Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: dlaczego miałyby nie być? każdy ma własne powody. dla Ciebie może być to niewystarczającym, a dla kogoś innego owszem. nie jestem zwolenniczką jednak tatuowania się na spontanie, bo uważam, że taką decyzję należy przemyśleć, ale jest to już kwestia raczej nie samej decyzji, a tego, jak została ona podjęta.
@LordOfTheBananas: dobra, nie chce mi się kontynuować tej dyskusji, bo niczego ona nie wnosi. dla mnie to powód jak każdy inny, nie chce mi się godzinę o czepianiu się słówek pisać. ja zrozumiałam sens tego powodu, Ty widocznie nie rozumiesz i nie musisz no, trudno.
@SScherzo: To, że ktoś robi taniej nie znaczy, że robi źle czy brzydko ;) Większy rynek, to też większa konkurencja.

Ze wszystkim jest tak, że ta samą rzecz można mieć taniej i drożej. Jedni są ja Apple i dlatego biorą więcej, a inni biorą mniej bo nie mają wielkiego ego :P
@PanBardzoWilk: jednak jest spora różnica między 500 złotymi, a 100 złotymi. poniżej 200 złotych to albo miniaturka, albo u kogoś początkującego. cena nie wynika tylko z ego, a również z tego, jakie doświadczenie ma taka osoba i ile wkłada we wzór, który Ci tworzy.