Wpis z mikrobloga

Mircy doradźcie,

Używałem volish lex i ciągle mi przeciekały parowniki (najdłużej wytrzymały chyba te z pudełka, chyba z miesiąc czy dwa)

a kupowane następne potrafiły już po tygodniu dwóch przeciekać do baterii tak że zamiast palić się siorbało i trzeba było czyścić za każdym razem.

Zacząłem kupować inne rodzaje i modele parowników - i też prędzej czy później - a reczej prędzej zaczynały przeciekać.

A potem zgubiłem jedną z baterii i przerzuciłem się na zwykłe.

Chcę kupić jakiś dobry e-papieros tylko jaki? Przede wszystkim żeby nie przeciekał.

Albo dokupić jakieś dobre końcówki i jedną baterię?

#epapierosy #epapieros
  • 15
@Nie_masz_racji: Im większe napięcie tym szybciej nagrzewa się grzałka tym samym jest więcej dymu w krótszym czasie. Przepływ powietrza ustala ile powietrza przepływa przez atomizer. To tak jak wyciągasz powietrze. Można to porównać do wyciągania powietrza przez cienka słomkę a gruba np. z McDonalda
@PrawieJakBordo:

to jasne, pytanie czy to ma sens. Jeśli normalne baterie i parowniki bez regulacji dzialaja, w czym te regulowane są lepsze i czy różnica jest faktycznie pozytywna i korzystna.

Złote kable też podobno przewodzą lepiej dźwięk ale ja bym pewnie nie widział różnicy:)

Odblokowałem PW
@Nie_masz_racji: jest sens. Na zwykłych batkach działa owszem ale jest to mniej komfortowe.

Im bardziej bateria rozładowana tym mniejsze napięcie itd.

Porównam to do krzesła... Można siedzieć na twardym taborecie i na fotelu za 3000 zł. W tym droższym możesz sobie regulować wszystko i jest wygodniej
@dreaper:

jak to możliwe?

Mi zaczynały przeciekać bardzo szybko, również kupowałem inne parowniki jakie mieli akurat na stoisku, i też przeciekały.

Jak się robi grzałki samemu? :)

Mają te iSticki i Nautiliuse w jakimś sklepie w Warszawie?