Wpis z mikrobloga

#omg #rozowepaski #prawo #budowa #tesciowa

Bądź modrym?! Zamierzam budować dom, taka sytuacja:
1.Teściowa chce przepisać działkę na moją żonę, sęk w tym że to działka nieopodal "mamusi" raptem 100m, dojazd współdzielony z owymi teściami i ze szwagierką.
2.Moja babcia posiada działkę (rolna) w dużym mieście prawie 1 hektar, którą ma podzielić na 2 córki, moja mama jest skora oddać mi swoją część pod budowę domu. Działka nie jest uzbrojona, w dodatku rolna.

Co robić???
Budować się już przy teściach czy czekać na działkę w mieście ??
  • 10
@El_Mariachi: A ja mam niedaleko teściów, zresztą dość upierdliwych, ale szybko ich nauczyłem naszej odrębności ;) Nie mam problemów.

W dużym mieście i działka rolna? Czyli zadupie. Pytanie brzmi, jakie zadupie i jaka wieś, czasem z tej drugiej jest bliżej do cywilizacji, niż z obrzeży miasta. I zależy czego szukasz, spokoju i ciszy, czy rozrywki.

Patrzyłbym na oba aspekty. Czy teściów da się wychować i czy nie za daleko od cywilizacji.
Pomysl co Ci sie bardziej podoba, czy czas i pieniadze graja role i czy tesciow da sie wychowac. Jesli lacza was zdrowe relacje to czemu nie, natomiast jesli mamusia z reguly wie lepiej i ma negatywny wplyw na relacje z zona to uciekaj :)