Wpis z mikrobloga

Ludzie! Fałszerstwo wyborów dotarło i na Wykop.pl!

Dlaczego?

Dziś zostałem BORDO!

Wynik ten jest całkowicie sprzeczny z oczekiwaniami większości obywateli Wykop.pl, ponieważ:

- nie jestem kucem, mam krótko ścięte włosy, okazjonalnie niemal łysą glacę;

- nie jestem informatykiem z płacą 15 k PLN na rękę nudzącym się w robocie;

- mam od dawna kobietę, stałą partnerkę, dzięki której nie muszę nawet myśleć o fapaniu;

- w Internetach siedzę 2 - 4 godziny dziennie maksymalnie, czasem w pracy nieco dłużej kiedy mi się nudzi i niekoniecznie poświęcam ten czas na Wykop.pl;

- na Wykop.pl udzielam się sporadycznie, komentarze i dodawanie znalezisk to rzadkość, nierzadko zaglądam tutaj co kilka dni;

- moja aktywność jest tylko nieznacznie częściej pozytywnie oceniana przez innych wykopowiczów, niż negatywnie.

Dlatego śmiem donieść, że zostałem BORDO wbrew wszelkim oczekiwaniom i wbrew zdrowemu rozsądkowi. Mam nadzieję, że Wykopowa Komisja Wyborcza ogłosi jutro wyniki poprawione tak, jak dziś PKW dotyczące wyborów samorządowych, i zdegraduje mnie do pozycji 10.000+, gdzie moje miejsce, czyli zgodnie z oczekiwaniami większości.
  • 5
Ja też o to nie dbam. A jednak się zakwalifikowałem. Z komentarzy wykopowiczów wnioskuję, że jest to kolor pożądany, rzadki i zazdroszczony. A ja o niego nie zabiegałem i nie zabiegam. Dlatego jeżeli mi @padobar pisze, że nikogo to nie interesuje, zgadzam się z nim i daję mu plusika, choć swoją opinią usiłuje mnie załamać. Taka ciekawostka - ot co ;-)