Wpis z mikrobloga

Próbowaliście kiedyś zabić swąd gówna perfumami? Niby dodaje się zapachu, a tylko przybywa smrodu.

W całej aferze #pitrasiacontent dalej szkoda mi tylko @Chippy'ego - może jestem zatwardziałą szowinistką nieczułą na kobiece łzy, ale wychodzi mi na to, że jednak zupełnie go młoda nie doceniała, bo mimo tego, jak mu nawbijała i przed, i po zerwaniu, zdecydował się teraz poświęcić dla jej dobra i pocisnąć z nią tu zgodnie bzdurną historyjkę o "eksperymentalnym trollingu", żeby ratować resztki jej honoru, kiedy zwiedziała się cała szkoła, rodzice, sąsiedzi i może proboszcz. Mimo że przecież musiał wiedzieć, jak marne są szanse na to, że ktoś to "kupi", i jak bardzo smród będzie się teraz ciągnąć też za nim z powodu już nie tylko publicznego prania brudów, ale i ewidentnego kłamstwa.

@Pitrasia: Młoda jesteś, popełniłaś błąd, może i dużo błędów, może i głupich - zdarza się. Teraz wstyd, bo dowiedzieli się znajomi - zdarza się, może następnym razem pomyślisz dwa razy, zanim napiszesz w internecie parę słów za dużo. Ludzie zapomną, za parę lat wyjedziesz gdzieś na studia/do pracy, ułożysz sobie życie - będziesz po prostu miała za sobą twardą nauczkę. Ale jeśli teraz zrobisz coś głupiego i wpędzisz w poczucie winy właśnie te osoby, które próbują Ci pomóc w tej sytuacji, to ja Ci mogę obiecać, że będę Cię regularnie wywoływać z zaświatów, żebyś nie zaznała spokoju. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A teraz dobranoc.
  • 15
@diabLEEca: Śledzę całą tą sytuację tylko na tyle, ile wyczytyma w gorących i afera w skrócie, w sumie umiarkowanie mnie to obchodzi, ale jak już wystalkowaliście jej fejsbusia, to ile ona ma lat, że tak się przejmuje starymi i tym jaką opinię sobie zrobiła u znajomych?
@Quazu: Ja tam nikogo nie stalkowałam, zresztą stalkować chyba niczego nie trzeba było - sama pisała, że ma 17 lat i robiła tu co najmniej parę #pokazmorde. Co do przejmowania się - po 17-letnich znajomych dziewczyny też nie spodziewałabym się specjalnej dojrzałości, więc mogli jej faktycznie zrobić małe piekło np. dzisiaj w szkole. Co nie zmienia faktu, że wymyślenie na szybko historyjki o trollingu zamiast przyznania się do błędu i
@diabLEEca: Jeszcze czekam na jakiś manifest @Chippy i tego drugiego śmieszka, czy to potwierdzą. Jeżeli to serio był trolling, to 3+/10 jeżeli to faktycznie próba sprzątania gówna po tym jak wpadło w wiatrak, to na prawdę współczuję, efekt będzie jeszcze gorszy niż nieodzywanie się.
@Quazu: Chippy już "potwierdzał":

Ta, po całkiem pokojowym zakończeniu związku stwierdziliśmy, że przygotujemy trolling (:


Niektóre informacje są prawdziwe, ale zdecydowana większość to fałsz. Pomimo, że obydwoje celujemy na kierunek informatyczny, zawsze interesowaliśmy się psychologią społeczną.


Potrwałoby to trochę dłużej, ale stalking to przesada :(/

I to kilka godzin po tym, jak sam stwierdził, że kolega mu doradził, żeby sobie zrobił przerwę od mirko i trochę się zdystansował.

Dobra, a teraz
@diabLEEca: Tak naprawdę masz ból dupy, bo dałaś się wkręcić w dość idiotyczny trolling dwóch nastolatków, którym wydaje się, że robili jakąś inżynierię społeczną czy "ambitny" eksperyment.
@diabLEEca: Z tym fałszem też oszukuje bo mi się przyznał, że wszystko jest prawdą ;). Nie bądź naiwna. Gdyby to było fałszem to nie sraliby się tak o tę aferę i nie próbowaliby nam wciskać kitu z trollingiem.
Jeszcze to tutaj dorzucę celem dopełnienia - wpis @LEBEDj sprzed kilku godzin:

( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirosławy. Daliście się zrobić jak małe dzieci. Myślicie że czemu na wykopie zrobiłem konto z normalnymi danymi, jakie mam w pewnych internetach ? Dzięki pseudo wystalkowaniu mnie mam tylko ogrom wyświetleń na mixcloudzie :)


A niektórzy co uwierzyli, w scenariusz niczym mody na sukces, pozdrawiam, skiśnięty do granic możliwości że słoja

No