Wpis z mikrobloga

Nie myślałem ze tylu ludzi da się nabrać na takiego prostego trolla. Przecież każdy wie ze pc jest lepszym rozwiązaniem. Co nie zmienia faktu ze najlepiej mieć to i to :)
@Bobas: Też płace za gry, ale najdroższa gra jaką kupiłem kosztowała 100zł, a nie 250zł. Koleżanka ma XBOX360 i chciałaby pograc w gry, ale niestety:

1. Xbox zabił oryginalne płyty z grami.

2. Do nagrania nowych gier trzeba specjalną nagrywarkę, bo laptopowe nie dają rady.
Do nagrania nowych gier trzeba specjalną nagrywarkę, bo laptopowe nie dają rady.


@mariecziek: Jestem przeciwko piractwu jeśli chodzi o gry i OS, więc różnicy to nie robi.

1. Xbox zabił oryginalne płyty z grami.


@mariecziek: To w miesiącu zamiast trzech starszych tytułów kupi jeden nowy.

PS: Jaki nowy tytuł kosztuje 250zł? Nie mogę sobie przypomnieć,żebym kupił tak drogo gre. GTA V w dzień premiery kosztowała 219.
@Bobas: Hm. Ktoś na mikroblogu wrzucał, że GTA V kosztuje 250zł. Niestety nie znajdę teraz tego linku.

Czyli, to spoko, że Xbox rysuje płyty i nie da się nic z tym zrobić. Kupujesz grę za 200zł, xbox ci rysuje płytę i nie da się na niej grać, więc kupujesz następną, bo piracenie jest fe.
Twój nie rysuje, a ten rysuje. Sam widziałem. I zmiana nagrywarki w kompie, to cena kilkudziesięciu złotych, jak ze zmianą nagrywarki w Xbox to nie wiem, bo nigdy nie naprawiałem jeszcze xboxów.
@Bobas: Można wiedzieć, dlaczego zamiast przenosić fajnych zwyczajów z 4chana na wykop (np: robienie śmiesznych komiksów) ty musisz przenosić te najbardziej żałosne i świadczące o największym #!$%@? umysłowym?