Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem, here is @Pyskata. Troszkę nacyrkowałem, bo ogarniałem nową technikę.

tag #rimfirerysuje - Hurra, już 174 osoby obserwujące moje poczynania w rysowaniu najładniejszych #rozowepaski z #pokazmorde

Dzięki plusującym i krytykującym moje prace!

W większej rozdzielczości tutaj

#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #heheszki #sztuka #tablet #digitalpainting #brunetki #wygryw czy #przegryw?
Pobierz Rimfire - Tak jak obiecałem, here is @Pyskata. Troszkę nacyrkowałem, bo ogarniałem no...
źródło: comment_hKqC7ag0voJBogVwS62pPm49zDkscXpa.jpg
  • 8
@Rimfire: Z overem już raczej nie dam rady, bo wyjeżdżam w świat i mnie chwilę nie będzie, ale:

- znowu drobisz za małym pędzlem

- tym razem trochę przesadziłeś z cieniami w okolicy nosa i oczu, za duży kontrast. Obserwuj jak to wygląda na zdjęciach :)

- rób sobie horizontal flipy żeby łatwiej zauważać błędy

- gradienty w tle nie są ok, nie lubimy za bardzo gradientów

- na tym etapie
@Rimfire: Coraz lepiej Ci idzie. :D Ale tu, przynajmniej tak mi się wydaję, też trochę z tym "rowkiem" skopałeś, bo wygląda znowóż zbyt nienaturalnie xD Tak jakby uciekł trochę zbyt na (nasze) lewo i zbyt do góry. :v Ta białą bluzka jest na tyle wysoko, że tam już tego rowka nie będzie widać, przecież musi być też trochę tego ciała pomiędzy szyją, a biustem, tego gładkiego obszaru dekoltu. :D Przynajmniej tak
Pobierz MaxiimumR - @Rimfire: Coraz lepiej Ci idzie. :D Ale tu, przynajmniej tak mi się wydaj...
źródło: comment_PJiyZFNGNgS7jxtm71kHE6qu4WltVYfU.jpg