Wpis z mikrobloga

@Werkaaa: Siostro, spokojnie nikt niczego nie musi - pytam teoretycznie dlaczego się robi tyle "pokażmordów" gdzie os talk łatwo, a nie świeci się bimbałami gdzie anonimowość mocno? Nie lubisz pokazywać nie pokazuj - niemoralne to jest zmuszanie kogoś do pokazywania.
@TomZa11: Ależ nikt ci nie proponuje małżeństwa. Możesz bzykać pod kołdrą przy zgaszonym świetle tylko po misjonarsku - nic nikomu do tego, ale tobie też nic do tego, że ktoś chce albo lubi pokazywać cyce i nazywanie tego "brakiem moralności" albo, że to "nie najlepiej świadczy" to grube nadużycie IMHO.
@cyberpunx: To, że nie jest dla mnie fajne jak kobieta obnaża się publicznie, to nie znaczy, że tylko bzykam się pod kołdrą przy zgaszonym świetle w pozycji misjonarskiej. No ale dla ciebie jak ktoś ma odrobinę szacunku, godności i moralności która nie pozwala mu się obnażać publicznie, to od razu klasyfikowany jest do kategorii zacofanie, ciemnogród, średniowiecze etc. Nie ma sensu dyskutować z kimś takim. Życzę ci, żebyś znalazł swoją dziewczynę
@TomZa11: Nie muszę się już kolego z nikim wiązać, ale dzięki za życzenia. O nic nie żebrzę - internet mam nie od wczoraj... I dla jasności piszę w twoim przypadku o tym - co dla mnie jest sednem problemu - że mówienie drugiemu co mu wolno a co nie pod płaszczykiem "moralności" to nadużycie. Nie zamierzam ci zaglądać do sypialni. Nie lubisz oglądać cycków nie oglądaj, ale proszę nie mów innym
@cyberpunx: To ty też nie nażucaj kobietą i nie rób na nie presje, że muszą pokazywać cycki, a poza ty ja nic nikomu nie mówię co ma robić. Zapytałeś się, a ja jedynie w komentarzu wyraziłem swoje zdanie od to.
kobietą


nie rób na nie presje


@TomZa11: Ty tak na poważnie czy to niedbalstwo językowe?

Pokaż mi gdzie narzuciłem jakiejś kobiecie, że MUSI pokazywać cycki? Nic nikomu nie mówisz? A zarzut braku moralności ma niby do czego prowadzić jak nie do napiętnowania społecznego takiego zachowania przez co zaniechania owego?
@cyberpunx: Nie jestem księdzem, i jak chcesz sobie pooglądać cycki to wejdź na showupa jak inne 11-latki. Wykop to jest mniejsce dla inelekułalistów, dzieloncych siem przemyśleniami i uwagami na temat bierzoncych wydażeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberpunx: dobra, #!$%@? mać, skończ już ten #!$%@? trolling bo #!$%@? strzeli. chcesz cyce - poszukaj. nie chcesz - nie szukaj. nie obchodzi mnie to. po co ciągniesz rozmowę, w której z każdym kolejnym komentarzem wycofujesz się rakiem? chcesz poznać opinię czy nie? bo chyba dość jasno Ci to przedstawiono.

wyluzuj albo usuń konto, Chryste panie.