Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Czasami mamy wrażenie (nie tylko z Wykopu), że jest dość niska świadomość wielu pojęć jeżeli chodzi o ogólnie pojęty handel.

  Uwaga, przeczytaj do końca, jest też #rozdajo ! Dej plusa (づ•﹏•)づ

  Bardzo często, obserwując nawet tagi #komputery #komputer #pcmasterrace #pc można się spotkać ze stwierdzeniami typu "podatek od nowości", "pewnie wyprodukowanie tego procesora kosztuje 30zł a reszta to marża", "no tak, +300zł za złożenie komputera, ja to składam za Harnasia" no i inne przeróżności i zagadnienia.

  Jesteśmy chętni odpowiedzieć Wam na pytania które może wg. Was zakrawają o teorie spiskowo-handlowe a wcale nimi nie są, lub po prostu jesteście ciekawi jak to działa. Co prawda zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją (kolejne źle rozumiane słowo) na rynku IT, ale zasady są podobne wszędzie. 30 lat na rynku zobowiązuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście będzie tak, że wiele z nich okaże się prawdą, wiele wręcz przeciwnie.

  Zadawajcie pytania! Może dla zachęcenia, małe #rozdajo - autor najciekawszego pytania które pojawi się w komentarzu do jutra (23.05), do 14:00, wygra mysz (gejmingową!) MSI M92

  Jeżeli pojawi się dużo pytań, może uda się stworzyć fajny cykl do obserwowania np. na #teoriespiskowohandlowe (chyba że macie lepszy pomysł, też dajcie w komentarzu)

  #nttsystem
  pokaż całość

  odpowiedzi (185)

 • avatar

  Przyjrzyj się uważnie.

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  #kamery #monitoring #blok #osiedle #zalesie #patologiazewsi

  Piszę anonimowo, bo może ktoś mieszka na tym osiedlu co ja. W ostatnim czasie u nas na osiedlu zabili typa. No i od chyba 8 lat mamy na osiedlu zainstalowane kamery, za które płacimy w czynszu 35 zł miesięcznie - za monitoring - no i chyba przez 8 lat nikomu niebyły potrzebne. Ale policja się zgłosiła do spółdzielni po nagranie i okazało się, że wszystkie 25 kamer to atrapy. No i jest #afera że przez 8 lat płaciliśmy za monitoring którego nie było, ludzie chodzą po mieszkaniach i chcą pisać pozwy zbiorowe, żeby teraz te 8 lat płacenia odbili nam z czynszu czyli. 3360 zł/550zl (bo taki jest czynsz) = 6 miesięcy mieszkania bez opłat. Mirki jest w ogóle coś takiego do ugrania ?? przecież jak by wszyscy mieszkańcy przez 6 miechów nie płacili czynszu to by spółdzielnia zbankrutowała

  #pytaniedoesperta #prawo #pytanie

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)