Wpis z mikrobloga

#losowanie #legia #mecz #pilkanozna

Zaczęły się teksty jak to Legia dostanie baty, jak to Milik nastrzela goli. Masa zawistników, którzy zamiast wspierać polski klub, a tym samym polską ligę to tylko narzekają i prorokują. Przed Celtikiem było to samo, po losowaniu wszyscy krzyczeli, że z grupy nie wyjdą. Kto oglądał losowanie to widział, że działacze Ajaxu nie mieli specjalnie tęgich min jak zobaczyli, że przyjdzie się zmierzyć z drużyną, która co by nie mówić przegrała tylko jeden mecz i to w momencie gdzie mogli nawet na ten mecz nie wychodzić. To takie polskie, ponarzekać. Ja osobiście cieszyłbym się jakby Legia trafiła na słabszy zespół, ale co by nie mówić mecz z Ajaxem będzie wydarzeniem i fajnie, że małymi kroczkami wchodzimy w większy świat futbolu. Wynik tego dwumeczu to też informacja jaki jest poziom ligi mistrzów, a do tego Legia w końcu dąży.
  • 18
@xDawidMx: odwołanie zostało już rozpatrzone? może jakaś szansa jest, że będzie z udziałem kibiców...

@Pismak: nie nazywałbym tych ludzi kibicami - zacznijmy od tego. Na meczu Legii nie miałem przyjemności być, ale atmosfera i doping robią wrażenie nawet w tv. Osobiście uważam, że nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa i tych którzy zachowują się jak zachowują powinno się po prostu z tego rozliczyć.
Masa zawistników, którzy zamiast wspierać polski klub, a tym samym polską ligę to tylko narzekają i prorokują


@Maver87: Legia nie reprezentuje nawet całej Warszawy, a Ty piszesz o Polsce i polskiej lidze? To nie reprezentacja żeby zawsze za nimi być.
@jestempirat: Nikt Cię do tego nie zmusza, ale nie wspierasz wtedy polskiej piłki.

@No25: Weź pod uwagę, że im wyżej Legia dojdzie w europejskich pucharach, tym lepiej dla innych klubów.

Ludzie rozumiem, że nie lubicie Legii, wasze prawo, ale nie zrozumcie jedną rzecz, większość kibiców Legii kibicuje polskim klubom w europie. Pamiętam jak wcale nie tak dawno jechaliśmy do Poznania na Mecz z Juve, wspierając polski klub.
Legia nie reprezentuje nawet całej Warszawy, a Ty piszesz o Polsce i polskiej lidze? To nie reprezentacja żeby zawsze za nimi być.


No dużo nie rozumiesz, faktycznie. Udowadniasz, że masz problemy z myśleniem i rozumieniem. Stary, ale mam nadzieję, że w końcu pojmiesz te supermoce.
@Pismak: super argument. Co z tego? Przeciez nikt z klubu nie mial nic wspolnego z tymi kibicami. Idac tym tokiem rozumowania moge wywnioskowac, ze nie chcesz miec nic wspolnego z naszym krajem, bo trynkiewicz gwalcil male dzieci, albo zlodzieje kradna w sklepach.
@Maver87: To nawet nie narzekanie tylko chora zawiść. Komuś innemu się powodzi a my dajemy d*py z piłkarzami, którzy o tej porze roku siedzą na kutrach i łapią dorsze by zebrać pieniądze na sprzęt i koszulki. W profilu swoim na fejsie Milik ma setki próśb aby "wystrzelał ległą" z pucharów. Nawet zapowiadają wieczną zgodę Lecha z Ajaksem :D.