Wpis z mikrobloga

#wipler #knp #policja

Mirasy - dwóch młodszych policjantów ok 25-27lvl, akurat wychodzili z Rossmana bo ktoś coś tam próbował ukraść i mieli interwencję. Zagadałem o poradę drogową, bo pewna zawalidroga staje tak że blokuje wyjazd, no ale to nieważne. Jako że gadka spoko szła, goście mili, używali luźnych słów postanowiłem zapytać o sprawę Wiplera. Zapytałem co sądzą o interwencji policji. Od razu odpowiedzieli 'nie, nie chcemy mówić'... Powiedziałem że proszę o prywatną opinię, nie o opinię policjanta. No i gość zaczyna 'Ta interwencja była...(ja podbudowany że są normalni, porządni, obiektywni policjanci)... była... idealna. Tak powinno się postępować z każdym kto zachowuje się agresywnie i kopie policjantów...' Powiedziałem że to wersja TVN, na co odpowiedzieli 'no przecież w faktach było o tym awanturniku'.... Szczęka mi opadła i poszedłem w #!$%@?.

Ta rozmowa przekonała mnie że:

1. policjanci to mili, ale idioci

2. w tym kraju nic się nie zmieni, skoro najbardziej zainteresowani nie interesują się prawdą
  • 2
  • Odpowiedz
@CzystaMaestria:

Wiesz interwencja była do bani, to prawda, bo gościa pod wpływem w 5 minut powinni skuć i tyle, inna sprawa że Wipler to nie jest metr siedemdziesiąt i 65 kg, tylko kawał chłopa który popychał policjantów.
  • Odpowiedz