Wpis z mikrobloga

Duplikat z niezależnej do ubicia:

http://www.wykop.pl/link/2261318/metro-przecieka-a-wladze-uspokajaja-przeciez-na-wielu-stacjach/

W powiązanych linki do wcześniejszych znalezisk (nie wiedzieć czemu zaminusowane).

Przy okazji, towarzystwo spod tagu #4konserwy może sobie porównać, czym się różni normalne dziennikarstwo od politycznie zaangażowanego #!$%@? z wGospodarce i niezależnej.

#duplikat #abw #neuropa #zakopujzneuropa #zakopfest
  • 26
@ciepol: myślę, że jednak są ludzie, którzy uważają, że niektóre media, są bardziej wyważone i słuszniejsze od tych "niezależnych", a ja przywołując Moniczkę chciałem przypomnieć, że tak nie jest. Może też chciałem zobaczyć reakcję niektórych
@KREM_Z_BROKUL: ok, to teraz pokaż przykład, w którym neuropa (cokolwiek łapię się w to pojęcie) nie stosuje takiego myślenia dla mediów, które lubi. bo na razie to tworzysz jakiegoś chochoła.
bo może. wolny rynek


@ciepol: podobnie jak i ja mogę wykopać znalezisko. Wolny rynek.

btw. A Twój koleżka @John_Finn niech zakończy te żałosne i bez polotu, komentarze z inwektywami, ponieważ nawet nie wie jaka była moja motywacja do wykopania.

te, riposter. Dlaczego używasz inwektyw wymyślonych przez prawaków (...)


@4konserwy: Żebyś zrozumiał. Uznałem, że prędzej trafi do ciebie prawacka nowomowa niż język polski.

(...) na potrzeby nazywania takich jak Ty?

Czyli jakich?

btw. A Twój koleżka @John_Finn niech zakończy te żałosne i bez polotu, komentarze z inwektywami,


Już kończę, nie płacz. Wiem, że ci przykro.

ponieważ nawet nie wie jaka była moja motywacja do wykopania.


Taka jak zwykle - bezmyślność.
dlaczego więc John_Finn klawiaturę męczy wobec mojej osoby?


@4konserwy: Co robię? Zjawiłeś się tu z niezbyt lotnym komentarzem, na który odpowiedziałem. Napisałem ledwo linijkę tekstu, a ty się żalisz, że "męczę klawiaturę wobec twojej osoby". Nie masz ty aby jakiejś manii prześladowczej?