Bodo/Glimt
    21:00 - Crvena zvezda - Trabzonspor
    21:00 - Ferencvaros - Monaco
    21:00 - HJK - AS Roma
    21:00 - Manchester Utd - S. Tiraspol
    21:00 - Nantes - Qarabag
    21:00 - Omonia - Real Sociedad
    21:00 - SC Freiburg - Olympiakos
    21:00 - Sturm Graz - Feyenoord

    Liga Konferencji Europy - Viaplay
    18:45 - Anderlecht - FCSB
    18:45 - Austria Wiedeń - Lech Poznań
    18:45 - Fiorentina - Basaksehir
    18:45 - Nice - Partizan
    18:45 - Slovacko - 1. FC Koeln
    18:45 - Vaduz - Alkmaar
    18:45 - Villarreal - H. Beer Sheva
    21:00 - Basel - Zalgiris
    21:00 - Dnipro-1 - Apollon
    21:00 - FC Ballkani - Slavia Praga
    21:00 - Hearts - RFS
    21:00 - Molde - Djurgarden
    21:00 - Shamrock Rovers - Gent
    21:00 - Sivasspor - CFR Cluj
    21:00 - Slovan Bratysława - Pyunik
    21:00 - West Ham - Silkeborg

    Liga Mistrzów kobiet
    18:45 - Juventus K - Lyon K
    18:45 - Rosengard K - Barcelona K
    21:00 - Arsenal K - Zurich K
    21:00 - Benfica K - Bayern Munich K

    Mecze towarzyskie
    18:00 – Katar – Honduras

    Brazylia – Serie A
    00:00 - Fortaleza - Coritiba
    00:00 - Sao Paulo - Atletico GO
    00:30 - Atletico-MG - Juventude
    01:00 - Cuiaba - Avai

    Tenis

    ATP we Wiedniu – 1/8 finału
    14:30 – Hubert Hurkacz (11) – E. Ruusuvuori (Finlandia, 43)

    Hokej na lodzie

    USA – NHL - Viaplay
    01:00 - Boston Bruins - Detroit Red Wings
    01:00 - Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
    01:00 - Ottawa Senators - Minnesota Wild
    01:00 - Philadelphia Flyers - Florida Panthers
    02:00 - Nashville Predators - St. Louis Blues
    02:30 - Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers
    02:30 - Dallas Stars - Washington Capitals
    04:00 - Seattle Kraken - Vancouver Canucks
    04:30 - Los Angeles Kings - Winnipeg Jets
    04:30 - San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    17:30 – Zastal Zielona Góra – Start Lublin (Polsat Sport Extra)

    USA – NBA
    01:30 - Brooklyn Nets - Dallas Mavericks (Canal+ Sport)
    02:00 - Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers
    04:00 - Golden State Warriors - Miami Heat
    04:00 - Sacramento Kings - Memphis Grizzlies

    Piłka ręczna

    Liga Mistrzów – faza grupowa
    18:45 – Celje(Słowenia) – Łomża Industria Kielce (Eurosport 1)
    20:45 – Nantes – Kiel (Eurosport 1)

    Bundesliga
    19:05 – Goppingen – Stuttgart (Viaplay)

    Siatkówka

    Tauron Liga kobiet
    17:30 – Legionowo – Chemik Police (Polsat Sport)

    Tenis stołowy – Lotto Superliga
    **15:25 – Energa manekin Toruń – KS Dekorglass Działdowo (tvpsport.pl)

    #mecz #pilkanozna #hokej #tenis #pilkareczna #siatkowka #koszykowka
    pokaż całość

    źródło: s6.tvp.pl

    Które mecz jest dziś najciekawszy?

    • 62 głosy (60.19%)
      Austria Wiedeń - Lech Poznań
    • 6 głosów (5.83%)
      inny z LE/LKE
    • 5 głosów (4.85%)
      mecz Hurkacza w 1/8 we Wiedniu
    • 7 głosów (6.80%)
      Kielce w LM w ręczną
    • 1 głos (0.97%)
      inny
    • 22 głosy (21.36%)
      żaden, dziś nie ma nic ciekawego
  •  

    26.10.2022 Środa - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    No dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Piłka nożna

    Polska – II liga
    17:00 – GKS Jastrzębie – Olimpia Elbląg

    Liga Mistrzów
    18:45 - Club Brugge - FC Porto (Polsat Sport Premium 1)
    18:45 - Inter - Pilzno (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 - Ajax - Liverpool (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 - Atl. Madryt - Bayer Leverkusen (Polsat Sport Premium 6)
    21:00 - Barcelona - Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 1, TVP 1)
    21:00 - Eintracht Frankfurt - Marsylia (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 - Napoli - Rangers (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 - Tottenham – Sporting (Polsat Sport Premium 4)

    Anglia – League One
    21:00 – Sheffield Wed – Bristol Rovers (Viaplay)

    Eliminacje do Mistrzostw Europy U17
    15:00 Polska U17 – Austria U17**

    Brazylia – Serie A
    00:30 - Botafogo RJ - Bragantino
    02:45 - Corinthians - Fluminense (Polsat Sport)
    02:45 - Goias America MG
    02:45 - Internacional - Ceara

    Mecze towarzyskie
    19:00 – Arabia Saudyjska – Albania

    Hokej na lodzie

    USA – NHL
    01:30 - New York Islanders - New York Rangers (Viaplay)
    02:00 - St. Louis Blues - Edmonton Oilers (Viaplay)
    04:00 - Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning (Viaplay)

    Koszykówka

    Liga Mistrzów – faza grupowa
    18:30 – Legia Warszawa – Oostende (Belgia) (TVPSport)

    FIBA Europe Cup – faza grupowa
    18:30 – Anwil Włocławek – Kormend (Węgry)

    USA – NBA
    01:00 - Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
    01:00 - Detroit Pistons - Atlanta Hawks
    01:30 - Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
    01:30 - New York Knicks - Charlotte Hornets
    01:30 - Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
    02:00 - Chicago Bulls - Indiana Pacers
    02:00 - Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
    03:00 - Utah Jazz - Houston Rockets
    04:00 - Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
    04:00 - Portland Trail Blazers - Miami Heat

    Siatkówka
    CEV Cup – 1/32 finału
    20:15 – Skra Bełchatów – Dynamo Apeldoorn (Polsat Sport) – rewanż, w pierwszym meczu 3-0 dla Skry

    Super Puchar Polski
    18:00 - Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)

    Piłka ręczna

    Liga Mistrzów – faza grupowa
    18:45 – PPD Zagrzeb – Wisła Płock (Eurosport 1)
    20:45 – Aalborg – Barcelona (Eurosport 1)

    #mecz #pilkanozna #ligamistrzow #hokej #siatkowka #koszykowka #pilkareczna
    pokaż całość

    źródło: v.wpimg.pl

    Czy Barcelona utrzyma matematyczne szanse na awans do 1/8 po dzisiejszej kolejce?

    • 129 głosów (69.35%)
      Ni ch ja
    • 31 głosów (16.67%)
      Może utrzyma, może nie
    • 26 głosów (13.98%)
      Tak, będą mieli farta
  •  

    #siatkowka (╯︵╰,)

    . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

    źródło: Screenshot_2022-10-24-23-54-58-092_com.facebook.katana.jpg

  •  

    24.10.2022 Poniedziałek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    No dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Piłka nożna

    Ekstraklasa
    18:00 - Piast Gliwice - Radomiak Radom (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    20:30 - Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)

    I liga
    18:00 - Skra Częstochowa - Chrobry Głogów
    20:30 - GKS Katowice - Stal Rzeszów

    Anglia – Premier League
    21:00 – West Ham – Bournemouth (Viaplay)

    Hiszpania – LaLiga
    21:00 – Celta Vigo – Getafe (Eleven Sports 2)

    Włochy – Serie A
    18:30 - Cremonese – Sampdoria (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
    20:45 - Sassuolo - Verona (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

    Brazylia – Serie A
    01:00 – Fortaleza – Atletico-MG

    Mecze towarzyskie
    18:00 – Polska U16 – Niemcy U16

    Turcja – Super Lig
    19:00 - Giresunspor - Ankaragucu
    19:00 - Hatayspor - Besiktas

    Ukraina – Premier Legue
    12:00 - Kryvbas - Inhułeć
    14:00 - Kołos Kowaliwka - Ch. Odessa

    Hokej na lodzie

    USA – NHL
    01:00 - New Jersey Devils - Washington Capitals (Viaplay)
    01:00 - Ottawa Senators - Dallas Stars (Viaplay)
    02:00 - Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins (Viaplay)
    02:00 - Winnipeg Jets - St. Louis Blues (Viaplay)
    04:00 - Vegas Golden Knights - Toronto Maple Leafs (Viaplay)
    04:30 - Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes (Viaplay)

    Koszykówka

    USA – NBA
    01:00 - Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
    01:30 - Miami Heat - Toronto Raptors
    01:30 - New York Knicks - Orlando Magic
    02:00 - Chicago Bulls - Boston Celtics
    02:00 - Houston Rockets - Utah Jazz
    02:00 - Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets
    02:00 - Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
    04:00 - Portland Trail Blazers - Denver Nuggets

    Siatkówka
    PlusLiga
    17:30 – Trefl Gdańsk – Czarni Radom (Polsat Sport)

    #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #hokej #siatkowka #koszykowka
    pokaż całość

    źródło: i546357263.jpg

    Mecz dnia to:

    • 24 głosy (58.54%)
      Piast Gliwice - Radomiak Radom
    • 11 głosów (26.83%)
      Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
    • 6 głosów (14.63%)
      jakiś inny
  •  

    23.10.2022 Niedziela - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Miłego dnia

    Piłka nożna

    Polska

    Ekstraklasa
    12:30 - Warta Poznań - Górnik Zabrze (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    15:00 - Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    17:30 - Cracovia - Lech Poznań (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3)

    I liga
    12:40 - GKS Tychy - Puszcza Niepołomice (Polsat Sport)
    15:00 - Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź
    18:00 - Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna

    II liga
    14:00 - Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław 2
    14:00 - Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
    19:00 - Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz (TVP Sport)

    Anglia

    Premier League
    15:00 - Aston Villa – Brentford (Canal+ Premium, Viaplay)
    15:00 - Leeds – Fulham (Viaplay)
    15:00 - Southampton – Arsenal (Viaplay)
    15:00 - Wolves – Leicester (Viaplay)
    17:30 - Tottenham – Newcastle (Canal+ Sport, Viaplay)

    Chamipionship
    13:00 - Swansea – Cardiff (Viaplay)

    Francja – Ligue 1
    13:00 - Angers - Rennes
    15:00 - Clermont - Brest
    15:00 - Reims - Auxerre
    15:00 - Toulouse - Strasbourg
    15:00 - Troyes - Lorient
    17:05 - Nice - Nantes
    20:45 - Lille - Monaco (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)

    Hiszpania – LaLiga
    14:00 - Espanyol – Elche (Canal+ Sport 2)
    16:15 - Betis - Atl. Madryt (Eleven Sports 1)
    18:30 - Girona – Osasuna (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
    18:30 - Villarreal – Almeria (Canal+ Sport2)
    21:00 - Barcelona - Ath. Bilbao (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport)

    Niemcy

    Bundesliga
    15:30 - Bochum - 1. FC Union Berlin (Viaplay)
    17:30 - Hertha Berlin - FC Schalke 04 (Viaplay)

    2. Bundesliga
    13:30 - Hamburger SV - Magdeburg (Viaplay)
    13:30 - Heidenheim - Furth (Viaplay)
    13:30 - Karlsruher - Düsseldorf (Viaplay)

    Bundesliga kobiet
    14:00 - Wolfsburg K - Bayern Munich K (Viaplay)
    16:00 - Eintracht Frankfurt K - Duisburg K (Viaplay)

    Włochy – Serie A
    12:30 - Udinese – Torino (Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
    15:00 - Bologna – Lecce (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
    18:00 - Atalanta – Lazio (Eleven Sports 2)
    20:45 - AS Roma – Napoli (Eleven Sports 2)

    Austria – Bundesliga
    17:00 – LASK – Austria Wiedeń

    Belgia – Jupiler League
    18:30 – St. Liege – Anderlecht

    Brazylia – Serie A
    21:00 - Fluminense - Botafogo RJ (Polsat Sport News)
    21:00 - Juventude - Sao Paulo
    23:00 - Atletico GO - Ceara
    23:00 - Coritiba - Internacional
    23:00 - Cuiaba - Goias

    Czechy – 1. Liga
    19:00 – Slavia Praga – Sparta Praga

    Eliminacje do Mistrzostw Europy U17
    15:00 – Polska U17 – Andora U17

    Holandia – Eredivisie
    12:15 - Excelsior - Alkmaar
    14:30 - Cambuur - Twente
    14:30 - Groningen - PSV (Polsat Sport Premium 1)
    14:30 - Nijmegen - G.A. Eagles
    16:45 - Utrecht - Sparta Rotterdam
    20:00 - FC Volendam - Heerenveen

    Mecze towarzyskie
    18:30 – Katar – Gwatemala

    Turcja – Super Liga
    13:30 - Kasimpasa - Kayserispor
    16:00 - Adana Demirspor - Konyaspor
    19:00 - Galatasaray - Alanyaspor

    Ukraina – Premier League
    12:00 - Dynamo Kijów - Worskła Połtawa
    12:00 - Metalist Kharkiv - Dnipro-1
    12:00 - Veres-Rivne - FK Zoria Ługańsk
    14:00 - Ruch Lwów - Metalist 1925

    USA – MLS – playoffy – 1/4
    19:00 – CF Montreal – New York City (Polsat Sport Premium 1)
    02:00 – Austin FC – FC Dallas (Polsat Sport Extra)

    Tenis

    ATP w Sztokholmie – finał
    15:30 – S. Tsitsipas (Grecja, 5) – H. Rune (Dania, 27)

    ATP w Neapolu – finał
    15:00 – L. Musetti (Włochy, 24) – M. Berrettini (Włochy, 16)

    ATP w Antwerpii – finał
    16:00 – S. Korda (USA, 36) – F. Auger-Aliassime (Kanada, 10)

    Hokej na lodzie

    Polska Liga Hokeja
    17:00 - GKS Katowice - KH Energa Toruń
    17:00 - GKS Tychy - JKH GKS
    18:00 - Podhale - STS Sanok
    20:00 - Cracovia - Unia Oświęcim

    USA – NHL
    20:00 - Chicago Blackhawks - Seattle Kraken (Viaplay)
    23:00 - Detroit Red Wings - Anaheim Ducks (Viaplay)
    23:00 - Florida Panthers - New York Islanders (Viaplay)
    23:00 - New York Rangers - Columbus Blue Jackets (Viaplay)
    01:00 - Philadelphia Flyers - San Jose Sharks (Viaplay)

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    17:30 - Twarde Pierniki Toruń - Sokół Łańcut (Polsat Sport Extra)
    19:30 - Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza

    USA – NBA
    21:30 - Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers (Canal+ Sport 2)
    23:00 - Atlanta Hawks - Charlotte Hornets
    01:00 - Cleveland Cavaliers - Washington Wizards
    01:00 - New Orleans Pelicans - Utah Jazz
    02:00 - Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves
    02:30 - Golden State Warriors - Sacramento Kings
    04:00 - Los Angeles Clippers - Phoenix Suns

    Piłka ręczna

    PGNiG Superliga
    12:30 - MKS Kalisz - Piotrkowianin (TVP Sport)
    18:00 - Gwardia Opole - Unia Tarnow

    Super Globe
    17:00 – mecz o 3. Miejsce – Al. Ahli (Egy) – Łomża Industria Kielce (Pol) (tvpsport.pl)
    19:30 – finał – S.C. Magdeburg (Ger) – Barcelona (Esp) (tvpsport.pl)

    Bundesliga
    14:00 – Kiel – Rhein-Necker (Viaplay)
    16:05 – MT Melsungen – HSG Wetzlar (Viaplay)

    Rugby

    Ekstraklasa
    14:00 – Arka Gdynia – Orkan Sochaczew (tvpsport.pl)

    Anglia – Premiership Rugby
    16:00 – Sale Sharks – Harlequins (Viaplay)

    Siatkówka

    PlusLiga
    14:45 - Barkom Lwów - Ślepsk Suwałki (Polsat Sport)
    17:30 - Projekt Warszawa - Cuprum Lubin (Polsat Sport)

    Włochy – SuperLega
    18:00 – Padova – Perugia (Polsat Sport News)

    F1 – GP USA
    21:00 – wyścig (Eleven Sports)

    WRC – Rajd Katalonii
    Narciarstwo alpejskie
    10:00 – slalom gigant mężczyzn (Eurosport)

    Tenis stołowy – Lotto Superliga
    09:40 – Dartom Bogoria – UKS Dojlidy (tvpsport.pl)

    #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #pilkareczna #koszykowka #siatkowka #tenis #rugby #f1
    pokaż całość

    źródło: cdn.crash.net

    Najciekawszy z dzisiejszych meczy to:

    • 14 głosów (7.61%)
      Warta Poznąń - Górnik Zabrze
    • 7 głosów (3.80%)
      Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
    • 8 głosów (4.35%)
      Cracovia - Lech Poznań
    • 19 głosów (10.33%)
      Barcelona - Athletic Bilbao
    • 23 głosy (12.50%)
      AS Roma - Napoli
    • 4 głosy (2.17%)
      Inny
    • 109 głosów (59.24%)
      Dziś tylko F1
  •  

    Aktualny ranking bez podziału na kategorie po wczorajszej wygranej
    #boks #mma #ksw #ufc #kfc #sztukiwalki #ksw #sport #sportywalki #skoki #pilkanozna #siatkowka #pilkareczna #olimpiada #tenis pokaż całość

    źródło: Screenshot_2022-10-22-16-39-32-06.jpg

  •  

    22.10.2022 Sobota - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    No dzień dobry, dziś sporo piłki nożnej, wraca sezon zimowy z narciarstwem alpejskim, a w nocy mamy F1 i kwalifikacje do GP USA.

    A wczoraj TVP ogłosiło kto będzie komentował mecze na mundialu w Katarze.

    Polacy pierwszy mecz zagrają z Meksykiem. Spotkanie skomentują Mateusz Borek i Janusz Michallik. Dwa kolejne starcia biało-czerwonych będzie relacjonować Jacek Laskowski. 26 listopada podczas spotkania z Arabią Saudyjską zasiądzie obok niego Marcin Żewłakow. Z kolei w środę 30 listopada mecz z Argentyną wraz z Laskowskim skomentuje Robert Podoliński.

    Dariusz Szpakowski również wybiera się na mundial, będą to dla niego 12 mistrzostwa.

    Piłka nożna

    Polska

    Ekstraklasa
    15:00 - Stal Mielec - Wisła Płock (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    17:30 - Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport, TVP Sport)
    20:00 - Raków Częstochowa - Korona Kielce (Canal Sport 3, Canal+ Sport)

    I liga
    15:00 - Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet T.
    17:30 - Wisła Kraków - Podbeskidzie B-B (Polsat Sport News)
    20:00 - Arka Gdynia – Chojniczanka

    II liga
    13:00 - Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
    14:00 - GKS Jastrzębie - Lech Poznań 2
    14:00 - Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn
    14:00 - Zagłębie Lubin 2 - Motor Lublin
    15:00 - Wisła Puławy - Znicz Pruszków

    Ekstraliga kobiet
    10:00 - UKS SMS Łódź – UJ Kraków (TVP Sport)

    Anglia

    Premier League
    13:30 - Nottingham - Liverpool (Viaplay)
    16:00 - Everton - Crystal Palace (Viaplay)
    16:00 - Manchester City - Brighton (Viaplay, Canal+ Sport 2)
    18:30 - Chelsea - Manchester Utd (Viaplay)

    Championship
    16:00 - Rotherham - Hull (Viaply)

    Francja – Ligue 1
    17:00 - Montpellier – Lyon (Canal+ Family, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
    21:00 - Marsylia – Lens (Canal+ Sport 2, Eleven Sports 4)

    Hiszpania – LaLiga
    14:00 - Vallecano – Cadiz
    16:15 - Valladolid - Real Sociedad (Eleven Sports 2)
    18:30 - Valencia – Mallorca (Canal+ Sport 2)
    21:00 - Real Madryt – Sevilla (Eleven Sports 1)

    Niemcy

    Bundesliga
    15:30 - Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg (Viaplay)
    15:30 - Borussia Dortmund - VfB Stuttgart (Viaplay)
    15:30 - FC Augsburg - RB Lipsk (Viaplay)
    15:30 - SC Freiburg - Werder Brema (Viaplay)
    15:30 - TSG Hoffenheim - Bayern Monachium (Viaplay)
    18:30 - B. Moenchengladbach - Eintracht Frankfurt (Viaplay)

    2. Bundesliga
    13:00 - 1. FC Nürnberg - Hannover (Viaplay)
    13:00 - Braunschweig - Paderborn (Viaplay)
    13:00 - Regensburg - Sandhausen (Viaplay)
    20:30 - Arminia Bielefeld - St. Pauli (Viaplay)

    Bundesliga kobiet
    13:00 – Freiburg – Bayer Leverkusen (Viaplay)

    Włochy

    Serie A
    15:00 - Salernitana – Spezia (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
    18:00 - AC Milan – Monza (Eleven Sports 1)
    20:45 - Fiorentina – Inter (Eleven Sports 3)

    Serie B
    14:00 – Como – Benevento (tvpsport.pl)

    Brazylia – Serie A
    21:30 – Bragantino – Athletico-PR
    00:00 - America MG - Flamengo
    00:00 - Santos - Corinthians
    02:00 - Palmeiras - Avai (Polsat Sport Extra)

    Czechy -1. Liga
    19:00 – Pilzno – Banik Ostrawa (Polsat Sport Premium 3)

    Dania – Superliga
    16:00 – FC Kopenhaga – Midtjylland

    Holandia – Eredivisie
    16:30 - Feyenoord – Sittard (Polsat Sport Premium 2)
    18:45 - Waalwijk - Ajax (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 - Vitesse - FC Emmen

    Szkocja – Premiership
    13:30 - Hearts – Celtic (Polsat Sport Extra)
    16:00 - Kilmarnock - Ross County
    16:00 - Motherwell - Aberdeen
    16:00 - Rangers - Livingston
    16:00 - St. Mirren - Dundee Utd

    Turcja – Super Lig
    13:30 - Umraniyespor - Karagumruk
    16:00 - Trabzonspor - Sivasspor
    19:00 - Fenerbahce - Basaksehir

    Ukraina – Premier League
    14:00 – Oleksandriya – Lwów

    Hokej na lodzie
    USA – NHL
    19:00 - Boston Bruins - Minnesota Wild (Viaplay)
    19:00 - New Jersey Devils - San Jose Sharks (Viaplay)
    22:00 - Edmonton Oilers - St. Louis Blues (Viaplay)
    22:00 - Ottawa Senators - Arizona Coyotes (Viaplay)
    01:00 - Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins (Viaplay)
    01:00 - Montreal Canadiens - Dallas Stars (Viaplay)
    01:00 - Tampa Bay Lightning - New York Islanders (Viaplay)
    01:00 - Washington Capitals - Los Angeles Kings (Viaplay)
    01:00 - Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs (Viaplay)
    02:00 - Nashville Predators - Philadelphia Flyers (Viaplay)
    04:00 - Calgary Flames - Carolina Hurricanes (Viaplay)
    04:00 - Vancouver Canucks - Buffalo Sabres (Viaplay)
    04:00 - Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche (Viaplay)

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    15:30 - King Szczecin - Legia Warszawa
    17:30 - Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra)
    19:00 - Anwil Włocławek - Spójnia Stargard

    USA – NBA
    00:00 - Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs (Canal+ Sport)
    01:00 - Indiana Pacers - Detroit Pistons
    01:00 - Orlando Magic - Boston Celtics
    02:00 - Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
    02:00 - Miami Heat - Toronto Raptors
    02:00 - Milwaukee Bucks - Houston Rockets
    02:30 - Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies
    03:00 - Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder
    04:00 - Sacramento Kings - Los Angeles Clippers

    Piłka ręczna

    PGNiG Superliga
    16:00 - Azoty-Puławy - Chrobry Głogów
    18:00 - MMTS Kwidzyn - Wisła Płock

    Bundesliga
    20:30 – Flensburg-H. – Goppingen (Viaplay)

    Super Globe (klubowe mistrzostwa świata) - półfinały
    17:00 - SC Magdeburg (Ger) - Al Ahli (Egy) (tvpsport.pl)
    **19:30 - Łomża Industria Kielce (Pol) - Barcelona (Esp) (TVP Sport)


    Rugby

    Anglia – Premiership Rugby
    16:00 – Exeter Chiefs – Saracens (Viaplay)

    Ekstraliga
    13:00 - Lechia Gdańsk - Posnania Poznan
    14:00 - Budowlani Lublin - Skra Warszawa
    14:00 - Juvenia Kraków - Pogon Awenta Siedlce
    17:00 - Master Pharm Lodz - Ogniwo Sopot

    Siatkówka
    PlusLiga
    14:45 - Skra Bełchatów - Asseco Resovia (Polsat Sport)
    17:30 - Aluron CMC Warta - AZS Olsztyn (Polsat Sport)
    20:30 - Luk Lublin - GKS Katowice (Polsat Sport)

    F1 – GP USA – Elevan Sports
    21:00 - III trening
    00:00 – kwalifikacje

    WRC – Rajd Katalonii

    Narciarstwo alpejskie - Eurosport
    10:00 – Slalom Gigant Kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak)

    #mecz #pilkanozna #hokej #koszykowka #siatkowka #pilkareczna #f1 #rugby #ekstraklasa
    pokaż całość

    źródło: pliki.meczyki.pl

    Który mecz jest dziś najciekawszy?

    • 47 głosów (19.92%)
      Stal Mielec - Wisła Płock
    • 42 głosy (17.80%)
      Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
    • 24 głosy (10.17%)
      Raków Częstochowa - Korona Kielce
    • 82 głosy (34.75%)
      Chelsea - Manchester Utd
    • 26 głosów (11.02%)
      Real Madryt – Sevilla
    • 15 głosów (6.36%)
      inny
  •  

    21.10.2022 Piątek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Piłka nożna

    Polska

    Ekstraklasa
    20:30 – Widzew Łódź – Miedź Legnica (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)

    I liga
    20:30 – Odra Opole – Ruch Chorzów (Polsat Sport Extra)

    II liga
    19:11 – Polonia Warszawa – Górnik Polkowice

    Francja – Ligue 1
    21:00 - AX Ajaccio – PSG (Canal+ Family, Eleven Sports 4)

    Niemcy

    Bundesliga**
    20:30 – Mainz – FC Koeln (Viaplay)

    2. Bundesliga
    18:30 – Darmstadt – Kiel (Viaplay)
    18:30 – Rostock – Kaiserslautern (Viaplay)

    Włochy – Serie A
    20:45 – Juventus – Empoli (Eleven Sports 2)

    Anglia – League One
    21:00 – Ispwich – Derby (Viaplay)

    Portugalia – Liga Portugal
    21:15 – FC Porto – Benfica (Eleven Sports 3)

    Tenis
    ATP – 1/4 w Antwerpi
    14:00 – Hubert Hurkacz (11) – D. Thiem (Austria, 132) (Polsat Sport Extra)

    Hokej na lodzie

    Polska Hokej Liga
    18:00 - Podhale - KH Energa Toruń
    18:30 - GKS Katowice - Cracovia
    19:00 - Unia Oświęcim - GKS Tychy
    19:00 - Zagłębie Sosnowiec - STS Sanok

    USA – NHL (Viaplay)
    01:30 - Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
    02:30 - Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
    03:00 - Colorado Avalanche - Seattle Kraken

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    17:30 - Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp.(Polsat Sport Extra)
    19:30 - Astoria Bydgoszcz - Arka Gdynia

    USA – NBA
    01:00 - Charlotte Hornets - New Orleans Pelicans
    01:00 - Indiana Pacers - San Antonio Spurs
    01:00 - Washington Wizards - Chicago Bulls
    01:30 - Atlanta Hawks - Orlando Magic
    01:30 - Brooklyn Nets - Toronto Raptors
    01:30 - Miami Heat - Boston Celtics
    01:30 - New York Knicks - Detroit Pistons
    02:00 - Houston Rockets - Memphis Grizzlies
    02:00 - Minnesota Timberwolves - Utah Jazz
    04:00 - Golden State Warriors - Denver Nuggets (Canal+ Sport 2)
    04:00 - Portland Trail Blazers - Phoenix Suns

    Rugby
    Anglia – Premiership Rugby
    20:45 – London Irish – Gloucester (Viaplay)

    Siatkówka - PlusLiga
    17:30 - BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)
    20:30 - Stal Nysa - Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)

    Formuła 1 – GP USA
    21:00 – I trening (Eleven Sports)
    00:00 – II trening (Eleven Sports)

    WRC – Rajd Katalonii

    Tenis stołowy - Liga Mistrzów
    17:15 – Dekorglass Działdowo – Sporting Club de Portugal (tvpsport.pl)

    #mecz #pilkanozna #koszykowka #siatkowka #f1 #tenis #hokej #rugby
    pokaż całość

    źródło: bi.im-g.pl

    Czy Widzew Łódź pokona dziś... Miedź Legnica?

    • 34 głosy (59.65%)
      Tak, brawo Romku
    • 23 głosy (40.35%)
      Nie (ale panowie tak nie będziemy rozmwiać)
  •  

    19.10.2022 Środa - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Dziś bez wstępów, zaspałem XD
    Miłego dnia

    Piłka nożna

    Puchar Polski
    14:00 - Radunia Stężyca - Lechia Gdańsk (Polsat Sport)
    17:30 - Resovia Rzeszów – Cracovia (Polsat Sport)
    18:00 - Motor Lublin - Zagłębie Lubin
    18:00 - Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
    19:15 - Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice
    20:30 - Lech Poznań - Śląsk Wrocław (Polsat Sport)

    Anglia

    Premier League
    20:30 - Bournemouth – Southampton (Viaplay)
    20:30 - Brentford – Chelsea (Eleven Sports 3, Viaplay)
    20:30 - Liverpool - West Ham (Canal+ Sport, Viaplay)
    20:30 - Newcastle – Everton (Viaplay)
    21:15 - Manchester Utd – Tottenham (Canal+ Sport2, Viaplay)

    Championship
    21:00 - Millwall – Watford (Viaplay)

    Hiszpania – LaLiga
    19:00 - Cadiz – Betis (Canal+ Sport 2)
    19:00 - Valladolid - Celta Vigo (Eleven Sports 4)
    20:00 - Real Sociedad - Mallorca (Canal+ Sport 5)
    21:00 - Elche - Real Madryt (Canal+ Sport 5)

    Puchar Niemiec
    18:00 - Hannover - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1)
    18:00 - Paderborn - Werder Brema (Eleven Sports 2)
    18:00 - Sandhausen - Karlsruher
    18:00 - SC Freiburg - St. Pauli (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
    20:45 - 1. FC Union Berlin - Heidenheim (Eleven Sports 3)
    20:45 - FC Augsburg - Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
    20:45 - Regensburg - Düsseldorf
    20:45 - VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 2)

    Puchar Włoch
    15:00 - Spezia – Brescia (Polsat Sport Extra)
    18:00 - Parma - Bari
    21:00 - Udinese – Monza (Polsat Sport News)

    Liga Mistrzów Kobiet
    18:45 - Bayern Munich K - Rosengard K
    18:45 - Zurich K - Juventus K
    21:00 - Barcelona K - Benfica K
    21:00 - Lyon K - Arsenal K

    Ukraina – Premier League
    12:00 - Dnipro-1 - Inhułeć
    12:00 - Worskła Połtawa - Ruch Lwów
    14:00 - Metalist 1925 - Minaj
    16:00 - Szachtar - Kołos Kowaliwka

    Puchar Brazylii - finał rewanż
    02:45 - Flamengo - Corinthians

    Tenis
    Trwają turnieje:
    ATP w: Antwerpii, Sztokholmie i Neapolu

    ATP w Antwerpii – 1/8 finału
    20:30 – Hubert Hurkacz (11) – J. Draper (W. Brytania, 48)

    WTA w Guadalajarze – 1/16 finału
    18:00 – D. Collins (USA, 16) – Magdalena Fręch (128) (przełożony z wczoraj)

    Hokej na lodzie

    Superpuchar Polski
    20:00 – GKS Katowice – Cracovia (TVP Sport)

    USA – NHL (Viaplay)
    01:30 - Florida Panthers - Philadelphia Flyers
    02:00 - Colorado Avalanche - Winnipeg Jets
    04:00 - Seattle Kraken - St. Louis Blues

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    20:00 – GTK Gliwice – Trefl Sopot (Polsat Sport Extra)

    USA – NBA
    01:00 - Detroit Pistons - Orlando Magic
    01:00 - Indiana Pacers - Washington Wizards
    01:30 - Atlanta Hawks - Houston Rockets
    01:30 - Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans
    01:30 - Memphis Grizzlies - New York Knicks
    01:30 - Miami Heat - Chicago Bulls
    01:30 - Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
    02:00 - Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder
    02:00 - San Antonio Spurs - Charlotte Hornets
    03:00 - Utah Jazz - Denver Nuggets
    04:00 - Phoenix Suns - Dallas Mavericks
    04:00 - Sacramento Kings - Portland Trail Blazers

    Piłka ręczna

    PGNiG Superliga
    17:45 - Chrobry Głogów - Wybrzeże Gdańsk (TVP Sport)
    18:00 - Wisła Płock - MKS Kalisz
    20:00 - Piotrkowianin - Pogoń Szczecin
    20:00 - Unia Tarnow - MMTS Kwidzyn

    Puchar Niemiec
    18:30 – Flensburg-H. – Fuechse Berlin (Viaplay)
    Super Globe (klubowe mistrzostwa świata) – faza gruowa – tvpsport.pl
    11:15 - Al-Kuwait (Kuw) - Łomża Industria Kielce (Pol)
    13:30 - Ministros (Mex) - Esperance Tunis (Tun)
    15:45 - Sydney University (Aus) - Al Khaleej (Sau)
    18:00 - Mudhar (Sau) - Benfica (Por)

    Siatkówka – Plus Liga
    18:00 – GKS Katowice – Czarni Radom (Polsat Sport Extra)

    Skoki narciarskie
    Letnie Mistrzostwa Polski na średniej Krokwi (HS105) w Zakopanem
    11:00 – konkurs drużynowy (wystartuje 17 zespołów) (TVP Sport)

    #mecz #pilkanozna #hokej #pilkareczna #koszykowka #skoki #siatkowka #tenis
    pokaż całość

    źródło: pzpn.pl

    Kto wygra mecz Motor Lublin - Zagłębie Lubin?

    • 21 głosów (61.76%)
      Motor Lublin
    • 9 głosów (26.47%)
      Zagłębie Lubin
    • 4 głosy (11.76%)
      Nie wiem
  •  

    Sport w rosji po najechaniu na Ukrainę - zapraszam do dyskusji

    Na wstępie proszę żeby nie atakować mnie, na zasadzie "giną ludzie, a Ty o sporcie piszesz". Oczywiście, że giną, nie zapominam. Tak jak piszemy o Julkach rosyjskich które nie mogą zrobić Tiktoka w Maku popijąc Pepsi, tak tutaj skupmy się na kategorii "sport w Rosji po rozpoczęciu inwazji na Ukrainę".

    Fiutin to wielki fan hokeja. Liga KHL jest drugą najmocniejszą ligą na świecie. Od lat grają tam zawodnicy, którzy grali w NHL, często z KHL przechodzą do NHL i odwrotnie. W tym sezonie wycofał się klub Jokerit Helsinki. W dodatku te kluby będą mogły liczyć głównie na ruskich graczy. Nie przyjadą kanadyjczycy czy amerykańce, nie będzie czeskich hokeistów, skandynawskich. Będą się kisić w swoim ruskim sosie.

    Fan sportu w Rosji nie zobaczy rosyjskiej drużyny w koszykarskiej Eurolidze, w siatkarskiej Lidze Mistrzów (gdzie grają bardzo bogate kluby), nie mówiąc o Champions League. Nie tylko nie zobaczy ruskiej drużyny, ale często w ogóle nie zobaczy rozgrywek, bo czytałem, że są problemy z nabywaniem praw.

    Mają teraz to czego pragnęli. Ruski mir. Mają ligi w różnych sportach, gdzie grają sami ruscy, poziom spadł i wielu nie będzie to interesowało.

    A napisałem tylko o sportach, którymi sam się interesuję. Pomijam już te wszystkie dziewuszki które wyczyniają na lodzie cuda. To bardzo popularny w roSSji sport, ale teraz mogą sobie organizować "Mistrzostwa rosji".

    Świat sportu w rosji wywrócił się do góry nogami. Zapraszam do komentowania i kulturalnej dyskusji. Otagowałem kilka dyscyplin, może ich fani mają jakieś ciekawe informacje.

    Załączam filmik. Mówiąc krótko kompromitacja c... ara

    #wojna #sport #rosja #ukraina #swiat #pilkanozna #koszykowka #hokej #pilkareczna #siatkowka #zuzel
    pokaż całość

    źródło: youtube.com

  •  

    16.10.2022 Niedziela - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Dziś trochę później niż zwykle, ale bardziej szczegółowo.

    Dziś, jak to mówił Sławomir Peszko po zakończeniu eliminacji do Euro 2016
    BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

    Piłka nożna

    Polska

    Ekstraklasa
    12:30 – Miedź Legnica – Cracovia (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    15:00 – Widzew Łódź – Zagłębie Lubin (Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    18:30 – Górnik Zabrze – Lech Poznań (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)

    I liga
    12:40 - Ruch Chorzów - Arka Gdynia (Polsat Sport)
    15:00 - Chrobry Głogów - GKS Tychy
    18:00 - Stal Rzeszów - Odra Opole

    II liga
    13:00 - Śląsk Wrocław 2 - Wisła Puławy
    17:15 - Znicz Pruszków - Lech Poznań 2 (TVP Sport)

    Anglia – Premier League
    15:00 - Aston Villa – Chelsea (Viaplay)
    15:00 – Leeds – Arsenal (Viaplay)
    15:00 - Manchester Utd – Newcastle (Viaplay, Canal+ Sport2)
    15:00 – Southampton - West Ham (Viaplay)
    17:30 – Liverpool - Manchester City (Viaplay)

    Anglia – Championship
    16:00 – Hull - Birmingham

    Francja – Ligue 1
    13:00 - Toulouse - Angers
    15:00 – Auxerre - Nice
    15:00 - Nantes - Brest
    15:00 - Rennes – Lyon (Canal+ Family, Eleven Sports 4)
    15:00 - Troyes - AC Ajaccio
    17:05 - Monaco – Clermont (Eleven Sports 3)
    20:45 - PSG – Marsylia (Canal+ Sport 2, Eleven Sports 2)

    Hiszpania – LaLiga
    14:00 - Celta Vigo - Real Sociedad (Canal+ Sport 5)
    16:15 - Real Madryt – Barcelona (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Premium, Eleven Sports 1)
    18:30 - Espanyol – Valladolid (Eleven Sports 4)
    21:00 - Betis – Almeria (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)

    Niemcy – Bundesliga
    15:30 - 1. FC Koeln - FC Augsburg (Viaplay)
    17:30 - 1. FC Union Berlin - Borussia Dortmund (Viaplay)
    19:30 - Bayern Monachium - SC Freiburg (Viaplay)

    Włochy – Serie A
    12:30 - Inter – Salernitana (Eleven Sports 2)
    15:00 - Lazio – Udinese (Eleven Sports 2)
    15:00 - Spezia – Cremonese (Eleven Sports 3)
    18:00 - Napoli – Bologna (Eleven Sports 2)
    20:45 - Verona - AC Milan (Eleven Sports 1)

    Argentyna – Liga Profesional
    20:30 – Newells Old Boys – Boca Juniors

    Austria – Bundesliga
    17:00 – Austria Wiedeń – Red Bull Salzburg

    Belgia – Jupiler League
    18:30 – Anderlecht – Club Brugge

    Brazylia – Serie A
    21:00 - Ceara - Cuiaba
    21:00 - Palmeiras - Sao Paulo
    23:00 - Botafogo RJ – Internacional (Polsat Sport Extra)
    23:00 - Juventude - Atletico GO
    00:00 - Athletico-PR - Coritiba
    00:00 - Avai - Fluminense

    Dania – Superliga
    14:00 – Brondby – FC Kopenhaga

    Holandia – Eredivisie
    12:15 - Sparta Rotterdam - Nijmegen
    14:30 - PSV – Utrecht (Polsat Sport News)
    14:30 - Twente - Groningen
    16:45 - Alkmaar – Feyenoord (Polsat Sport Premium 1)
    20:00 - Ajax – Excelsior (Polsat Sport Premium 1)

    Szkocja – Premiership
    13:00 - Motherwell – Rangers (Polsat Sport Extra)
    16:00 – Aberdeen - Hearts

    Turcja – Super Lig
    16:00 – Basaksehir - Istanbulspor
    19:00 – Besiktas - Trabzonspor

    Ukraina – Premier League
    14:00 - Ruch Lwów - Dnipro-1
    16:00 – Szachtar - Dynamo Kijów

    USA – MLS – Play Offy
    21:00 – Austin FC – Real Salt Lake (Polsat Sport Premium 2)
    02:00 – CF Montreal – Orlando City

    Tenis

    ATP – finał we Florencji
    17:00 – F. Auget-Aliassime (Kanada, 13) – J.J. Wolf (USA, 75)

    ATP – finał w Gijon
    13:30 – A. Rublov (rusek, 9) – S. Korda (USA, 47)

    WTA – finał w Cluj-Napoca
    17:30 – J. Paolini (Włochy, 78) – A. Blinkova (ruska, 138)

    WTA – San Diego
    półfinał
    21:30 - D. Vekic (Chorwacja, 77) – D. Collins (USA, 19) – mecz przerwany z powodu opadów deszczu przy stanie 6-4, 4-6, 2-4 na korzyść Amerykanki
    finał
    01:00 - Iga Świątek (Polska, 1) – D. Vekic (Chorwacja, 77) / D. Collins (USA, 19)

    Hokej na lodzie

    Polska Liga Hokeja
    14:00 - GKS Katowice - GKS Tychy
    17:00 - KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec
    18:00 - JKH GKS - Unia Oświęcim
    18:00 – Podhale - Cracovia

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    17:30 - Legia Warszawa - Anwil Włocławek (Polsat Sport Extra)
    19:30 - Asseco Gdynia - Start Lublin

    Hiszpania – ACB
    19:30 – Real Madryt – Joventut (Canal+ Sport 5)

    Piłka ręczna

    Eliminacje do mistrzostw Europy
    14:10 – Łotwa – Polska (Metro, Eurosport 2)

    EHF Euro Cup
    16:00 – Szwecja – Dania

    Siatkówka

    Plus Liga
    14:45 – Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta (Polsat Sport)
    17:30 – GKS Katowice – Barkom Lwów (Polsat Sport)

    Włochy – Super Liga
    18:00 – Lube Civitanova – Modena (Polsat Sport News)
    20:30 – Piacenza – Trentino (Polsat Sport News)

    Kolarstwo torowe
    Mistrzostwa Świata – 5 dzień**
    13:30 – (tvpsport.pl)

    #mecz #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia #premierleague #bundesliga #ligue1 #laliga #seriea #tenis #koszykowka #pilkareczna #siatkowka #hokej

    W ankiecie dziś pytanie, czy kontynuować wpisy, dałem sobie tydzień, także jak uważacie. Może macie jakieś propozycje, czy np. czegoś brakowało. Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

    źródło: 16.10..png

    Chcecie, żebym dalej wstawiał wpisy z terminarzem sportowym?

    • 119 głosów (83.22%)
      Tak
    • 24 głosy (16.78%)
      Nie
  •  

    Serbia po złoto, nadal boli, że Polki były o 2 punkty (13:12) od wyrzucenia ich z turnieju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #siatkowka

  •  

    14.10.2022 Piątek - terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Wczoraj:
    Lech zremisował 1-1 z Hapoelem Beer Szewa w Lidze Konferencji Europy
    Piłkarze ręczni wygrali z Włochami w el. do ME, co właściwie było obowiązkiem.
    Iga Świątek awansowała do 1/4 w San Diego pokonując Chinkę Zheng 6-4 4-6 6-1.
    Krychowiak wraca do Polski, przed mundialem będzie trenował z Legią Warszawa.

    A już dziś:
    Wraca Ekstraklasa z dwoma hitami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    A Iga Świątek zagra o półfinał turnieju WTA w San Diego.

    Piłka nożna

    Ekstraklasa
    18:00 – Korona Kielce – Stal Mielec (Canal+ Family, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)
    20:30 – Wisła Płock – Legia Warszawa (Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport)

    I liga
    18:00 – Chojniczanka – Resovia Rzeszów
    20:30 – ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport Extra)

    II liga
    18:30 – KKS Kalisz – Radunia Stężyca

    Anglia – Premier League
    21:00 – Brentford – Brighton (Viaplay)

    Francja – Ligue 1
    21:00 - Strasbourg – Lille (Canal+ Family, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

    Hiszpania – LaLiga
    21:00 – Vallecano – Getafe (Eleven Sports 2)

    Niemcy – Bundesliga
    20:30 – FC Schalke 04 – TSG Hoffenheim (Viaplay)

    Niemcy – 2. Bundesliga
    18:30 – Furth – Rostock (Viaplay)

    18:30 – St. Pauli – Hamburger SV (Viaplay)

    Włochy – Serie B
    20:30 – Venezia – Frosinone (tvpsport.pl)

    Tenis
    ATP – trwają turnieje we Florencji i Gijon
    WTA – trwają turnieje Cluj i San Diego
    WTA – San Diego – 1/4 finału (w nocy z piątku na sobotę)
    **02:30 - Iga Świątek (1) - Coco Gauff (8, USA)


    Hokej na lodzie

    Polska Hokej Liga
    18:00 – Podhale - GKS Tychy
    18:00 - STS Sanok - KH Energa Toruń
    18:30 - GKS Katowice - JKH GKS
    19:00 - Zagłębie Sosnowiec - Cracovia

    USA – NHL (w nocy z piątku na sobotę – Viaplay)
    01:00 - Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning
    01:00 - Detroit Red Wings - Montreal Canadiens
    02:00 - Winnipeg Jets - New York Rangers
    04:30 - San Jose Sharks - Carolina Hurricanes

    Koszykówka – Energa Basket Liga
    17:30 – Spójnia Stargard – GTK Gliwice (Polsat Sport Extra)

    Siatkówka – Plus Liga
    17:30 – AZS Olsztyn – Luk Lublin (Polsat Sport)
    20:30 – Czarni Radom – Stal Nysa (Polsat Sport)

    Tenis stołowy – Lotto Sueprliga
    16:15 – Dekorglass Działdowo – Dartom Bogoria (tvpsport.pl)

    **Kolarstwo torowe **
    18:30 – 3. dzień mistrzostw świata (tvpsport.pl)

    #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia #premierleague #bundesliga #seriea #laliga #tenis #koszykowka #siatkowka #hokej #kolarstwo
    pokaż całość

    źródło: transfery.info

    Jaki będzie wynik meczu Wisła Płock - Legia Warszawa?

    • 47 głosów (48.45%)
      wygra Wisła Płock
    • 20 głosów (20.62%)
      będzie remis
    • 30 głosów (30.93%)
      wygra Legia Warszawa
  •  

    Chryste Panie. Kraj, w którym jest ciągle wojna. Kraj, w którym co drugi dzień jest alarm bombowy. Kraj, który składa się w 93% z pustynnych stepów. Drużyna, która od miesiąca żyje tylko o chlebie i wodzie, wychudzona i bez swojego najlepszego zawodnika. A i tak nas klepią. Dajcie spokój zaorać polską piłkę klubową, a wszelkie pieniądze oddać lepiej na finansowanie np. takiej siatkówki gdzie osiągamy sukcesy. STOP finansowaniu kopaczy z publicznych pieniędzy!

    #mecz #siatkowka #polska #pilkanozna #takaprawda #niepopularnaopinia
    pokaż całość

    źródło: ocdn.eu

  •  

    13.10.2022 Czwartek- terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Wczoraj:
    Cóż Lewandowski szef, 2 gole z Interem, ale sam to on meczu nie wygra, tylko zremisuje. Obrona Barcelony gorsza od naszej reprezentacji. Hiszpański klub ma coraz mniejsze szanse na awans do 1/8.
    Poza tym Zieliński z kolejną asystą w wygranym meczu Napoli z Ajaxem 4-2.
    Liverpool zdewastował Rangersów 7-1, Salah zdobył hat-tricka w 5 min.
    Club Brugge zremisowała z Atletico Madryt i po 4 kolejkach nadal bez straty gola, tacy to pożyją.
    Jagiellonia frajersko odpadła z Lechią Zielona Góra w pucharze Polski.
    Magda Linette odpadła z tenisowego turnieju w Cluj, przegrywając w dwóch setach z Chinką Wang.

    No nie było kolorowo, a czy dziś będzie lepiej? Tego życzę sobie i Wam, miłego dnia.

    Czy Lech będzie nas godnie reprezentował w pucharach?
    Czy "gwniara z paletkom" awansuje do 1/4 w San Diego?
    Czy piłkarze ręczni wygrają z Włochami?

    Poniżej szczegóły:

    Piłka nożna

    Liga Europy – IV kolejka (Viaplay)
    18:45 - AEK Larnaca - Fenerbahce
    18:45 – Betis - AS Roma
    18:45 - Bodo/Glimt - Arsenal
    18:45 - Dynamo Kijów - Rennes
    18:45 – Feyenoord - Midtjylland
    18:45 – Nantes - SC Freiburg
    18:45 – Qarabag - Olympiakos
    18:45 - Royale Union SG - Braga
    21:00 - 1. FC Union Berlin - Malmo FF
    21:00 – Ferencvaros - Crvena zvezda
    21:00 – Lazio - Sturm Graz
    21:00 – Ludogorets - HJK
    21:00 - Manchester Utd - Omonia
    21:00 – PSV - Zurich
    21:00 - Real Sociedad - S. Tiraspol
    21:00 – Trabzonspor – Monaco

    Liga Konferencji Europy – IV kolejka (Viaplay)
    18:45 – Apollon - Alkmaar
    18:45 - Austria Wiedeń - Villarreal
    18:45 – Basaksehir - RFS
    18:45 - CFR Cluj - Slavia Praga
    18:45 – Djurgarden – Gent
    18:45 – Fiorentina - Hearts
    18:45 – Partizan - 1. FC Koeln
    18:45 - Slovan Bratysława - Basel
    21:00 - FC Ballkani - Sivasspor
    21:00 – FCSB - Silkeborg
    21:00 - H. Beer Sheva - Lech Poznań
    21:00 – Nice - Slovacko
    21:00 - Shamrock Rovers - Molde
    21:00 – Vaduz - Dnipro-1
    21:00 - West Ham - Anderlecht
    21:00 – Zalgiris - Pyunik

    Tenis

    ATP – trwają turnieje we Florencji i Gijon
    WTA – trwają turnieje Cluj i San Diego

    WTA – San Diego – 1/8 finału
    Iga Świątek – Qinwen Zheng (Canal+ Sport) aktualnie planowany na 20:30, może zacząć się później

    Hokej na lodzie

    NHL (w nocy z czwartku na piątek) – (Viaplay)
    01:00 - Buffalo Sabres - Ottawa Senators
    01:00 - Philadelphia Flyers - New Jersey Devils
    01:00 - Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes
    01:30 - New York Islanders - Florida Panthers
    01:30 - Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
    02:00 - Minnesota Wild - New York Rangers
    02:30 - Nashville Predators - Dallas Stars
    03:30 - Calgary Flames - Colorado Avalanche
    04:00 - Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks
    04:30 - Los Angeles Kings - Seattle Kraken

    Koszykówka

    Energa Basket Liga
    17:30 – Twarde Pierniki Toruń – Zastal Zielona Góra (Polsat Sport Extra)

    Piłka ręczna

    Eliminacje do mistrzostw Europy
    18:30 – POLSKA – Włochy (TVP Sport)

    EHF Euro Cup
    19:00 – Niemcy – Szwecja

    Siatkówka

    Plus Liga
    17:30 – Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport)

    Mistrzostwa Świata Kobiet – II półfinał
    20:00 – Włochy – Brazylia (Polsat Sport)

    Kolarstwo torowe – Mistrzostwa Świata – II dzień – transmisja na tvpsport.pl

    #mecz #pilkanozna #tenis #hokej #koszykowka #pilkareczna #siatkowka #kolarstwo
    pokaż całość

    . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

    źródło: HYHPEmS.500.mem.jpeg

    Jaki będzie wynik meczu Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań?

    • 91 głosów (32.27%)
      wygra Hapoel
    • 56 głosów (19.86%)
      będzie remis
    • 135 głosów (47.87%)
      wygra Lech
  •  

    12.10.2022 Środa- terminarz sportowy na dziś

    #mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

    Wczoraj:
    Siatkówka: niestety po zaciętej walce Polki przegrały z Serbkami 2-3, po zaciętym ćwierćfinale MŚ kobiet w siatkówce. Brawo dziewczyny za walkę i cały turniej (ʘ‿ʘ)

    Piłka nożna: Juventus znowu się skompromitował, tym razem przegrywając z mistrzem Izraela. Kamil Grabara został bohaterem Kopenhagi, obronił rzut karny i zachował czyste konto przeciwko Manchesterowi City. Szachtar Donieck zremisował z Realem Madryt w Warszawie na stadionie Legii.

    Dziś:
    Kończymy IV kolejkę Ligi Mistrzów z panem Robertem przeciwko Interowi. Napoli z Piotrem Zielińkim podejmie u siebie Ajax.

    Piłka nożna

    Liga Mistrzów
    18:45 – Atletico Madryt – Club Brugge (Polsat Sport Premium 2)
    18:45 – Napoli – Ajax (Polsat Sport Premium 1)
    21:00 – Barcelona – Inter (TVP 1, Polsat Sport Premium 1)
    21:00 – Bayer Leverkusen – FC Porto (Polsat Sport Premium 6)
    21:00 – Pilzno – Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 3)
    21:00 – Rangers – Liverpool (Polsat Sport Premium 2)
    21:00 – Sporting – Marsylia (Polsat Sport Premium 5)
    21:00 – Tottenham – Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 4)

    Puchar Polski
    14:30 – Lechia Zielona Góra – Jagiellonia Białystok

    Anglia – Championship
    20:45 – Bristol City – Preston

    Brazylia – Copa do Brasil
    02:45 – Corinthians - Flamengo

    Tenis
    ATP – trwają turnieje we Florencji i Gijon
    WTA – trwają turnieje Cluj i San Diego

    Cluj-Napoca – Transylvania Open 1/16 finału
    11:00 - Magdy Linette – Xinyu Wang (Chiny)

    Hokej na lodzie

    Liga Mistrzów
    18:00 – Fehervar AV19 (Węgry, chociaż tu ciekawostka, na co dzień grają w lidze austriackiej) – GKS Katowice (Polsat Sport News)

    NHL (w nocy ze środy na czwartek) – (Viaplay)
    01:00 - Carolina Hurricanes - Columbus Blue Jackets
    01:00 - Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
    01:00 - Washington Capitals - Boston Bruins
    03:30 - Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks
    04:00 - Anaheim Ducks - Seattle Kraken
    04:00 - Edmonton Oilers - Vancouver Canucks

    Koszykówka

    Eurocup
    21:00 – Gran Canaria (Hiszpania) – Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra)

    FIBA Europe Cup
    18:30 – Sporting CP (Portugalia) – Anwil Włocławek

    Piłka ręczna

    EHF Euro Cup
    21:00 – Dania – Hiszpania

    Siatkówka

    Mistrzostwa Świata kobiet – I półfinał
    20:30 – Serbia – USA (Polsat Sport)

    Kolarstwo torowe – I dzień mistrzostw świata
    18:25 - TVPSPORT.PL

    #mecz #pilkanozna #ligamistrzow #tenis #hokej #koszykowka #pilkareczna #siatkowka #kolarstwo
    pokaż całość

    źródło: s1.tvp.pl

    Jaki będzie wynik meczu Barcelona - Inter?

    • 123 głosy (52.56%)
      wygra Barcelona
    • 31 głosów (13.25%)
      będzie remis
    • 80 głosów (34.19%)
      wygra Inter
  •  

    #siatkowka i #koszykowka kiedy staje sie popularna i nagle odpadają

    źródło: youtube.com

  •  

    Mecz wygrany - mecz założycielski tej drużyny
    Mecz przegrany - drużyna jest w budowie

    #siatkowka #mecz

  •  

    Pamiętam jak nasze siatkarki zostały mistrzyniami Europy w 2003 i potem w 2005 roku. Ale to były piękne czasy dla kobiecej siatkówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba wreszcie po raz pierwszy od tamtej pory mamy kadrę, która może nawiązać do tych sukcesów. Dzisiaj się nie udało, ale wierzę, że nasze panie stać na sukces na dużym turnieju i niedługo to udowodnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    #siatkowka

    •  

      @cinu4: To prawda, że jest losowa, ale nasze siatkarki pokazały na tym turnieju, że mogą walczyć jak równy z równym nawet z takimi potęgami jak USA czy Serbia więc mam nadzieję, że z pewnego poziomu już nie zejdą, a doświadczenie z tego turnieju zaprocentuje w przyszłości.

      @salwah: Tamta kadra wygrała w 2003 roku dość niespodziewanie, nikt się nie spodziewał i nie zakładał, że w ogóle nasze siatkarki na to stać. A jednak dały radę i potem ten sukces ich zbudował na lata. Obecna kadra też ma potencjał i oczywiście w różną stronę to może iść, ale ja jestem dobrej myśli, bo Lavarini pokazał, że zna się na swojej robocie, a Stysiak po tym turnieju naprawdę pokazała, że wskoczyła na światowy poziom. Teraz tylko kwestia, żeby inne dziewczyny spróbowały doskoczyć do jej poziomu i może coś z tego będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

    •  

      @Davos87 też to pamiętam, nie myślałem, że ti aż tak dawno, rzadko się o tym mówi, a szkoda. Mamy do czego nawiązywać

      +: Davos87
    • więcej komentarzy (2)

  •  

    Ale Oliwię to bym pocieszył, mega laska (。◕‿‿◕。)
    #siatkowka

  •  

    Lavarini jak się wkurwil na to poklepanie przez Serbki po plecach xD W sumie to my możemy je poklepać, bo prawie wyeliminowała je drużyna z gówna i patyków xd
    #siatkowka

  •  

    Szkoda tego meczu, ale nadal jestem dumny z naszych dziewczyn. Nikt się nie spodziewał nawet wyjścia z 1 grupy, a tu byliśmy o krok od awansu do półfinału. Mamy fajną młodą drużynę, trener też pokazał na tych mistrzostwach że zna się na swojej robocie, oby tak dalej i medal na IO czy następnych mistrzostwach jest spokojnie w naszym zasięgu.

    Pomyśleć że Stysiak ma dopiero 21 lat, w takim tempie to ona ma potencjał na bycie topową zawodniczką na świecie, bo już na tych mistrzostwach była jedną z najlepszych.
    #siatkowka
    pokaż całość

  •  

    brawa dla pań za walke, ćwiercinal mś to sukces, kiedy ostatni raz nasi kopacze taki sukces osiagneli? SIATKOWKA SPORT NARODOWY!
    #siatkowka #pilkanozna #mecz

Ładuję kolejną stronę...

Popularność #siatkowka

0:0,0:0,0:0,0:0,0:1,0:1,0:0,0:0,0:0,1:1,0:0,0:0,0:0,1:1

Archiwum tagów