Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zaczęłam sobie robić kartki, haftem matematycznym. W pewnym momencie złapałam się na tym, że już nie za bardzo mam co z nimi robić, a za niebawem to już w ogóle armagedon będzie. Z tej właśnie okazji mam do rozdania kartki, na pewno smoka (jak go skończę). Gotowy powinien wyglądać tak:

http://3.bp.blogspot.com/--vL8pyItGxM/UHWCsPSNJoI/AAAAAAAAAGQ/xvdHfsCiASk/s640/PA011585.JPG

Oprócz tego jedną z kocich kartek, do wyboru. Jeśli zainteresowanie będzie duże, to kto wie, może dorzucę coś jeszcze ;)

Haczyk jest taki, że z góry uprzedzam, że nie mam pojęcia ile mi z tym zejdzie, więc ostateczny termin to koniec stycznia (raczej będzie szybciej).

#rozdajo #handmade
Pobierz izycka - Jakiś czas temu zaczęłam sobie robić kartki, haftem matematycznym. W pewnym ...
źródło: comment_6ITLRxBaZ9OtPdDWkN9Uhgjne6nkNmn3.jpg
  • 31
@MasterSoundBlaster: Tylko że ten wzór to taki... z kropek jest ;P Logo jeszcze jakoś bym mogła zrobić, ale jak tak patrzę, to chyba tylko po krawędziach, bo w hafcie na takich prostych wzorach praktycznie nic nie wygląda jakoś efektywnie. Ale jak będę mieć czas, to mogę spróbować ;)