Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do organizatorów, czy jeśli nie wyśle się do końca tego dnia na maila prac z minionych 8 dni, to ulega się jakiejś dyskwalifikacji? Bardzo chciałbym pobawić się w to z wami, niestety ostatnie dni dostarczyły mi obowiązków, które musiałem zrobić w trybie natychmiastowym, a jestem człowiekiem zbyt ambitnym, żeby walnąć dwie kreski "byleby było" i mieć dany temat z głowy. Wydaje mi się, że nie na tym polega nauka. Jutro dzień wolny i jestem w stanie wszystko nadrobić, część mam już zrobioną, tylko po prostu tego nie wstawiłem.

#365rysunkow
  • 7
@tuhna: @Carcinoma: nie ma wymogu! Możecie wysyłać, ale nie musicie. Zasada była aktualna zanim strona zaczęła być samowystarczalna :P Jednak fajnie by było, abyście zadania specjalne wysyłali na osobny tag 365specjalne oraz mi na maila. Ale to bez spiny. Spina = stres = bezsensowność wyzwania.

Co do nadrabiania - naprawdę nie bedzie żadnych przeszkód, byś wystartował z tym od aktualnego zadania, a resztę sobie uzupełnił później. Głównym celem jest rysowanie