Wpis z mikrobloga

Człowieku, jesteś szkolną stuleją i chcesz wyjść na prostą?

Kup sobie ziemniaka. Tak #!$%@?, dobrze słyszysz, ziemniaka, nie kota, psa, goryla czy rosiczkę ale #!$%@? ziemniaka. To musi być maj, posadź go na terenie Twojej szkoły i o niego dbaj. Wal z buta lub rowerem pod Twoją szkołę parę razy w tygodniu i wyrywaj chwasty wokół niego i go podlewaj. Jeżeli ktoś Cię spotka i spyta 'co ty #!$%@? robisz??' odpowiedz wprost i z dumą: hoduję ziemniaka! Wszyscy się Tobą zainteresują, zaczną mówić o Tobie. Najważniejsze jest to że o Tobie mówią, a nie co mówią. Wykorzystaj swoją aurę tajemniczości żeby pozyskać przyjaciół, loszki zaczną się koło Ciebie kręcić, ruchaj je bez mrugnięcia okiem. Całe wakacje spędzaj na imprezach i wizytach u ziemniaka ze znajomymi. Jesteś popularny i sławny, ale to jeszcze nie koniec. Nadchodzi czas wykopów, październik. Czujesz aurę powodzenia wokół tego tajemniczego ziemniaka, więc chwyć byka za rogi i spraw aby ten ziemniak stał się częścią Ciebie! Tak #!$%@?, wykop na terenie szkoły tego ziemniaka, ujrzyj przecudny kształt tych kilku bulw, Twoje dziedzictwo. Umyj je w szkolnej umywalce i pokrój w paski. Każ je usmażyć w szkolnym sklepiku za symboliczną złotówkę. Stań się legendą, Ziemniakarzem, człowiekiem który zajmował się hodowlą ziemniaków w szkole

PS. Ta historia wydarzyła się naprawdę. Przez to że co najmniej 3 razy tygodniowo chodziłem pod moją szkołę spowodowało to że zrzuciłem trochę tłuszczu, zyskałem trochę mięśni, byłem na ustach wszystkich w mojej szkole. Otworzyłem się na innych, w szczególności płeć przeciwną. Dałem jedną frytkę z tych ziemniaków mojej nauczycielce (i odpowiedziałem jej tą historię tej frytki) to do dzisiaj to wspomina. Ten krzaczek, to kilka bulw odmieniło moje życie. W załączniku przesyłam zdjęcie tego ziemniaka z przełomu sierpnia/września.

Moja własna #pasta #coolstory #heheszki #wykopki #ziemniak #truestory #licbaza
Pobierz Matis666 - Człowieku, jesteś szkolną stuleją i chcesz wyjść na prostą? 

Kup sobie zi...
źródło: comment_03jODM7DjHmzErexEOw7fDIzFqHuJrok.jpg
  • 5