Wpis z mikrobloga

@Kemsan: Torba ma wejść do koszyka, z tym, że możesz upychać. Więc jeśli nie jest sztywna i nie zapakujesz jej na styk to powinno przejść.

Generalnie nie ma się co sugerować opiniami czy doświadczeniami, że kiedyś komuś przeszło, a komuś nie. To jest loteria czy będą sprawdzać i jak dokładnie. Ale jeśli już będą i będzie coś nie tak to nie przepuszczą.

@SeriousGuy: Najgorsza linia bo ma jasne zasady i
@Arrival: Nie jest sztywna. W sumie, mogę sobie kupić kolejną torbę 'na wymiar' i nie ryzykować. Dużo to nie kosztuje - w końcu to nie jest torba która kosztuje 200zł, a tylko 30-40zł. Dzięki za pomoc.
@Kemsan: Ja sobie na podręczny kupiłem taki plecak i jestem bardzo zadowolony http://www.decathlon.pl/plecak-30-l-forclaz-czarno-szary-id_8245978.html pasuje w każdej linii, mogę mu zmieniać wymiar w razie czego itp. Na forach podróżniczych polecają jego 40 L wersję, która niby też przechodzi jako podręczny, ale dla mnie była za duża bo plecak chcę mieć też do zwiedzania, żeby mieć go ze sobą na mieście. A ten jest idealny, żeby się spakować, potem w hotelu wywalić ciuchy
@Kemsan: Przejdzie, bo jest miękka ta torba. Jak coś upchasz w sizerze jak by Cię poprosili ale to i tak mało prawdopodobne, bo o sprawdzenie bagażu w wymiarze mamy prosić tylko w przypadkach gdy jest zdecydowanie bardzo za duży.
@SeriousGuy: Koniecznie musisz wybierać miejsce? :) Dodatkowe opłaty są świetne. Dzięki temu mogę złożyć lot tak jak mi trzeba. W słabych liniach muszę płacić (zawsze w cenie biletu) za wszystko, nawet jeśli tego nie chcę. Chcąc lecieć na pizzę do Włoch i tak muszę zapłacić za bagaż rejestrowany i za najdroższe prince polo na świecie ;).

Co do reklam, aż tak wadzą? Ja rozumiem te wszystkie narzekania gdyby ceny były porównywalne
@Arrival: Przewaznie latam z kims i wolalbym siedziec razem, zeby sie nie zanudzic.

Serio wolisz zapłacić kilkaset złotych więcej za 2-3 godzinny lot

Ale w Wizzair place podobna cene za przeloty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja nikomu nie zabraniam latac Ryanairem, po prostu wyrazilem swoje zdanie, ze nie lubie tej linii i tyle :P staram sie unikac jak moge, chociaz wiadomo, ze jak beda znacznie tansze loty
@SeriousGuy: Ja też nie jestem jej fanatykiem, ale akurat Wizz jeszcze nigdy mi nie podpasował z trasą/ceną. Zawsze jedna ryan wychodził lepiej, ale traktuję je na równi.

Co ma wybór miejsca do siedzenia z kimś, zawsze będziesz siedział obok nawet przy losowo przydzielanych miejscach (zakładam, że bilety są kupione na jednej rezerwacji).

Wizz nie lata w wiele miejsc, w które lata ryan i odwrotnie. Podobnie z lotniskami, nie wszędzie jest wizz
@SeriousGuy: miejsca masz przydzielone, jak kupujesz z 1 konta to masz obok siebie. Druga sprawa, ryan wieksze bagaze i do tego sztuk: 2. Wiec prosze nie wyzywac ryanaira, bo sam z ich uslug korzystasz i przeszkadza ci wszystko, typowy polak, daj mu cos prawie darmo to i tak narzekania. Jakie reklamy masz w ryanie podczas lotu?