Wpis z mikrobloga

Za namową @Rezix i @Harold zmieniłem zasady no i teraz rysuję #rozowepaski które zrobiły #pokazmorde

Na pierwszy ogień idzie @Biedronka07 dziewczyna od króliczka:

http://www.wykop.pl/wpis/10061930/pokazmorde-pokazkrolika-zwierzaczki-pan-krolik-poz/

Jeśli podoba się Wam zmiana i chcecie żebym kontynuował zabawę w takiej formie, to plusujcie.

Mile widziana jest też wszelkiego rodzaju krytyka i podpowiedzi co do tego co skopałem, zwłaszcza od bardziej doświadczonych tabetowców (jak wspomniałem wcześniej, rysowanie to moje hobby i wiem, że powinienem poprawić masę rzeczy i dużo się nauczyć).

Utworzony przeze mnie tag #rimfirerysuje nadal obowiązuje, więc jeśli ktoś jest zainteresowany moimi dalszymi pracami to śmiało można subować.

To który #rozowypasek chce być następny, ewentualnie, jaką #ladnapani z Mirko byście polecili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tutaj w dużej rozdzielczości

#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #sztuka #rysowanie #glupiewykopowezabawy #heheszki #rysunek #przegryw czy #wygryw?
Rimfire - Za namową @Rezix i @Harold zmieniłem zasady no i teraz rysuję #rozowepaski ...

źródło: comment_jiyKQuorBIHwC9jAVVyNcoHsrDYo4Tql.jpg

Pobierz
  • 55
@Harold: Chyba ze cztery razy włosy przerabiałem. Powinienem jakieś tutoriale na ten temat obejrzeć, bo na poprzednim obrazku też takie jakieś wypłowiałe i bez głębi wyszły.