Wpis z mikrobloga

Między tymi płytami 31 lat różnicy (i jakieś 14xplatyna) Skład sie zmieniał, niektórzy zmarli, lecz jeśli chodzi o Psychodelic Rock czy Progresywny Rock to nadal jest to świetny zespół. W sumie jak wydawali ostatnią płytę to byłem dzieckiem. Dziś kupiłem sobie nową, na premierę. I sie jaram i sie chwale. Nie jest to żadne the best of, tylko nowy materiał bazujący na sesjach nagraniowych z 1993. Dodano do tego troche elektroniki. Świetny album. Przy utworze Talkin' Hawkin' można się zadumać na długo, i przeżyć całą gamę ludzkich emocji, można tez usłyszeć kosmos. Fajnie. Polecam, twój ulubiony recenzent Bahanadala. #pinkfloyd #thedarksideofthemoon #endlessriver #premiera #rock #jemgrzybykochamswiat #muzyka #grudzien #wkrotce
bahanadala - Między tymi płytami 31 lat różnicy (i jakieś 14xplatyna) Skład sie zmien...

źródło: comment_x4qVWPojYz3aBNvelrRRUFBckPtihqDP.jpg

Pobierz
  • 2
@bahanadala: Jakieś głębsze refleksje?

Słucham już chyba trzeci raz i sam nie wiem co o tym myśleć. Typowy rock

"progresywny" tylko z nazwy, nic nowego. Jednocześnie mnóstwo klimatycznych, urokliwych melodii, zgrabne solówki, bogate aranżacje. Niewątpliwie dla fanów słucha się przyjemnie, ale ta płyta kompletnie nic nie wnosi. Każdy ich album był mniejszym lub większych wydarzeniem, niósł jakąś treść. Ten jest zbiorem ładnej muzyki. Ładnej, to dobre słowo.
@jamtojest: Wiesz, mam podobne odczucie. Oczekiwałem czegoś podobnego, nie czegoś nowego. Wiedziałem, że tak będzie, bo jednak materiał bazuję na starych nagraniach. Dodano trochę nowych sztuczek. Jest to po prostu dobra płyta. Niektóre ich albumy przewracały muzykę do góry nogami. Tu tego nie oczekiwałem. Chciałem czegoś fajnego i ładnego i to dostałem. I się cieszę.